>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Tragedia w Smoleńsku

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Zdanie sformułowałeś tak , że oni nawet jak podadzą , żę to wypadek błąd pilot itp to ty i tak sadzisz w głowie teorie spiskową... Tak zdanie brzmi w ukryciu jakby.

Jesli cokolwiek tam mialoby sie wydarzyc w kontekscie co niektorzy pisza, to nawet bysmy o tym nie wiedzieli a juz napewno , koles z kamerka by nie latał pomiedzy milicjantami z Rosji, ktorzy poprostu tez byli przerazeni katastrofa, jak dla mnie przesada. Ogromny wypadek i nieszczescie.
Ja nie twierdzę, że jakikolwiek spisek miał miejsce, to po pierwsze. Jednak pewne jest, że do publicznej informacji (TV) nie podadzą dokładnie końcówki rozmowy pilotów z wieżą, bo już nawet w gazetach ukazują się informacje, że jest to zbyt drastyczne. Jak ktoś snuje teorie spiskowe, to niech tak robi i to jego problem.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Wszyscy którzy do mnie pisali o co mi chodzi z tym Wajdą niech czytają ...
cytuje.
oglądaliście wczoraj wywiad Olejnik z Bielanem w TVN24? Ja chcąc nie chcąc widziałem i Bielan zrobił kapitalną rzecz. Olejnik zacytowała mu list Wajdy, na co on zapytał czy też może coś zacytować, wyjął telefon i przeczytał co Wajda mówił, kiedy trwałą afera w okół pochowania Miłosza na Skałce. Cytuję z pamięci: &quot;Wszytskim tym, którzy protestami zaburzają powagę żałoby, kiedyś też umrą bliscy, i wtedy zobaczą jak bezwartościowi są ludzie, którzy w momentach takiego wielkiego żalu, zamiast milczeć, protestują&quot;. Żałuję, że nikt tego tematu nie pociągnął. Bo po takim cytacie pokazującym schizofrenie i hipokryzję Wajdy, reżyser powinien zamilknąć na całe życie i zając się już tylko robieniem filmów
Pozdrawiam.
Za niezależna.pl - tłumaczenie filmiku.
Tłumaczenie i spisanie dialogów oraz komentarz autorstwa naszego Czytelnika. Dziękujemy za pomoc!
00:43 (do kolegi) Кругом давай, кругом! Он уходит! - Okrążaj go, okrążaj! On ucieka!

00:48-00:49 (do kogoś) Давай сюда, паскуда! - Chodź tu, kanalio!
(dosłownie: &quot;dawaj tu, paskudo!&quot; Użyte w tonie rozkazującym)

00:50 - Убегай сюда! - Tu uciekaj (inny głos, tak jak by krzyczał do uciekającego kumpla [tu nie jestem pewien, duże prawdopodobieństwo, że przez syrenę nie usłyszałem wyraźnie, ale coś jakby])
00:54 (do kogoś) Стоять!!! - Stać!!!

00:57 [słychać pierwszy strzał]

1:00-1:02 (filmujący do siebie) Нихуя себе?! - O k..., ja pier...!

1:06 [słychać drugi strzał]

1:12-1:13 (do gapiów) Все назад, быстро! - Wszyscy do tyłu, natychmiast!

1:13 [słychać trzeci strzał]

1:15 [słychać czwarty strzał]

1:18-1:21 (do dziadka) Отец уходи, всё, уходим. - Ojciec, odejdź. Już, idźcie.
(Słowo &quot;ojciec&quot; w tym kontekście jest zwrotem grzecznościowym do starszego człowieka, który jest w wieku zbliżonym do wieku ojca osoby posługującej się tym terminem. Rosjanie używają bardzo często takich zwrotów, zwłaszcza do starszych osób)

1:21 (filmujący do siebie) Нихуя себе?! - O k..., ja pier...!

---------

Kanalio - Rosjanie nazwaliby tak raczej kogoś, kto dopuszcza się skrajnie niemoralnego występku. Na przykład szabrownika. W tej sytuacji na pewno to była milicja, a ten ktoś próbował coś ukraść z miejsca katastrofy. Sądząc po wyrazie &quot;kanalio&quot;, które jest używane bardzo rzadko, mogę wywnioskować, że ten ktoś mógł się nawet dopuścić okradania ciała. Ale to są tylko moje prywatne odczucia. Mogę się mylić. Mógł po prostu oglądać szczątki samolotu i być wzięty pomyłkowo za szabrownika.
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
obejrzałem filmik..nie ma żadnego człowieka od 1 do 4 sekudny, nie ma żadnego człowieka po lewej stronie drzewa w 40-44 sekundzie..zwykła koncówka gałęzi, ktora zlewa się z podłożem..żadnego ciała nie widać..jedyne co jest warte uwagi w tym filmie to te strzały..Rosjanie? amunicja BORu? bo chyba nie strzelali funkcjonariusze BORu? coś innego? nie wiem..w 48 sek wyraźnie słychać jak Rosjanin krzyczy: DAWAJ GNATA..po cholere mu gnat w tym momencie? strzały ostrzegawcze dla odstraszenia gapiów? oddaje się serię strzałów, a nie cztery strzały w odstępach czasu..1:09 po drugim strzale słychać coś jak śmiech kilku osób..a najlepsze jest to, że przysłu****ąc się temu nagraniu, mam wrazenie, ze słysze polskie zdania np 16 sekunda (coś jakby PATRZ MU W OCZY) czy 21 sekunda (USPOKÓJ SIĘ!!)..trudno jest uwierzyć w sensacje..ale jest naprawde sporo rzeczy, które mogą budzić wątpliwości..nie jestem ekspertem nie znam się na fizyce ani na lotnictwie..jako laikowi trudno mi sobie wyobrazic, że radzieckiej (podkreślam radzieckiej) konstrukcji samolot zamienił się niemalże w pył, podchodząc do lądowania z prędkością niewiele ponad 200km/h (czyli predkośc była juz zredukowana) lecąc na stosunkow niewielkiej wysokosći kilku metrów..ponad rok temu w amsterdamie jakiś turecki boeing podchodząc do lądowania złamał się w powietrzu na 3 częsci..zginęło 9 osób, a ponad 50 zostalo rannych..jako laik, doszukuje się pewnej analogii. Kolejną sprawą jest postawa Rosji, która w ciągu jednego tygodnia całkowicie zmieniła swoje stanowisko w sprawie Katynia. Tym państwem kierują wciąż te same osoby, które przez tyle lat zaprzeczały w sprawie Katynia. Co więcej, tym państwem kieruję te same osoby, z polecenia których (nie zakładam samowoli służb, poza tym Putin to człowiek służb) zamordowano z Londynie byłego agenta Litwinienkę, a potem próbowano otruć byłego prezydenta Ukrainy, Juszczenkę. Tak więc, tam gdzie wchodzi w grę interes Rosji, Ci ludzie potrafią być bezwzględni. W Rosji nic nie dzieje się bez wiedzy służb specjalnych. Przyznam szczerze, ze nie sledzilem informacji i wiadomosci przed uroczystościami w Katyniu, ale wiem, ze pojawiły się jakies problemy (ambasada rosyjska) z tym, aby Prezydent i Premier wspolnie lecieli w srodę (który to już raz pojawily sie problemy ze wspolnym lotem). Kolejny znak zapytania - wciąż jest mowa o błędzie pilota/pilotów +te pokraczne relacje wieży, że samolot podchodzil do lądowania czterokrotnie, potem okazalo się, że tylko raz; potem z kolei wieza stwierdzila, ze pilot podjal sam decyzję o lądowaniu..nie wiem jak..skoro na kazdym lotnisku ruchem kieruje własnie wieża i żaden samolot bez zezwolenia z wieży lądować nie może; Kolejną sprawa - zakładając, że para prezydencka zajmowała miejsca obok siebie albo blisko siebie, jak to się stało, że ciało Prezydenta zidentyfikowano bardzo szybko, a z identyfikacją ciała Pierwszej Damy były problemy i dopiero stara obrączka umożliwiła identyfikację. Pojawiły się także informacje o tym, ze 3 osoby przezyły (rozumiem, że w takiej atmosferze pojawiają sie rózne sensacyjne informacje). Relacje świadków wypadku tez są jakieś sprzeczne ze sobą. Fajne jest także to co się dzieje u nas w kraju. Prawo konstytucyjne było jednym z moich ulubionych przedmiotów - Konstytucja jest momentami niejasne, dwuznaczna. Na zajęciach omawiana była sytuacja podobna do tej, którą mamy dzisiaj - kto po Prezydencie?. Marszałek Sejmu, po nim Marszałek Senatu - ale najwazniejsza rzeczą, jaka mi utkwiła w głowie było zdanie : Marszałek Sejmu podejmuje tylko czynności niezbędne i niecierpiące zwłoki ze względu na interes/dobro/bezpieczeństwo państwa. Czy przeszukanie mieszkania Wassermana, który był koordynatorem służb, to czynność niecierpiąca zwłoki? Jeśli tak, to dlaczego; jeśli nie, to po co?
Nie mam zamiaru tutaj podburzać nikogo czy prowokować. Nie jestem wyznawcą teorii spiskowych. Jestem głęboko dotknięty tą tragedią i do dzisiaj trudno mi w nią uwierzyć, stąd rodzą się w głowie różnego rodzaju pytania, moze niekiedy zbyt naiwne.
Bardzo dobry post. Prezydent miał jechac pociągiem wraz z grupką jakiś biednych dzieci, tak bylo ustalone i Prezydent sie zgodził. Jednak dzień przed oficjalnie podano że Lech jednak poleci samolotem. Kto go do tego przekonał? Nie wiadomo. Co do filmiku, owszem też słysze coś w stylu &quot;żyje&quot; w 53 sek.. Najgorsze jednak są te śmiechy Rosjan.
Przeszukanie mieszkania Wassermana..dziwne jest to że &quot;przeglądają papierki&quot; 20 min po katastrofie.
a tu ciekawe podsumowanie
1. Akurat w TAKIM momencie (70-lecie Katynia) wydarza się TAKA tragedia lotnicza w Smoleńsku,
2. Akurat w momencie gdy w Smoleńsku ląduje Prezydent RP na krótko przed południem (godzina - dwie) pojawia się mgła,
3. Akurat zamontowane w samolocie nowoczesne rozwiązania nie zdają egzaminu,
4. Przypadkowo w katastrofie ginie praktycznie cała opozycja PO doprowadzając defacto do systemu monopartyjnego w Polsce,
5. Samolotowi brakuje jakieś 500m do pasa,
6. Pomimo niewielkiej wysokości upadku wszyscy lecący samolotem giną jakby spadali co najmniej z 5 kilometrów a nie z 20m.
7. Rosjanie a za nimi prasa zagraniczna ogłaszają, że to wina pilota zdominowanego przez Kaczyńskiego.
8. Po czym (5 dni po katastrofie) donoszą jednak, że &quot;- Nie ma najmniejszego powodu, by twierdzić, że ktokolwiek z pasażerów wywierał na pilotów prezydenckiego samolotu nacisk, by lądować w Smoleńsku - powiedziało źródło agencji Interfax.&quot;
9. Ogólnie rzecz ujmując Rosjanie szlochając rzucają się nam piersi i od tej pory szlochamy razem w wielkiej słowiańskiej rodzinie.
10. Putin zezwala na emisje filmu Katyń w najlepszym czasie antenowym.
11. Nic już nie stoi na przeszkodzie do wejścia przez Polskę do strefy EURO.
... itd znajdziecie jeszcze masę...
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Norek to co piszesz/cytujesz to nawet nie są teorie, to totalne głupoty, ktoś może za dużo filmów/seriali się naoglądał i teraz takie żenujące teksty, że miał to być zamach czy coś podobnego, przedstawia.
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Może i tak. Sam juz nie wiem, straszny mętlik mam w głowie;/ Ale czuje wielki żal, i pustkę co do okoliczności tej katastrofy.. Chciałbym po prostu dowiedzieć się 100% prawdy bez ukrywania, utajania i owijania w bawełne jak doszło do tak wielkiej tragedii. Słuszne są nasze obawy, bo zbyt dużo jest przypadków i zbiegów okoliczności. PRAWDA.. chyba mamy do niej prawo jako obywatele naszego kraju...jako obywatele jednego wspólnego świata..
 
midel 189

midel

Użytkownik
a tu ciekawe podsumowanie
1. Akurat w TAKIM momencie (70-lecie Katynia) wydarza się TAKA tragedia lotnicza w Smoleńsku,
2. Akurat w momencie gdy w Smoleńsku ląduje Prezydent RP na krótko przed południem (godzina - dwie) pojawia się mgła,
3. Akurat zamontowane w samolocie nowoczesne rozwiązania nie zdają egzaminu,
4. Przypadkowo w katastrofie ginie praktycznie cała opozycja PO doprowadzając defacto do systemu monopartyjnego w Polsce,
5. Samolotowi brakuje jakieś 500m do pasa,
6. Pomimo niewielkiej wysokości upadku wszyscy lecący samolotem giną jakby spadali co najmniej z 5 kilometrów a nie z 20m.
7. Rosjanie a za nimi prasa zagraniczna ogłaszają, że to wina pilota zdominowanego przez Kaczyńskiego.
8. Po czym (5 dni po katastrofie) donoszą jednak, że &quot;- Nie ma najmniejszego powodu, by twierdzić, że ktokolwiek z pasażerów wywierał na pilotów prezydenckiego samolotu nacisk, by lądować w Smoleńsku - powiedziało źródło agencji Interfax.&quot;
9. Ogólnie rzecz ujmując Rosjanie szlochając rzucają się nam piersi i od tej pory szlochamy razem w wielkiej słowiańskiej rodzinie.
10. Putin zezwala na emisje filmu Katyń w najlepszym czasie antenowym.
11. Nic już nie stoi na przeszkodzie do wejścia przez Polskę do strefy EURO.
... itd znajdziecie jeszcze masę...
1. Akurat w innych momentach niż rocznice prezydent tam nie latał.
2. Faktycznie, mgła w tej strefie klimatycznej to nowość.
3. Akurat lotnisko wojskowe nie jest dostosowane do samolotów pasażerskich i akurat Polska delegacja je wybierała.
4. W katastrofie giną członkowie wszystkich partii - nic dziwnego, że z prezydentem leciało najwięcej posłów z partii jego brata. Dla przykładu PiS ma ok. 22k członków.
5. Skoro podchodził do lądowania to ciężko wymagać, żeby był 10km od lotniska ...
6. To takie dziwne - przywalić o ziemię z prędkością ponad 300km/h i nie przeżyć.
7. Na początku panowała dezinformacja - normalne po takiej katastrofie.
8. Sprawdzili skrzynki i sprawa zaczyna się powoli wyjaśniać.
9. To takie niesamowite okazać empatię.
10. Zadośćuczynienie, myślałeś o tym?
11. Nie licząc czynników makroekonomicznych, które w tej chwili nie pozwalają Polsce wejść do ERM II
Argumenty padły. Nie ma sensu taka odpisywanka. Ciężko niektórym zrozumieć, że istnieje przypadek (czy wola Boża) i kilka niekorzystnych czynników złożyło się na tragedię.
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
proszę o zamkniecie tego tematu ,to nie ma sensu .zamiast rozmawiać na poważne tematy ,wspominać itp . to tu się TWORZY CHORE SCENARIUSZE.
___
nie chce nikogo obrażać ,ale ta teoria o spisku,mgle i służbach specjalnych mnie rozbawiła.
P.S ,idziecie do kościoła pomodlić się bądź wyciszcie się.
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
1. Akurat w innych momentach niż rocznice prezydent tam nie latał.
2. Faktycznie, mgła w tej strefie klimatycznej to nowość.
3. Akurat lotnisko wojskowe nie jest dostosowane do samolotów pasażerskich i akurat Polska delegacja je wybierała.
4. W katastrofie giną członkowie wszystkich partii - nic dziwnego, że z prezydentem leciało najwięcej posłów z partii jego brata. Dla przykładu PiS ma ok. 22k członków.
5. Skoro podchodził do lądowania to ciężko wymagać, żeby był 10km od lotniska ...
6. To takie dziwne - przywalić o ziemię z prędkością ponad 300km/h i nie przeżyć.
7. Na początku panowała dezinformacja - normalne po takiej katastrofie.
8. Sprawdzili skrzynki i sprawa zaczyna się powoli wyjaśniać.
9. To takie niesamowite okazać empatię.
10. Zadośćuczynienie, myślałeś o tym?
11. Nie licząc czynników makroekonomicznych, które w tej chwili nie pozwalają Polsce wejść do ERM II
Argumenty padły. Nie ma sensu taka odpisywanka. Ciężko niektórym zrozumieć, że istnieje przypadek (czy wola Boża) i kilka niekorzystnych czynników złożyło się na tragedię.
W kołko moglibyśmy sie tak argumentowac. Chociaz to nie były moje słowa, to podzielam je. Moze Tobie trudno jest wyobrazić sobie scenariusz inny niż ten podający przez media? Owszem poszukiwanie sensacji na siłe nie jest dobre. Ale nie wierze w to, że to był po prostu zwykły wypadek i kropka. Za dużo nieścisłości.
Co do tej &quot;woli Bożej&quot; jak to napisałes, każdy ma prawo do swoich pogladów. Ja nie jestem zbyt religijnym czlowiekiem, i nie wierze w takie coś jak &quot;wola Boga&quot;. To człowiek człowiekowi czyni zło. Sami sobie tworzymy ten jakże błednie przez Katolików rozumiany &quot;koniec świata&quot;. Bez urazy i nie rozpoczynajmy tu religijnych bitew;) Czekam z niecierpliwością na raporty słuzb, i czarne skrzynki ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
Co do tej &quot;woli Bożej&quot; jak to napisałes, każdy ma prawo do swoich pogladów. Ja nie jestem zbyt religijnym czlowiekiem, i nie wierze w takie coś jak &quot;wola Boga&quot;. To człowiek człowiekowi czyni zło. Sami sobie tworzymy ten jakże błednie przez Katolików rozumiany &quot;koniec świata&quot;.
Czy błędnie to przekonamy się jak nastąpi :jezora:
Nie zabraniam Ci wierzyć w te &quot;wersje&quot; - od tego jest wolność słowa. Jeżeli chcesz na siłę być inny niż media, fajniejszy - niczym koledzy, wielcy poszukiwacze ???? prawdy z forum, które wymieniłeś w poprzednich postach to sobie wierz. Szkoda tylko, że zamiast wierzyć w racjonalne teorie ekspertów z chociażby Dęblina wolicie szukać strzałów i polskich słów, o postaciach już nie mówiąc na amatorskim filmie, na którym ani nie widać kto strzela, ani w jakim celu. Bo lepiej dorobić sobie ciekawą teorię.
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
Bardzo dobry post. Prezydent miał jechac pociągiem wraz z grupką jakiś biednych dzieci, tak bylo ustalone i Prezydent sie zgodził. Jednak dzień przed oficjalnie podano że Lech jednak poleci samolotem. Kto go do tego przekonał? Nie wiadomo. Co do filmiku, owszem też słysze coś w stylu &quot;żyje&quot; w 53 sek.. Najgorsze jednak są te śmiechy Rosjan.
Przeszukanie mieszkania Wassermana..dziwne jest to że &quot;przeglądają papierki&quot; 20 min po katastrofie.
a tu ciekawe podsumowanie
1. Akurat w TAKIM momencie (70-lecie Katynia) wydarza się TAKA tragedia lotnicza w Smoleńsku,
2. Akurat w momencie gdy w Smoleńsku ląduje Prezydent RP na krótko przed południem (godzina - dwie) pojawia się mgła,
3. Akurat zamontowane w samolocie nowoczesne rozwiązania nie zdają egzaminu,
4. Przypadkowo w katastrofie ginie praktycznie cała opozycja PO doprowadzając defacto do systemu monopartyjnego w Polsce,
5. Samolotowi brakuje jakieś 500m do pasa,
6. Pomimo niewielkiej wysokości upadku wszyscy lecący samolotem giną jakby spadali co najmniej z 5 kilometrów a nie z 20m.
7. Rosjanie a za nimi prasa zagraniczna ogłaszają, że to wina pilota zdominowanego przez Kaczyńskiego.
8. Po czym (5 dni po katastrofie) donoszą jednak, że &quot;- Nie ma najmniejszego powodu, by twierdzić, że ktokolwiek z pasażerów wywierał na pilotów prezydenckiego samolotu nacisk, by lądować w Smoleńsku - powiedziało źródło agencji Interfax.&quot;
9. Ogólnie rzecz ujmując Rosjanie szlochając rzucają się nam piersi i od tej pory szlochamy razem w wielkiej słowiańskiej rodzinie.
10. Putin zezwala na emisje filmu Katyń w najlepszym czasie antenowym.
11. Nic już nie stoi na przeszkodzie do wejścia przez Polskę do strefy EURO.
... itd znajdziecie jeszcze masę...
kolejna wielka teoria ,tak jak rzekome słowa Nostradamusa.
P.S już nie bądźcie tacy anty Rosyjscy ,czas na pojednanie .
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Czy błędnie to przekonamy się jak nastąpi :jezora:
Nie zabraniam Ci wierzyć w te &quot;wersje&quot; - od tego jest wolność słowa. Jeżeli chcesz na siłę być inny niż media, fajniejszy - niczym koledzy, wielcy poszukiwacze ???? prawdy z forum, które wymieniłeś w poprzednich postach to sobie wierz. Szkoda tylko, że zamiast wierzyć w racjonalne teorie ekspertów z chociażby Dęblina wolicie szukać strzałów i polskich słów, o postaciach już nie mówiąc na amatorskim filmie, na którym ani nie widać kto strzela, ani w jakim celu. Bo lepiej dorobić sobie ciekawą teorię.
Zachowujesz sie jak typowy Katolik. Bo niestety &quot;nasza&quot; cecha jest coś takiego że nie &quot;potrafimy&quot; uszanować zdania innych. Jeżeli ktoś myśli inaczej, &quot;próbujemy&quot; albo go naprowadzić na &quot;nasz&quot; tor myślenia, albo zmieszac z błotem i już.
Wierze w racjonalne teorie ekspertów, wierze w ludzi którzy się tym zajmują, ale wierze też w to że może być COS WIECEJ, o czym Ci ludzie wiedza ale nie chca żebyśmy my wiedzieli. Ty wierzysz w jedna teorie, ze to wypadek. ktoś inny w inną. Ja jeszcze w inną. Wiec szanujmy siebie nawzajem bo teraz nikt nie wie na 100% jak było ;) Pożyjemy zobaczymy
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Moja durna regionalna gazeta poszla dalej i Wam udowodni gdzie co widac ????

http://www.youtube.com/watch?v=AZ5Vjjozt3I&amp;amp;feature=player_embedded
Nawet jeśli tam coś chodzi to czego to dowodzi? Że Rosjanie którzy tam się pojawili chodzili sobie po tym miejscu? (co w tym dziwnego?). A ocenianie po konturze czarnym że coś jest &quot;ciężko rannym człowiekiem&quot; (gdzie określenie czy jest w ogóle człowiekiem jest na chybił trafił) jest śmieszne.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Nawet jeśli tam coś chodzi to czego to dowodzi? Że Rosjanie którzy tam się pojawili chodzili sobie po tym miejscu? (co w tym dziwnego?). A ocenianie po konturze czarnym że coś jest &quot;ciężko rannym człowiekiem&quot; (gdzie określenie czy jest w ogóle człowiekiem jest na chybił trafił) jest śmieszne.
ale ludzie coś w tym widzą przeciez musi z tym coś byc ???? Ja od poczatku w to niewierze. Ale jak to zobaczyłem dzis w wydaniu internetowym mojej gazety regionalnej to nie wiedziałem czy się smiac czy plakac.

Moze czytaja FB.com i pozbierali wszystkie idiotyczne posty ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja przyznam się, że oglądałem kilka razy i nie widziałem tam żadnej postaci, tylko jakąś gałązkę.Nie wiem, ale dla mnie to nie trzyma się kupy.
Jedyne to co powinno się wyjaśnić to te strzały bo są one faktami i ewentualnie reakcję kamerzysty bo jest ona niezrozumiała dla mnie trochę.
A może do niego strzelali ? Nie wiem, cholernie trudno jest coś racjonalnego wywnioskować.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
obejrzałem kilka razy i w 18 sekundzie jedynie widać cień pod kołami poruszający się i tyle. Ale wiadomo, że to jakiś rusek, gap, milicjant czy kto tam, ale na pewno nikt z pasażerów.
edit/ kolega przyniósł super słuchawki i słychać tam 2 razy &quot;uspokójcie się&quot; oraz &quot;dawaj gnata&quot; czy &quot;nie zabijajcie nas&quot;.
Ale oczywiście nadal biore to na chłodno, żęby nie było, w tym czasie ten filmik sporo razy mógł być przerobiony, zwłaszcza pod względem dźwięku.
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
w 66 sekundzie w prawym górnym rogu widać Putina jak leci na miotle na Islandię żeby obudzić wulkan, który sparaliżuje loty nad Europą i w ten sposób zepsuje doniosłą uroczystość pogrzebową Prezydenta RP.
Ludziom już odbija od tej całej atmosfery... szukają dziury w całym, każdy przy okazji tragedii chce zabłyszczeć ale niestety w większości głupotą. Ale wszystko przebija ta pikseloza omawianego powyżej filmiku. Mgła, ogień dym i ludzkie pragnienia mogą nawet smoka wawelskiego udowodnić tym nagraniem.
podsumowując : WSZYSTKO JEST PRAWDĄ JEŚLI ZNAJDZIE SIĘ GŁUPI KTÓRY W TO UWIERZY.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom