>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tragedia w Smoleńsku

Status
Zamknięty.
akselek 552

akselek

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=frgKTW3jm_Y
-------------------------------------------------------------------------------------------komenty:
odnosze rowniez wrazenie ze w 30 do 37 sekundy w srodkowej czesci kadru, po prawej strunie ognia widac siedzaca osobe, prawdopodobnie kobiete. Na zdjeciu przez chwile widac z profilu twarz tej kobiety.
W niejscu wskazanym strzalka przez kogos, a takze w miejscu gdzie nakierowany jest aparat widac poruszajaca sie postac.
0.01 - 0.04 sek filmu. Ktoś przewraca się na plecy w zgliszczach wraku - jakby ranny. Oberwane ubranie. 0,40 - 0,44 sek. - ta sama osoba za drzewem zatacza się i upada - ręce w górze. Kręcący film przeklina i ucieka. Słychać jeden strzał. Nawoływanie jednego - woła innych. Salwa śmiechu. Trzy kolejne strzały... Obok starszy facet też zwija manatki......
- komentarze z onetu
zwróćcie też uwagę na to:
oglądałem ten fragment z 15 razy i tam rzeczywiste jest żywy człowiek z rekami w gorze. A podobno nikt nie przeżył
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ten &quot;dźwięk&quot; to może tak jak ktoś pisał broń BORu, (race mało prawdopodobne bo skąd by je mieli wziąć?), ale skoro coś płonie to czasami takie dzwięki są. Elektronika jak się pali to tak może &quot;strzelać&quot;. Większość elektroników wie jak strzelają kondensatory, które potraktuje się zbyt wysokim napięciem, w tym przypadku ogień mógł zrobić ten sam efekt. A pewnie w takim samolocie jeszcze są stare ruskie kondensatory bo druku powierzchniowego to nie znali 20 lat temu...
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
Sam nie wiem, co sądzić o pochówku na Wawelu. Bo sami sobie powiedzcie, czy gdyby nie tragedia w Smoleńsku, a normalna śmierć, powiedzmy po przegranych wyborach i kilkunastu (kilkudziesięciu) latach życia, to czy nie byłby on pochowany w Warszawie? Raczej tak, właściwie na pewno. Wprawdzie jest przypadek, gdzie na Wawelu nie są pochowani tylko królowie - jest to Józef Piłsudski.

Nikt nie jest idealny, czy to był król, czy prezydent. Ale jeśli Kraków, to też jest jakiś argument za. Trzeba wspomnieć, że Lech Kaczyński i Gabriel Narutowicz to jedyni prezydenci, którzy posiadali &quot;status&quot; profesora. Narutowicz był profesorem chemii, a Kaczyński prawa. Czyli wbrew wszystkim dziennikarzom, którzy za życia go opluwali, często wyśmiewali, był on naprawdę człowiekiem wykształconym i coś mu się należy.

Tyle ode mnie, trochę spostrzeżeń, zostawiam wam do komentarza.
A Mickiewicz, Słowacki, Norwid,Chopin, Kościuszko, Sikorski, Józef Poniatowski to kim twoim zdaniem byli??? Królami?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
odnosze rowniez wrazenie ze w 30 do 37 sekundy w srodkowej czesci kadru, po prawej strunie ognia widac siedzaca osobe, prawdopodobnie kobiete. Na zdjeciu przez chwile widac z profilu twarz tej kobiety.
Za cholere nic nie widzę. Ktoś widzi?
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ludzie szukają sensacji - przecież to za chude na rękę, czy nogę...
Po drugie słychać byłoby jakiś krzyk z bólu bądź cokolwiek...
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Po trzecie jakim cudem można było to przeżyć?
Wiesz nie takie cuda sie zdarzały tu chodzi o cos innego.
Bywały różne teorie spiskowe wystarczy nadmienic te o ataku na WTC w którą jestes w stanie uwierzyc bo żyjemy w takim a nie innym swiecie. Jednak tu tak jak mowicie dla mnie ewidentnie gałąź...tych postaci jakos oprocz porzadkowych tez dopatrzec si nie moge
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Wiesz nie takie cuda sie zdarzały tu chodzi o cos innego.
Bywały różne teorie spiskowe wystarczy nadmienic te o ataku na WTC w którą jestes w stanie uwierzyc bo żyjemy w takim a nie innym swiecie. Jednak tu tak jak mowicie dla mnie ewidentnie gałąź...tych postaci jakos oprocz porzadkowych tez dopatrzec si nie moge
Jeżeli chodzi o WTC to również jestem w stanie uwierzyć w te teorie spiskowe ???? Ale nie o tym tutaj.

Co do tej &quot;gałązki&quot; to trudno powiedzieć. Nic tam zobaczyć nie moge.

Zdziwiłem się tym, że od razu po tragedii nie było widać nigdzie żadnych ciał, nie było żadnych krzyków ofiar ( od razu po uderzeniu wszyscy zginęli ). Cisza ...

Ciał oczywiście nie chciałbym oglądać, bo nie jest to nic przyjemnego. Nie chce snuć zadnych teorii, bo po prostu nie wierze w to. Ale wygląda to co najmniej dziwnie.
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Jeżeli chodzi o WTC to również jestem w stanie uwierzyć w te teorie spiskowe ???? Ale nie o tym tutaj.
Co do tej &quot;gałązki&quot; to trudno powiedzieć. Nic tam zobaczyć nie moge.
Zdziwiłem się tym, że od razu po tragedii nie było widać nigdzie żadnych ciał, nie było żadnych krzyków ofiar ( od razu po uderzeniu wszyscy zginęli ). Cisza ...
Ciał oczywiście nie chciałbym oglądać, bo nie jest to nic przyjemnego. Nie chce snuć zadnych teorii, bo po prostu nie wierze w to. Ale wygląda to co najmniej dziwnie.
masz racje, nie chciałbyś widzieć ciał, mój znajomy był na rozpoznaniu i mówi że nigdy nie chciałby znowu tego przeżyć. Straszny widok
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
snajper - racja, to gałązka, której nie widać wcześniej bo się zlewa tło. także nikt zza drzewwa nie wychodzi.
niemniej jednak strzały są ewidentne
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Ewidentne ale beda zbadane do 2-3 dni juz zajeły sie tym specjalnie słuzby.
Brane sa 2 hipotezy: strzaly rosjan w powietrze abt tłum gapiów sie rozszedł
2. Jednak to moga byc magazynki BORu ktore wystrzeliły....
jak napisalem wszystko zostanie zbadane
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Polscy prokuratorzy zbadają autentyczność amatorskiego filmu, nagranego tuż po katastrofie rządowego Tu-154. Pod koniec nagrania, które pojawiło się na YouTube, słychać odgłosy przypominające strzały i okrzyk &quot;uciekajcie stąd&quot;.
- Nie możemy tego zbagatelizować - powiedział Radiu Zet pułkownik Jerzy Artymiak z naczelnej Prokuratury Wojskowej. Według rozgłośni biegli zbadają autentyczność, zawartość i pochodzenie nagrania.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
to &quot;podnoszenie rąk&quot; to gałązka, jak się dobrze przypatrzycie.
z przeżyciem mogłby być ciężko, bo to musiałby być cud, żeby raz - nie spłonąć, dwa - nie zginąć poprzez zderzenie z ziemią i roztrzaskanie się. ludzki kręgosłup i mózg nie są w stanie przetrzymać takich obciążeń.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom