>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tragedia w Smoleńsku

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
&quot;I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne w kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy. Metalowe ptaki rozdzielą na zawsze dwóch braci&quot;

Chyba o to chodzi, ale mówię, można dopasować to do pierwszej lepszej katastrofy, taka wiara w przepowiednie.
1) ptak to z pewnością samolot, wiec dlaczego na końcu jest liczba mnoga?
2) Polska jako kraj niezwyciężony jak to zrozumiec?

Tak jak ktoś pisał wyżej, nie dajmy się zwariować
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Jak już mówiłem do specyficznego stylu Nostradamusa od razu można przypasować 150 wydarzeń światowych, więc nie brałbym tego zbyt na poważnie, ale jutro przelecę całą książkę i co ciekawsze fragmenty przepiszę.
Co do samych wydarzeń w Smoleńsku - śmieszy mnie trochę próba przechylenia winy na pilota polskiego ze strony rosyjskiej, która twierdzi, że bardzo słabo znał rosyjski, zupełnie odwrotnie co do wypowiedzi przełożonych i bliskich znajomych tego pilota jakoby ten język opanował całkowicie perfecto.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Nie wierzę w to, że nasi nie będą chcieli tych taśm. Owszem, Putin się zdeklarował na prowadzenie śledztwa, więc albo to był miły gest z jego strony, albo chce coś zatuszować (w co raczej nie wierzę). Pojechali tam współpracować też nasi śledczy, więc chyba nic im nie powinno umknąć?
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
to czy słabo znał rosyjski wyjdzie jak ujawnią taśmy z czarnych skrzynek. więc spokojnie, wszystko się wyjaśni
na Polsacie wypowiadał się przełożony tego pilota. Potwierdzał przed lotem wiadomo było że z wieżą bedą kontaktować się w jezyku rosyjskim. Wiec wybrano pilotów którzy znaja ten jezyk znakomicie. O nieznajomości nie ma co mówic.

Pozostali piloci żądają aby taśmy z rozmów pilotów zostały upublicznione
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
na Polsacie wypowiadał się przełożony tego pilota. Potwierdzał przed lotem wiadomo było że z wieżą bedą kontaktować się w jezyku rosyjskim. Wiec wybrano pilotów którzy znaja ten jezyk znakomicie. O nieznajomości nie ma co mówic.

Pozostali piloci żądają aby taśmy z rozmów pilotów zostały upublicznione
A najśmieszniejsze jest to,że prawo międzynarodowe nakazuje wręcz komunikowanie się z kontrolą lotów obojętnie na jakimkolwiek terytorium kraju w języku angielskim (wypowiedź dzisiejsza jakiegoś generała ds. lotnictwa).
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja nie twierdzę, że to jakiś spisek, zamach itd..
Dziwi mnie jednak skąd nagle takie zaufanie do Putina.
Z groźnego Władimira nagle stał się dobrym Władziem? Zaskakująca przemiana.
 
diegoray 33

diegoray

Użytkownik
http://www.dziennik.pl/katastrofa-smolensk/article586101/Para_prezydencka_spocznie_obok_krolow.html

czepiasz sie...i chyba przewrazliwiony jestes

jedyna prawdziwa gazeta jest &#39;nasz dziennik&#39;?
nie rozumiem sugestii z naszym dziennikiem. ponadto dniennik to nie to samo co nasz dziennik.

a na czym wg ciebie polega owe przegięcie? To prezydent RP i naszym obowiązkiem jest pochować go z najwyższymi honorami.
Kiedy słyszę zrzędzących w takim tonie, poprostu serce się kraja.
 
seewy 16

seewy

Użytkownik
co do tej sugestii...mimo ze to artykul o tak powaznej sprawie...to i tak musisz wtracic to &#39;zrzedzenie&#39; ze to gazeta antypolska itp...co nie ma tu zadnego znaczenia - po prostu przypomina mi o ludziach ktorzy nie zadadza sobie trudu nawet przeczytania artykulu, tylko widzac tytul gazety juz pisza ze to bzdura itd.
dlatego spytalem czy dla Ciebie jedyna polska gazeta jest &#39;Nasz Dziennik&#39;...a na potwierdzenie, ze to prawdziwy artykul i wcale nie &#39;antypolski&#39; dalem Ci linka do innej gazety...
co do pochowania z honorami - jak najbardziej sie zgadza...
ale na Wawelu? nie wiem czy masz pojecie kto tam jest pochowany...
ale wg.mnie L.Kaczynski pomimo tragicznej i niezasluzonej smierci...nie zalicza/ł sie ani do wieszczów narodowych, ani do królów polskich (;) ) ani wielkich wodzów narodowych...
to wg.mnie na sile przypisywanie mu wielkich cech przywódczych..a byl prezydentem jakich wielu..
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Wawel odpada w gre wchodza kosciol św Anny bodajże , świątynia opatrzności Bożej i Powązki więc nie wiem po co dziennikarze takie rzeczy wymyslaja
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom