>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tragedia w Smoleńsku

Status
Zamknięty.
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
koniec tematu ale zawsze jest jakieś ale... a Rosji nie wolno ufać bezgranicznie .
Bardzo ładny cytat.
&quot;Polska to nie jest tylko państwo
to historia na przemian radosna i smutna
Polska to wielka idea i naród
krew męczenników i wieczna niepewność jutra&quot;

łzy cisną się same
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
Nie wyrażasz swojego zdania tylko snujesz bezpodstawne oskarżenia w stronę Rosji. Inna sprawa to ich wypieranie się historii, a inna dzisiejsza katastrofa. Nie można nikogo oskarżać nie mając żadnych dowodów - podstawa demokratycznego państwa.
Swiat jest pelen takich absurdow jak to ze bandyta wlamujac sie do Twojego mieszkania ma wieksze prawa niz Ty (sadzac po wielu wyrokach w sprawie samoobrony). Tak wiem ze to nie ma nic do rzeczy tej wielkiej katastrofy ale tylko uzmyslawia ze istnieja rzeczy ktore sa absurdalne. Rosjanie wiele razy pokazywali jak sa bezwzglednym i &quot;demokartycznym&quot; narodem. Mowie tu o tych ktorzy zasiadaja za sterami panstwa. Jako narod na pewno nie roznia sie od nas. Zaloba Rosjan na pewno jest szczera. Sam mam przyjemnosc znac paru i pracowalemi bede pracowac w tym roku nawet i szanujemy sie i bardzo lubimy nawzajem. Ale polityka to jest zupelnie inna bajka, szarzy obywatele moga... w sumie no co moga, pisac tylko bzdety na forum jak ja czy Ty, ktore tylko zaspokaja chec wyrazenia swojego JA, a te zdanie z prawdopodobienstwem 99,9999% nigdy nie bedzie mialo znaczenia w losach swiata, tak samo jak prawda co do wielu wydarzen jest tylko dla nielicznych.....
 
A 0

adamek1232

Użytkownik
Poprostu zamiast w tym temacie szukac napinek(coniektórzy) prosze pójdzie jutro do kościoła i sie pomódlcie a nie bedziecie pisac ze Lech rządził zlepasntwem itp poprostu łączmy sie wszyscy w bólu i uszanujmy pokój ich duszom.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Oczywiście. Z historii znamy wiele przykładów Rosyjskiej bezwzględności, kłamstw itd. Ale nie wierzę, że w XXI wieku, w cywilizowanym kraju, którego premier przed paroma dniami pierwszy raz zdobył się na gest (po 70 latach !!) przepraszając za ową zbrodnię doszłoby do &quot;kontrolowanej&quot; katastrofy, Ty w to wierzysz?
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
Oczywiście. Z historii znamy wiele przykładów Rosyjskiej bezwzględności, kłamstw itd. Ale nie wierzę, że w XXI wieku, w cywilizowanym kraju, którego premier przed paroma dniami pierwszy raz zdobył się na gest (po 70 latach !!) przepraszając za ową zbrodnię doszłoby do &quot;kontrolowanej&quot; katastrofy, Ty w to wierzysz?
po tym co napisalem dobrze wiesz ze w to wierze, a zadaniem polityki jest sprawienie to, aby takie rzeczy wydawaly sie wlasnie nieprawdopodobne

i nie chce robic zadnej napinki, nie jestem poszukiwaczem taniej sensacji czy wielbicielem kontrkomentarzy

a to co twierdze nie znaczy ze nie szanuje tych co zgineli, a to co twierdze to licze sie z tym ze to nigdy nie bedzie powierdzona prawda, niezaleznie od tego czy tak bylo czy sie myle, to tego typu prawda nigdy nie wyjdzie na jaw bo inaczej niz skandalem miedzynarodowm i (byc moze IIIWŚ) by sie to nie skonczlo, moze troche przesadzam ale na pewno to my mielibysmy sie czego bac
 
milo999 20

milo999

Użytkownik
Przemyślmy wszyscy po tej tragedii swoje postępowanie, swoje czyny, to jacy jesteśmy dla innych, tragedia ta pokazuje jak życie jest kruche, jak w jedną chwile może się wszystko zmienić.

Straciliśmy dziś wielkich ludzi, przede wszystkim patriotów... może nie byłem entuzjastą L. Kaczyńskiego ale patriotą był wielkim i bardzo go za to ceniłem...

Wyraźmy wielkie ubolewanie nad ofiarami ten tragedii oraz kondolencję i wyrazy współczucia dla ich bliskich...

[*]
[*][*]
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Strasznie się czuje , choć nie znałem osobiście osób straszny żal mnie przeszywa.
Polska.
Nawet nie mogę iść do kościoła(choć bardzo dawno byłem) bo jestem bo strasznej kontuzji .
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
te 22 strony to w dużej większości obrzucanie się błotem bo jedni uważają tak, a drudzy inaczej. Przykre że nawet w taki dzień...

