>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tragedia w Smoleńsku

Status
Zamknięty.
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
zadzwon na policje czy gdzies tam że słyszysz głosy, może przyjadą po ciebie i w kaftan zawiną
za takie głupoty powinny bany lecieć
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
zadzwon na policje czy gdzies tam że słyszysz głosy, może przyjadą po ciebie i w kaftan zawiną
za takie głupoty powinny bany lecieć
Jezu już nie mogę Cię słuchać.
Skończ bo Ci sam zaraz dam ostrzeżenie. Na każdy post masz jakąś bzdurną odpowiedź. Nie podoba się to nie wchodź tutaj. Każdy może napisać co słyszy/widzi.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
a ja proponuję zamknąć temat bo teraz zamiast dyskusji o tragedii w Smoleńsku zacznie się tworzyć coraz więcej jakichś teorii a to rzeczywiście nie jest normalne zwłaszcza, że zaczną się tu niepotrzebne napinki. Myślę, że wszystko już zostało powiedziane i kontynuowanie tego tematu to tylko szukanie niepotrzebnie nowego tematu do dyskusji jakim jest niewątpliwie film, który możemy ujrzeć na stronie youtube. Jeśli chodzi o ludzi jakich zauważyłem na tym filmie to byli tylko Ci pomiędzy 10-13 sekundą koło tego wraku ale możliwe , że to wojsko było i ich widać wyraźnie. Na zdrowy rozum , rzeczywiście, widzimy i słyszymy to co chcielibyśmy, tylko po to aby się stało fundamentem do tworzenia nowych teorii spiskowych i tyle.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Zamknac temat jak dla mnie niedosc ze poruszano kwestie ktorych nie powinno sie poruszac ze wzgledu na szacunek do ofiar to teraz sie robi z tego mega szopke i dojdzie do klotni.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
raczej czytać, jak chcesz przyzwalać na robienie kabaretu to prosze bardzo mi się to nie podoba...pozatym nie zgrywaj straznika teksasu jeszcze niedawno to własnie ciebie czesto nagradzali karteczkami
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
To bez sensu, ja tam NIC nie słyszę konkretnego, są ogłosy ludzi biegnących na pomoc, są niewyraźne i się zlewają i każdy dopowiada sobie co mu się wydaje. Nikt do nikogo nie strzela, pali się samolot i wybuchają kule w magazynkach BORu i w szafie pancernej, w której jest broń ( bo taka jest na pokładzie samolotu prezydenckiego ).
Jeśli się mylę i się okaże że było inaczej, obiecuje nigdy publicznie nie zabrać głosu w żadnej sprawie ani na forum ani nigdzie w internecie.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ass, to bez sensu, ja tam NIC nie słyszę konkretnego, są ogłosy ludzi biegnących na pomoc, są niewyraźne i się zlewają i każdy dopowiada sobie co mu się wydaje. Nikt do nikogo nie strzela, pali się samolot i wybuchają kule w magazynkach BORu i w szafie pancernej, w której jest broń ( bo taka jest na pokładzie samolotu prezydenckiego ).

Jeśli się mylę i się okaże że było inaczej, obiecuje nigdy publicznie nie zabrać głosu w żadnej sprawie ani na forum ani nigdzie w internecie.
Ale ja nie mówię że tam słychać coś po polsku. Już pisałem w tej kwestii.
Wkurza mnie tylko, że pan &quot;TommyTSW&quot; krytykuje każdego, który coś tutaj napiszę a jest przeciwny jego racji.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
To bez sensu, ja tam NIC nie słyszę konkretnego, są ogłosy ludzi biegnących na pomoc, są niewyraźne i się zlewają i każdy dopowiada sobie co mu się wydaje. Nikt do nikogo nie strzela, pali się samolot i wybuchają kule w magazynkach BORu i w szafie pancernej, w której jest broń ( bo taka jest na pokładzie samolotu prezydenckiego ).

Ale to nie znaczy, że TommyTSW ma narzucać swoje zdanie i pisać w każdym poście, że różne teorie użytkowników są bzdurami i tak dalej.Cały czas ma coś do powiedzenia i wykazania się i powtarza się ciągle.

Masz swoje zdanie - fajnie, uszanuj, że inni mają też swój pogląd.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
jak nie można reagować na teksty słysze tam zostawcie go, patrz mu w oczy, nie zabijaj ogarnijcie temat
zaraz zaczne pisać że widze skrzynke tyskich koło wraku takie teksty to dla mnie zwykła prowokacja
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Ale ja nie mówię że tam słychać coś po polsku. Już pisałem w tej kwestii.
Wkurza mnie tylko, że pan &quot;TommyTSW&quot; krytykuje każdego, który coś tutaj napiszę a jest przeciwny jego racji.
Ale to nie przesada odrazu czerwo dostał?
Nie poruszyła cie twoja &#39;władza&#39;. Daj mu ostrzezenie sie powtorzy dopiero ban a nie takie cos. CHociaz fakt ze przeginal


edit: widze ze czerwa nie dostal
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Każdy słyszy co chce :| Ja tam nic nie słyszę jakoś, a przynajmniej nie po polsku. Po to jest forum, żeby się wypowiadać, a nie narzucać swoje zdanie. Trochę ogłady...
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
wszystko się zaczęło tylko dlatego , że Polski tak bardzo jest podobny do Rosyjskiego. gdyby to było w Niemczech raczej by nikt nie słyszał żadnych znajomych odgłosów.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Temat powinien zostać. Dyskutować możemy.
Z tym, że nie powinno być tak, że jak ktoś napiszę, że coś słyszy to inny pisze, żeby go w kaftan zapięli. To ma być merytoryczna dyskusja.

Myślę, że już będzie ok i więcej nagród nie będzie trzeba dawać.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Wszystko wyjaśnią informacje z czarnej skrzynki, o ile większość z nich dotrze do mediów. Jeśli nie to będziemy musieli uwierzyć w to, co nam podadzą fachowcy i tyle...
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Wszystko wyjaśnią informacje z czarnej skrzynki, o ile większość z nich dotrze do mediów. Jeśli nie to będziemy musieli uwierzyć w to, co nam podadzą fachowcy i tyle...
Zdanie sformułowałeś tak , że oni nawet jak podadzą , żę to wypadek błąd pilot itp to ty i tak sadzisz w głowie teorie spiskową... Tak zdanie brzmi w ukryciu jakby.

Jesli cokolwiek tam mialoby sie wydarzyc w kontekscie co niektorzy pisza, to nawet bysmy o tym nie wiedzieli a juz napewno , koles z kamerka by nie latał pomiedzy milicjantami z Rosji, ktorzy poprostu tez byli przerazeni katastrofa, jak dla mnie przesada. Ogromny wypadek i nieszczescie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom