>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tragedia w Smoleńsku

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Zidentyfikowano już wszystkie ofiary prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem. Taką informację podała agencja RIA Nowosti powołując się na rzeczniczkę rosyjskiego ministerstwa zdrowia. Informację tę potwierdziła obecna w Moskwie polska minister zdrowia Ewa Kopacz. Przylot trumien z ciałami do Polski w piątek po południu - podało polskie Centrum Informacyjne Rządu.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ale nie można ślepo wierzyć w to co serwują nam media, bo to właśnie media wykreowały wizerunek Prezydenta jako &quot;zakompleksionego obciachowego kartofla&quot; a teraz ludzie związani z tymi mediami wylewają krokodyle łzy, jestem ciekawy czy ktoś znajdzie się na odwagę i przeprosi za epitety pod adresem Kaczyńskiego.
Miałem nic nie pisać w tym temacie ale jednak muszę ;]
Dlaczego ktoś by miał przepraszać za słowa krytyczne wypowiedziane pod adresem prezydenta Kaczyńskiego ? Czy ktoś musi przepraszać za to co myśli ?Za to że kogoś nie lubił ? Nie rozumiem ... Każdy może mieć swoje własne zdanie na temat danej osoby, i to co myślał jeszcze chociażby dwa tygodnie temu myśli i teraz, tyle że ogólnie o osobach zmarłych nie mówi się źle. Ja np. mogę powiedzieć że nie lubiłem Kaczyńskiego i dalej go nie lubię, jednak mam szacunek do niego jako do osoby zmarłej i tyle, a mówienie że zginął śmiercią męczeńsko lub bohaterską jest dla mnie jeszcze bardziej śmieszne, bohatersko może zginąć ratownik idący w niebezpieczeństwie po drugiego człowieka a to był tylko wypadek i już.
Aaaa, i jeżeli Jarosław będzie kandydował w wyborach prezydenckich ośmieszy się w moich oczach jeszcze bardziej niż jest aktualnie a już teraz jest przeze mnie bardzo nie lubiany ;]
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Aaaa, i jeżeli Jarosław będzie kandydował w wyborach prezydenckich ośmieszy się w moich oczach jeszcze bardziej niż jest aktualnie a już teraz jest przeze mnie bardzo nie lubiany ;]
Jarosław to większe zło od Lecha. I niestety wydaje mi się, że będzie brał udział w wyborach i będzie miał spore szanse na zwycięstwo. Chociaż sondaże pokazują co innego.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Zgadzam sie calkowicie z Lalo (chyba pierwszy raz). Nie widze powodow by ktos mial za cos przepraszac. Inna sprawa to to co dzialo i dzieje sie w mediach po tragedii, jak najbardziej rozumiem i szanuje to ze o zmarlych zle sie nie mowi ale nie mozna popadac w skrajnosc i gloryfikowac te osoby, dla mnie jest to zenujace.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Zgadzam sie calkowicie z Lalo (chyba pierwszy raz). Nie widze powodow by ktos mial za cos przepraszac. Inna sprawa to to co dzialo i dzieje sie w mediach po tragedii, jak najbardziej rozumiem i szanuje to ze o zmarlych zle sie nie mowi ale nie mozna popadac w skrajnosc i gloryfikowac te osoby, dla mnie jest to zenujace.
Ostatnio pisałem to zdanie w Dyskusjach politycznych, teraz napisze i tu : W naszym kraju ciągle utrzymywana jest metoda &quot;od skrajności w skrajność&quot;. Znam już w dużej mierze media od środka i wiem że to najgorszy syf. Dobrze sprzedają się tylko radykalne poglądy czy to negatywne czy pozytywne, i na tym się korzysta.
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
Dlatego ja tym syfem się nie będę interesował, bo teraz wyszło jaki rzeczywiście był Lech zawsze będę szanował historyków bo w sumie to dzięki takim ludziom naród przetrwa. A w mediach ściema na całego żal tego kraju
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
Miałem nic nie pisać w tym temacie ale jednak muszę ;]

Dlaczego ktoś by miał przepraszać za słowa krytyczne wypowiedziane pod adresem prezydenta Kaczyńskiego ?
Czy ktoś musi przepraszać za to co myśli ?Za to że kogoś nie lubił ? Nie rozumiem ... Każdy może mieć swoje własne zdanie na temat danej osoby, i to co myślał jeszcze chociażby dwa tygodnie temu myśli i teraz, tyle że ogólnie o osobach zmarłych nie mówi się źle. Ja np. mogę powiedzieć że nie lubiłem Kaczyńskiego i dalej go nie lubię, jednak mam szacunek do niego jako do osoby zmarłej i tyle, a mówienie że zginął śmiercią męczeńsko lub bohaterską jest dla mnie jeszcze bardziej śmieszne, bohatersko może zginąć ratownik idący w niebezpieczeństwie po drugiego człowieka a to był tylko wypadek i już.
Aaaa, i jeżeli Jarosław będzie kandydował w wyborach prezydenckich ośmieszy się w moich oczach jeszcze bardziej niż jest aktualnie a już teraz jest przeze mnie bardzo nie lubiany ;]
Ale tu nie chodzi o to, że ktoś go krytykował za decyzje jakie podejmował, tylko śmiał się z jego fizjonomii. Hipokryzją jest to, że Ci, którzy wyśmiewali nawet najmniejsze pomyłki prezydenta, teraz wylewają łzy i mówią o nim jak o mężu stanu.
Moim zdaniem Jarosław nie chce startowac, mimo, że dla PiS-u byłoby najlepiej, gdyby to on kandydował. Nie wiem, czy po tym wszystkim bedzie miał siłę, aby jeszcze angażowac się czynnie w politykę. No, ale jeżeli jednak zdecyduje się kandydowac, to na pewno się nie ośmieszy. Wręcz przeciwnie, musiałby byc cholernie silny, żeby teraz angażowac się w kampanię wyborczą.
Dlatego ja tym syfem się nie będę interesował, bo teraz wyszło jaki rzeczywiście był Lech zawsze będę szanował historyków bo w sumie to dzięki takim ludziom naród przetrwa. A w mediach ściema na całego żal tego kraju
Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że nikt tak nie manipuluje rzeczywistością, jak media.
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Śmieszny jesteś. Wierzysz w bzdury &quot;o dobijaniu ofiar&quot;, a jak masz dowody - zdjęcia to podważasz ich autentyczność.
http://fotki.yandex.ru/users/bbc-77/view/364088/?page=0
Stąd ta pewność - zdjęcia są z tej strony, chyba ktoś wcześniej to w tym temacie wrzucał.
każdy coś podważa w tym temacie ;] Katastrofa była o 9 rano, i praktycznie godzine poźniej Rosja podała już liczbe ofiar itd. Według tych informacji ciała zabrana z miejsca katastrofy od razu.
Co do reszty zdjęc- ok wszystko ładnie pieknie. Ale kto zrobił te zdjęcia? Podobno wszystko zabrali;]
Przypuśćmy, że wszyscy zginęli.To nie wyklucza przeciez teorii o tym ze mogl to byc zamach. Ty twierdzisz ze to bzura. Spojrz, Twoim dowodem sa te zdjecia tak?? Czy pisałem tu że jedynym argumentem jest ten amatorski film? Moze dobijali, może nie. Przeciez nie zostawiliby ciał z ranami postrzałowymi;] Planując zamach chodzi przeciez o to zeby wszysy zgineli...i cel osiągneli.
 
midel 189

midel

Użytkownik
każdy coś podważa w tym temacie ;] Katastrofa była o 9 rano, i praktycznie godzine poźniej Rosja podała już liczbe ofiar itd. Według tych informacji ciała zabrana z miejsca katastrofy od razu.
Co do reszty zdjęc- ok wszystko ładnie pieknie. Ale kto zrobił te zdjęcia? Podobno wszystko zabrali;]
Przypuśćmy, że wszyscy zginęli.To nie wyklucza przeciez teorii o tym ze mogl to byc zamach. Ty twierdzisz ze to bzura. Spojrz, Twoim dowodem sa te zdjecia tak?? Czy pisałem tu że jedynym argumentem jest ten amatorski film? Moze dobijali, może nie. Przeciez nie zostawiliby ciał z ranami postrzałowymi;] Planując zamach chodzi przeciez o to zeby wszysy zgineli...i cel osiągneli.
Akurat dałeś zdjęcie z nocy, a jest dużo z godzin południowych i popołudniowych.
Podała liczbę ofiar, gdy udało ustalić się ile osób było na pokładzie. Jak przybyli tam strażacy i zobaczyli tak zmasakrowane ciała, poodrywane nogi itd. to gdzie mieli szukać żywych? Naturalne było, że wszyscy zginęli - nie mieli prawa tego przeżyć.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
przecież widać na 3 zdjęciu wstęge czy kawałek flagi biało-czerwonej...

To nie wyklucza przeciez teorii o tym ze mogl to byc zamach
takie pieprzenie można nawet prowadzić jak się okaże że był to wypadek...a bo ruski mataczyli zmienili zapisy ze skrzynek itp...jesteśmy demokratycznym krajem i w sposób demokratyczny kraj ma prowadzić śledztwo czyli na zasadzie zdobywania danych materiałów dowodowych analizowaniu tego a potem wyciąganiu wniosków a nie waleniu tekstów typu mógł to być zamach itp zasłaniając się ową demokracją i wolnością słowa tymbardziej że wiadomo bez konsekwencji ..to tak jakby ktoś powiedział że twoja dziewczyna to dupodajka bo ktoś widział że gada z innym facetem

są foty z katastrofy gdzie można zobaczyć co nie co..a na zamazanym filmiku widzicie ruszające się ręce dawaj gnata dobijanych ludzi itp ????


&quot;Znaleziono siedem pistoletów&quot;
Prokurator powiedział też, że na miejscu katastrofy odnaleziono siedem pistoletów należących do funkcjonariuszy BOR. - Widziałem też rozsypane magazynki z amunicją, które były definitywnie uszkodzone, nie wykluczam takiej sytuacji, że część amunicji bezpowrotnie zginęła - powiedział. Dodał też, iż widział &quot;porozrywane magazynki&quot; i nie da się wykluczyć, że pod wpływem pożaru amunicja mogła eksplodować.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
A Gazeta Wybiórcza ciągle kłamie.
Prezydent wszedł do kabiny załogi i zapytał: Panowie, kto jest zwierzchnikiem sił zbrojnych? - Pan, Panie Prezydencie. - To proszę wykonać polecenie i lecieć do Tibilisi - powiedział prezydent i wyszedł nie czekając na wyjaśnienia. &quot;Gazeta Wyborcza&quot; ujawnia relację jednego z pilotów pamiętnego lot prezydenta do Azerbejdżanu w 2008 roku.
Podczas pamiętnego lotu w sierpniu 2008 r. załoga odmówiła wykonania polecenia prezydenta Lecha Kaczyńskiego, by lecieć bezpośrednio do Tbilisi, tłumacząc to względami bezpieczeństwa.
Wkrótce potem wszczęto prokuratorskie dochodzenie przeciwko pierwszemu pilotowi, kapitanowi Grzegorzowi Pietruczukowi, który w sierpniu 2008 roku dowodził rządowym samolotem lecącym do Azerbejdżanu. Samolot miał lecieć do miejscowości Ganja na granicy azersko-gruzińskiej. Na pokładzie byli prezydent Lech Kaczyński oraz przywódcy państw nadbałtyckich i Ukrainy. Lecieli z pomocą dyplomatyczną do pogrążonej w zbrojnym konflikcie z Rosją Gruzji. To Tbilisi mieli dojechać z Ganjii w kolumnie opancerzonych aut.
&quot;Gazeta Wyborcza&quot; przypomina sytuację w kontekście katastrofy prezydenckiego samolotu w Smoleńsku, choć przyznaje, że nie znaleziono na razie żadnych poszlak wskazujących na to, że ktoś wywierał na pilotów naciski, by lądować na lotnisku Siewiernyj mimo trudnych warunków. O przebiegu dochodzenia oraz innych okolicznościach tamtego wydarzenia pisze w weekendowy wydaniu &quot;Gazeta Wyborcza&quot;.
Plotki o tym, że prezydent wydał nakaz lądowania w Tibilisi dzisiaj w &quot;Wiadomościach&quot; zdementował Bielan będący wtedy w kabinie z prezydentem oraz dziennikarz chyba Dziennika który również wtedy był obecny na pokładzie.
Po co na takie bzdury i kłamstwa poświęcają 2 strony ?
 
midel 189

midel

Użytkownik
A Gazeta Wybiórcza ciągle kłamie.

Plotki o tym, że prezydent wydał nakaz lądowania w Tibilisi dzisiaj w &quot;Wiadomościach&quot; zdementował Bielan będący wtedy w kabinie z prezydentem oraz dziennikarz chyba Dziennika który również wtedy był obecny na pokładzie.
Po co na takie bzdury i kłamstwa poświęcają 2 strony ?
Dlatego też poseł PiS niejaki Karol Karski zaskarżył zachowanie pilota do prokuratury
Wracając może do filmiku &quot;pani dziennikarki&quot;. Szkoda komentować rewelacje rodem z polskich for (wersja z porwaniem - tego jeszcze nie słyszałem - dobre ???? ), ale jest kilka innych kwestii. Po pierwsze: powinna popracować nad geografią. Kolejna sprawa, że akurat Skrzypek chciał podobnie jak jego boss Jaruś zwiększenia (jak zresztą większość krajów europejskich) deficytu budżetowego w dobie kryzysu, co mogłoby prowadzić do sytuacji chociażby Łotwy, na pewno nie bylibyśmy wtedy &quot;na zielono&quot;, więc mówienie o wzroście gospodarczym w tamtym roku i wspominanie przy tym Skrzypka jest - ulubiona sentencja polityków - &quot;mijaniem się z prawdą&quot;. Do strefy Euro po aferze w Grecji, jak sądzę, żadna partia nie ma zamiaru wchodzić w najbliższym czasie, więc argument wszystkowiedzącej Pani dziennikarki również &quot;z nieba, na którym nie widać żadnego pyłu&quot;.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Już po tragedii, żałobie. Teraz czekają nas wybory. Już nic mądrego w tym temacie nie napiszecie, a filmiki na YT robią Wam wodę z mózgu. Temat zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom