>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Turniej Fifa 08 - edition 2nd - Tournament Cafe

drago 108

drago

Użytkownik
Boże jaka lolowa sytuacja :/
wyjście A: rozegrać cały mecz od nowa
wyjście B: kurde.... jak można wyjść z gry chamsko się zachować i chamsko powiedzieć, że musze wyjść? Trzymam stronę nowika

Chodzi o mecz nowika ze szprejem
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
40 minut to 40 minut...
nowik weź przedstaw ten mecz jakoś, bo nie wiem już. Szprej wyszedł, więc wo dla ciebie, ale życia nie róbmy. Jeśli było np. 5:0 dla niego, to raczej już nie miałeś szans na win. Choć zaraz pewnie odezwą się inni... Ajjjj :/
Napisz jaki wynik był, która minuta i takie tam.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Sorka nie doczytałem się... jeśli graliście później i szprej strzelił x goli a ty żadnego a było 0-0 to w czym problem?? :|
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
&quot;Napisał Szprej
ps wygrywalem 4-0&quot;
Mimo wszystko zawrócił chłopakowi czas i g*wno za przeproszeniem zdziałał. Sam zadeklarował chęc gry po czym sie rozłączył... Ewidentne 3-0 dla nowika.
Wyobrazacie sobie ze przyjezdza Wisła Kraków do Warszawy i wygrywa 4-0 po czym w czasie meczu sie zbierają i wracają do Krakowa? :|
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Na jakiego grzyba xx osób pisze o tej sprawie...
Sor Szprej, ale musi być walkower for nowik, bo zaraz tabuny się podniosą, że to niezgodnie z regulaminem, itp... Jeśli nowik sie zgodzi - grajcie jeszcze raz, jeśli nie to nowik - wpisz sobie wo. Pa
 
szprej 0

szprej

Użytkownik
Sytuacja A: Ja chętnie rozegram mecz nawet od połowy z wynikiem 1-0 dla niego.
Sytuacja B: Wygrywałem 4 do 0 i miałem dużą przewagę.
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Wiem ???? No mecz z sawasem juz zagrałem ale Benek to on jest dostępny ale nic nie odpisuje ???? i na pytania czy gra nie odpowiada!
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Witam mam taki glupi problem , poniewaz nie bede mial neta do niedzieli na stacjonarnym to nie dalo by sie moich kolejek przelozyc ?
 
dobroduszny 0

dobroduszny

Użytkownik
to chyba walkwoery ?
aha mam problem z Cristiano nie chce ze mną grac ????
prosze go od 4 dni o granie a on codziennie odpisuje ze nie ma czasu ????
więc jesli dzisiaj nie rozegramy tego meczu z Cristaiano to prosze o walkower
Sawas prosze o szybak odpowiedz ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Nie chcą grać - WO !
Easy zgłosił sprawę, widać chęć rozegrania meczu, więc jego mecze można grać przez cały następny tydzień.
 
szprej 0

szprej

Użytkownik
Małolat (16:22)
Gramy ostatnia twoja szansa...
Małolat (16:55)
gramy
lesio (16:56)
nie moge i nie ostatnia moja szansa bo czas mam do 24 a w domu bede po 22
Małolat (16:56)
no czyli mówi sie trudno i dostaje sie walka


czas mam do 24 więc nie rozumiem jego zachowania... ja chce grac ale jak moge grac jak jestem w goscinie. nie wiem czy kazdy robi wszystko zeby dostac tego walkowera. nie rozumieja wogole sytuacji. tak samo bylo jak byl mecz z nowikiem. gdyby naprzyklad zemdlal mi starszy ojciec to mam grac bo glupiego walkowera dostane. dajcie spokoj. z benkiem sie umowilem na dzis po 21 i on nie robi zadnych problemow...
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
gdyby naprzyklad zemdlal mi starszy ojciec to mam grac bo glupiego walkowera dostane
Jasne, że masz przerwać, ale twój przeciwnik może nie zechcieć dokończyć meczu, a co za tym idzie, ma prawo do WO.
 
szprej 0

szprej

Użytkownik
mi chodzi tez o to ze tu za bardzo niektorzy biora do siebie turniej i traktuja go jakby grali o jakies tysiace a nie dla przyjemnosci. wedlug mnie zamiast walkowera powinnismy zagrac mecz od nowa, bo wygrywalem 4 zero i utrata bramek bylaby dla mnie wystarczajaco krzywdzaca, ale to tylko moje zdanie i zasady to zasady ale czasem mozna by bylo od nich odstapic
 
Do góry Bottom