>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tragedia w Smoleńsku

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
to jest lotnisko wojskowe, czyli tak jakby &quot;tajne&quot;, wszystkie wojskowe bazy są w lasach.

To Ty chyba nie widziałeś wojskowej bazy na oczy. Kawałek ode mnie jest jednostka wojskowa, Pułk Śmigłowcowy i jakoś za cholerę lasu tam nie ma. A jest lotnisko wojskowe. Nie jest &quot;tajne&quot;, wszyscy o nim wiedzą. Więc nie gadaj głupot jak nie masz o czymś pojęcia.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
To Ty chyba nie widziałeś wojskowej bazy na oczy. Kawałek ode mnie jest jednostka wojskowa, Pułk Śmigłowcowy i jakoś za cholerę lasu tam nie ma. A jest lotnisko wojskowe. Nie jest &quot;tajne&quot;, wszyscy o nim wiedzą. Więc nie gadaj głupot jak nie masz o czymś pojęcia.
trudno mi powiedzieć, że widziałem na własne oczy, bo właśnie były one w ukryte w lasach, ogrodzone wysokim płotem z drutem kolczastym. Wstęp niestety wzbroniony. Pisząc &quot;tajne&quot;, miałem na myśli to, co tam się dzieje, a nie, że nikt o nim nie wie.
A podejrzewam, że w Rosji wszystkie wojskowe lotniska są w jakimś stopniu ukrywane ze względu na ich czynny udział w działaniach wojennych. Także nie zarzucaj mi pisania głupot, bo widziałeś jedno lotnisko &quot;kawałek od ciebie&quot; i uważasz się sam za wielkiego znawcę.

Nawiązując do pogrzebu na Wawelu - w Krakowie mieszkańcy nie są zachwyceni. Słyszy się, że +Kaczyńscy nie powinni spoczywać w miejscu, gdzie leżą wielcy polscy poeci i królowie - niczym sobie na to nie zasłużyli. A i słyszałem zdania - co będzie, jeśli okaże się, że prezydent naciskał na pilotów - lądujcie tutaj i koniec - stanie się winnym śmierci 97 osób.
W mojej opinii - nie mieli z Krakowem niemal nic wspólnego, powinni być chowani na Powązkach w Warszawie.
 
bula-28810 0

bula-28810

Użytkownik
Ja nie twierdzę, że to jakiś spisek, zamach itd..
Dziwi mnie jednak skąd nagle takie zaufanie do Putina.
Z groźnego Władimira nagle stał się dobrym Władziem? Zaskakująca przemiana.
Wiadomo jakie były realcje między Putinem i Kaczyńskim, teraz Putin wyczuł swoją szanse i stał się największym przyjacielem Polski i Donalda... to trochę dziwne, tak jak i dla mnie cała katastrofa.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
trudno mi powiedzieć, że widziałem na własne oczy, bo właśnie były one w ukryte w lasach, ogrodzone wysokim płotem z drutem kolczastym. Wstęp niestety wzbroniony. Pisząc &quot;tajne&quot;, miałem na myśli to, co tam się dzieje, a nie, że nikt o nim nie wie.
A podejrzewam, że w Rosji wszystkie wojskowe lotniska są w jakimś stopniu ukrywane ze względu na ich czynny udział w działaniach wojennych. Także nie zarzucaj mi pisania głupot, bo widziałeś jedno lotnisko &quot;kawałek od ciebie&quot; i uważasz się sam za wielkiego znawcę.


Nawiązując do pogrzebu na Wawelu - w Krakowie mieszkańcy nie są zachwyceni. Słyszy się, że +Kaczyńscy nie powinni spoczywać w miejscu, gdzie leżą wielcy polscy poeci i królowie - niczym sobie na to nie zasłużyli. A i słyszałem zdania - co będzie, jeśli okaże się, że prezydent naciskał na pilotów - lądujcie tutaj i koniec - stanie się winnym śmierci 97 osób.

W mojej opinii - nie mieli z Krakowem niemal nic wspólnego, powinni być chowani na Powązkach w Warszawie.

Kurde jeden z największych pułków śmigłowców bojowych w tym kraju, więc nie byle *****. I nadal twierdzę, że nie ma tam lasu.

Wgl co to za głupota:

wszystkie wojskowe bazy są w lasach.

Ty się naoglądałeś za dużo jakichś amerykańskich filmów wojennych.
I nie uważam się za znawcę, ale nie opowiadam takich głupot jak Ty.

Powiedz mi ile jest takich baz wojskowych w naszym kraju co są poukrywane w lasach:?:

Ale zaraz powiesz pewnie, że nie wiesz, bo przecież one są &quot;tajne&quot; ????

A co do drutu kolczastego, to normalność ze starych czasów kiedy nawet ośrodki wypoczynkowe ogradzano wysokimi płotami z drutem kolczastym.
No, a że na teren wojskowy wstęp wzbroniony, to nie świadczy o tajności.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Putin - to normalna gra polityczna. Wystraszył się i wiedział, że jeśli nic nie zrobi to będzie w pewnym sensie po nim. Przecież Putin i Lech byli wrogami politycznymi, Putin miał przez Niego same problemy w swoim kraju m. in. przez właśnie Katyń. Teraz wszystko robi by nikt nie myślał o spisku (bo takowego na 99% nie było), oraz oczywiście wszystko jest pod publike, nie tylko w europie i na świecie, ale też i Rosji. Teraz on jest tam traktowany jako wspaniały wódz, pomocny etc.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Putin - to normalna gra polityczna. Wystraszył się i wiedział, że jeśli nic nie zrobi to będzie w pewnym sensie po nim. Przecież Putin i Lech byli wrogami politycznymi, Putin miał przez Niego same problemy w swoim kraju m. in. przez właśnie Katyń. Teraz wszystko robi by nikt nie myślał o spisku (bo takowego na 99% nie było), oraz oczywiście wszystko jest pod publike, nie tylko w europie i na świecie, ale też i Rosji. Teraz on jest tam traktowany jako wspaniały wódz, pomocny etc.
Boże zostawcie to w tej chwili czy nie potraficie na chwile przystopowac z tymi eksperckimi ocenami jakby kazdy byl tu psychologiem czy socjologiem.
 
kamil90 69

kamil90

Użytkownik
Jednak jeszcze oficjalnej decyzji co do pochówku pary prezydenckiej nie ma.

Co do Putina, ja jednak doceniam jego zachowanie w stosunku do Polaków. Na prawdę nie miał obowiązku czynić tych wszystkich rzeczy jakie zrobił w ostatnich dniach. Nie ma co teraz przypuszczać jakimi motywami się kierował.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Szkoda że zaczynają się juz spory gdzie ma zostać pochowany. W Krakowie czy Warszawie. Tak samo było z Janem Pawłem II....
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Szkoda że zaczynają się juz spory gdzie ma zostać pochowany. W Krakowie czy Warszawie. Tak samo było z Janem Pawłem II....
Podpisuje sie obiema rekami. Tak samo co do mojego bulwersa na temat kto udaje kto gra kto naprawde placze. Ludzie juz wam minał żal?
Zostawmy to przemyslmy nasze zycie bo to zapewnie dla katolika nie dzieje sie bez powodu ocene zostawmy tym na górze...
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Olo nie bede sie z Tobą sprzeczał, bo to nie temat o bazach wojskowych ani lotniskach:]
prawda jest gdzieś po środku:]
faktycznie, nie ma jeszcze decyzji odnośnie miejsca pochówku, wszystko się ma okazać po spotkaniu po godzinie 19.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Faktycznie jak się patrzy na to zdjęcie to aż trudno uwierzyć, że piloci lądowali przekonani, ze zaraz będę nad pasem.


Jak się czytanie niektóre wasze wypowiedzi (kłotnie na temat tego czy lotniska są w lasach czy nie ! ) to przestają dziwić takie oto numery, ludzi którzy w rozwoju intelektualnym zatrzymali się w podstawówce:

 
K 3

krzysiu22

Użytkownik
MArszalek oglosil do soboty zalobe . W niedziele jest pogrzeb pary prezydenckiej , czy tego dnia takze sa odwolane wszystkie imprezy itp ? To bardzo wazne ; /
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
Moim zdaniem pochowanie śp. Pary prezydenckiej na Wawelu to wstyd i niszczenie ostatnich symboli ważnych dla polskiego narodu. Bo czego dokonał prezydent po za tym że był dobrym człowiekiem i prezydentem , który zginął tragicznie... i na widzimisię Jaraosława Kaczyńskiego będzie leżał wśród królów, wieszczów, marszałka Piłsudskiego i W. Sikorskiego.
Jakbym mieszkał w Krakowie to bym poszedł dziś protestować!!!!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
MArszalek oglosil do soboty zalobe . W niedziele jest pogrzeb pary prezydenckiej , czy tego dnia takze sa odwolane wszystkie imprezy itp ? To bardzo wazne ; /
Żałoba jest do piątku włącznie, a nie do soboty.

Myślę jednak, że w sobotę, a szczególnie w niedzielę raczej wszystko będzie odwołane.
Swoją droga to nie wiecie jak to będzie na studiach zaocznych? Zajęcia też odwołają? Ciekawe.
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
Moim zdaniem pochowanie śp. Pary prezydenckiej na Wawelu to wstyd i niszczenie ostatnich symboli ważnych dla polskiego narodu. Bo czego dokonał prezydent po za tym że był dobrym człowiekiem i prezydentem , który zginął tragicznie... i na widzimisię Jaraosława Kaczyńskiego będzie leżał wśród królów, wieszczów, marszałka Piłsudskiego i W. Sikorskiego.
Jakbym mieszkał w Krakowie to bym poszedł dziś protestować!!!!
idź sie przewietrz i pomyśl .
pamiętasz jak Rosja chciała przyłączyć część terytorium Gruzji ,pamiętasz SOLIDARNOŚĆ ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom