>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tragedia w Smoleńsku

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
Eksperci w TV ,potwierdzili ,co do miejsca wyladowania nie pomogą naciski nawet Prezydenta.Pilot kapitan samolotu dowodzi na pokładzie i on podejmuje ostateczna decyzje.
Aha, nie mam dostepu do TV, slucham tylko radia i przegladam portale informacyjne. Czarne skrzynki juz oficjalnie znalezione&gt;
 
Baqu 958,5K

Baqu

Forum VIP
W ogóle Ruski zarekwirowali zdjęcia tuż po wypadku jakiegoś świadka. Ja tam czekam na czarną skrzynkę. Zawsze wszystko zwalać na błąd pilota. To już się robi nudne.\


a poza tym gdzie są potwierdzone informacje , że Ruski kazali im lądować gdzie indziej? Teraz się bronią , żeby nie było na nich. Może się okazać, że nikt im nic nie sugerował.
nic nie zarekwirowali, nie powielaj błednych informacji, powiedzial dziennikarz, ze wyjął kasete video i schował ja, dzieki temu mamy to video w telewizji do ogladana.
 
homel 918

homel

Użytkownik
a w ogle zapraszali go tam? bo mi sie wydaje ze ciagle sie klocili oto
eh gdyby sie nie pchal tam to by zyl mozna domniemywać widocznie tak bylo im pisane
i teraz juz zawsze Rosja nam sie bedzie negatywnie kojarzyla, taka tragedia w tak rocznice no jakas masakra jak nie wojny komuna to katastrofy
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
nic nie zarekwirowali, nie powielaj błednych informacji, powiedzial dziennikarz, ze wyjął kasete video i schował ja, dzieki temu mamy to video w telewizji do ogladana.
ale nie to było co innego. ja mówię o zdjęciach a nie video.
Już raz była taka sytuacja, gdy Prezydent poleciał do Gruzji w czasie konfliktu z Rosją i wtedy nalegał aby wylądować na lotnisku w Gruzji, ale pilot się nie zgodził i podobno Prezydent był mocno niezadowolony...
Gdy są fatalne warunki pogodowe, pilot ma za sobą najważniejszych członków rządu na pewno nie będzie ryzykował. Kaczyński albo kto musiałby chyba pistolet mu do głowy przystawić. Pilot wie co w jakiej sytuacji robić. Ja nie chcę już nic mówić ale martwi fakt, że często z takich czarnych skrzynek cała prawda nie ujrzy światła dziennego. Ale tu powinno byc inaczej.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
No ok, pilot podejmuje ostateczna decyzję, więc dlaczego tak bardzo chciał tutaj wylądować i podobno było kilka prób. Na pewno kapitan samolotu jest na tyle doświadczonym pilotem, że po góra 2 próbach zrezygnowałby z lądowania na tym lotnisku bo na pewno nie byłby to żaden problem dla niego wylądować choćby w Mińsku, tylko wtedy Prezydent spóźniłby się na uroczystości...tylko...
 
midel 189

midel

Użytkownik
No ok, pilot podejmuje ostateczna decyzję, więc dlaczego tak bardzo chciał tutaj wylądować i podobno było kilka prób. Na pewno kapitan samolotu jest na tyle doświadczonym pilotem, że po góra 2 próbach zrezygnowałby z lądowania na tym lotnisku bo na pewno nie byłby to żaden problem dla niego wylądować choćby w Mińsku, tylko wtedy Prezydent spóźniłby się na uroczystości...tylko...
Dokładnie. W samolotach prezydenckich latają najlepsi piloci, więc tym bardziej wydaje się to dziwne. Z drugiej strony, każdy popełnia błędy.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Do mnie to jeszcze nie dochodzi, że nie mamy Prezydenta i że zginęło mnóstwo ważnych polskich polityków, żołnierzy itd... Wstrząs, katastrofa i jeszcze raz tragedia.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Do mnie to jeszcze nie dochodzi, że nie mamy Prezydenta i że zginęło mnóstwo ważnych polskich polityków, żołnierzy itd... Wstrząs, katastrofa i jeszcze raz tragedia.
Żołnierze żyją, zginęło kilku generałów.
 
smithy 0

smithy

Użytkownik
To skoro załoba to będą jakieś wolne dni? Bo po smierci Ojca Świętego był jeden dzien bodajże wolny od pracy, szkoły itd..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom