>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tragedia w Smoleńsku

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dopiero teraz można dostrzec to jak Prezydent był ukazywany w mediach. najczęściej niestety pokazywano jego pomyłki. Teraz pokazują ujecia, fragmenty, które pokazywały, że był naprawdę normalnym człowiekiem. Takim jak każdy z Nas. Nie był gburem, a jako taką osobę przedstawiała go telewizja ( szczególnie TVN ). Miał dystans do swojej osoby, wykazywał sie poczuciem humoru.

Szkoda, że dopiero w takich okolicznościach poznajemy jakim tak naprawdę był człowiekiem. Teraz dowiadujemy się jak telewizja potrafi manipulowac ludźmi.

Jeszcze nie raz w Naszych oczach pojawią się łzy. Ta sytuacja jeszcze długo będzie tkwiła w Naszych głowach.

Nie miałem styczności z tymi osobami, ale za każdym razem kiedy myśle o tej tragedii czuje straszliwą pustkę w głowie. Przejazd ulicami Warszawy był strasznie wzruszający. Tysiące osób koło drogi, tysiące osób pod Pałacem Prezydenckim pokazują Nam, że potrafimy się jednoczyć w obliczu tragedii. Szkoda tylko, że po tygodniu czy miesiącu znowu wszystko wróci do normy.

Szczególnie współczuje rodzinom zmarłych. To musi być straszne przeżycie.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Jak przed chwilą przeczytałem dziś podczas lądowania samolotu z trumną umarła matka braci Kaczyńskich, podobno nie dowiedziała się o śmierci syna.
Wielka tragedia rodzinna.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Jak przed chwilą przeczytałem dziś podczas lądowania samolotu z trumną umarła matka braci Kaczyńskich, podobno nie dowiedziała się o śmierci syna.
Wielka tragedia rodzinna.
a ja czytałem że to jedna wielka pomyłka do spólki z interia i faktem
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
a ja czytałem że to jedna wielka pomyłka do spólki z interia i faktem
Ja nie czytałem o tym na tych portalach tylko, osoba na innym forum dostała taka informacje od kogoś blisko związanego z PIS&#39;em.

nie z k.net
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Ja nie czytałem o tym na tych portalach tylko, osoba na innym forum dostała taka informacje od kogoś blisko związanego z PIS&#39;em.
z kibice.net ? też to czytałem, moim zdaniem głosniej by już o tym było, raczej by to jakos przeszło do mediów do tego czasu.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Dopiero teraz można dostrzec to jak Prezydent był ukazywany w mediach. najczęściej niestety pokazywano jego pomyłki. Teraz pokazują ujecia, fragmenty, które pokazywały, że był naprawdę normalnym człowiekiem. Takim jak każdy z Nas. Nie był gburem, a jako taką osobę przedstawiała go telewizja ( szczególnie TVN ). Miał dystans do swojej osoby, wykazywał sie poczuciem humoru.

Szkoda, że dopiero w takich okolicznościach poznajemy jakim tak naprawdę był człowiekiem. Teraz dowiadujemy się jak telewizja potrafi manipulowac ludźmi.

Jeszcze nie raz w Naszych oczach pojawią się łzy. Ta sytuacja jeszcze długo będzie tkwiła w Naszych głowach.

Nie miałem styczności z tymi osobami, ale za każdym razem kiedy myśle o tej tragedii czuje straszliwą pustkę w głowie. Przejazd ulicami Warszawy był strasznie wzruszający. Tysiące osób koło drogi, tysiące osób pod Pałacem Prezydenckim pokazują Nam, że potrafimy się jednoczyć w obliczu tragedii. Szkoda tylko, że po tygodniu czy miesiącu znowu wszystko wróci do normy.

Szczególnie współczuje rodzinom zmarłych. To musi być straszne przeżycie.

Dokładnie.
Media to władza, wiadomo , że niektóre TV szczególnie nie trawiły PISu.
Ja prezydenta ceniłem za ogromną wiedze hisoryczną, za prawdziwy patriotyzm za to ze nie &#39; lizał dupy&#39; mowiac brzydko tylko twardo walczył na aranie miedzynarodowej o nasz kraj. Nie komentujcie bo to tylko moje subiektywne zdanie ale watpie zeby taki Tusk odwazyl sie dac poparcie Gruzinom bo bał by sie Rosjan. BTW , pośmiertnie zostanie Lech Kaczyński odznaczony jako bohater narodowy Gruzji.
Kiedyś Adam Bielan spytal prezydenta skad u niego taka wiedza i pamiec na temat histotyczny odparł , że keidys nie było komputerów czasem zapisywał ale wszystko raczej &#39; kodował&#39; w głowie.
To pokazuje , żeby naprawde do wspolczesnych mediów miec dystans bo jesli jestes czasem niewygodny to odwroca to jakims jestes kompletnie. Nie mowie tu tylko w kontekscie co do tematu takze w wielu innych ale to zachowam dla siebie.
Na koniec:
http://www.dziennik.pl/katastrofa-smolensk/article585055/Prezydent_ktory_dbal_o_silne_panstwo.html

http://www.dziennik.pl/katastrofa-smolensk/article584949/Smierc_zdarla_wszystkim_bielmo_z_oczu.html
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dokładnie.
Media to władza, wiadomo , że niektóre TV szczególnie nie trawiły PISu.
Szczególnie TVN wydawał się anty PiSowski. Ceniłem i przede wszystkim szanowałem Lecha Kaczyńskiego. Media robią Nam wode z mózgu. Nigdy nie pokazali Prezydenta z małżonką jako ciepłą, sympatyczną osobę. Z poczuciem humoru. Najczęściej pokazywali tylko jego pomyłki.

Szkoda, że w takich okolicznościach dowiadujemy się jaki był naprawdę.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Cóż, nie możemy nigdy oceniać nikogo na podstawie tego co przekazują nam media bo zawsze stoi za tym osoba, która ma swoje poglądy, swoje zdanie. A dzięki potężnej broni jaką jest szklany ekran może narzucić ją pozostałym. Oceniajmy ludzi po tym co robią dla nas, dla Polski. Ś.P. Prezydent Lech Kaczyński wiele robił dla Polski, ale tego się nie pokazywało. Mówiło się, że stoi po stronie Pisu, bo często wetuje ustawy PO. A czy się zastanawialiśmy czy te ustawy były naprawdę dobre dla kraju? Osobiście w to wątpię ...

Szczególnie współczuje rodzinom zmarłych. To musi być straszne przeżycie.
Nikt z nas nie chciałby być w takiej sytuacji. Nawet pewnie nie zdajemy sobie sprawy jaki ból przeżywają a dodatkowo trzeba pamiętać, że przed nimi identyfikacja ciał. Po takiej katastrofie w tej chwili można rozpoznać tylko 14 ciał. A co z resztą 81? I rodziny będą musiały przyglądać się tym zmasakrowanym ciałom duszukując się w nich kogoś ze swoich bliskich :-| To bezwątpienia będzie traumatyczne przeżycie
 
homel 918

homel

Użytkownik
Cóż, nie możemy nigdy oceniać nikogo na podstawie tego co przekazują nam media bo zawsze stoi za tym osoba, która ma swoje poglądy, swoje zdanie. A dzięki potężnej broni jaką jest szklany ekran może narzucić ją pozostałym. Oceniajmy ludzi po tym co robią dla nas, dla Polski. Ś.P. Prezydent Lech Kaczyński wiele robił dla Polski, ale tego się nie pokazywało. Mówiło się, że stoi po stronie Pisu, bo często wetuje ustawy PO. A czy się zastanawialiśmy czy te ustawy były naprawdę dobre dla kraju? Osobiście w to wątpię ...

Nikt z nas nie chciałby być w takiej sytuacji. Nawet pewnie nie zdajemy sobie sprawy jaki ból przeżywają a dodatkowo trzeba pamiętać, że przed nimi identyfikacja ciał. Po takiej katastrofie w tej chwili można rozpoznać tylko 14 ciał. A co z resztą 81? I rodziny będą musiały przyglądać się tym zmasakrowanym ciałom duszukując się w nich kogoś ze swoich bliskich :-| To bezwątpienia będzie traumatyczne przeżycie
lepiej jakby po DNA kazdego rozpoznali...a tak do konca zycia te szczatki beda mieli przed oczami troche dluzej zejdzie identyfikacja ale przynajmnmije nie przezyja takie szoku rodziny
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
- Podziwiano nas na lotniskach w innych krajach: mamy tak fajny samolot, tak historycznie stary i jeszcze utrzymany dobrze - mówił Pietrzyk. I dodał: - Bardzo dużo zdjęć nam robiono na każdym lotnisku, bo przyleciał Jak-40, który już praktycznie nie lata... bo przyleciał Tu-154.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jutro minie 48 godzin od tragedii. A w naszych głowach nadal będzie pustka, w Naszych oczach zapewne znowu pojawią się łzy. Mieliśmy dobrego Prezydenta, który walczył o dobro dla Nas. Nie wszyscy to dostrzegli.

Nie zapominajmy też o rodzinach katyńskich. To straszne, że to miejsce ciąży Nad nami ???? Ktoś powiedział, że już nigdy się od niego nie uwolnimy.

Pan Bóg wie co robi.
 
R 0

ramzes2

Użytkownik
Do tej pory nie moge uwiezyc, w to co sie stalo, nigdy wczesniej na swiecie, nie mialo cos podobnego miejsca, takiej wielkosci tragedia, nie bylem zwolenikiem pisu, ale teraz to nie ma najmniejszego znaczenia
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Ciało prezydenta Kaczyńskiego składane do trumny. Rosjanie publikują film w internecie.
Film ze Smoleńska opublikowała na swojej stronie internetowej &quot;Komsomolskaja Prawda&quot;. Na materiale widać, jak ratownicy wkładają ciało do trumny. Według gazety jest to ciało prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Na niespełna dwuminutowym materiale wideo ratownicy wkładają zapakowane w czarny worek ciało do trumny.
Według relacji gazety jest to ciało polskiego prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Informacja nie została oficjalnie potwierdzona.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Uprzedzam, wiem że &quot;wyborcza kłamie&quot;. Wiem jak TVN pokazywał braci Kaczyńskich.
Tylko ludzie... proszę Was - nie popadajmy w paranoję:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7763307,Szokujaca_homilia_w_Katedrze_Przemyskiej__POSLUCHAJ_.html

O zmarłych nie można mówić źle - to prawda. Tym bardziej, że byli to wielcy Polacy. Jednak jeśli zaczyna się dyskusja, nad tym kto powinien tak na prawdę powinien zginąć to coś tu nie gra.
Mam nadzieję, że taka wielka tragedia, nie przerodzi się w koleją walkę miedzy, już nie tyle obozami politycznymi, co ich zaślepionymi wyborcami.
Teorie spiskowe, analizowanie kto poleciał a kto nie, obwinianie Rosji o powstanie mgły... przecież to paranoja.
Wierzę, że zdecydowana większość narodu, wyciągnie z tego zdarzenia wnioski... i nie rozpętamy kolejnej &quot;małej wojny domowej&quot;

A Katyń, pozostanie już w pamięci całego świata na zawsze.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Jeśli chodzi o śmierć Jadwigi Kaczyńskiej to są różne wersje.
Jedna jest taka, że zmarła, lecz zostało nałożone na tę sprawę embargo informacyjne.
Druga, ze to tylko plotka.
Dwa dość dobre źródła, więc trzeba poczekać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom