>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Turniej Fifa 08 - edition 2nd - Tournament Cafe

malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Dziecko o nicku Szprej miało ze mną rozegrac tylko 2 połowe... W wynikach pisze ze wygrał 3-0 bo sie rozłączyłem...
Wygrał 2-1
Nie 3-0...
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Ja musze zrezygnować z turnieju. Za dużo obwiązków oraz nauki. Przepraszam :wink:

pzDr
o w mordkę .. to hyba cię zaprzęgaja w homonto i orają tobą pole co? hehe
taki mały żarcik..
Tey.. ale jak nie masz czasu zagrać 3 meczy w tygodniu&lt;&lt;&lt;&lt; to ja ci wspólczuje.. i mówię to poważanie nie dla jajec
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
o w mordkę .. to hyba cię zaprzęgaja w homonto i orają tobą pole co? hehe
taki mały żarcik..
Tey.. ale jak nie masz czasu zagrać 3 meczy w tygodniu&lt;&lt;&lt;&lt; to ja ci wspólczuje.. i mówię to poważanie nie dla jajec
Ja się nie dziwię !
Wątpię, by tam aż Benek taki kujon był, ale widocznie ma inne zajęcia + trochę tej szkoły na pewno...
Ja dam swój przykład. Wracam codziennie ok. 16 na chatę. Obiadek, ogarnięcie się - wybija 17. Homework mi zlatuje do 19, potem się gdzieś pokręcę, nieraz TV, zresztą o tej godzinie i tak komp zajęty :/ Na PC wbijam ok. 20.30, ale tylko na moment, bo po 21 ssie w żołądku, więc abendbrot. Spowrotem jestem na PC o 22. Tak mniej więcej codziennie, więc jakieś &quot;współczucie&quot; do mnie nie przemawia...
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
siemka mam problem z dobroduszny.Przedstawaim moją sytułacje.Najpierw pisze do mnie i niechce sie odczepic i pisze zebym grał a jeśłi sie zgodze to on nie odpisuje na żadne wiadomości a jest dostępny !!I on wtedy nie chce grac
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Dogadajcie się między sobą. Do uznania wyniku, gdy są rozbieżności między graczam, potrzebny jest screen. Pozdro
 
dobroduszny 0

dobroduszny

Użytkownik
Kubota zaczyna rozmowe ze mną w taki sposób :
cześc
grasz
ej
bo jak niee to wo
i pisze do mnie z 5 minut ...,
a wogóle rozsmieszył mnei ten screen który p. Kubota zastosował w temacie
wygrał mecz 3-1 (brawo) tylko że grał Sam ze sobą jak to możliwe ? a tak :
zagrał mecz w którym grał Realem na Brazylie mecz się skanczył dał scrooll Lock
zapisał obrazek dał go na image i go tu wrzucił ;/ to już są wolne zarty My jeszcze ani razu meczu do końca nie rozegraliśmy ???? a pozatym jak grałem z Nim to strzeliłem bramke Ronaldinho a nie Robinho ???? i wygrywałem 1-0 i w 70 minucie uciekł
ps : do Kuboty ja moge zrobić taki sam obrazek ???? tylko czy to ma sens ? jak nawet meczu nei rozegralismy do końca
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Kolejka 9 :
Kubota (Real) 3:1 (Brazylia) Dobroduszny
Wygrywałem 1 do 0 a pisze grasz wyszedł z gry potem zgodiłęm sie jeszcze zagrac i był karny i znowu wyszedł ???? i mi pisze że mu sie niechce itp !! Z nim sie grac nieda od jak sie nawet nie tnie mówi ze jemu sie tnie i wyłancza.http://img99.imageshack.us/my.php?image=meczykva0.png
Kubota ! Skąd masz tego screena? Przecież nie dokończyliście meczu ! Nawet jeśli dokończyliście to co? Rozgrywaliście cały od nowa ???? ? Ojjjj, coś mi się zdaje, że.... ????????????
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
ej ale potem dokończylismy !!Ja moge zagrac jeszxcze raz tylko teraz uczciwie dobroduszny słyszysz . To nie ładnie wyłanczac jak sie przegrywa!!
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Jest może jakieś miejsce wolne?? Widzę że 2 osoby chyba zrezygnowały, więc mogę grać za któregoś z nich. Odp.
Wchodzisz za Benek 17 lub za Cristiano. Niestety za kolejki 7-9 dostaniesz wo, bo zaraz masę osób zaczęłoby drzeć papę... Pasuje?
 
dobroduszny 0

dobroduszny

Użytkownik
ej ale potem dokończylismy !!Ja moge zagrac jeszxcze raz tylko teraz uczciwie dobroduszny słyszysz . To nie ładnie wyłanczac jak sie przegrywa!!
tak jesli pierwszy mecz wyalczony po 15 minutach , ok 15 wynik 0:0
drugi mecz gralsmy 10 minut rozlacyzlo Nas znowu ???? widocznie słabe łacze
czyli 25 minut gralismy 2 mecze 3 mecz do 70 minuty Kubota wyszedł ????
czyli 15 +10 + 70 ???? = 95 ????
czyli mecz jest dokończony sam Kubota napisał więc :
kolejka 9
(Braylia) Dobroduszny -Kubota (Real) wynik 1:0
pozdrowienia
AHA !
w tamtych emczach nie wychodziłem bo poco tylko przy wyniku 0:0 rozłaczały Nas słabe łacza Kuboty moje nie są wspaniałe ale napewno lepsze pozdrawaim !
 
Do góry Bottom