Do tych co bezsprzecznie zaprzeczają teoriom spiskowym: znacie historie narodu rosyjskiego? Pewnie wielu nie ma pojęcia o niej. Prześledźcie ją dokładnie (może być nawet to wybiórcze wydanie podręczników do historii) a zobaczycie że w ich polityce działy się cuda jakie trudno sobie wyobrazić. Historia nauczyła żeby im nie wierzyć nawet jak wszystko wskazuje że są niewinni. Dlatego zawsze trzeba zostawić jakiś procent szans że mogło faktycznie być coś nie tak. Z tym że lepiej o tym nie mówić bo nie ma dowodów. Ale nie oczywiście tutejsza elita od razu wyzywa od idiotów debili i poszukiwaczy teorii spiskowych

Do tych co doszukują się spisku: macie jakikolwiek dowód na swoje teorie? Z przekazu jaki dostajemy teorii można wysnuć bardzo wiele w obie strony. Dopóki jest tak wiele nie wyjaśnionych aspektów tej tragedii nie snujcie dziwnych domysłów bo rzucanie głupich oskarżeń jest nieetyczne.

Ja w tym konflikcie jestem bezstronny bo za mało wiemy żeby jednoznacznie stwierdzić czy było tak czy tak. Wyjaśnienie katastrofy jest bardzo ważne ale dla nas najważniejsze jest w tej chwili aby czas zagoił ból po stracie tych osób bo żadne działanie ich nam nie zwróci. Czas leczy rany i tak będzie i teraz.

Ale jedna rzecz w tym wszystkim mnie razi... i to bardzo... wg większości mediów to największa katastrofa w dziejach naszego narodu. Ktoś chce wmówić że to co się wczoraj wydarzyło jest tragiczniejsze od 2 wojny? Ktoś chce porównać strate około 100 osób do śmierci prawie 6 mln naszych obywateli? I to nie w katastrofie tylko w większości brutalnie zamordowanych? Gdzie na oczach dzieci zabierano im matki ojców i najzwyczajniej rozstrzelano? Chce wcisnąć że łzy mojej babci na wspomnienie o rozstrzelaniu jej połowy rodziny za to że broniła kraju mają być łagodniejszym przeżyciem niż teraz strata tej garstki ludzi? Ja rozumiem że to ważni ludzie. Że to grono decyzyjne w naszym kraju. Że to ludzie którzy nas reprezentują w świecie. I wiem że ich rodziny czują teraz coś nieopisanego... ale nie wolno tego porównywać z cierpieniem milionów Polaków, które jest żywe do dziś! Milionów Polaków... Pomijam już zniszczenia materialne wojny a one też były drastyczne i jeszcze bardziej zwiększyłyby dysproporcje....

Prośba do wszystkich... nie obrzucajmy się gównem nawzajem. I nie bratajmy się (trudno powiedzieć czy to zjawisko ma miejsce) tylko dlatego że wydarzyła się tragedia. Niech nas wszystkich to coś nauczy. Jeden jest taki drugi inny. Ale jesteśmy jednym Narodem. Pokonajmy sami siebie i swoje archetypy. Zjednoczmy się choćby nawet tu na Forum Bukmacherskim. Stwórzmy społeczność, która mając wiadomo jaki cel sobie pomaga. Nie powodujmy napinek. Niech nas niedzieli że kibicujemy innym klubom, bo to tylko niewiele warty sport. Nie kłóćmy się tylko dlatego, że mamy inne poglądy na temat piłki.... Podajmy sobie wszyscy ręce...

Do nielicznych, którym sytuacja jest obojętna: nawet jeśli tak jest faktycznie, to uszanujcie że cierpią inni. I razem z nimi oddajcie się zadumie i przemyślcie czy wasza postawa jest słuszna...

To takie moje nocne przemyślenia. Zapewne nie każdy się ze wszystkim zgodzi. Zapewne nie każdy uważa tak jak ja. Zapewne wielu zupełnie pod innym kątem patrzy na to wszystko... ale mimo to liczę że wielu coś z tego weźmie do siebie i wiele przemyśli.... Jakkolwiek by nie było, ja od tej pory zmienie swój stosunek do wielu rzeczy.

Tyle chciałem wyrazić. A teraz życzę Polsce szczęścia i stabilizacji a nam udanego grania ????
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Mnie ta katastrofa bardzo przybila, ale najbardziej dla mnie frustrujace jest to, ze mozna jej bylo spokojnie uniknac. Nie moze byc tak, ze pilot decyduje sie ladowac mimo usilnych ostrzezen i sugestii o zmianie lotniska. Wydaje mi sie, ze sklada sie to wszystko w wieksze zagadnienie jakim jest podejscie Polakow do przepisow BHP i bezpieczenstwa. Niemal zawsze jest to traktowane z przymruzeniem oka. Wszystkie ostatnie katastrofy braly sie z razacych uchybien w tych przepisach. Wystawa golebi- zwaly sniegu na dachu, nikt sie nim nie interesuje, wybuchy w kopalniach- niedopuszczalne stezenia gazow- ludzie pracuja, Casa, Miroslawiec- ladowania na granicy ryzyka mimo trudnych warunkow, a teraz to. Mam nadzieje, po zarliwych zapewnieniach Tuska i Putina, ze prawda o tym kto wydal nakaz ladowania, albo kto je wymusil ujrzy swiatlo dzienne. Nawet jesli taki nacisk wywarl śp. prezydent. Trzeba sie wreszcie obudzic i zaczac szanowac zycie swoje i innych, bo takich katastrof bedzie wiecej. Szkoda, ze Polacy dopiero po katastrofie nagle przypominaja sobie jak wazne jest bezpieczenstwo i przestrzeganie procedur. Najbardziej mi zal tych wszystkich, ktorzy polecieli tam z dobrego serca, chcac oddac hold poleglym, bo przeciez leciec tam nie musieli.
[*]
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
(...)


Ale jedna rzecz w tym wszystkim mnie razi... i to bardzo... wg większości mediów to największa katastrofa w dziejach naszego narodu. Ktoś chce wmówić że to co się wczoraj wydarzyło jest tragiczniejsze od 2 wojny? Ktoś chce porównać strate około 100 osób do śmierci prawie 6 mln naszych obywateli? I to nie w katastrofie tylko w większości brutalnie zamordowanych? Gdzie na oczach dzieci zabierano im matki ojców i najzwyczajniej rozstrzelano? Chce wcisnąć że łzy mojej babci na wspomnienie o rozstrzelaniu jej połowy rodziny za to że broniła kraju mają być łagodniejszym przeżyciem niż teraz strata tej garstki ludzi? Ja rozumiem że to ważni ludzie. Że to grono decyzyjne w naszym kraju. Że to ludzie którzy nas reprezentują w świecie. I wiem że ich rodziny czują teraz coś nieopisanego... ale nie wolno tego porównywać z cierpieniem milionów Polaków, które jest żywe do dziś! Milionów Polaków... Pomijam już zniszczenia materialne wojny a one też były drastyczne i jeszcze bardziej zwiększyłyby dysproporcje....
Przecież wielu, którzy wypowiadają się o tej tragedii i określają jej rozmiar jako niespotykany w dziajach Polski, podkreślają iż trzeba oddzielnie traktować II wojne światową. Tutaj chodzi o katastrofę w czasach pokoju. Nie wiem gdzie ty widzisz stawianie tej tragedii powyżej koszmaru wojennego.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Przecież wielu, którzy wypowiadają się o tej tragedii i określają jej rozmiar jako niespotykany w dziajach Polski, podkreślają iż trzeba oddzielnie traktować II wojne światową. Tutaj chodzi o katastrofę w czasach pokoju. Nie wiem gdzie ty widzisz stawianie tej tragedii powyżej koszmaru wojennego.
dzisiejsze porównania z tv?
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Niech nas niedzieli że kibicujemy innym klubom, bo to tylko niewiele warty sport. Nie kłóćmy się tylko dlatego, że mamy inne poglądy na temat piłki.... Podajmy sobie wszyscy ręce...
Nie ma szans na taką opcję, 1 dzień to spoko, podobnie jak po śmierci JP II, ale na zawsze nie widze takiej opcji:razz:
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ktoś bezpośrednio powiedział, iż ta katastrofa była większą tragedią niż II ws?? Kto? Ja tylko widzę i słyszę, jak co jakiś czas podkreślane jest, że chodzi o czas POKOJU.
akurat to było w audycji radiowej polskiego radia. jadłem śniadanie i jakaś kobieta śmiała zestawiać te wydarzenia i porównywać pod wyżej opisanym kątem. Ale w tv (tvp info) wczoraj było wyraźnie mówione &quot;ogrom tragedii przerasta przeżycia 2 wojny światowej&quot;. Oczy mam kiepskie ale uszy bardzo dobre. Nie przesłyszałem się i nie przekręciłem.

Ale teraz wybaczcie idę do kościoła. Poczułem taką potrzebę pierwszy raz od bierzmowania...
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
akurat to było w audycji radiowej polskiego radia. jadłem śniadanie i jakiś babsztyl śmiał zestawiać te wydarzenia i porównywać pod wyżej opisanym kątem. Ale w tv (tvp info) wczoraj było wyraźnie mówione &quot;ogrom tragedii przerasta przeżycia 2 wojny światowej&quot;. Oczy mam kiepskie ale uszy bardzo dobre. Nie przesłyszałem się i nie przekręciłem
powiem tyle, pod względem śmierci inteligencji ,kwiatu polskiej elit ,w tym samy czasie, to owszem przerasta.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
akurat to było w audycji radiowej polskiego radia. jadłem śniadanie i jakiś babsztyl śmiał zestawiać te wydarzenia i porównywać pod wyżej opisanym kątem. Ale w tv (tvp info) wczoraj było wyraźnie mówione &quot;ogrom tragedii przerasta przeżycia 2 wojny światowej&quot;. Oczy mam kiepskie ale uszy bardzo dobre. Nie przesłyszałem się i nie przekręciłem
Tego typu stwierdzenia musi głosić ktoś niepoważny. Nawet nie ma co zestawiać ze sobą tych wydarzeń, to są dwie różne płaszczyzny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom