>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tragedia w Smoleńsku

Status
Zamknięty.
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Nie wierze, ze decyzje o lądowaniu podjoł pilot. Pewnie tak samo jak w Gruzji decyzje podjoł S.p Lech Kaczyński, ale wszystko wyjdzie na jaw. Gdyby katastrofa miała miejsce w Polsce prawda została by zatuszowana. Nie rozumiem jak mozna podchodzic 4 razy do lądowania w tak ciezkich warunkach. Jednak nie ma to juz teraz znaczenie. Wyrazy współczucie dla rodzin.
Podjął kolego to raz.
Dwa była rozmowa z ekspertem, wyraźnie dał do zrozumienia , mogą byćchoc nie powinny wpływy na decyzje jednak ostatecznie podejmouje ją kapitan samolotu tj. pilot.
Podobno nie mogli wyczuc przestrzeni co nie dziwi w taką mgłę. Ekspert takze dał do zrozumienia , że owszem maszyny sa stare ale w lutym przeszła gruntowny przeglad i gwarantuje , że najmniejsza kontrolka jestsprawna.
Inna smutna sprawa to , że najnowoczesniejsze maszyny maja system gdzei w przypadku takich warunkow ogromnie pomocny jest system komputerowy ktory nie jako wyladowalby za pilota tu takiej mozliwosci nie bylo.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
zastanawiam się czy tylko ja jestem obojętny na ta informacje ...w końcu setki jak nie tysiące ludzi ginie każdego dnia .
CZłowieku nie wiem ile masz lat i szczerze to mi to lata. Ale okaż jakąś dojrzałość. Tu nie chodzi o to co piszesz. Możesz nie lubic tego czy tamtego.
Ale ta trageda symbolika , miejsce i fakt , że to całkowita elita nie tylko polityczna bo przeciez zginal uwazany i lubiany prezes Nurowski prezes NBP, IPN , wielu znakomitych jak i praktycznie wszyscy obecni dowódcy sil zbrojnych. Tego w skali świata nie można do niczego porównac to musi trafic do człowieka czy chce czy nie inaczej z nim cos nie tak. To jakby wymarło ci za jednym razem wiekszosc twych bliskich...Sytuacja jest kryzysowa jak juz wspomnialem &#39; osierocono&#39; wiele sfer zycia w Polsce nie tylko politycznego.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Dajcie spokój, chłopak nawet z punktu administracyjnego nie wie co to znaczy dla kraju.Nic go to nie interesuje bo rodzice na razie wszystko mu dają i w dupie ma to, że jest jako taki chaos administracyjny.
Nie wspominam już o kwestii moralnej.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Qozi dobrze daje do zrozumienia.
Proponuje nie zwracac uwagi na tego typu posty choc jest to trudne , nie chodzi o to żeby w takiej chwili sie zwracac do siebie per debil , idiota bo to nic nie da.
Niebywałe... dalej to do mnie nie dociera.
 
J 0

jankowski

Użytkownik
Ja jestem bardzo ciekawy co pokaże &quot; czarna skrzynka&quot;. Nie moge zrozumiec dlaczego na siłe chcieli wylądowac. Nie wiem kto to pilotował, ale 4 razy podchodzac do ladowania, tak stata maszyny w tak trudnych warunkach i do tego z taka iteligencja na pokładzie. brak słów
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
ALE pojechaliście . zostałem porównamy do głupka I CHŁOPA .a ja zadałem tylko pytanie ,widać jaki poziom i jak jedno kierunkowa jest ta rozmowa .
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Jestem bliski do pogladu pablito choc nie do konca bo to przeciez ludzie. Nikt z was nie zwraca uwagi na to ze 90% internautow drwiło w szczegolnosci z Prezydenta ale i z calej tej polityki, teraz nagle wszyscy płacza. DLa mnie osobiscie ten dzien jest prawie jak kazdy inny, prawie bo to bedzie miało duzy skutek dla POlski jako kraju
 
midel 189

midel

Użytkownik
ALE pojechaliście . zostałem porównamy do głupka I CHŁOPA .a ja zadałem tylko pytanie ,widać jaki poziom i jak jedno kierunkowa jest ta rozmowa .
Słownik języka polskiego. Taka książka - przeczytaj, przyda ci się.
Jestem bliski do pogladu pablito choc nie do konca bo to przeciez ludzie. Nikt z was nie zwraca uwagi na to ze 90% internautow drwiło w szczegolnosci z Prezydenta ale i z calej tej polityki, teraz nagle wszyscy płacza. DLa mnie osobiscie ten dzien jest prawie jak kazdy inny, prawie bo to bedzie miało duzy skutek dla POlski jako kraju
To były najważniejsze osoby w państwie, osoby tworzące historię, szefowie ważnych instytucji, symbole jak Anna Walentynowicz. Jeżeli nie rozumiecie tego to mam taką prośbę: zamilczcie przynajmniej teraz.
Również nie popierałem prezydenta, śmiałem się z irasiada czy borubara, ale jakby nie patrzeć była to najważniejsza osoba w państwie, wybrana w demokratycznych wyborach. Jest to zdarzenie bez precedensu w historii.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Słownik języka polskiego. Taka książka - przeczytaj, przyda ci się.

To były najważniejsze osoby w państwie, osoby tworzące historię, szefowie ważnych instytucji, symbole jak Anna Walentynowicz. Jeżeli nie rozumiecie tego to mam taką prośbę: zamilknijcie przynajmniej teraz.
Również nie popierałem prezydenta, śmiałem się z irasiada czy borubara, ale jakby nie patrzeć była to najważniejsza osoba w państwie, wybrana w demokratycznych wyborach. Jest to zdarzenie bez precedensu w historii.
I niech tak zostanie. Amen.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Tak zgadzam sie z Toba midel tylko czy wy nie przestawiacie tego wszystkiego przed własnym życiem prywatnym, czy płaczecie jak zginie w wypadku samochodowym ktoś kto może był lepszym człowiekiem jak nasz prezydent. MI to przypomina sytuacje absorbowania własnej osoby serialami i losami aktorow tam grajacych, czy warto tracic czas na takie bzdety, nie sadze. Sytuacja bez watpienia jest wyjatkowo wazna dla kraju, tego nie podwazam.
Ja polecam wyluzowanie, zajmijcie sie soba
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Trzeba przyznać, że polskie media (TV + internet) zachowują się bardzo przyzwoicie w tej sytuacji. Nawet już przed oficjalnym ogłoszeniem żałoby praktycznie wszystkie stacje telewizyjne miała loga na czarno.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Tak zgadzam sie z Toba midel tylko czy wy nie przestawiacie tego wszystkiego przed własnym życiem prywatnym, czy płaczecie jak zginie w wypadku samochodowym ktoś kto może był lepszym człowiekiem jak nasz prezydent. MI to przypomina sytuacje absorbowania własnej osoby serialami i losami aktorow tam grajacych, czy warto tracic czas na takie bzdety, nie sadze. Sytuacja bez watpienia jest wyjatkowo wazna dla kraju, tego nie podwazam.
Ja polecam wyluzowanie, zajmijcie sie soba
Tym to zniszczyłes system, brak słów kompletnie ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom