>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tragedia w Smoleńsku

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Tak zgadzam sie z Toba midel tylko czy wy nie przestawiacie tego wszystkiego przed własnym życiem prywatnym, czy płaczecie jak zginie w wypadku samochodowym ktoś kto może był lepszym człowiekiem jak nasz prezydent. MI to przypomina sytuacje absorbowania własnej osoby serialami i losami aktorow tam grajacych, czy warto tracic czas na takie bzdety, nie sadze. Sytuacja bez watpienia jest wyjatkowo wazna dla kraju, tego nie podwazam.
Ja polecam wyluzowanie, zajmijcie sie soba
Pewnie już za 3-4 dni większość osób już przestanie mówić cały czas o tym. Ale w tej chwil jest dopiero około 7 godzin po tragedii. To wszystko jest bardzo świeże. To oczywiste, że każdego to poruszyło. A tak poza tym to oprócz prezydenta i jego żony to tam zginęło wielu zasłużonych Polaków, jak Nurowski, Płażyński, Kurtyka czy Walentynowicz.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Ja jestem bardzo ciekawy co pokaże &quot; czarna skrzynka&quot;. Nie moge zrozumiec dlaczego na siłe chcieli wylądowac. Nie wiem kto to pilotował, ale 4 razy podchodzac do ladowania, tak stata maszyny w tak trudnych warunkach i do tego z taka iteligencja na pokładzie. brak słów
To co się stało jest i powinno być dla Polaków niewyobrażalną tragedią, wystarczy popatrzeć na listę ofiar.
Rosjanie proponowali im lotnisko 200km od miejsca uroczystości, wtedy Prezydent nie zdążył by dotrzeć na miejsce( a wtedy wybuchła by afera, jak prezydent mógł się spóźnić), dlatego zdecydowali się zaryzykować i spróbować lądować przy tak dużej mgle, kilka razy podchodzili do lądowania i niestety..... za którymś razem się nie udało.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Jestem bliski do pogladu pablito choc nie do konca bo to przeciez ludzie. Nikt z was nie zwraca uwagi na to ze 90% internautow drwiło w szczegolnosci z Prezydenta ale i z calej tej polityki, teraz nagle wszyscy płacza. DLa mnie osobiscie ten dzien jest prawie jak kazdy inny, prawie bo to bedzie miało duzy skutek dla POlski jako kraju
Tak zgadzam sie z Toba midel tylko czy wy nie przestawiacie tego wszystkiego przed własnym życiem prywatnym, czy płaczecie jak zginie w wypadku samochodowym ktoś kto może był lepszym człowiekiem jak nasz prezydent. MI to przypomina sytuacje absorbowania własnej osoby serialami i losami aktorow tam grajacych, czy warto tracic czas na takie bzdety, nie sadze. Sytuacja bez watpienia jest wyjatkowo wazna dla kraju, tego nie podwazam.
Ja polecam wyluzowanie, zajmijcie sie soba
Kazdy odbiera po swojemu...

Jak zginie w wypadku ktoś kogo znam, tez przezywam..natomiast nie wymagaj ode mnie zebym przezywał śmierć kogoś kogo na oczy nie widziałem i nie znałem. Dla mnie jest to jakiś absurdalny argument używany bardzo często w tego typu dyskusjach, gdy umrze czy zginie ktoś powszechnie znany..

Każda śmierć jest przykra..ja przede wszystkim współczuje im jako ludziom..współczuje ich rodzinom..nikt nie chciałby w ten sposób zginąc ani stracic bliskich..to czy byli dobrymi czy złymi ludzmi nie ma tutaj żadnego znaczenia..
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
zgineło prawie 100 polaków to nie film, opanujcie się dzieci, poza tym jechali składać hołd tym dzięki którym swobodnie pitoliicie na tym forum
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Nie rozumiem po co wypowiada się ktoś, kogo to nie interesuje.

Nie przepadałem za Prezydentem, nie interesuje mnie polityka, ale trzeba pamiętać, że są to bardzo ważne osoby w Państwie. Prezydent, Dowódcy Wojskowi, posłowie i wiele innych osób. Przede wszystkim zginęli ludzie.

Należy im się szacunek. Lecieli oddać hołd ofiarom Katyńskim. Teraz co roku będziemy również im oddawać hołd ????

Cały czas nie może to do mnie dotrzeć. Wszędzie się o tym mówi, ale to jest tragedia na skale światową. Nie moge pojąć tego, że tak nagle w jednej chwili odszedł Prezydent naszego kraju. Prawie 100 osób. Stałem jak porażony kiedy się dowiedziałem. Do teraz trudno jest mi poskładać myśli..
 
dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik
Nie rozumiem po co wypowiada się ktoś, kogo to nie interesuje.
Bo mamy w Polsce wolność słowa?

Też nie lubiłem prezydenta i nigdy bym na niego nie zagłosował ale jego śmierć mnie zabolała jak i dwóch moich ulubionych posłów J.Szmajdzińskiego i S.Karpiniuka.
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Pewnie już za 3-4 dni większość osób już przestanie mówić cały czas o tym. Ale w tej chwil jest dopiero około 7 godzin po tragedii. To wszystko jest bardzo świeże. To oczywiste, że każdego to poruszyło. A tak poza tym to oprócz prezydenta i jego żony to tam zginęło wielu zasłużonych Polaków, jak Nurowski, Płażyński, Kurtyka czy Walentynowicz.
What ? ? ? ? ?

O tym będzie się mówić na każdej lekcji z Historii , twoje moje i innych dzieci będą wspominać ten dzień, tą godzinę. Dla Ciebie prezydent to nikt ?
My go wybraliśmy, i my go pochowamy, i my tworzymy Historię na faktach,
zobaczymy jak to się skończy, nie chcę tu robić napinki kto co zaczął, ale jestem ciekaw jak na to odpowiedzą Ruscy..

&quot;To już jest koniec, nie ma już nic&quot; - dla mnie to nie do pomyślenia, jeszcze nigdy w tym samym czasie aż tyle tak WAŻNYCH osobistości w państwie zginęło w tragicznym wypadku.

Koniec.
 
N 50

nikt

Użytkownik
What ? ? ? ? ?

O tym będzie się mówić na każdej lekcji z Historii , twoje moje i innych dzieci będą wspominać ten dzień, tą godzinę. Dla Ciebie prezydent to nikt ?
My go wybraliśmy, i my go pochowamy, i my tworzymy Historię na faktach,
zobaczymy jak to się skończy, nie chcę tu robić napinki kto co zaczął, ale jestem ciekaw jak na to odpowiedzą Ruscy..

&quot;To już jest koniec, nie ma już nic&quot; - dla mnie to nie do pomyślenia, jeszcze nigdy w tym samym czasie aż tyle tak WAŻNYCH osobistości w państwie zginęło w tragicznym wypadku.

Koniec.
Bez niepotrzebnej adrenaliny. Istotną osobą na pokładzie był prezydent i dowódcy sił zbrojnych. Pozostałe osoby, choć ważne, nie pełniły kluczowych funkcji w państwie. Rosjanie (bo nie Ruscy) zachowali się bardzo ładnie - poniedziałek jest dniem żałoby także w Rosji.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Bez niepotrzebnej adrenaliny. Istotną osobą na pokładzie był prezydent i dowódcy sił zbrojnych. Pozostałe osoby, choć ważne, nie pełniły kluczowych funkcji w państwie. Rosjanie (bo nie Ruscy) zachowali się bardzo ładnie - poniedziałek jest dniem żałoby także w Rosji.
Twierdzisz, że prezes Banku Centralnego to nie jest kluczowa funkcja w państwie, wicemarszałkowie sejmu również?
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Heh dobre bylo na polsacie...teraz hegemonem stalo sie PO caly narod na nich patrzy maja wszystko i mimo tragedi nalezy spojrzec ze sytuacja jest dwuznaczna, w demokracji powinna byc opozycja a tu...heh szkoda gadac
 
N 50

nikt

Użytkownik
Ale co, nie ma partii opozycyjnych? Zdelegalizowane są? Zginęli parlamentarzyści ze wszystkich klubów parlamentarnych. Partie działają, miejmy nadzieję że mają odpowiednie kadry by zastąpić tych, którzy zginęli.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Tych ludzi akurat się nie da zastąpić w takim stopniu, w jakim oni służyli ojczyźnie. I to by było na tyle. Tragedia wielka i zamiast wstawiać głupie zdjęcia i świeczki wirtualne, wystarczy się za nich pomodlić.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Ale co, nie ma partii opozycyjnych? Zdelegalizowane są? Zginęli parlamentarzyści ze wszystkich klubów parlamentarnych. Partie działają, miejmy nadzieję że mają odpowiednie kadry by zastąpić tych, którzy zginęli.
Głownej opozycyjnej tj . Pis moze nie byc, oby byla.
Jaroslaw moze zawiesi dzialalnosc polityczna chociaz na jakis czas nie wiadomo jak zareaguje zginelo wielu znakomitych z pisu i nie tylko...wszystko ma praktycznie jedna partia...trzeba to madrze rozgerac...
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja osobiście nie strawiłbym tego, jeśli Tusk zostałby Prezydentem RP ! Nawet jeśli ma honor, a byłaby możliwość, aby to właśnie on nim został, powinien ustąpić i to z miejsca... To on chce zrobić z Polski drugą Irlandię ( o ile wiecie, jak on sobie Irlandię wyobraża)... Ponadto Kaczyński był jedynym, który nie bał się powiedzieć Rosjanom &quot;NIE&quot;. Donald ? Tylko liże du*ę Rosjanom. I to tyle...
 
matifart 0

matifart

Użytkownik
Trudno uwierzyć że to wszystko prawda. Drugi raz najważniejsze w Polsce osoby odchodzą w tym samym miejscu. Miejmy nadzieje że Ofiary zostaną zapamiętane na zawsze z należytą godnością.
Ps. Swoją drogą dlaczego partie polityczne większość czasu poświęcają na kłótnie między sobą zamiast wspólnie pracować dla dobra Polski? Czy nie można było znaleźć pieniędzy na nowe samoloty ? Przecież nie raz w wiadomościach już było o przestarzałych maszynach polskiego rządu. Nie oszukujmy się, po remoncie czy nie samolot na pewno miał ogromne znaczenie w tej tragedii..
&quot;Tu-154M jest samolotem mało sterownym na niskich wysokościach - uważa austriacki ekspert ds. lotnictwa wojskowego Georg Mader. Według niego maszyna ta znajduje się wysoko na utworzonej przez UE &quot;czarnej liście&quot; niebezpiecznych samolotów. &quot; - fragment za onet.pl
 
J 0

jankowski

Użytkownik
To co się stało jest i powinno być dla Polaków niewyobrażalną tragedią, wystarczy popatrzeć na listę ofiar.
Rosjanie proponowali im lotnisko 200km od miejsca uroczystości, wtedy Prezydent nie zdążył by dotrzeć na miejsce( a wtedy wybuchła by afera, jak prezydent mógł się spóźnić), dlatego zdecydowali się zaryzykować i spróbować lądować przy tak dużej mgle, kilka razy podchodzili do lądowania i niestety..... za którymś razem się nie udało.
Gdyby tak zrobili, na pewno większośc polaków, by ich zrozumiała. Poza tym, nie można ryzykowac zycia innych ludzi. Dla obrony własnego szacunku. Ja osobiście nie raz, gdy widze ludzi na polskich drogach. Wiecznie sie spieszących to odpuszczam ratujac ich i swoje życie, jeśli nawet o tym nie wiedza. Jednak na razie jest za wczesnie zeby mówic o takich sprawach.
 
J 0

jankowski

Użytkownik
Trudno uwierzyć że to wszystko prawda. Drugi raz najważniejsze w Polsce osoby odchodzą w tym samym miejscu. Miejmy nadzieje że Ofiary zostaną zapamiętane na zawsze z należytą godnością.

Ps. Swoją drogą dlaczego partie polityczne większość czasu poświęcają na kłótnie między sobą zamiast wspólnie pracować dla dobra Polski? Czy nie można było znaleźć pieniędzy na nowe? Przecież nie raz w wiadomościach już było o przestarzałych samolotach polskiego rządu. Nie oszukujmy się, po remoncie czy nie samolot na pewno miał ogromne znaczenie w tej tragedii..
&quot;Tu-154M jest samolotem mało sterownym na niskich wysokościach - uważa austriacki ekspert ds. lotnictwa wojskowego Georg Mader. Według niego maszyna ta znajduje się wysoko na utworzonej przez UE &quot;czarnej liście&quot; niebezpiecznych samolotów. &quot; - fragment za onet.pl
Ponieważ świat kieruje sie w strone pieniądza. To on jest najważniejsza wartościa dla niektórych ludzi. Oszczędza sie na sprawach, które mogą miec znacząca wartosc dla naszego zycia.
 
matifart 0

matifart

Użytkownik
Ponieważ świat kieruje sie w strone pieniądza. To on jest najważniejsza wartościa dla niektórych ludzi. Oszczędza sie na sprawach, które mogą miec znacząca wartosc dla naszego zycia.
Wartość ludzi którzy zginęli nie da się ująć w żadnym pieniądzu, Ci ludzie byli niepowtarzalni i wyjątkowi..
Myślę że za odszkodowania które najprawdopodobniej będą dla rodzin można by kupić kilka nowych samolotów..
 
J 0

jankowski

Użytkownik
Ja osobiście nie strawiłbym tego, jeśli Tusk zostałby Prezydentem RP ! Nawet jeśli ma honor, a byłaby możliwość, aby to właśnie on nim został, powinien ustąpić i to z miejsca... To on chce zrobić z Polski drugą Irlandię ( o ile wiecie, jak on sobie Irlandię wyobraża)... Ponadto Kaczyński był jedynym, który nie bał się powiedzieć Rosjanom &quot;NIE&quot;. Donald ? Tylko liże du*ę Rosjanom. I to tyle...

I co osiagnoł przez to &quot; NIE &quot; dla Polski?? Z jednym czym kojarzył mi się kaczyński przez swoja cała kadencje to spory i kłótnie. Pewnie na pokładzie samolotu zaszła kłótnia z pilotem. Przykład Gruzja, gdzie za nie wykonanie rozkazu prezydenta o lądowaniu. Pilot miał ponieś kare.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom