>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tragedia w Smoleńsku

Status
Zamknięty.
betheone 188

betheone

Użytkownik
Od 18 sekundy NA PEWNO ktoś przechodzi pod kołami samolotu i wcale mu się nie spieszy.
E: Jeszcze lepiej widac to w 11s, wyraźnie ktoś przechodzi między drzewami.
E: Swoją drogą poczytajcie komentarze na youtubie do tego filmiku, pełno ludzi wychwyciło tam jakieś dzwięki, słowa, wypowiedzi, fragmenty ciał i jak się człowiek przysłucha i przyjrzy to faktycznie sporo tam widac.
W 50s ktoś krzyczy &quot;nie zabijajcie nas&quot; lub coś podobnego, przysłuchajcie się kilka razy.
Ale to może przesłyszenia. :p
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Od 18 sekundy NA PEWNO ktoś przechodzi pod kołami samolotu i wcale mu się nie spieszy.

E: Jeszcze lepiej widac to w 11s, wyraźnie ktoś przechodzi między drzewami.

E: Swoją drogą poczytajcie komentarze na youtubie do tego filmiku, pełno ludzi wychwyciło tam jakieś dzwięki, słowa, wypowiedzi, fragmenty ciał i jak się człowiek przysłucha i przyjrzy to faktycznie sporo tam widac.

W 50s ktoś krzyczy &quot;nie zabijajcie nas&quot; lub coś podobnego, przysłuchajcie się kilka razy.

Ale to może przesłyszenia. :p
ja tam nic nie slysze ???? Jakby tam było &quot;zabijcie prezydenta&quot; to tez byście usłyszeli ????
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
ja tam nic nie slysze ???? Jakby tam było &quot;zabijcie prezydenta&quot; to tez byście usłyszeli ????
A ja słyszę. ???? Trzeba się dobrze wsłuchac po prostu. Koło 30s ktoś mówi też &quot;Święty Józefie&quot; czy &quot;Jezusie&quot;. 100x odsłuchiwałem i słychac. :p Zresztą ktoś w komentarzach na youtubie zamieścił wszystkie słowa z tego filmiku i przy głębszej koncentracji naprawdę jest to słyszalne. I nie tworzę żadnych teorii spiskowych tylko skupiam się po prostu na filmiku.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
psychika ludzka jest taka ze jak sobie ktos nawkreca pozadnie to wszystko zobaczy i uslyszy. Jak Ci lekarz powie na jaja ze masz chora watrobe to nagle zacznie Cie bolec jak sobie uswiadomisz chociaz po paru tygodniach powie ze zartowal. Tak sie rodza paranoje.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
A ja słyszę. ???? Trzeba się dobrze wsłuchac po prostu. Koło 30s ktoś mówi też &quot;Święty Józefie&quot; czy &quot;Jezusie&quot;. 100x odsłuchiwałem i słychac. :p Zresztą ktoś w komentarzach na youtubie zamieścił wszystkie słowa z tego filmiku i przy głębszej koncentracji naprawdę jest to słyszalne. I nie tworzę żadnych teorii spiskowych tylko skupiam się po prostu na filmiku.
Trzeba było sie skupiac zaraz po oglądaniu filmiku, a nie kilkadziesiąt godzin po ukazaniu się go w sieci ????
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
pozatym kamerzysta jakoś cały czas nagrywa okrąg katastrofy jakby ktoś tam się czołgał czy wystawiał ręke to skupił by chwilowo na tym swoją uwage, jakos tego nie robi
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ludzie... oni nawołują gapiów żeby za przeproszeniem odeszli a sami siebie między sobą wołają żeby przybiegać do tego wraku... i nie ma w tym nic dziwnego chyba nie. Jeśli jesteście na tak słabej jakości filmie w stanie odróżnić coś więcej z tego bełkotu niż te dwie rzeczy to macie jakiś słuch niesamowity. Swoją drogą technologia pozwala z takiego filmiku wyodrębnić wszystkie dźwięki i posłuchać oddzielnie chyba nie?
A nawet jeśli tam ktoś chodzi to przecież są to Ci którzy tam przybiegli (funkcjonariusze, ew. gapie)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Tak, ja też sądze, że to rosyjski słowa które po prostu brzmią tak jak byśmy chcieli? żeby to brzmiało.

Owszem, słuchałem i można dopasować: &quot;nie zabijajcie nas&quot;, &quot;święty Jezu&quot; itd, ale tak naprawdę to można by pewnie też usłyszeć &quot;zapraszamy na FB&quot; gdyby się na siłe chciało.

Co do widzenia czegokolwiek to oprócz gałązki w 40-44 sek nie widzę nic. Wy tu mówicie o postaciach kobiety siedzącej, czołgającego się człowieka pod kołami. Ja tego nie widzę.
 
cichacz 0

cichacz

Użytkownik
między 52 a 54 słuchać polski głos &quot;żyje&quot;, i to słychać dobrze.
tylko trzeba się wsłuchać w dźwięk, a nie w film.
słychać na prawde głos &quot;żyje&quot;,
a czy to już jest podłozony czy nie, wykaże ekspertyza.
jeśli to okaże się prawdą że ruscy dobijali naszych, będzie wojna.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
ja tam tylko słyszę 0:48 - 0:51 &quot;nie zabijajcie nas&quot;. (tzn. takie było pierwsze wrażenie.) i tyle w sumie, za pierwszym razem jak to obejrzałem, żeby nie kierować przypadkiem i nie doszukiwać się tego w filmie o czym tu napisaliście.
aha a co do tych osób dwóch tez je wyłapałem. z samej lewej strony. 0:10 - 0:13.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
chłopy po rusku do siebie krzyczą, nie wiem co trzeba mieć w dyni żeby słyszeć coś po polsku jeszcze w tonie jakby wyszedł na dwór po śniadanku
gdyby faktycznie doszło do czegoś nieprzyzwoitego odjechali by wszystkich łącznie z gapiami nie mówiąc już o jakis nagraniach itp
prezydent rosji będzie w niedziele może zatrzynajmy go do wyjaśnienia
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Niestety, robi się ogólnopolska paranoja. Tam nie ma żadnego człowieka i nic nie słychać...to się nazywa szukania afery na siłę, aby tylko się okazało że to wina Rosjan, szukanie sensacji.

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,7773181.html
bardzo dobry artykuł dotyczący tego, co obecnie mamy w mediach i ogólnie wśród ludzi ( chociaż akurat nie znam żadnej osoby w przedziale 20-30 lat, która jakoś strasznie by przeżywała to wszystko, co dzieje się wokół nas. Jeśli już, to przejmują się ogólnie losem rodzin poległych pasażerów, a nie &quot;bohatersko zmarłego&quot; Prezydenta )
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
ja tam tylko mówię co za pierwszym razem usłyszałem nie kierując się niczym.
możliwe , że to tylko to co che się usłyszeć. nie neguje tego. i raczej tak jest.
 
midel 189

midel

Użytkownik
między 52 a 54 słuchać polski głos &quot;żyje&quot;, i to słychać dobrze.
tylko trzeba się wsłuchać w dźwięk, a nie w film.
słychać na prawde głos &quot;żyje&quot;,
a czy to już jest podłozony czy nie, wykaże ekspertyza.
jeśli to okaże się prawdą że ruscy dobijali naszych, będzie wojna.
Tak, dobijali ręce, żeby czasami nie przybiegły do tułowia ... (sorry, ale aż żal słuchać tych głupot o dobijaniu)
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Czytając te wszystkie posty i patrząc na te wszystkie blogi nie pozostaje nic innego jak ubolewać że internet jest dziś tak upowszechniony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom