>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tragedia w Smoleńsku

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kiedy po raz kolejny widzę w telewizji zdjęcia osób, które dzisiaj zginęły i kiedy o tym myśle od razu łzy same napływają do oczu.

Strasznie smutne to wszystko. A najgorsze jest to, że jeszcze długo nie będe mógł w to uwierzyć. To straszne, że tyle wyjątkowych osób odeszło w jednej, krótkiej chwili. Jeden bląd mógł kosztować życie 96 osób ????

Mam nadzieje, że ta sytuacja Nas czegoś nauczy.

Nie wierze, po prostu nie wierze ???? Jutro wstane jak gdyby nic się nie stało, z myślą, że to wszystko może było koszmarnym snem. Niestety ...
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ja osobiście nie strawiłbym tego, jeśli Tusk zostałby Prezydentem RP ! Nawet jeśli ma honor, a byłaby możliwość, aby to właśnie on nim został, powinien ustąpić i to z miejsca... To on chce zrobić z Polski drugą Irlandię ( o ile wiecie, jak on sobie Irlandię wyobraża)... Ponadto Kaczyński był jedynym, który nie bał się powiedzieć Rosjanom &quot;NIE&quot;. Donald ? Tylko liże du*ę Rosjanom. I to tyle...
Akurat polityka Tuska doprowadziła do ostatnich gestów Putina. Nie szukaj kłótni.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Powiem jedno:
zgoda buduje niezgoda rujnuje

Rano sie dowiedziałem o tym od sasiada idac do auta.
Bedac nabuzowany po jego słowach straciłem siły, bolała mnie głowa, strasznie mi było smutno, bo co by nie mówic to nasi rodacy, zginelo prawie 90 osob, (kiedy ostatnio tyle zginelo ?) w dodatku głowa panstwa i wiekszosc których kojarzymy, bo cos mieli do powiedzenia w tym kraju, naprawde do mnie to jeszcze nie dociera i tak jak kolega wspomniał wyzej , wstane rano i pomysle ze jakis koszmar mi sie przysnił.
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Kiedy po raz kolejny widzę w telewizji zdjęcia osób, które dzisiaj zginęły i kiedy o tym myśle od razu łzy same napływają do oczu.

Strasznie smutne to wszystko. A najgorsze jest to, że jeszcze długo nie będe mógł w to uwierzyć. To straszne, że tyle wyjątkowych osób odeszło w jednej, krótkiej chwili. Jeden bląd mógł kosztować życie 96 osób ????

Mam nadzieje, że ta sytuacja Nas czegoś nauczy.

Nie wierze, po prostu nie wierze ???? Jutro wstane jak gdyby nic się nie stało, z myślą, że to wszystko może było koszmarnym snem. Niestety ...
mam podobnie, jutro pewnie sie obudze nieswiadomy tego co sie stało
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
Nalezalem do zwolennikow L.Kaczynskiego i wielka to strata, ale czysta glupota jest upychanie w jeden lot calej elity, prowokuje to terrorystow, a gesta mgle i inne magiczne sztuczki nie sa trudne do wyczarowania, tym bardziej ze b.Prezydent nie nalezal do zwolennikow polityki prorosyjskiej...
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Nalezalem do zwolennikow L.Kaczynskiego i wielka to strata, ale czysta glupota jest upychanie w jeden lot calej elity, prowokuje to terrorystow, a gesta mgle i inne magiczne sztuczki nie sa trudne do wyczarowania
teraz będzie &quot;Mądry Polak po szkodzie&quot;....
 
midel 189

midel

Użytkownik
Nalezalem do zwolennikow L.Kaczynskiego i wielka to strata, ale czysta glupota jest upychanie w jeden lot calej elity, prowokuje to terrorystow, a gesta mgle i inne magiczne sztuczki nie sa trudne do wyczarowania, tym bardziej ze b.Prezydent nie nalezal do zwolennikow polityki prorosyjskiej...
Tak, Rosjanie specjalnie zrobili mgłę, żeby samolot z prezydentem Polski na pokładzie rozbił się na ich ziemi.
Szkoda słów na takie domniemania.
O tym, że Rosjan poruszyła tragedia świadczy chociażby fakt, że ogłosili żałobę narodową. Pozostałych gestów nie będę wymieniał.
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
teraz będzie &quot;Mądry Polak po szkodzie&quot;....
nie wiem co Ci chodzi po glowie, madry Polak po szkodzie to moga mowic teraz w maszynami, ale akurat nie one zawinily, pilot tez nie byl za lapanki, a dobry pilot na desce od sedesu poleci dopoki sie sprawuje jak trzeba, szkoda ze prawdy dowiemy sie tylko oficjalnej, a co do rzeczwistej nigdy nie mozemy miec pewnosci, rosyjki teren, rosyjska maszyna, rosyjska komisja na miejscu, glowna ofiara antyrosyjska, polityka to najwieksze zlo...
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
Tak, Rosjanie specjalnie zrobili mgłę, żeby samolot z prezydentem Polski na pokładzie rozbił się na ich ziemi.

Szkoda słów na takie domniemania.

O tym, że Rosjan poruszyła tragedia świadczy chociażby fakt, że ogłosili żałobę narodową. Pozostałych gestów nie będę wymieniał.
Oczywiscie logicznym bylby fakt gdyby po tym jak ktos macza w czyms palce przyznal sie do tego, to nie jest zamach w metrze zeby jakas grupa terrorystyczna z ziemianki pod pustynia sie do tego przyznawala
 
midel 189

midel

Użytkownik
nie wiem co Ci chodzi po glowie, madry Polak po szkodzie to moga mowic teraz w maszynami, ale akurat nie one zawinily, pilot tez nie byl za lapanki, a dobry pilot na desce od sedesu poleci dopoki sie sprawuje jak trzeba, szkoda ze prawdy dowiemy sie tylko oficjalnej, a co do rzeczwistej nigdy nie mozemy miec pewnosci, rosyjki teren, rosyjska maszyna, rosyjska komisja na miejscu, glowna ofiara antyrosyjska, polityka to najwieksze zlo...
Nie musisz okazywać tego, że jesteś rusofobem, przynajmniej nie w obliczu takiej tragedii
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
nie wiem co Ci chodzi po glowie, madry Polak po szkodzie to moga mowic teraz w maszynami, ale akurat nie one zawinily, pilot tez nie byl za lapanki, a dobry pilot na desce od sedesu poleci dopoki sie sprawuje jak trzeba, szkoda ze prawdy dowiemy sie tylko oficjalnej, a co do rzeczwistej nigdy nie mozemy miec pewnosci, rosyjki teren, rosyjska maszyna, rosyjska komisja na miejscu, glowna ofiara antyrosyjska, polityka to najwieksze zlo...
Dziś w RMF wypowiadał sie Polko i mówił, że jesteśmy jedynym krajem w NATO gdzie wszyscy ważni lecą jednym samolotem. Dwa lata temu w katastrofie zgineło 20 oficerów, teraz jest jeszcze gorzej.

Chodzi mi po głowie to, że teraz &quot;moze&quot; nie bedą podróżować w tym samym samolotem.

A co do zakupów nowych maszyn, myślę że po tej nagonce bedą nowe. Co do Twojego ostatniego zdania masz racje. Moze być tak że nie dowiemy się do końca prawdy
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
lukascash i powyzej, tak, czarna szkrzynke tez pierwsi w lapach maja rosjanie, super, a poza tym nie mamy w sumie juz co ciagnac tej dyskusji bo i tak prawde w ktorza wszyscy wierza przekazuja nam na biezaco niezalezne media ktore maja najprawdziwsze dane
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Mimo, że nie mam sympatii do Rosjan to działania jakie podejmują są bardzo dobre i nie ma tutaj doszukiwać się żadnego spisku i tak dalej.
Co do czarnych skrzynek to My, zwykli śmiertelnicy nie dowiemy się co tam było.
Snajper - świetny podpis.
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
Dziś w RMF wypowiadał sie Polko i mówił, że jesteśmy jedynym krajem w NATO gdzie wszyscy ważni lecą jednym samolotem. Dwa lata temu w katastrofie zgineło 20 oficerów, teraz jest jeszcze gorzej.

Chodzi mi po głowie to, że teraz &quot;moze&quot; nie bedą podróżować w tym samym samolotem.

A co do zakupów nowych maszyn, myślę że po tej nagonce bedą nowe. Co do Twojego ostatniego zdania masz racje. Moze być tak że nie dowiemy się do końca prawdy
wszystko na ten temat...
 
midel 189

midel

Użytkownik
lukascash i powyzej, tak, czarna szkrzynke tez pierwsi w lapach maja rosjanie, super, a poza tym nie mamy w sumie juz co ciagnac tej dyskusji bo i tak prawde w ktorza wszyscy wierza przekazuja nam na biezaco niezalezne media ktore maja najprawdziwsze dane
Tak byq&#39;u - masz rację, specjalnie wzięli czarne skrzynki, żeby zmienić ich nagranie. Rosyjska żałoba to też jest prowokacja, żeby jak najbardziej uderzyć w naród Polski, do tego te wystąpienia Putina i Miedwiediewa - jak oni mogą tak bezczelnie ...
Masz jeszcze jakąś ciekawą teorię spiskową ?
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
Tak byq&#39;u - masz rację, specjalnie wzięli czarne skrzynki, żeby zmienić ich nagranie. Rosyjska żałoba to też jest prowokacja, żeby jak najbardziej uderzyć w naród Polski, do tego te wystąpienia Putina i Miedwiediewa - jak oni mogą tak bezczelnie ...

Masz jeszcze jakąś ciekawą teorię spiskową ?
ja nie mam dowodow na swoje racje, Ty na swoje, wyrazam tylko swoje zdanie i nie przekonuje Cie abys mial w nie wierzyc
a polityczne wystapienia rzadza sie swoimi prawami
 
midel 189

midel

Użytkownik
ja nie mam dowodow na swoje racje, Ty na swoje, wyrazam tylko swoje zdanie i nie przekonuje Cie abys mial w nie wierzyc
a polityczne wystapienia rzadza sie swoimi prawami
Nie wyrażasz swojego zdania tylko snujesz bezpodstawne oskarżenia w stronę Rosji. Inna sprawa to ich wypieranie się historii, a inna dzisiejsza katastrofa. Nie można nikogo oskarżać nie mając żadnych dowodów - podstawa demokratycznego państwa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom