>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2015/2016 - (28.12.2015 - 06.01.2016)

Status
Zamknięty.
hristo 585

hristo

Użytkownik
A na co jeszcze nalezy patrzeć bo nie rozumiem za bardzo...??
Gdyby to było takie proste, że na treningach i kwalach jeden zawodnik jest lepszy to i w konkursie też tak będzie to nasze forum nie nazywałoby się bukmacherskie tylko milionerów hehehe.
Już parę osób odpowiedziało za mnie.....dwóch średniaków skacze, na tym samym poziomie, obaj szukają jeszcze formy, para typowa 50/50, do tego Leyhe będzie skakał u siebie w kraju, to też jakiś tam mały argument.
Sakuayama może owszem wygrać tą parę, ale jak dla mnie kursy 1,8-1,8 byłyby odpowiedniejsze, a i wtedy gdyby ktoś kazał mi się określić co postawić to postawiłbym właśnie na Niemca;-)
E: no właśnie...jednak Leyhe:)
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
LIVE 365
Anders Fannemel 5 lub gorzej @ 1.72 ⛔
W skokach przed konkursem 8, 13, 22 czyli przeciętnie, bez szału. Po pierwszej serii Fannemel jest na 4 miejscu ale za nim Freund, Hayboeck ale również Forfang i Kasai. Czyli spokojnie jeden z nich ma szanse przeskoczyć Andersa zwłaszcza że przewaga nie wynosi dużo. Ogólnie w tym sezonie Norweg skacze bez szału, wyjdzie jeden skok, a potem klapa. Nie sądzę aby dwukrotnie dzisiaj oddał tak dobry skok. A zresztą...za nim jest jak wspomniałem Freund traci niecały metr. Więc powinien spokojnie go &quot;łyknąć&quot; przy swoim dobrym skoku.
Bukmachera podaj, jak ludzie mają skorzystać - RADULA

Pie*dolony cyrk, tak można to nazwać. Brawo za ustawienia dla Freunda. ????
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Panowie to jest parodia co się działo z Freundem. Znowu ustawianie belkami, 9 a 15 to jest trochę różnica. Normalnie brak słów, dali mu zwycięstwo w prezencie. Mam nadzieje, że w pozostałych konkursach Prevc go objedzie, bo jak ryży wygra ten turniej to będzie tragedia...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Powiem tak -&gt; CYRK!!
Scenariusz i reżyseria: Miran Tepes i Walter Hoffer
Rola pierwszoplanowa: belka.
To co oni odstawili za szopkę przy ostatniej grupie skoczków to niepojęte! Zawsze mnie to żonglowanie belką irytowało, ale dzisiaj to już szczyt. Przecież tych pkt za belkę nie da się zniwelować, a tu jedzie Hayboeck czy Freund skaczą po 139m około i dostają jeszcze za to mniej więcej +20pkt za sam rozbieg!! To ja się pytam jak daleko musi skoczyć Prevc czy Tande by ich wyprzdzić skoro im belka zostaje podwyższona do punktu wyjściowego? A na dodatek wiatr się odwrócił i trzech zawdoników wykorzystało warunki od losu i odlecieli. Skoro nie puszczali przez cały konkurs gości z wiatrem mocnym w plecy to TYMBARDZIEJ cymbały nie powinni puszczać nikogo z takim huraganem pod narty!!
Wypaczenie konkursu w najbardziej perfidny sposób.
W kontekście moich typów to 2/4 kupony mi weszły niby. Trafione @4,50 na Leyhe w parze KO z Sakuyamą. Ale jestem mega wkurzony, sfrustrowany by nie powiedzieć czegoś bardziej dobitnego...
Tande skacze 119m w drugiej serii i ja się cieszę, że będzie za Simim Ammannem bo ten przecież skoczył 8 metrów dalej i normalnie powinien był być przed, ale belki zdecydowały....
CYRK!!
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Niestety ze sportem skoki maja coraz mniej wspólnego. Za czasów Adasia było albo skaczemy wszyscy z tego samego rozbiegu albo powtarzamy i tyle. A teraz na przestrzeni 3-4 skoczkow belka wędruje raz w góre raz w dół o kilka stopni. Żenada i tyle. A te ich pkt rekompensaty to sobie mogą włożyć...
Kolejny raz potwierdza się to,że skoki trzeba grać za mniejsze stawki bo niestety osoby decydujące kto z jakiej belki skacze maja mega wpływ na wyniki.
Gratuluje trafienia kursu 4,50:cool:
A za dzisiejsze zawody organizatorom ????
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Panowie, ogarnijcie się ;-) nie ma co narzekać, trza być bardziej czujnym;-)
Sam dziś wtopiłem bo skusiłem się na pary groszy więcej i zamiast pary Fettner - Kot pograłem Fettner - Wank, zamiast 1,37 skusiłem się na 1,42 i wyszło jak wyszło.
Nie od dziś wiadomo, że TCS jest najbardziej medialną imprezą, a media = kasa, a kasa = dojcze i Austriacy....oni zawsze byli bardziej lub mniej faworyzowani.
- Plus mamy taki, że na win Prevca w TCS kursy skoczą!!! ????
- Kolejna mała radocha z wyczajeniem kursu na Leyhe z Sakuyamą....do teraz nie wiem jak mogli takie kursy wystawić.
- Śmiać mi się chce też z długoterminówek i m.in. zakład na Hule, że nie będzie w &quot;20&quot; za 1,42.....to będzie bet sezonu jak pisałem. Pieniądze za darmo.
- RobsonUnited - odradzałem Ci przecież granie pary Tande - Amman, właśnie dlatego, że młodziak mimo, że wyniki słabe ostatnio to potrafi odlecieć przy warunkach, a farta ma do nich.....no i zaważyły noty Simiego bo byli obok siebie.
Reasumując, nie narzekać, nie marudzić....&quot;widzimy się&quot; pojutrze przed kwalami!!! ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
snajper 322

snajper

Forum VIP
http://sportowefakty.wp.pl/skoki-narciarskie/569587/kolejny-skandal-sedziowski-tym-razem-w-oberstdorfie

Po skoku Freunda wiatr obrócił się i znów zaczął wiać w plecy. Niemal w obojętnych warunkach skakał jeszcze Anders Fannemel (129 metrów, łącznie dodane za dziewiątą belkę i wiatr 22.5 punktu). Dla najlepszej trójki po pierwszej serii podniesiono rozbieg do numeru 12. Niewiele to jednak dało, gdyż wiatr znów mocno zawiewał z góry skoczni. Stefan Kraft, Daniel Andre Tande oraz Peter Prevc nie mieli większych szans z tego rozbiegu i przy takich warunkach dolecieć do 132/133 metra, by nawiązać równorzędną walkę z Freundem i Hayboeckiem.

Czy zatem sędziowie nie mogli poczekać dwóch, trzech minut aż warunki odwrócą się i puścić najlepszych zawodników, podobnie jak Kasaiego czy Gangnesa, z belki o numerze 13? Niestety tak się nie stało, a po zwycięstwie Freunda pozostał niesmak.

To już kolejna wpadka z rozbiegiem w tym sezonie. Podczas drugiego konkursu indywidualnego w Engelbergu sędziowie nie podwyższyli belki, gdy wiatr mocno wiał w plecy, a zrobili to... dla najlepszych, gdy podmuchy mocno zelżały.
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Info ze skijumping.pl - Żyłę zastępuje Kubacki. Co ro zmienia? Moim zdaniem nic. Murańka zostaje i to jest śmieszne ;d Swoją drogą ciekaw jestem kto Kruczkowi macha tą chorągiewką, bo to na pewno nie on - on obydwiema rękami kurczowo trzyma się stołka :p
Jeśli chodzi o tcs to atakuje kwali, coś teraz lepiej mi idą kwali niż konkurs, dlatego gram ????

Descombes - Deschwanden 2 @2,45 /milenium A JEDNAK NIE ;D
Patrze te kursy i oczom nie wierzę. Ciekaw jestem na jakiej podstawie taki jest wystawiony i nie wiem czy to nie taki prezencik noworoczny od bukmacherów. Francuz to dla mnie żaden faworyt w tej parze. Szwajcarowi może i trochę nie poszło w Oberstdorfie, ale patrząc z przekroju sezonu to czy serio jest to underdog w tej parze? Dla mnie kurs wzięty z dupy i chętnie pograny ;d

Kubacki - Murańka 1 @1,45 / milenium
Zawsze staram się nie grać takich kursów, ale tutaj to żal nie zagrać. Wszystko przeciw Murańce to value ;d Nie wiem co on tu jeszcze robi, ma romans z Kruczkiem czy co? Murańka w którymś wywiadze wspomniał, że trochę przytył przez święta. Serio i on chce być (jest?) profesjonalnym skoczkiem a głupiej wagi nie umie utrzymać? Tutaj sytuacja będzie tak wyglądała, że Kubacki przejdzie kwali a Murańka out.

Hauer - Lanisek 2 @2,02 / milenium
Ostatnio nie pykło, ale i tak idę w stronę Słoweńca. Lanisek zawsze w kwalach mocny, zdarzało mu się już wygrywać.Co do Hauera to nie ukrywam, że nie darzę go wielką sympatią. Tutaj nie ma co przesadzać ze stawką ;d
Koudelka - Stoch 1 @1,7 / milenium
Ostatnia para i zastanawiałem się, ale tylko dlaczego taki wysoki kurs na Elektriczke. Kamil kompletnie pogubiony, razem ze Schlirim mają takie same miny po skokach. Najlepiej jak nieszczęsny mówi co konkurs, że w następnym może zaczną skakać. Ja bym powiedział, że przeciwnie im dłużej Kamil jeździ na te konkursy tym jest gorzej. Koudelka skacze swoje i to spokojnie starczy na Stocha.
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Garmisch-Partenkirchen HS 140

A więc czas zacząć spoglądać na ofertę na konkurs w Ga-Pa. To już tradycja że 31 grudnia odbywają się kwalifikacje do konkursu, natomiast w 1 dzień nowego roku odbywają się zawody.

Po konkursie w Oberstdorfie pozostaje niesmak że ostateczne wyniki były nieco przekręcone przez jury zawodów. Murowany kandydat do wygrania konkursu w Oberstdorfie przegrał mimo że w 1 serii zajmował 1 miejsce i miał aż 5 pkt przewagi nad drugim Tande. Kto oglądał ten wie jak zmieniały się warunki na skoczni i co wyczyniało jury z belką. Nie będę orginalny jeśli powiem że głównym faworytem do wygrania w Ga-Pa jest Peter Prevc. Do walki o podium zapewne włączy się Freund, Kraft czy Hayboeck. Ja jednak uważam że Peter jest na tyle zmobilizowany żeby pokazać kto jest najlepszy że pokona rywali z dużą przewagą.

Wracając do typowania to narazie skupiam się na kwalifikacjach które odbędą się w dniu jutrzejszym.

Junshiro Kobayashi- Denis Kornilov
Typ: Kobayashi
Kurs: 1.50 Buk: STS ⛔


Para wystawiona pod wyniki wczorajszego konkursu. Kobayashi był 45 natomiast Kornilov 44. No ale nie ma co się sugerować tymi wynikami. Kobayashi potrafi oddać naprawdę dobre skoki, czego nie można powiedzieć o Kornilovie który ciągnie ogony. W Oberstdorfie na 4 skoki Kobayashi oddał 3 lepsze i przegrał tylko w tym jednym skoku o którym wspominałem wcześniej. Nie ma się nad czym zastanawiać brać Japończyka bo w tej parze jest moim zdaniem zdecydowanym faworytem.

Vladimir Zografski - Killian Peier
Typ: Peier
Kurs: 1.85 Buk: STS ✅


Nie powiem że typ bardzo ryzykowny, ponieważ jeden i drugi zwykle oddają skoki które klasyfikują ich na końcu stawki. Jednak ja stawiam na Szwajcara który podobnie jak Bułgar nie awansował do konkursu głównego w Oberstdorfie. Na czym opieram swój typ, a na tym że bardziej wierzę w umiejętności które posiada młody Szwajcar. Jeśli ktoś zdecyduję się na granie tego typu ostrzegam przed szarżowaniem stawkami.

Michael Glasder- Mackenzie Boyd-Clowes
Typ: Boyd-Clowes
Kurs: 1.80 Buk: STS ✅

Pojedynek Kanadyjsko-Amerykański w którym jak widać bukmacher nie wskazuje faworyta. Ja uważam że tym faworytem jest Kanadyjczyk. Nie mam pojęcia co przemawia za Amerykaninem według analityków STS no chyba tylko to że był on w Oberstdorfie 2 razy wyżej o 1 pozycję od Kanadyjczyka. Jednak Kanadyjczyk w dwóch skokach miał przeciwny wiatr, natomiast Amerykanin w obydwu skokach skakał niemal w bezwietrznych warunkach. Glasder wystąpił w 3 konkursach tegorocznego PŚ. W Lillehammer był 43, z kolei w Engelbergu 48 i 49. Wystąpił również w 3 konkursach na skoczni Renabakken w Norwegii gdzie zajął odpowiednio 33,38 i 32 miejsce. Zupełnie inaczej jest z Kanadyjczykiem. Boyd-Clowes wystąpił w 5 konkursach PŚ ale tylko w 1 zdobył pkt, których ma na koncie 2. Dla porównania podam miejsca jakie zajął Kanadyjczyk w tych samych konkursach w jakich wystąpił Amerykanin. A więc w Lillehammer 37 miejsce, natomiast w Engelbergu 31 i 47 miejsca. Jak widać w pojedynku H2H 3 razy wygrał Kanadyjczyk. Warte uwagi są również wyniki z PK w Rena, w których udział brał również Amerykanin. Jak już wspominałem nawet w PK Amerykanin nie potrafił awansować do najlepszej 30, czego nie można powiedzieć o Kanadyjczyku. On skakał w Norwegii bardzo dobrze. Dwa razy zajął 5 miejsce i raz uplasował się na 4 pozycji. To jeszcze bardziej uświadamia mnie że w tej parze jest tylko jeden faworyt. Osobiście zagram mocniej w tej parze bo innego scenariusza niż wygrana Kanadyjczyka nad Amerykaninem nie przewiduję.

Kamil Stoch- Gregor Schlierenzauer
Typ: Schliri
Kurs: 2.50 Buk: STS
⛔ 0.2 pkt ????

Typ grany przeciwko Kamilowi, bo to co prezentuje ostatnio na skoczni nie przystaje najlepszemu zawodnikowi polskiej kadry. Gregor wrócił na skocznię i uważam że z każdym skokiem będzie skakał coraz lepiej, czego nie można powiedzieć o Kamilu, który jeśli nie potrenuje trochę w kraju, i nie zapanuje nad emocjami to może mieć niedługo kłopoty z awansem do pierwszej 30 konkursów. Kurs również moim zdaniem zawyżony.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Na szybko z tel, opis zaraz dorzuce:
Lanisek - Stjernen 1 1,3 ✅
Klimov- Hazedtinov 1 1,62 ✅
Koudelka - Stoch 1 1,7✅
To moje glowne typy na kwale, buk - STS
E:/ sorry za brak komentarza, ale miałem problem z netem....kto jednak zaufał moim typom nie powinien żałować ;-)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
TCS Ga-Pa kwalifikacje czwartek 14:00
Hula awans do konkursu ? TAK @ 1,37✅18msc
Ammann - Stoch 1 @ 1,37✅12-33
Lanisek - Stjernen 1 @ 1,32✅20-23
AKO @ 2,18 milenium


W Ga-Pa do kwali przystąpi 70 skoczków, Hula prezentuje jakiś tam poziom, w Oberstdorfie w kwalach wysokie 22 msc , w konkursie wypadł słabiej, ale akurat on i kilku obok skaczących zawodników mieli trudne warunki i tam nikt daleko nie odleciał nawet, dziś do konkursu powinien spokojnie awansować.

Stoch się męczy, każdy skok nieudany, a ten w Oberstdorfie w drugiej serii słaby i było widać nawet frustracje jak machnął ręką po prostu. Ammann skacze na przełom 10-15 msc.

Stjernen zjazd w dół straszny, najsłabszy z Norwegów nie licząc Graneruda. Gdyby nie fakt, że był w top10 to do Oberstdorfu by się nie załapał bo wylądował na 53msc w kwalifikacjach. Konkurs już miał lepszy. Laniska stać na dobre skoki, na obecna chwilę lepszy z tej pary jest
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
jony-pistolet 48

jony-pistolet

Użytkownik
Descombes V. - Deschwanden G.
Typ: Descombes V. 1.45 STS ✅✅✅

Szwajcar jest kompletnie bez formy.Natomiast francuz jest w gazie i to widać, bo oddaje dobre skoki w każdych warunkach.Dla mnie zdecydowany faworyt.
Kot M. - Kranjec R.
Typ: Kot M. 1.45 STS✅✅✅

Stawiam na Maćka lepiej wychodzą mu kwalifikacje niż zawody ,choć trzeba przyznać ,że w Oberstdorfie miał pecha ,a raczej szczęście ,że Fettner zawalił pierwszy skok ale i tego nie potrafił wykorzystać.Mimo wszystko liczę ,że dziś będzie lepszy od wypalonego już do cna Słoweńca.
Kobayashi J. - Kornilov D.
Typ: Kobayashi J. 1.40 STS⛔⛔⛔
Japończyk jest tutaj zdecydowanym faworytem stać go na bardzo dobre skoki ,Kornilov skacze słabo.
Semenic A. - Choi S. ✅✅✅
Typ: Semenic A. 1.27 STS
Tutaj ciężko cokolwiek napisać ,jeśli przegrywasz z Koreańczykiem to wracaj do domu.
Klimov E. - Hazetdinov I. ✅✅✅
Typ: Klimov E. 1.62 STS

Klimov naprawdę potrafi skakać myślę ,że Rosjanie mogą mieć pociechę z tego zawodnika ,skaczę w dobrym stylu i dla mnie na ten moment jest najlepszym z Rosjan.
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
No to Panowie kwalifikacje pograne, mam nadzieję na jakieś ciekawe pary. Co do konkursu będzie to bardzo ważny konkurs dla rozstrzygnięć turnieju. Pisałem wcześniej, że moim faworytem jest Hayboeck. I w jego przypadku kwestia jest taka, że Ga-Pa to dla niego najważniejszy konkurs, bo ta skocznia mu nie leży. I jak tu nie straci to potem ma Innsbruck i Bischofschofen gdzie będzie piekielnie mocny. Freund nie wygra TCS i tego jestem pewien. Natomiast kwestia Prevca. Teraz moim zdaniem presja u niego będzie jeszcze większa i czy to wytrzyma. Wiadomo, że zdarzało mu się już z nią przegrywać w ostatnich latach, choć teraz wydaje się, że forma i pewność siebie jest. Pytanie na ile i czy w ogóle ta wygrana Freunda zachwieje jego równowagę. Ciekaw jestem jakie jest Wasze zdanie na ten temat ????
Ja liczę na taki scenariusz, że po Ga-Pa będzie się rozpatrywało zwycięzce pomiędzy Freundem a Prevcem, a na austriackie konkursy odpali przyczajony Hayboeck i zgarnie tytuł, a co za tym idzie utrzyma serie austriackich zwycięzców ;d


Freund odpuścił kwali także przynajmniej jedna para będzie bardzo ciekawa. Być może Freund - Prevc? ????
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
Moje zdanie jest takie,że Prevc to wygra. Ma bardzo dobrą formę i jak nie zgarnie wygranej to będzie bardzo wielkie rozczarowanie. Tym bardziej będzie jeszcze pobudzony sytuacją ostatnią gdzie zrobili go w bambuko w pierwszym konkursie i teraz pokaże klasę. Ja nie widzę innego zwycięzcy. Treningi równo z Freundem i to jedynie on mu może zagrozić,ale Peter sobie poradzi i wygra turniej czego mu z całego serca życzę,bo szkoda było chłopaka w poprzednim sezonie gdy przegrał kryształową kulę jedynie przez to,że miał mniej zwycięstw w sezonie od Freunda gdy mieli po tyle samo pkt. Także Peter ogień!! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom