>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Turniej Fifa 08 - edition 2nd - Tournament Cafe

drago 108

drago

Użytkownik
postanowiłem co nie co pomóc i stworzyć temat do wyjaśniania spraw itp. bo jak widzimy robi się bałagan w temacie z wynikami... ludzie mają problemy a gdzieś to chcą napisać to mają szanse...
Jeżeli prowadzący turu wyrazi zgodę to stanie się to oficjalnym miejscem na takowe dyskusje
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Nie czuję się jakimś &quot;guru&quot; tego turnieju, ale zajmuję się tabelą i wynikami, więc się wypowiem...
Wg mnie takie miejsce wogóle nie jest potrzebne - mamy PW i GG. W temacie z wynikami mają być czyściutko - zamieszczamy tylko i wyłącznie WYNIKI !
Jak to jest w praktyce wszyscy widzimy, więc thx Drago - ten temat z pewnością się przyda ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
zgadazm sie z wypowiedzai Draga ja juz dawno rozegralem 3 mecz a ja k3 mecze bedziemy grac w 6 dni to troche dlugo ;/
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Drago... Skracając termin do jutra &quot;zaoszczędzisz&quot; jeden dzień. Rozpisując następne 3 kolejki np. na 3-4 dni spotkałbym się na pewno z ostrą krytyką, bo taki system oznaczałby, że musisz grać kolejkę na dzień. Na to, niestety, wielu userów (w tym ja...) sobie pozwolić nie może... Sql, work - tematy wałkowane wiele razy. Tydzień na trzy mecze to sporo, ale na pewno nie zbyt dużo.
 
A 0

archiminiwiri

Użytkownik
Mam zamiar stworzyć coś w stylu świata piłkarskiego Fifa 08. Stworzyć kilka lig; udział w grze byłby płatny (im lepsza drużyna - tym droższa), oczywiście z nagrodami. Co o takim czymś sądzicie? Może ktoś jest chętny do współpracy? ;) Pozdrawiam
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
No ja na takie cos bym nie poszedł ;/ A ile chcaiłbys za Real ?? A jak dla mnie to strata kasy wole sobie obstawic ????
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
a poza tym z np HouseKlocem kontaktu nie ma..
Jak to nie ma? jakoś nie widziałem żebyś sie odzywał.. .. ????
a tak na serio to czas jest przecież do soboty a ja ostatnio byłem zajemocno zajęty i zdążylem rozegrac dopiero jeden mecz...
ponieważ nie wiem jak wam ale mi ostatnio coś wyskakuje gg to podaje dodatkowo mój nick do tlen.pl

housekloc
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Mam zamiar stworzyć coś w stylu świata piłkarskiego Fifa 08. Stworzyć kilka lig; udział w grze byłby płatny (im lepsza drużyna - tym droższa), oczywiście z nagrodami. Co o takim czymś sądzicie? Może ktoś jest chętny do współpracy? ;) Pozdrawiam

Też o tym myślalem ale nie bylo pozytywnego odzewu ...
 
drago 108

drago

Użytkownik
Proponuję jesli nie da się mniej dni na 3 mecze to 4 kolejki w takim czasie.
A teraz pewnie duzo ludzi nie ma czasu i będą zgłaszane wo... proponuje wprowadzić taki punkt jaki jest wszedzie... czyli trzeba napisać co najmniej 3 razy z wyraźnią chęcią rozegrania meczu... i wtedy można rozmawiać o wo.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Szprej (HIS) 0:1 (ITA) HouseKloc
Według mnie troche nie sprawiedliwy wynik, ale cóż miał szczęście, bo jak to powiedział &quot;Myślałem, że przegram 4:0&quot; :grin:


Po przeczytaniu komentarza stwierdzam iż to chyba Szprej wygrał 1:0 :/
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Jak podali tak jest. Liczba kolejek na pewno nie zmieni się od tej niedzieli. Zostało dużo meczy do rozegrania, zresztą naprawdę ten turniej nie ma być przymusem tylko zabawą...
 
szprej 0

szprej

Użytkownik
komentarz jest zrozumiały

Według mnie(JA) troche nie sprawiedliwy wynik, ale cóż miał(HouseKloc)szczęście, bo jak to powiedział (HouseKloc)&quot;Myślałem, że przegram 4:0&quot;
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
komentarz jest zrozumiały

Według mnie(JA) troche nie sprawiedliwy wynik, ale cóż miał(HouseKloc)szczęście, bo jak to powiedział (HouseKloc)&quot;Myślałem, że przegram 4:0&quot;
Hehe Szprej jak widac w poście z wynikami dzisiaj 0:0 z Drago czyli moja obrona nie jest najgorsza,, ale skuteczność w ataku katastrofa. MIałem 3,4 setki i lipa.. wszystko wyciągał bramkarz...:kwasny4565:

A co do naszego meczu to faktycznie myślałem że będziesz grał cały czas tak jak pierwsze 10 min, ale nie mów że miałem szczęście bo bramka z rożnego to raczej nie jest szczęście a raczej twoje złe ustawienie.... powiedziałbym że to ty miałeś pecha w tym meczu :-D
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Walne prosto z mostu, bo juz jestem zmeczony i nie chce mi sie pisac artykułu...
Zgłaszam prosbe o wypisanie mnie z turnieju.
Poprostu niechce mi sie juz patrzec jak 1 typek mówi czy sobie zagramy choc nie mamy jeszcze wydzielonego terminarzu mówie ok spoko. Gramy - po rozegranym meczu pisze ze wklei wynik jak zostanie rozstawiony terminarz WCZESNIEJ O TYM NIE WSPOMINAJĄC.(Jako dowód wybrałem sobie do popykania barcelone choc nie jest moją druzyną) 2 kocur ma internet 512 kb/s na którym siedzi kilkadziesiąt osób. Wogóle nie wiem co on tu robi... Tak sie tnie ze nie mozna druzyny wybrac.
Aha i przy okazji prosiłbym o skasowanie numeru gg bo dzieci przyjaciół szukają.
Pozdrawiam.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Taaa ci co mają net do dupy powinni zrobić papa... bo zamiast zabawy mamy nerwy i szczerze to nikt nie chce grac w ciągłym pokazie slajdów :/
 
Do góry Bottom