>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tragedia w Smoleńsku

Status
Zamknięty.
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Tak kukla dobrze mówi.Nie ma co mówić o teoriach spiskowych bo Polacy to kochają i już w szkole słyszałem wiele i mi się trochę śmiać chce bo ludzie którzy nie wqiele wiedzą o świecie i historii mówią różne rzeczy.Jak dla mnie to ta tragedia to symbol abyśmy pamiętali o przodkach i ich czynach.
Gdyby tu jeszcze wtrącić religie to może Bóg chce nam pokazać że za dużo tego zła już i jak kukla powiedział czas wyciągnąć wnioski i sie zmienić.Takie magiczne słowo SOLIDARNOŚĆ-pamiętajmy i czyńmy dobrze jak bracia.
 
kamil90 69

kamil90

Użytkownik
Mam nadzieję, że taka wielka tragedia, nie przerodzi się w koleją walkę miedzy, już nie tyle obozami politycznymi, co ich zaślepionymi wyborcami.
Teorie spiskowe, analizowanie kto poleciał a kto nie, obwinianie Rosji o powstanie mgły... przecież to paranoja.
Wierzę, że zdecydowana większość narodu, wyciągnie z tego zdarzenia wnioski... i nie rozpętamy kolejnej &quot;małej wojny domowej&quot;
Niestety, Twoje, ale także moje nadzieje chyba spełzną na niczym. Wystarczy poczytać komentarze pod wiadomościami na największych portalach internetowych. Już jest pełno jadu, wzajemnego oskarżania się itp. Chociaż muszę przyznać, że ludzie w pociągach, tramwajach czy metrze byli dzisiaj jacyś inni...jakby pełni zadumy i refleksji...
Oby politycy także stanęli na wysokości zadania, marzy mi się kampania bez oszczerstw, gdzie różnice byłyby tylko programowe, a nie ciągłe atakowanie przeciwników politycznych. Pewnie to tylko płonne nadzieje.



Gdy w TV są pokazywane historie kolejnych ludzi, także tych, których znało się mniej, ciągle jest ciężko jest to zrozumieć. Dla mnie to był też osobisty cios, bo zginął rektor mojego uniwersytetu. Pół roku temu na inauguracji roku akademickiego na UKSW słuchałem wykładu Lecha Kaczyńskiego. Jakoś nie może to do mnie dotrzeć, że już go nie ma między nami. Na dodatek dzisiaj dowiedziałem się, że jedna z ofiar była z mojego miasta. Jednak to wszystko nic, w przeciwieństwie do tego co muszą przeżywać rodziny tragicznie zmarłych...
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Mówiąc o sile mediów natrafiłem na dziwną stronę, która może być przykładem prób manipulacji. Nie wiem, czy z kimś jest coś nie tak, żeby takie rzeczy wymyślać, ale i tego można się spodziewać po treści, która wygląda na ładny wytwór wyobraźni. Jedyne co można zweryfikować z tego tekstu to zdjęcie startującego samolotu. Tylko ktoś musiałby mieć ten filmik.
Pozostaje mieć nadzieję, że nawet ci, którzy to przeczytają potraktują to jako wytwór chorego człowieka :|
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Flamaster rozumiem oburzenie ale naprawde znam wiele osob co mysla o tej tragedii nie jak o &#39; wypadku&#39;. Nalezy zasiegnac wielu zrodel ale ja takze jestem daleki od teorii spiskowych.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Śmierć tylu wyjątkowych ludzi nie może pójść na marne. Musimy wyciągnąć w końcu wnioski.

Może nie warto ciągle gonić tylko za karierą, pieniędzmi. Może czasami warto przystanąć i pomysleć o tym jakie życie potrafi byc ulotne. 3 dni temu poniosło śmierć prawie 100 osób, prawie 100 niewinnych osób.

Pan Bóg po raz kolejny chce Nas doświadczyć. Pokażmy, że potrafimy wyciągać wnioski. Pokażmy, że potrafimy żyć w zgodzie, bez oszczerstw, wzajemnego oskarżania, opluwania. Pokażmy, że potrafimy sie jednoczyć nie tylko w obliczu tragedii.

Boję się, że po dwóch, trzech tygodniach wszystko wróci do normy ???? Śmierć tylu ludzi, tylu ważnych dla narodu ludzi nie może pójść na marne.

Chciałbym się mylić.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Mówiąc o sile mediów natrafiłem na dziwną stronę, która może być przykładem prób manipulacji. Nie wiem, czy z kimś jest coś nie tak, żeby takie rzeczy wymyślać, ale i tego można się spodziewać po treści, która wygląda na ładny wytwór wyobraźni. Jedyne co można zweryfikować z tego tekstu to zdjęcie startującego samolotu. Tylko ktoś musiałby mieć ten filmik.
Pozostaje mieć nadzieję, że nawet ci, którzy to przeczytają potraktują to jako wytwór chorego człowieka :|
Niestety, ale ludzie za wszelką cenę szukają sensacji. Zamiast wymyślac różne historie powinni iść do kościoła i pomodlić się za tragicznie zmarłych. Nie wierzę w jakikolwiek spisek. Ludzka tragedia. Być może jeden błąd, jednej osoby zaważył na życiu 96 osób.

Z 9.11 i atakami terrorystycznymi również były snute różne historie. Były nawet w miare konkretne dowody, ale jak widać do dzisiaj nic konkretnego nie ustalono.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Co do linku flamastra, dziś w internecie na rożnych forach mozna przeczytać o pewnej przepowiedni, o której ktoś wspominał w styczniu.
I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne w kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy
Jeszcze do tych co uważają ze Rosjanie mają coś z tym wspolnego.
Wczoraj drugi kanał rosyjskiej telewizji państwowej &quot;Rossija-1&quot; wyemitował film Andrzeja Wajdy w najlepszym czasie antenowym. Odbiera go 50 milionów widzów w republikach poradzieckiej Wspólnoty Niepodległych Państw.
Arsenij Rogiński powiedział IAR, że prawda o zbrodni katyńskiej przeniknęła do świadomości zwykłego Rosjanina. Jak dodał ogromna liczba Rosjan po praz pierwszy usłyszała o mordzie katyńskim, zaś ci którzy znają to tragiczne wydarzenie, dowiedzieli się, że to NKWD odpowiada za mordy.
Zdaniem Arsenija Rogińskiego, wyemitowanie filmu ma ogromne znaczenie, bowiem Rosjanie uważają, że skoro pokazano historię Katynia w masowej telewizji, to jest to prawda.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Co do linku flamastra, dziś w internecie na rożnych forach mozna przeczytać o pewnej przepowiedni, o której ktoś wspominał w styczniu.

I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne w kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy
Snajp zapodaj linka na PW, albo tutaj. Najlepiej do tej wypowiedzi ( orginalnej ). Pierwsze słyszę o tej &quot;przepowiedni&quot;.
 
homel 918

homel

Użytkownik
z ta przepowiednia to bujda ktos napisal sobie jakis tekst i teraz przesylatak wiad na gg naszej klasie i ze niby to przepowiednia Nostradamusa ... tworzą sie lancuszki jak z sledzikiem...nie podniecac sie tak juz na nk to dostalem gg..
z ta przepowiednia ludzie widze wierza jak niby ten kod co usuwa sledzika
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Chłopaki.Katastrofa stała się, niestety trzeba przyjąć to na klatę, ale nie można dać się zwariować.
Wiara w jakieś przesądy, przepowiednie to irracjonalna potrzeba chwili.Gdyby się nic nie stało nikt nie miałby na uwadze takich przepowiedni.
Kolejną kwestią jest to, że po jakiejś tragedii można dopasować sobie wizję od tak bo pasuję.Nie tędy droga.
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
Niestety, ale ludzie za wszelką cenę szukają sensacji. Zamiast wymyślac różne historie powinni iść do kościoła i pomodlić się za tragicznie zmarłych. Nie wierzę w jakikolwiek spisek. Ludzka tragedia. Być może jeden błąd, jednej osoby zaważył na życiu 96 osób.

Z 9.11 i atakami terrorystycznymi również były snute różne historie. Były nawet w miare konkretne dowody, ale jak widać do dzisiaj nic konkretnego nie ustalono.
A myślisz, że gdyby władze amerykańskie maczały palce w tym zamachu, żeby miec pretekst do ataku na Irak i Afganistan, to zostałoby to odkryte? Oczywiście,że nie, bo służby specjalne, by do tego nie dopuściły. Do dzisiaj nie zostało przecież ustalone, czy Amerykanie celowo poświęcili Pearl Harbor, aby miec pretekst do ataku na Japonię.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Chłopaki.Katastrofa stała się, niestety trzeba przyjąć to na klatę, ale nie można dać się zwariować.
Wiara w jakieś przesądy, przepowiednie to irracjonalna potrzeba chwili.Gdyby się nic nie stało nikt nie miałby na uwadze takich przepowiedni.

Kolejną kwestią jest to, że po jakiejś tragedii można dopasować sobie wizję od tak bo pasuję.Nie tędy droga.
z ta przepowiednia to bujda ktos napisal sobie jakis tekst i teraz przesylatak wiad na gg naszej klasie i ze niby to przepowiednia Nostradamusa ... tworzą sie lancuszki jak z sledzikiem...nie podniecac sie tak juz na nk to dostalem gg..
z ta przepowiednia ludzie widze wierza jak niby ten kod co usuwa sledzika
Panowie spokojnie. Nikt nie chce w to wierzyć. Zapytałem po prostu, bo rzadko korzystam z GG czy z NK. Po raz pierwszy o tym słyszę, więc się pytam o co chodzi.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
z ta przepowiednia to bujda ktos napisal sobie jakis tekst i teraz przesylatak wiad na gg naszej klasie i ze niby to przepowiednia Nostradamusa ... tworzą sie lancuszki jak z sledzikiem...nie podniecac sie tak juz na nk to dostalem gg..
z ta przepowiednia ludzie widze wierza jak niby ten kod co usuwa sledzika
Tu się akurat mylisz, bo posiadam ponad 150-stronicową książkę o Nostradamusie i ta przepowiednia tam widnieje. Jednak nie o to chodzi, jego sposób pisania był tak specyficzny, że dzisiaj do każdej jego przepowiedni możesz dołożyć 150 różnych wersji różnych wydarzeń, więc nie ma się czym tu kierować.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Tu się akurat mylisz, bo posiadam ponad 150-stronicową książkę o Nostradamusie i ta przepowiednia tam widnieje.
to zacytuj w oryginale, bo jakos mi sie nie chce wierzyć, że jest tam wzmianka po &quot;ważnych ludziach&quot; czy coś w ten deseń
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
to zacytuj w oryginale, bo jakos mi sie nie chce wierzyć, że jest tam wzmianka po &quot;ważnych ludziach&quot; czy coś w ten deseń
Nie chce mi się teraz tego szukac, ale czytałem ją całkiem niedawno i na pewno było coś takiego. Jutro jak wstanę to wkleję tu ten fragment.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
&quot;I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne w kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy. Metalowe ptaki rozdzielą na zawsze dwóch braci&quot;
Chyba o to chodzi, ale mówię, można dopasować to do pierwszej lepszej katastrofy, taka wiara w przepowiednie.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
nie twierdze, ze nie ma, ale raczej czuję, że to co krąży po necie, jest raczej przeinaczonym tekstem dopasowanym do sytuacji, dodane jakieś wyrażenia, które mają za zadanie spotęgować strach, panikę itp.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
:eek:
Szczególnie ostatnie zdanie dziwnie pasuje do obecnej sytuacji.
&quot;I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne w kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy. Metalowe ptaki rozdzielą na zawsze dwóch braci&quot;
Chyba o to chodzi, ale mówię, można dopasować to do pierwszej lepszej katastrofy, taka wiara w przepowiednie.
to samo pisali jak się dwie wieże WTC zawaliły
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom