>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tragedia w Smoleńsku

Status
Zamknięty.
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
Jeżeli był to spisek to i tak się niczego nie dowiecie, możecie sobie tu dyskutować dzień i noc, nic wam to nie da. O to właśnie chodzi w konspiracji, w sabotażu, aby zwykłe jednostki zmanipulować i kierować nimi jak marionetkami. Osobiście nie wierze, że to był wypadek, ale jak już wspomniałem takie sytuacje nie wychodzą na wierzch. Oczywiście będzie pełno teori, tak jak to było w przypadku WTC. I co wyszło? Nic, jedynie domysły i domniemania.
Dziwie się, że służby polskie nawet nie wspomniały, że mógł to być jednak zamach. Jak by strony się odwróciły i Rosjanie straciliby życie w podobnej sytuacji na ziemiach polskich, to zapewniam że by to całkiem inaczej wyglądało.

Kto wie może za 70 lat Rosja ponownie się przyzna do zbrodni Katynskiej.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ja już pomijam wszelkie spory... ale ktoś napisał że jeśli by się okazało że ruscy dobijają naszych to będzie wojna ???? ???? ????

więc ja chciałbym tego kogoś zapytać: Kto z kim miałby walczyć? Nasz mocarny kraj wystąpiłby przeciwko Rosji ???? ???? ???? ? Ciekawy jestem czy wytrzymałby pół dnia...

Bo chyba nikt nie sądzi, że o jakąś Polskę wybuchłoby coś na styl 3 wojny światowej ???? ???? ???? ?

Noooo chyba że słowo wojna zrozumiałem zbyt dosłownie. Ale z wątku tamtego wynika moja interpretacja
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja już pomijam wszelkie spory... ale ktoś napisał że jeśli by się okazało że ruscy dobijają naszych to będzie wojna ???? ???? ????

więc ja chciałbym tego kogoś zapytać: Kto z kim miałby walczyć? Nasz mocarny kraj wystąpiłby przeciwko Rosji ???? ???? ???? ? Ciekawy jestem czy wytrzymałby pół dnia...

Bo chyba nikt nie sądzi, że o jakąś Polskę wybuchłoby coś na styl 3 wojny światowej ???? ???? ???? ?

Noooo chyba że słowo wojna zrozumiałem zbyt dosłownie. Ale z wątku tamtego wynika moja interpretacja
????

A druga wojna światowa to o jaki kraj głownie była? O Burkine Faso?
Poza tym gratuluje wrodzonego szacunku dla Ojczyzny ????
I jeśli nie wiesz, albo zapomniałeś to nasz &quot;mocarny kraj&quot; jest w NATO. Wiesz co to NATO? Jak nie wiesz to wujek google z chęcią pomoże.
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Ja już pomijam wszelkie spory... ale ktoś napisał że jeśli by się okazało że ruscy dobijają naszych to będzie wojna ???? ???? ????
więc ja chciałbym tego kogoś zapytać: Kto z kim miałby walczyć? Nasz mocarny kraj wystąpiłby przeciwko Rosji ???? ???? ???? ? Ciekawy jestem czy wytrzymałby pół dnia...
Bo chyba nikt nie sądzi, że o jakąś Polskę wybuchłoby coś na styl 3 wojny światowej ???? ???? ???? ?
Noooo chyba że słowo wojna zrozumiałem zbyt dosłownie. Ale z wątku tamtego wynika moja interpretacja
Ta wypowiedzia pokazales jaki masz szacunek do Wlasnej Ojczyzny... &quot;Jakas Polske&quot; :?
Zapomniales dodac ze w katyniu zostali wymordowani jacys Oficerowie ????
 
diegoray 33

diegoray

Użytkownik
Ja już pomijam wszelkie spory... ale ktoś napisał że jeśli by się okazało że ruscy dobijają naszych to będzie wojna ???? ???? ????

więc ja chciałbym tego kogoś zapytać: Kto z kim miałby walczyć? Nasz mocarny kraj wystąpiłby przeciwko Rosji ???? ???? ???? ? Ciekawy jestem czy wytrzymałby pół dnia...

Bo chyba nikt nie sądzi, że o jakąś Polskę wybuchłoby coś na styl 3 wojny światowej ???? ???? ???? ?

Noooo chyba że słowo wojna zrozumiałem zbyt dosłownie. Ale z wątku tamtego wynika moja interpretacja
Wojna na pewno nie wybuchnie o &quot;jakiegoś&quot; nieświadomego Twojego pokroju. O naszą ojczyznę sam stanę w szeregu.
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Ja już pomijam wszelkie spory... ale ktoś napisał że jeśli by się okazało że ruscy dobijają naszych to będzie wojna ???? ???? ????

więc ja chciałbym tego kogoś zapytać: Kto z kim miałby walczyć? Nasz mocarny kraj wystąpiłby przeciwko Rosji ???? ???? ???? ? Ciekawy jestem czy wytrzymałby pół dnia...

Bo chyba nikt nie sądzi, że o jakąś Polskę wybuchłoby coś na styl 3 wojny światowej ???? ???? ???? ?

Noooo chyba że słowo wojna zrozumiałem zbyt dosłownie. Ale z wątku tamtego wynika moja interpretacja
Scenariusz nr.1- wina Rosjan.
Polska jest w Nato i Rosja ze swoim wojskiem raczej za dużo by nie zwojowała. Przypuszczalnie USA wysłało by depesze do Ruskich coś w stylu &quot; wiemy co zrobiliscie, chcecie zostać cali, wspomóżcie nas w wojnie w Iranie, zacznijcie budowac fundamenty pod tarcze antyrakietowe ;] &quot;. Putin pewnie już trzęsie portami i jego płacz zapewne nie wynikał z żalu nad ofiarami, ale z troski o własna dupe. Do tego jeszcze przyłącza się Chiny które zapragną zagarnąć ruskie bogactwa naturalne i wojna ogólnoświatowa gotowa ???? hahah
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
&quot;więc ja chciałbym tego kogoś zapytać: Kto z kim miałby walczyć? Nasz mocarny kraj wystąpiłby przeciwko Rosji:grin::grin::grin:? Ciekawy jestem czy wytrzymałby pół dnia...
Bo chyba nikt nie sądzi, że o jakąś Polskę wybuchłoby coś na styl 3 wojny światowej:grin::grin::grin:?&quot;

napewno ty bys nie walczył, ale są osoby które oddałyby życie za ojczyzne. Dobrze ci wczesniej pisali, poczytaj troche o histori naszego kraju to moze zmienisz zdanie. Nie uwazam sie za eksperta, ale podstawy nalezy wiedziec.
A co do drugiego akapitu, własnie o &quot;jakąś Polskę&quot; mogłaby wybuchnąc III wojna światowa. Wiele czynników się na to składa, chociażby położenie naszego kraju. Zresztą z tego co mi wiadomo to II wojna światowa rozpoczęła się od ataku Niemców, własnie na &quot;jakąs Polske&quot;.
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
My tu prowadzimy dysputy o miejscu pochówku Lecha Kaczyńskiego, a tymczasem ludzi w jednej ze śląskich wsi, z którymi rozmawiałem, to nie obchodzi. Tam cała wieś dyskutuje o tym czy rodziny ofiar powinny dostać od państwa specjalne odszkodowania po 40 tys. zł, czy też nie. &#39;My po śmierci bliskich dostajemy nędzne grosze zapomogi, a oni? W czym są lepsi od nas?&#39; - takie toczą się rozmowy. Pouczające, prawda?
bez komentarza...
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
http://codziennik.prawdy.salon24.pl/170609,tu-22-stoi-za-katastrofa kolejny ciekawy artykuł.
a tu mail pewnego Pana :] ????
Znalazłem ciekawe info, i to bardzo! mianowicie:
http://www.altair.com.pl/start-4301
Co łączy tą katastrofe tupoleva z naszą ? moje sugestie:
- nie mal identyczne panujące warunki pogodowe ( jeśli założyć że:
a) rosjanie sterują pogodą co wiadomo nie od dziś, chocby pzegonienie chmur w trakcie uroczystosci w moskwie
Warunki pogodowe można porównać za pomocą dostępnych raportów z lotnisk dostępnych ogólnie:
Link do danych pogodowych naszej katastrofy:
http://avherald.com/h?article=429ec5fa
Link do danych pogodowych katastrofy tu-204:
http://aviation-safety.net/database/record.php?id=20100322-1
Łatwo je porównać.
Dalej:
- Samolot miał odłamane skrzydło ( co ciekawe w naszym też)
- Według nieoficjalnych informacji, powodem wypadku mogły być warunki atmosferyczne (silna mgła) Ciekawe bo u nas też była mgła ? : )
- Pojawiła się też teoria, że w samolocie, który został zatankowany tylko przy pierwszym wylocie, mogło zabraknąć paliwa, co tłumaczyło że tam nie było ognia dużego, praktycznie wcale ( co ciekawe w naszym też nie było dużego ognia co widać na filmikach )
- Warto dodać, że 3 dni wcześniej wytwórnia Awiastar-PU w Ulianowsku zakończyła planowy remont feralnego Tu-204-100, nr rej. RA-64011, nr ser. 14507413640, wyprodukowanego w 1994. Wymieniono wówczas główne elementy podwozia. Innych poważniejszych niesprawności nie stwierdzono. ( Nasz też miał przecież remont Smile )
- O 2:43 czasu moskiewskiego zniknął z ekranów radarów. O 3:17 znaleziono go na polu odległym około kilometr od lotniska. ( hmmm mówili że nasz też koło 1 km ponoć był, ( w pierwszych wersjach ) tak czy siak obaj przynajmniej mieli blisko do pasa)
- Na pokładzie należącego do linii Awiastar-TU Tu-204-100 znajdowała się tylko 8-osobowa załoga. Która odniosła obrażania ale przeżyli! ( hmm u nas też przecież na żadnym filmiku nie widać Żadnych ciał.
- Wiadomo, że feralny samolot dzień wcześniej, w niedzielę musiał awaryjnie lądować z powodu niesprawności systemu ogrzewania oszklenia kabiny. Wystartował z Domodiedowa do Hurgady o 4:00. W rejonie Orła w kabinie załogi pojawiło się zadymienie, - Wrócili na lotnisko naprawili i polecieli dalej. ( Moja tylko zdanie, zauważyliście że nigdzie nie widać naszego kadłuba ? na żadnym filmie na żadnym zdjęciu nawet satelitarnym, czyżby rozjebało kadłub w drobny mak jeszcze w locie ? można znaleźć w necie info że są osoby co mówią o ogniu jak jeszcze leciał, dziennikarz mówił że palił się za nim uderzył, świadkowie że widzieli błysk, wysadzono kokpit ? )
- na yt jest filmik tej katastrofy:
http://www.youtube.com/watch?v=8tX00EWg1Es&amp;amp;feature=player_embedded
Lub dłuższy:
http://www.youtube.com/watch?v=0fE2J9KlPMQ&amp;amp;feature=related

( widzicie jak się ludzie dziwią że ognia nie ma ? u na też nie było ; )
- na filmiku widać po lądującym samolocie że ten też się rozbił obok pasa a nie na wprost ; ) )
Moje wrażenie? Czyżby ktoś testował to co się wydarzyło u nas, tyle że ten tutaj tupolev jak widać cały, mimo prędkości itd itd, do tego wszyscy przeżyli, może stwierdzili że same rozbicie samolotu o las to za mało i doszło małe bum, dlatego tyle szczątków po naszym zostało ..
Reszte dodajcie sobie sami.
I mała ciekawostka, zauważyliście że tam są karetki pogotowia na miejscu ? Czemu u nas nie wysłali ?
ObiMaY
EDIT:
Zapomniałem dodać że ta katastrofa tamtego tupoleva miała miejsce zaledwie 18 dni przed naszą katastrofą w smolensku.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
ja p..... To jest temat o katastroffie a wszyscy snujecie jakies gupie teorie spiskowe. Ktos widzi spisek to wszedzie zobaczy. Jest to u niektorych wrecz obsesyjne, paranoiczne. Ja nie wiem czy Wy niekorzy macie jakies kompleksy na tle narodowosciowym czy co?
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
ja p..... To jest temat o katastroffie a wszyscy snujecie jakies gupie teorie spiskowe. Ktos widzi spisek to wszedzie zobaczy. Jest to u niektorych wrecz obsesyjne, paranoiczne. Ja nie wiem czy Wy niekorzy macie jakies kompleksy na tle narodowosciowym czy co?
ta nie nienawidzę Niemców i Rosjan.

Całej prawdy się nie dowiemy.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Tak to jest temat o katastrofie a te rzekome teorie spiskowe dotyczą własnie katastrofy. Wyobraź sobie Bongo84, że jest grupa ludzi (nie wiem jak duża) która nie przyjmuje wersji o błędzie pilotów i ma ku temu pewne powody. Istnieje też druga grupa ludzi, która przyjęła wersję o błędzie pilotów i nie można mieć o to do nich pretensji. Jeżeli przyjąłeś wersję drugą, to dla Ciebie sprawa katastrofy jest zamknięta. Natomiast ludziom, którzy z tych czy innych powodów, wciąż mają jakieś wątpliwości, pozwól dyskutować.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
- Przedłożyli nam kilka fotek - a my, że nie, to nie jest moja mama. Prokurator rosyjski wyszedł, długo go nie było. Wraca z panią tłumacz, ona mówi: &quot;a może by jedno z tych zdjęć powtórzyć?&quot;. I rzeczywiście - miała rację. To była moja mama. Ona wiedziała to po danych - rozmiar stopy, kolor włosów itp. Już w kostnicy zidentyfikowałem mamę - poznałem ją po dłoniach. Żona - po kawałkach ubrań. Po buzi - posiniaczonej i poharatanej, nie dałoby rady.
Pan Przemek twierdzi, że i tak miał niewyobrażalne szczęście. Ciało mamy było w jednym kawałku. To rzadkość, po tym, co widział w kostnicy w Moskwie. - Chcąc nie chcąc, rzuciłem okiem na ciała na pozostałych stołach w kostnicy. To było straszne. To naprawdę były nierozpoznawalne szczątki. Rozerwane, bezbronne kawałki kobiet i mężczyzn.
Czego z Moskwy nie zapomni pan Przemek? Mężczyzny, który wyszedł od prokuratora zapłakany i krzyczał, że on zna wszystkie blizny swojej żony i wszystkie jej pierścionki może zidentyfikować, ale mu nie dają, bo mają tylko głowę jego żony, a on chce zobaczyć jej blizny i pierścionki na palcach, bo on je dobrze zna…
I co tu było do dobijania się pytam?
 
B 4

bongo84

Użytkownik
ta nie nienawidzę Niemców i Rosjan.
Całej prawdy się nie dowiemy.
no i to wiele wyjasnia
Tak to jest temat o katastrofie a te rzekome teorie spiskowe dotyczą własnie katastrofy. Wyobraź sobie Bongo84, że jest grupa ludzi (nie wiem jak duża) która nie przyjmuje wersji o błędzie pilotów i ma ku temu pewne powody. Istnieje też druga grupa ludzi, która przyjęła wersję o błędzie pilotów i nie można mieć o to do nich pretensji. Jeżeli przyjąłeś wersję drugą, to dla Ciebie sprawa katastrofy jest zamknięta. Natomiast ludziom, którzy z tych czy innych powodów, wciąż mają jakieś wątpliwości, pozwól dyskutować.
ja nie wykluczam niczego, moze nawet i wina lezy po stronie rosyjskiej, ja tego nie zaprzeczam kazdy czlowiek moze popelnic blad. Tylko ze nie sadze by to bylo wszystko zaplanowane i nie wesze w kazdej informacji spisku tak jak co niektorzy
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
przed chwila na tvn24 była relacja z lotniska, gdzie starają się &quot;złożyć&quot; wrak samolotu. wypowiadał się jeden z dziennikarzy, mówił, że nie raz latał tym samolotem i wie, jak wygladal w środku, ale to co zobaczył - środek wraku, fotele w których siedzieli pasażerowie stały się po katastrofie jedną bezkształtną masą.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
I mała ciekawostka, zauważyliście że tam są karetki pogotowia na miejscu ? Czemu u nas nie wysłali ?
Od razu po katastrofie milicjanci wypowiadali sie ze karetki sa tam nie potrzebne poniewaz nikt nie mial prawa tego przezyc. To co wrzucil mJaUrVcEin rowniez temu dowodzi.
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
macie niezłych dilerów ,elo.
piszcie więcej bzdur o spisku ,o wojnie itp.
co do karki ,to lepiej szerzyć nienawiść do Rosji poprzez bzdurne teorie spiskowe. a oczerniania i podżeganie do nienawiść podchodzi pod paragraf.
na Bzdury trzeba reagować.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Chwila.... no pojawili się znafcy historii... Najwięcej zginęło Rosjan i nas ale nie my byliśmy głównym celem wojny! Od nas się zaczęło no to fakt ale to był tylko 1 etap. Byliśmy tylko jednym z wielu celów wojny. A teraz sytuacja jest zupełnie inna. Mamy dwie strony konfliktu i nie ma planów innego podziału politycznego między najsilniejszymi na świecie (nie tylko w naszej części) więc nie śmieszcie mnie że przez Polskę dojdzie do 3 wojny światowej... cd NATO - proszę wymienić mi ich skuteczne misje. Jeśli uważacie że ktoś by nam pomógł to wierzcie w to dalej. Ile to razy już ktoś miał nam pomóc... My jesteśmy pionkiem. Pionka zawsze można poświęcić.

Cd szacunku dla Ojczyzny... obiektywnie określiłem ile znaczymy w świecie. Bo więcej napewno nie.

Cd tego że nie broniłbym kraju - nie będę bronił czegoś, czego nie ma szans obronić. Bohaterowie i patrioci na wojnie kończą na cmentarzu. Mi życie jest milsze niż nic nie warta patriotyczna idea, która efektu i tak by nie przyniosła. Za granicą żyje się normalnie, gdzie można skupić się sukcesie indywidualnym i są ku temu szersze perspektywy. Wy wybieracie to, a ja to.

Tyle ode mnie. Wali mnie kto co o tym myśli. Dlatego nieważne cokolwiek ktokolwiek odpisze ja się tu udzielać więcej nie zamierzam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom