>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tragedia w Smoleńsku

Status
Zamknięty.
norek89 0

norek89

Użytkownik
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=11435&amp;amp;postdays=0&amp;amp;postorder=asc&amp;amp;start=0
poczytajcie sobie, dużo ciekawych postów... Wszystko dowodzi temu, że to nie był jednak zwykły wypadek..

Co do tych strzałów, że niby magazynki BOR-u. Dzisiaj pojawił sie news że pod zgliszczami znaleźli pistolet funkcjonariusza BOR-u zaryty na głębokości 70cm :|
Jezeli chodzi o ten filmik, że ktoś się rusza. Nie wiem czy to moja wyobraźnia, ale jak juz to coś w tym miejscu się &quot;dzieje&quot;
http://a.yfrog.com/img594/680/bez.png
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
ale co niby dowodzi? bo ktoś coś napisał a widział tylko pare filmików a reszta wychodzi od dziennikarzy którzy piszą to co im się podoba byle by sensacje zrobić
Jak pistolet był wbity na prawie metr to wyobraz sobie co musiało się z ludzmi dziać, samolot od uderzenia w ziemie przejechał chyba prawie kilometr zobacz na zdjęcie które dałeś jak to wygląda jak nie zgineli od wstrząsu to ich picieło, pogniotło lub spaliło
niektórzy pewnie myślą ze wstali otrzepali garnitury a potem dostali kulke w tył głowy jak 70 lat temu, takiego czegoś nikt nie ma prawa przezyc a nawet jak były to strzały to w powietrze by niepotrzebni interesanci szybko opuscili miejsce
 
B 4

bongo84

Użytkownik
na filmie jak ktos chce cos zobaczyc to zobaczy. W nocy jak chcesz zobaczyc nad lozkiem demona to tez zobaczysz jak se nawkrecasz glupot. A te wszystkie teorie spiskowe sa bezzasadne jak narazie i niczemu to nie sluzy jak tylko sie niepotrzebne nakrecanie i piepszeni glupot
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ja żeby tam coś zobaczyć muszę się chyba stuffu narajać, bo inaczej nic tam nie widzę. Zajmijcie się swoim życiem, bo naprawdę nie ma czego tam szukać.
1. Nie ma mowy żeby ktoś przeżył tą katastrofę... zobaczcie, że ten filmik jest kręcony na obrzeżach miejsca wypadku... nie chcielibyście raczej zobaczyć filmiku zrobionego przez kogoś, kto stanął by idealnie na środku... pewnie niemiły widok...
2. Gdyby Rosjanie chcieli coś ukryć, to by nie było ani tego filmiku, ani tego dziadka, ani kamerzysty, ani żadnych innych śladów...
edit. jakiś czas temu słyszałem info, że Rosjanie wydobywają fragmenty (FRAGMENTY!) ciał które były wbite w ziemie... i jak to niby ma przeżyć człowiek?
 
midel 189

midel

Użytkownik
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=11435&amp;amp;postdays=0&amp;amp;postorder=asc&amp;amp;start=0
poczytajcie sobie, dużo ciekawych postów... Wszystko dowodzi temu, że to nie był jednak zwykły wypadek..

Co do tych strzałów, że niby magazynki BOR-u. Dzisiaj pojawił sie news że pod zgliszczami znaleźli pistolet funkcjonariusza BOR-u zaryty na głębokości 70cm :|
Jezeli chodzi o ten filmik, że ktoś się rusza. Nie wiem czy to moja wyobraźnia, ale jak juz to coś w tym miejscu się &quot;dzieje&quot;
http://a.yfrog.com/img594/680/bez.png
Wiesz jakie przeciążenia działają na zawodnika jadącego bolidem F1 z prędkością powiedzmy 200km/h na łuku? A teraz pomyśl sobie, że ten samolot miał ponad 300 km/h i uderzył w ziemię. Szanse przeżycia można traktować w kategoriach cudu.
Wracając do tego forum (prawda2) - jeszcze nie widziałem tylu debili w jednym miejscu ^^
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Nie ma sensu dyskutowac nad tym bo stało się, i rownież wątpie zeby ktokolwiek przeżył. Bardziej &quot;ciemna&quot; stroną calej tej katastrofy jest sama jej przyczyna. Niedoświadczony pilot który wylatał na Tupolewie jedynie 200godzin? Mgla której tak naprawde nie bylo? Oficjalnie podają że &quot; mgla była koszmarna&quot;, a ogladając np filmik nagrany juz po wypadku nie widać nigdzie mgły.. Sam Jerzy Bahr relacjonował że widział nadlatujący samolot (przez koszmarna mgłe tak?) Dziwne, że masa dziennikarzy czekających na lotnisku na przylot Prezydenta nie zrobiła ani jednego zdjęcia . Opinie fachowców mowiących o tym ze samolot przy podchodzeniu do lądowania nie ma prawa wykonywac takich manewrów jak w tym przypadku... swiadkowie mowili ze samolot przechylil się w jedna strone zahaczając o drzewo. Sprzeczne informacje w Rosyjskich jak i Polskich mediach. Cały ten obrót sytuacji o 180 stopni dotyczący polityków, pary Prezydenckiej jak i stosunków polsko-rosyjskich. Pożyjemy zobaczymy, mam wrażenie, że przyszłe tygodnie przyniosą wiele odpowiedzi, bo ostatnio wszystko nabrało tempa.
W dodatku jeszcze Wawel... nie zdziwie się jak Jarosław bedzie kandydował na Prezydenta a jego hasłem przewodnim bedzie, &quot;nie głosujesz, nie jestes patriotą&quot;.
Być może ktos mnie wyśmieje, ale juz taki jestem, lubie teorie spiskowe i wszystko co tajemnicze ???? . Nie twierdzę więc że moja wyobraźnia nie płata mi figli ;]. Ale nie można potwierdzić tego, że WSZYSTKO w tej katastrofie jest juz jasne i wytłumaczone. Być może prawdy nie dowiemy sie nigdy ;) ( a juz na pewno nie z polskich mediów)
 
B 4

bongo84

Użytkownik
mgla ponoc byla ograniczajaca widocznosc na okolo 500 metrow. Idac na nogach z kamera to prawie jej nie ma ale jak lecisz samolotem z predkoscia 200-300 to chyba jest roznica?
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
mgla ponoc byla ograniczajaca widocznosc na okolo 500 metrow. Idac na nogach z kamera to prawie jej nie ma ale jak lecisz samolotem z predkoscia 200-300 to chyba jest roznica?
Może i jest róznica ale nie taka żeby nie trafić w pas startowy. Mają chyba przyrządy (ich uszkodzenie niby wykluczono), pilot na tym poziomie mogłby wylądowac w całkowitej ciemnosci...
 
midel 189

midel

Użytkownik
Może i jest róznica ale nie taka żeby nie trafić w pas startowy. Mają chyba przyrządy (ich uszkodzenie niby wykluczono), pilot na tym poziomie mogłby wylądowac w całkowitej ciemnosci...
Ale ostatnio wysyp pilotów na forum. Każdy wie jak latać, jak lądować, we mgle, w ciemności, a zaparkować auta nie potrafią ...
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Ale ostatnio wysyp pilotów na forum. Każdy wie jak latać, jak lądować, we mgle, w ciemności, a zaparkować auta nie potrafią ...
Ten post to były słowa wypowiedziane przez ludzi którzy jednak latają i znaja sie na tym;]
W kółko przecież powtarzają jakich umiejętności to byli piloci.
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Wracając do tego forum (prawda2) - jeszcze nie widziałem tylu debili w jednym miejscu ^^
Co do tych &quot;debili&quot;. Nie uważasz, że jednak zbyt pochopnie oceniasz ludzi? Owszem być może niektóre &quot;teorie&quot; są przesadzone :]. Ale i tak uważam że lepsze jest już to &quot;głębokie &quot;poszukiwanie prawdy jakakolwiek by ona nie byla, niz spokojne siedzenie przed telewizorem i z zachwytem wsłuchiwanie się w ich piękne tłumaczenia i wypowiedzi... łatwiej tak czyż nie?
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ten post to były słowa wypowiedziane przez ludzi którzy jednak latają i znaja sie na tym;]
W kółko przecież powtarzają jakich umiejętności to byli piloci.
Jakich umiejętności by nie byli: lecąc powiedzmy z prędkością 270km/h - czyli 75 m/s przy widoczności załóżmy tak jak ktoś wyżej pisał 500m, chociaż słyszałem, że była w okolicach 200-300. Zostańmy przy 500, wtedy widzą tylko miejsce, w którym będą za niecałe 7 sekund. Raczej nie mieli czasu na zastanawianie się.
Co do tych &quot;debili&quot;. Nie uważasz, że jednak zbyt pochopnie oceniasz ludzi? Owszem być może niektóre &quot;teorie&quot; są przesadzone :]. Ale i tak uważam że lepsze jest już to &quot;głębokie &quot;poszukiwanie prawdy jakakolwiek by ona nie byla, niz spokojne siedzenie przed telewizorem i z zachwytem wsłuchiwanie się w ich piękne tłumaczenia i wypowiedzi... łatwiej tak czyż nie?
Jeden wie, że to wina masonów, drugi przekonany w 100%, że za wszystkim stoją żydzi, kolejny atakuje Dziwisza w sprawie pochówku pary prezydenckiej na Wawelu, bo &quot;Chciwe watykańskie świnie znów próbują coś ugrać dla siebie&quot; itd. Wielcy poszukiwacze prawdy, godni podziwu. Nic tylko czytać ich mądre wypowiedzi.
 
seewy 16

seewy

Użytkownik
Źaden z nich nigdy nie był prezydentem Polski. Kaczorowski był prezydentem na uchodźtwie, ale praktycznie przez nikogo ten urząd nie był uznawany.
Ty wiesz co piszesz?
no Komunisci i Nazisci nie uznawali oczywiscie...bo dla nich Polska nie istniala...
wiec skoro wyznajesz &#39;tamta&#39; prawde to masz racje...
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Jakich umiejętności by nie byli: lecąc powiedzmy z prędkością 270km/h - czyli 75 m/s przy widoczności załóżmy tak jak ktoś wyżej pisał 500m, chociaż słyszałem, że była w okolicach 200-300. Zostańmy przy 500, wtedy widzą tylko miejsce, w którym będą za niecałe 7 sekund. Raczej nie mieli czasu na zastanawianie się.
Jeżeli tak było to owszem masz racje. Ale jak było z ta mgłą, NIE WIEMY. Jeszcze te sprzeczności co ilości prób podchodzenia do lądowania. Świadkowie - że 4 próby. Teraz oficjalnie jest że jedna. Mętlik. To samo z czarnymi skrzynkami, nie ujawnią &quot;intymnych zapisów&quot;. Pewnie tych jak Lech naciska na pilotów żeby lądowali. Jeżeli tak było to oczywiste że prawda nie wyjdzie na jaw, bo należy się człowiekowi szacunek. W dodatku byłby to wstyd dla Polski.
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Jeden wie, że to wina masonów, drugi przekonany w 100%, że za wszystkim stoją żydzi, kolejny atakuje Dziwisza w sprawie pochówku pary prezydenckiej na Wawelu, bo &quot;Chciwe watykańskie świnie znów próbują coś ugrać dla siebie&quot; itd. Wielcy poszukiwacze prawdy, godni podziwu. Nic tylko czytać ich mądre wypowiedzi.
Odpowiednie wypowiedzi wybrałeś, naprawdę ;] Przeczytaj cały temat to zmienisz zdanie.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Odpowiednie wypowiedzi wybrałeś, naprawdę ;] Przeczytaj cały temat to zmienisz zdanie.
Wszystkie są w podobnym tonie - &quot;wielkiej sensacji&quot; i każdy z nich jest przekonany, że jego teoria spiskowa jest prawdziwa. Z ciekawszych jeszcze - wszystko po kolei zaplanował Tusk albo nawet Tusk z Putinem ????
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Wszystkie są w podobnym tonie - &quot;wielkiej sensacji&quot; i każdy z nich jest przekonany, że jego teoria spiskowa jest prawdziwa. Z ciekawszych jeszcze - wszystko po kolei zaplanował Tusk albo nawet Tusk z Putinem ????
Okej nie ma sensu się sprzeczać ;) Byc może to był nieszczęśliwy wypadek, być może nie. Zobaczymy co pokażą te czarne skrzynki, i czy nie rzucą nam tylko &quot;ochłapow&quot; ;)
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
na filmiku z katastrofy widać ewidentnie że mgła była (wystarczy popatrzec na oddalone drzewa) mgła unosi sie ku górze wiec wyzej jest wieksze stężenie
pilot schodząc do pewnej wysokosci nie jest w stanie podniesc nagle tak wielkiej maszyny jakby miał widoczność to tak nisko by nie leciał to chyba logiczne
a jak ktos doszukuje sensacji to do polski dotarła skrzynka która moze byc odkodowana tylko przez naszych wiec wszystko bedzie wiadomo na temat widocznosci i wszystkich rozmow w kabinie pilota
te wszystkie rozkminki są bez sensu, mówić o czyms bez pojęcia byle by cos wywnioskować, to tak jak isc na egzamin i rozkminiać jakie będzie pytanie lasując sobie bardziej mózg
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom