>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Turniej Czterech Skoczni 2011/2012 [29.12.2011 - 06.01.2012]

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Panowie i Panie tak przeglądam oferte Unibet i widzę ciekawy zakład:
Najlepsza pozycja końcowa po Turnieju Czterech Skoczni:
Stoch - 4,00
Freund - 4,50
Koch - 5,00
Hilde - 5,50
Koudelka - 5,50
Kranjec - 7,50

Tak sobie popatrzyłem na duspozycje poszczegółnych zawodnikow i ich wyniki to myślę,że warto zagrać na Kamila za kilka zł. Co o tym myślicie?
Podoba mi się też kurs na Słoweńca.Kranjec nie odstaje wcale formą od Koudelki czy Hildego.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Radula
Ja bym to odpuścił, moim zdaniem kurs nieadekwatny do ryzyka. Mamy 6 równych zawodników i według mnie Kamil nie jest najlepszy w tym gronie. Freund jest zdecydowanie pewniejszym zawodnikiem, również zgadzam się z opinią o Kranjecu który może solidnie namieszać w czołówce w tym roku. U Kocha też widać forma zwyżkuje i zawsze na TCS spisywał się przyzwoicie. Do tego ma dwa konkursy u siebie więc może to być kluczowe.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Betsafe = prezenty;)
Kofi - Freund @ 1.25
Morgi - Stoch @ 1.40
Freitag - Koudelka @ 1.25
ako 2.19 Betsafe
wg mnie Kofi jest faworytem do zwycięstwa T4S... Lider PŚ sumując pkty za skoki ze wszystkich zawodów także byłby liderem...
Zrozumiałbym parę z Freitagiem, ale jest z Freundem, który może powalczyć, ale o miejsca 5-8. Peffka;)
Morgi - tu niektórzy mogą powiedzieć, że Kamil jest niewiadomą, ale wątpię, ażeby 4 razy był w 10, bo jakiś skok zepsuje, natomiast Morgi może być &quot;czarnym koniem&quot; i gram to śmiało...
Freitag - największa nadzieja Niemców na sukces w T4S kontra Koudelka, który w tym sezonie zaskakująco dobrze, ale jednak nie wierzę w jego TOP 6, a Freitag wg mnie powinien tam być spokojnie.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Pierwszy konkurs już w piątek,jutro kwalifikacje więc kursy zapewne się pozmieniają po nich więc ja już dziś gram dwa bety:

Hocke-Koivuranta 2@2,30 Unibet⛔⛔

Kranjec-Hilde 1@2,30 Unibet
✅✅

Co do drugiej pary to szanse określiłbym na 50/50 dlatego gram Kranjca po wyższym kursie,może po kwalifikacjach się zmienią i będzie surebet;)

Pary niemiecko-finskiej nie rozumiem zupełnie. Hocke nic nie pokazał,to jest zawodnik który dawno już nie skakał na przyzwoitym poziomie. Fin-kombinator norweski-pokazuje że można powalczyć w PŚ w skokach również. Raz był w pierwszej dzisiątce,ostatnio w pierwszej 15-tce w Engelbergu. Hocke zapunktował dobrze dopiero właśnei w Szwajcarii gdzie dwa razy był w drugiej dziesiątce,jednak jego skoki były nierówne. Obaj są nieprzewidywalni w sumie,przed rokiem Hocke wyprzedził Fina w Oberstdorfie o 2,5 punkta...Gram Fina,bo nie wierzę w formę Hocke.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Ja stawiam na Gregor Schlierenzauer TOP 3 całego turnieju (w unibecie 1.65).
W ostatnich 3 latach konkurs wygrywali Austriacy. Byli to kolejno:
2009 - Loitz
2010 - Kofler
2011 - Morgerstern
Moim zdanie tradycja zostanie podtrzymana i prawdopodobnie, któryś ze skoczków Austriackich wygra cały turniej. Nie zdziwię się jak będzie to Gregor, który jeszcze nie ma w swoim dorobku takiego tytułu.
Jest to genialny zawodnik, który wygrał w 4 lata aż 36 razy w zawodach pucharu świata (ma dopiero 21 lat...) Przypomnę, że nasz Orzeł z Wisły wygrał 39 razy w zawodach PŚ w całej karierze.
Moim zdaniem podium dla Gregora Schlierenzauer a w tym turnieju jest niemal pewne.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Ja stawiam na Gregor Schlierenzauer TOP 3 całego turnieju (w unibecie 1.65).

W ostatnich 3 latach konkurs wygrywali Austriacy. Byli to kolejno:

2009 - Loitz
2010 - Kofler
2011 - Morgerstern

Moim zdanie tradycja zostanie podtrzymana i prawdopodobnie, któryś ze skoczków Austriackich wygra cały turniej. Nie zdziwię się jak będzie to Gregor, który jeszcze nie ma w swoim dorobku takiego tytułu.
Jest to genialny zawodnik, który wygrał w 4 lata aż 36 razy w zawodach pucharu świata (ma dopiero 21 lat...) Przypomnę, że nasz Orzeł z Wisły wygrał 39 razy w zawodach PŚ w całej karierze.

Moim zdaniem podium dla Gregora Schlierenzauer a w tym turnieju jest niemal pewne.
Kurs na to zdarzenie w Unibecie to 1.45. 1.65 to na podium w pierwszym konkursie Gregora. Co nie zmienia faktu, że jak najbardziej warto to zagrać ????
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Andreas Kofler uzyskał najlepszy rezultat w kwalifikacjach do jutrzejszych zawodów Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie (HS 137). Austriak poszybował aż na 142m. Daleko skoczyli także Anders Bardal (138m) oraz Tom Hilde (133m). Zupełnie swoją próbę zepsuł Kamil Stoch, który spadł na 103 metr i tylko dzięki wysokiej pozycji w klasyfikacji Pucharu Świata, zobaczymy go w piątkowym konkursie.

Na usprawiedliwienie, trzeba przyznać, że Polak skakał w naprawdę trudnych warunkach wietrznych, jednak przy podobnym wietrze rywale lecieli zdecydowanie dalej.
Do pierwszego konkursu Turnieju Czterech Skoczni awansowali także Maciej Kot (121m i 28. pozycja), Aleksander Zniszczoł (116m i 36. miejsce) oraz Piotr Żyła (113,5m i 44. lokata). Od tego ostatniego zawodnika oczekujemy jednak zdecydowanie więcej i jego wszystkie dzisiejsze skoki nie napawają optymizmem.
Pary :
1. Koudelka - Zografski
2. Freund - Watase
3. Hocke - Janda
4. Kot - Kranjec
5. Colloredo - Boyd-Clowes
6. Kasai - Damjan
7. Romoeren - Koch
8. Wasiljew - Fettner
9. Kobayashi - Koivuranta
10. Lewkin - Mechler
11. Zniszczoł - Takeuchi
12. Hautamaeki - Ito
13. Eisenbichler - Schmitt
14. Evensen - Zauner
15. Grigoli - Schlierenzauer
16. Morgnestern - Prevc
17. Freitag - Loitzl
18. Happonen - Sinkovec
19. Żyła - Hlava
20. Roensen - Korniłow
21. Ammann - Sklett
22. Meznar - Velta
23. Wank - Hilde
24. Winkler - Bardal
25. Stoch - Kofler
źródło : skijumping.pl
 
dig 106

dig

Użytkownik
Wydaje mi się że ... @ 6.50 na jutrzejszą wygraną Bardala to nieco promocja. Czy wy też tak nie uważacie ? Myślę że liczyć się będą tylko dwaj skoczkowie. Kofler i Bardal, a na 3 miejscy zagości Gregor - czyli tak jak to było w dzisiejszych kwalifikacjach. Spodziewałem się kuru w okolicach 3.5 a tutaj 6.50. Myślę że po tym co zobaczyliśmy w dzisiejszych &#39;&#39;przed-biegach&#39;&#39; warto.

//dawid
Wszystko ładnie, pięknie ale podawaj buka, bo inaczej post do usunięcia ????
//DiG
Tobet - Sorrka, Zapomniałem.
 
A 0

adondetevas

Użytkownik
Mam problem postawiłem zakład wielokrotny. Pojedynek Żyła - Matura na jutro. Matura odpadł w kwalifikacjach... i co teraz?

Robson// Wiele buków kwalifikuje takie coś jako zwrot. Ostatnio też było pisane w temacie na jakiś konkurs o tego typu sytuacji więc przejrzyj i się zapoznaj ewentualnie. Pzdr
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Buki już wystawiaja ofertę z kursami na jutrzejsze zawody. Póki co pograłem takie dwie sklejki z niższych kursów.
Kto lepszy w 1 serii KO - Oberstdorf
Morgenstern - Prevc

Typ : Morgi @ 1,30
✅
Freitag - Loitzl

Typ : Freitag @ 1,40
✅
Hilde - Wank

Typ : Hilde @ 1,15
✅
AKO @ 2,09 Betsafe


Morgi zaliczany do faworytów turnieju. Możnaby polemizować, aczkolwiek nie wyobrażam sobie że nie przejdzie rywalizacji w 1 serii KO z Prevcem bądź co bądź skaczącym równo i dobrze. Morgi miał wpadkę na jednym z treningów dzisiaj, bo mu powiało i prawie pobił Żyłę w najkrótszym skoku.. Kwale to także skok w momencie gdy całej (no oprócz Bardala i Koflera) top10 PŚ wiało strasznie w plecy i dostawali pkt dodatnie.
Loitzl niby wraca do lepszego skakania. Świetnie w Pucharze Kontynentalnym. W kwalach też dobra pozycja, z tym, że wynik Freitaga nie jest obiektywny gdyż tak jak mówiłem skakał w katastrofalnych warunkach jak większość top10.
Hilde z Wankiem myślę, że komentarz zbędny.
-----------------------------------
Cały konkurs - Oberstdorf
Hlava - Żyła
✅
Typ : Hlava @ 1,35

Colloredo - McKenzie Clowes

Typ : Colloredo @ 1,50
✅
AKO @ 2,03 Betsafe

To co skakał dzisiaj Żyła to śmiem twierdzić, że przypadkiem być nie może tylko jakimś dołkiem formy. Bo czyż za każdym razem może tak nie wyjść skok ? Hlava z kolei o te 10-20 metrów lądował za każdym razem dalej. Poza tym po Hlavie widać że jest w formie.
McKenzie Boyd Clowes to żółtodziób w stawce PŚ. O dziwo dobry rezultat osiągnął w kwalifikacjach. Skakał przy wietrze -0,23 i dobrze sobie poradził. W treningach już bez rewelacji bo 33 i 40msc. Colloredo najlepszy z Włochów, w treningach 18 i 19msc. W kwalach przy wietrze -0,62 osiągnął 30msc i dlatego w serii KO czeka go rywalizacja z Kanadyjczykiem, co by nie mówić to słaby skoczek i tego się trzymajmy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Kolega mnie uprzedził z tym Colloredo;)

Koudelka-Zografski 1@1,50✅
Colloredo-McKenzie 1@1,50✅
Freitag-Loitzl 1@1,40(1 seria)
✅

ako:3,19 Betsafe✅✅

Dla mnie oba typy 7/10,bo wiadomo że może wiaterek trochę wypaczyć wyniki.

//dawid
Może coś więcej, suche typy w tym dziale są usuwane.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na pewno jutro będziemy świadkami ciekawego konkursu. Dzisiejsze kwalifikacje pokazały mniej więcej rozkład sił w stawce. Kofler pokazuje, że nie ma na niego mocnych. Na pewno formą zachwycili również Norwegowie. W pierwszej piątce aż 4 reprezentantów tego kraju. Wszyscy oddali bardzo dobre skoki i myślę, że są w stanie powtórzyć te rezultaty. Kto rozczarował ? Na pewno Niemcy. Najwyżej ulokował się Martin Schmitt z dość przyzwoitym skokiem. Freunda, Freitaga, Bodmera i Neumayera było stać zdecydowanie na dużo lepsze skoki..
Ciekawy konkurs się zapowiada, oj ciekawy. Przejdźmy teraz do typów H2H bo znalazłem kilka ciekawych typów.
Na pewno Andreas &quot;nie do zdarcia&quot; Kofler w parze z Morgensternem wygląda dobrze. Morgi nie przekonuje, dziś oddał słaby skok. Wątpię, by jutro był w stanie powalczyć ze swoim rodakiem. Nie widać ostatnio tego błysku i dlatego stawiam na Koflera.
Kofler - Morgenstern | Kofler [1,55] Tobet ✅
Drugi typ to bezpośrednio pojedynek kwalifikacyjny. Ammann walczy z chorobą, co chyba było widać po osiągniętym rezultacie. Jego jutrzejszy rywal Norweg, Sklett w dzisiejszym konkursie uzyskał bardzo dobrą odległość. Poleciał on na 129 metr, co dało mu 5 pozycję. Tak jak powiedziałem, Norwegowie jutro będą bardzo mocni, a Norweg jest w stanie wyeliminować Szwajcara. Ammannowi ten turniej się marzył, ale niestety, może przegrać on z chorobą.
Ammann - Sklett | Sklett [1,75] Bwin ✅
W kolejnej parze Freitag będzie mierzył się z Loitzlem. Austriak zaprezentował się bardzo dobrze. Swoim skokiem wywalczył 9 pozycję. Freitag za to, to jedno z większych rozczarowań dzisiejszego dnia. Skakał w kiepskich warunkach, ale i tak ten chłopak mnie nie przekonuje. Niemcom widać, że nie wychodziło dziś kompletnie nic, a honor uratował jedynie Martin Schmitt. Mimo, że skaczą u siebie, to w jutrzejszym konkursie myślę że Freitag się spali. Stawiam na Loitzla po bardzo dobrym kursie.
Freitag - Loitzl | Loitzl [2,70] Bwin ⛔
Nasz rodak, Piotr Żyła, będzie skakał w parze z Hlavą. Czech w kwalifikacjach zajął bardzo dobrze 7 miejsce. Żyła znajdował się w końcówce stawki. Moim zdaniem od Żyły trochę zbyt dużo niektórzy wymagają. Momentami ma przebłyski, ale cały czas ma problem z powtarzalnością skoków. Gdyby rywale trochę lepiej skakali, to pewnie Polak byłby poza konkursem.
Hlava - Żyła | Hlava [1,35] Bwin ✅
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Andreas Kofler - Thomas Morgenstern 1 @ 1,55 tobet ✅ 2-3 Hofer i Tepes ????

Również zgadzam się co do typu na Koflera, widać że o wygraną w TCS powalczy dwóch zawodników będą nimi Kofler i Bardal. Obaj są w kapitalnej formie szczególnie ten pierwszy który po raz kolejny demoluje rywali. Co prawda dzisiaj w kwalifikacjach czołowi zawodnicy oprócz Bardala i Koflera mieli wiatr w plecy, ale tego nie biorę aż tak pod uwagę. Ogólnie Morgi nie jest w najwyższej formie, oczywiście nadal to ścisła czołówka ale brakuje tego błysku w jego skokach. Są one dość nierówne. Kofler natomiast od początku sezonu w fantastycznej dyspozycji w Oberstdorfie zawsze dobrze skakał i dzisiaj potwierdził to w kwalifikacjach i nie mam nic przeciwko aby jutro to powtórzył.
 
A 350

aslan

Użytkownik
Koudelka - Zografski
Kolega mnie uprzedził z tym Colloredo;)
Koudelka-Zografski 1@1,50
Colloredo-McKenzie 1@1,50
Freitag-Loitzl 1@1,40(1 seria)

ako:3,19 Betsafe
Dla mnie oba typy 7/10,bo wiadomo że może wiaterek trochę wypaczyć wyniki.

//dawid
Może coś więcej, suche typy w tym dziale są usuwane.
To ja troszkę z przekory i chęci wywołania dyskusji, a troszkę z powodu autentycznych przekonań, pozwolę sobie nie zgodzić się z kolegą i rzucić trochę innego spojrzenia na parę Koudelka - Zografski...
Nie udzielałem się póki co specjalnie na tym forum, ale pewnie starsi z Was mnie dość dobrze kojarzą, a młodszych mam nadzieję skłonić do dyskusji...
Zacznijmy od charakterystyki zawodników:
Koudelka - Czech to solidna firma, nieźle zaczął sezon, w przeszłości też miał już bardzo udane występy, aczkolwiek swego czasu był ogromną nadzieją czeskich skoków i chyba jednak nie uniósł póki co ciężaru oczekiwań i nie został następcą Jandy. Nawet w dobrej formie jest to dla mnie zawodnik maksymalnie drugiej dziesiątki Pucharu Świata, choć trzeba przyznać, że w tym sezonie póki co idzie Mu świetnie (pytanie czy to stała tendencja czy tymczasowy trend).

Zografski
- Bułgar to spory talent i pomimo tego, że w swoim kraju w tym sporcie nie ma łatwo (brak tradycji, szkolenia itp.), kilka razy pokazał się już z dobrej strony. Kiedy w tym roku wydawało się, że dyskwalifikacja może zniszczyć jego przygodę ze skokami, po krótkim czasie powrócił w niezłym stylu zdobywając Mistrzostwo Świata Juniorów. Oszałamiających sukcesów nie odniósł i pewnie nigdy nie odniesie, ale moim zdaniem ma szanse na zostanie solidnym średniakiem w Pucharze Świata (ma dopiero 19 lat). Do tego należy dodać, że Jego najlepszy występ w ważnej imprezie to do tej pory ubiegłoroczny konkurs w Oberstdorfie, w którym zajął 16. lokatę.
To tyle krótkiego resume, przyjrzyjmy się jeszcze występom obu zawodników w Oberstdorfie w treningach i kwalifikacjach.
KWALIFIKACJE
Weźmy poprawkę na to, że w jutrzejszym konkursie to Zografski skacze jako 25. zawodnik kwalifikacji. Co prawda różnica między zawodnikiem 25. a 26. jest w zasadzie żadna, ale jeśli możemy na wstępie mówić o jakiejkolwiek przewadze psychicznej, to jest Ona po stronie Bułgara. Podkreślić też należy, że o ile różnicy w pozycji praktycznie nie ma, to Zografski skoczył w kwalifikacjach 120,5 metra, podczas gdy Koudelka zaledwie 112. 8,5 metra różnicy to nie w kij dmuchał i trzeba o tym pamiętać. Inna rzecz, że kwalifikacji nie widziałem, a różnica w odległości nijak nie przekłada się tutaj na różnicę punktową (nie wiem czy tylko z powodu wiatru czy też stylu).
TRENINGI
W pierwszym treningu Koudelka był 14., a Zografski 20. Trzeba jednak podkreślić, że różnica w długości skoku to tylko 0,5 metra (Koudelka 124, Zografski 123,5). Bardziej więc wiarygodne jest dla mnie to, że obaj oddali solidne skoki.
W drugim treningu wygrywa Zografski - jest 24. i skacze 118 metrów. Koudelka jest niedaleko, kończy na 29. pozycji, ale skacze 4,5 metra mniej (113,5).
PODSUMOWANIE
Koudelka jest z pewnością skoczkiem bardziej znanym, doświadczonym i kompletnym niż Zografski. Z drugiej jednak strony dokonując karkołomnego zsumowania długości 3 dotychczasowych skoków z Oberstdorfu, wychodzi na to, że Zografski jest lepszy o 12,5 metra. Co więcej, wygląda na to, że paradoksalnie prezentuje On formę bardziej stabilną od Czecha.
Oczywiście to o niczym nie świadczy, a Koudelka mógł odpuszczać treningi, ale szereg powyższych okoliczności powoduje, że według mnie kursy w tej parze powinny być ustawione inaczej (zbliżone, z niewielkim wskazaniem na Koudelkę). Jeśli natomiast widzę w Tobet 2,95 na Zografskiego, to trudno z mojej perspektywy nie doszukiwać się tu value... Pamiętajmy, że chodzi tu o jeden skok, a Koudelka skakał tu póki co w kratkę.
Słowem - nie twierdzę, że Zografski z pewnością pokona Koudelkę, ale daję Mu na to jakieś 40-45% szans. Kurs na poziomie 2,95 tego typu szans nie oddaje. W związku z powyższym, lekko próbuję pograć Bułgara.
Koudelka - Zografski 2 H2H 1st round 2,95
Pozdrawiam,
Aslan
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Koudelka-Zografski 1,50 ✅
Colloredo-McKenzie 1,50 ✅
Hilde-Wank 1,15 - 1 seria ✅
Kofler-Stoch 1,25 - 1 seria ✅
ako 3,23 ✅
Betsafe

Koudelka swietna forma i nagle mialby byc slabszy od orzecietnego Zografskiego ? W skokach wszystko mozliwe ale bez przesady.
Colloredo dobre treningi, McKenzie anonimowy dla mnie i musi odpasc w 1 serii...
Kofler taka petarda ze Stochowi tylko upadek albo bula Austriaka by pomogła. Liczyc moze co najwyzej na LL. Hilde a Wank to przepasc wiec bez komentarza. Jako ze sa to skoki to stawka mała ale wydaje sie pewne.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Best Finishing Position (1st Run)
Koudelka, R - Zografski, V 1 1,40 ✅
Best Finishing Position (1st Run)
Hlava, L - Zyla, P 1 1,30 ✅
Unibet

Dzisiaj Unibet dał fajne pary. Wybrałem takie dwie.
Czech zdecydowanie lepszy w przekroju całego sezonu od młodego Bułgara.Wczoraj Koudelka skakał w niesprzyjąjących warunkach i dlatego taka odległość podczas kwalifikacji.
W drugiej parze również Czech tylko przeciwko Piotrkowi Żyle. Hlava od początku sezonu naprawde w wysokiej formie i potwierdził to wczorajszym skokiem równiez(128,5m). Nie sądzę aby Żyła miał większe szanse wygrać ta pare.

2/2
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jakby ktoś chciał sure beta : Sklett - Ammann 1 @ 2.05✅ Betsson 2 @ 2.10 Unibet (1.skok) Ito - Hautamaki 1 @ 1.55✅ Betsson 2 @ 4.00 Tobet (1.skok)
Prośba do modów o nie usuwanie, przynajmniej do konkursu, bo szczególnie 2 sure jest smakowity
Chyba nikt nie skorzystał:razz:
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Rowniez jedno spostrzezenie, mysle ze pomocne. Na bet365 na Koflera w parze z Stochem kurs 1.32...., wiec uwazam to za godne uwagi ????
Pozdrowienia i zycze obfitosci ;)
 
K 691

kalsat

Użytkownik
wypowiem sie do posta Aslana bo nie bierze pod uwage jednego ważnego czynnika tzn. wiatru. Jak by popatrzyl na doklane wyniki trenigow i Q zauważyłby ze Czech skakał w najgorszych warunkach ( w 2 trenigu miał ponad 1m w plecy w Q blisko 2 m , dla porównania Bułgar tylko 0.3m i 0.2m) jak ważny elementem jest wiatr w skokach kazdy wiem i nawet przeliczniki nie oddadzą faktycznego stanu(tzn na pewno jest bardziej sprawiedliwie teraz, ale każdy zawodnik by wolał mieć wiatr pod narty i minus niż na odwrót.Teraz jak wiadomo beda skak jeden po drugim i warunki powinny byc takie same , a w tych Bułgarowi nie daje na pewno jak to napisał Aslan 40-45% szans , bardziej 15-20 bo to jednak skoki. I kurs 1.50 na Czecha uważam ja wyżej koledzy napisali do gry
 
vde 119

vde

Użytkownik
@Aslan,@Soltysiao Wy chyba żartujecie z tym Colloredo !?
Colloredo nie musi wygrać wcale z Damjanem, a MacKenzie skacze bardzo regularnie, dobry skok na treningu, dobry w kwalifikacjach. W parze z Kasai na pewno jest faworytem. Do tego warunki ponoć mają być kiepskie, mocny wiatr, i różnie to się może potoczyć
Colloredo
vs MacKenzie
typ 2 -&gt; 2,40 @ betsafe
Bardzo, bardzo ciekawym typem w/g mnie jest jeszcze taki:
Schlierenzauer
vs Bardal
typ 2 -&gt; 1,70 @ betsafe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom