>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tragedia w Smoleńsku

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
zbyt duzo niejasnych informacji...niby 4 podejscia, propozycje ladowania w minsku lub moskwie..nie wiem, ale jesli ja bylbym pilotem, to po 3 nieudanych probach w takich warunkach, probowałbym jednak leciec na inne lotnisko..za duzo niewiadomych..co, jak i dlaczego
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
W ogóle Ruski zarekwirowali zdjęcia tuż po wypadku jakiegoś świadka. Ja tam czekam na czarną skrzynkę. Zawsze wszystko zwalać na błąd pilota. To już się robi nudne.\

a poza tym gdzie są potwierdzone informacje , że Ruski kazali im lądować gdzie indziej? Teraz się bronią , żeby nie było na nich. Może się okazać, że nikt im nic nie sugerował.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Może być też tak, że np Prezydent chciał tu lądować i koniec, a nie że pilot ciągle próbował od siebie. Być moze tego nigdy się nie dowiemy. Oby nasi politycy dali sobie z tym radę
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
zbyt duzo niejasnych informacji...niby 4 podejscia, propozycje ladowania w minsku lub moskwie..nie wiem, ale jesli ja bylbym pilotem, to po 3 nieudanych probach w takich warunkach, probowałbym jednak leciec na inne lotnisko..za duzo niewiadomych..co, jak i dlaczego
Heh powiem wiecej. Trudno mi zrozumieć gdy z tak ważnymi osobami na pokładzie mimo poleceń wylądowania w Mińsku sie decydują na próby niejednokrotne lądowania własnie tam. Pare godizn wczesniej samolot inny tez mial tu lądowac ale po sugestiach zrobił to w innym miejscu tu w takich warunkach z tak waznymi osobistosciami i az taka decyzja...
 
homel 918

homel

Użytkownik
jak mozna czyms takim latac... pierwszy samolot tego rodzaju powstal w 4 Października 1968 roku odnotowanao w tym czasie 66 wypadkow z udzialem tych samolotow z czego 6 ostatnich wydarzylo sie wm przeciagu 5 lat wstyd zewby prezydent latal czyms takim
Kaczynski mi sie wydawalo nie byl zapraszany a mimo tego polecial eh tyle ludzi 132 osoby ...masakra
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Ta najlepiej całą winę zrzucić na pilota bo tak najłatwiej ,a przecież się już niestety nie obroni...a Ty snajper tak naprawdę z tym ,że prezydent chciał tu lądować i koniec?


Historia nas nauczyła ,żeby nie wierzyć ...wrogom naszego narodu.
 
midel 189

midel

Użytkownik
W ogóle Ruski zarekwirowali zdjęcia tuż po wypadku jakiegoś świadka. Ja tam czekam na czarną skrzynkę. Zawsze wszystko zwalać na błąd pilota. To już się robi nudne.\

a poza tym gdzie są potwierdzone informacje , że Ruski kazali im lądować gdzie indziej? Teraz się bronią , żeby nie było na nich. Może się okazać, że nikt im nic nie sugerował.
Na czarnej skrzynce będą rozmowy pilotów z wieżą
Przypomina mi się Gruzja, gdyby nie Sikorski to prezydent zmusiłby pilota do lądowania &quot;pod lufy&quot;. Na pokładzie było wtedy kilku innych prezydentów. Nie wiemy jak było teraz.
Skończcie z tekstami &quot; o wrogach naszego narodu&quot; - w tym momencie jest to żałosne
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Tak sanjper mówi, być może to właśnie Prezydent naciskał na pilotów aby tutaj koniecznie wylądować a wiadomo, że Prezydentowi się nie sprzeciwisz bo poniesiesz konsekwencję.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Na czarnej skrzynce będą rozmowy pilotów z wieżą
to się okaże.
ale co tu prezydent ma do gadania. TO jak samochód . Latająca trumna. Tu też moment nieuwagi może spowodować śmierć ( jak w samochodzie) - jeszcze przy takich warunkach pogodowych to w ogóle. W życiu nie uwierzę, że doświadczony pilot uległ prezydentowi i naraził się na pewną śmierć .
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Ta najlepiej całą winę zrzucić na pilota bo tak najłatwiej ,a przecież się już niestety nie obroni...a Ty snajper tak naprawdę z tym ,że prezydent chciał tu lądować i koniec?


Historia nas nauczyła ,żeby nie wierzyć ...wrogom naszego narodu.
być może tak było, że prezydent nalegał żeby własnie tu wylądowac. Wszystko trzeba brać pod uwage. Poczekajmy na czarne skrzynki
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Tak sanjper mówi, być może to właśnie Prezydent naciskał na pilotów aby tutaj koniecznie wylądować a wiadomo, że Prezydentowi się nie sprzeciwisz bo poniesiesz konsekwencję.
No nie wiem...
Trzeba spytac osoby znajacej sie
Pilot ma wiedze i uprawnienia i wie jak ocenic sytuacje...
Prezydent co najwyzej moglby bardziej naciskac , ze tu a nie tu , bo szybciej bo lepiej bo cos tam...
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
a tyle było kłotni o to kto ma leciec a kto nie powinien..
nie wiem jakie są procedury w takim przypadku, ale gdzies mi sie obiło o uszy, że to pilot decyzuje..trudno mi sobie wyobrazic jakies naciski na pilota w takiej sytuacji..
fakt..samolot był stary, ale w tym momencie nikt nie mówi o awarii samolotu..przynajmniej ja nie slyszalem/czytalem takich informacji..głownie mowi sie o warunkach atmosferycznych i mgle..a ewentualny błąd był następstwem własnie tego
 
R 0

rigodon

Użytkownik
według mnie to nie błąd pilota,tylko naciski ze strony lecących aby nie opóźniać przybycia na obchody, bo w przypadku lądowania w innym proponowanym miejscu oczywiste jest że złapali by spóźnienie.

Straszna tragedia,jakoś dalej nie mogę w to uwierzyć,tym bardziej że lecieli na obchody upamiętniające żołnierzy poległych w katyniu,miałem dzisiaj wiele obowiązków ale po tym co z rana usłyszałem ciśnienie na ich wykonanie zeszło ze mnie.
Mam tylko nadzieje,że ta nieszczęsna sytuacja jakoś spoi polską scene polityczną,wiem że nie na polityke teraz pora,ale ludzkie tragedie potrafią czasami łączyć ludzi,a w hołdzie tych którzy tam zginęli powinno tak być
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Tak sanjper mówi, być może to właśnie Prezydent naciskał na pilotów aby tutaj koniecznie wylądować a wiadomo, że Prezydentowi się nie sprzeciwisz bo poniesiesz konsekwencję.
Nie do końca.Jak lecieli do Gruzji kiedy trwały tam zamieszki/ działania wojenne to pilot zadecydował, że nie będzie lądował w Tbilisi, a Prezydentowi to się nie podobało.
Pilot jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo i to do niego należy decyzja.Dziś, wydaje się, że ta decyzja była nie trafiona...
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
to się okaże.
ale co tu prezydent ma do gadania. TO nie samochód tylko samolot. Latająca trumna. Tu moment nieuwagi może spowodować śmierć - jeszcze przy takich warunkach pogodowych to w ogóle. W życiu nie uwierzę, że doświadczony pilot uległ prezydentowi i naraził się na pewną śmierć .
Już raz była taka sytuacja, gdy Prezydent poleciał do Gruzji w czasie konfliktu z Rosją i wtedy nalegał aby wylądować na lotnisku w Gruzji, ale pilot się nie zgodził i podobno Prezydent był mocno niezadowolony...
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Eksperci w TV ,potwierdzili ,co do miejsca wyladowania nie pomogą naciski nawet Prezydenta.Pilot kapitan samolotu dowodzi na pokładzie i on podejmuje ostateczna decyzje.
 
midel 189

midel

Użytkownik
to się okaże.
ale co tu prezydent ma do gadania. TO nie samochód tylko samolot. Latająca trumna. Tu moment nieuwagi może spowodować śmierć - jeszcze przy takich warunkach pogodowych to w ogóle. W życiu nie uwierzę, że doświadczony pilot uległ prezydentowi i naraził się na pewną śmierć .
&quot;Być może&quot; - no tak, ty wiesz lepiej co jest na czarnych skrzynkach :spokodfhgfh: Prezydent jest głównym zwierzchnikiem pilota, pilot jest wojskowym - musi słuchać dowódców. Zwłaszcza, że byli tam inni generałowie np. sił powietrznych, jeżeli - hipoteza: prezydentowi powiedzmy udało namówić się głównych dowódców do swojego zdania to pilot nie miał wyjścia, gdy dostał rozkaz. Jest to oczywiście szukanie przyczyn i być może (prawdopodobnie) nic z tego nie jest prawdą. Jednak raz prezydent już próbował na pilocie wymusić pewną sytuację - wspomniana Gruzja
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom