>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Trading przyszłością bukmacherki

asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Szkoda czasu na dyskusje z &quot;marianem78&quot;. Jego bełkot coraz bardziej mnie przeraża.
Zapewniam Cię drogi marianie,że jeśli masz trochę oleju w głowie to za jakiś czas odszczekasz te brednie, które napisałeś.
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Bolgomolow zawsze wygrywa ze słabszymi średniakami wcześniej czy później ... ostatnio tak było a teraz Lajovic jest jeszcze słabszy od tego co grał poprzednio
Chodzi mi o to zdanie, krótko mówiac jeszcze sie przekonasz ze Bogomolov nie zawsze bedzie wygrywal ze średniakami ???? (nawiązuje do tego ze jak kupisz Lay 4 o którym wcześniej pisałeś to za którymś razem nie pójdzie on w góre)
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
przeciez cała bukmacherka opiera sie albo na analizie matematycznej - trzeba być umysłem ścisłym z bardzo dobrym myśleniem abstrakcyjnym
albo na zwykłym przewidywaniu - czyli doświadczeniu
wczoraj Bolmogolov miał większe problemy, więc co to taki Lajovic dzisiaj
taki mecz to jest okazja, która może byc jedna z większych dzisiaj
ja w każdym razie wiąłem kurs 1.45, sprzedałem go po 15 minutach za 1.37 i jest OK, ten mecz i tak zrobił się już nie do gry po trzecim gemie w drugim secie
no a teraz trzeba zaglądnąć do działu TENIS, aby zobaczeć kolejne typy - adokładniej opisy - żeby się troche ustosunkować na kolejny mecz live
 
player1 5

player1

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie weryfikacji konta i to jest główny powód dlaczego jeszcze tam nie gram.Gdzieś wyczytałem,że do weryfikacji nie wystarczy sam skan dowodu.Potrzeba jeszcze jakieś dokumenty poświadczone przez notariusza i to mnie zniechęciło.Jak jest naprawdę?
Już znalazłem odpowiedź na forum:
A żeby korzystać z Betfair tzn. wpłacać i wypłacać pieniądze wystarczy tylko potwierdzić swój wiek (np. skanem dowodu osobistego), te ograniczenia zostaną zdjęte oprócz konta australijskiego, które zapewne Ciebie nie interesuje, wiec nie musisz przechodzić pełnej weryfikacji tożsamości KYC(bez notariusza się nie obejdzie)
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
HM, ja normalnie zarejestrowałem się i od razu przelałem z karty Mastercard środki i wszystko działa, oprócz standardowo rynku australijskiego
natomiast nie wiem jak z wypłatami jest, ale tez pewnie się już da
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP


Wejście po @13 sprzedaż po @11 niestety za małą stawkę chciałem za 500e dac wzieło tylko 73e bo sie ustawiłem wyżej a mogłem od ręki po @12,5 brac :&lt; ale tutaj nic nie trzeba opisywac wszystko widać na screenie, chciałem na wzrost Villarealu ale wczoraj juz kursy wybiło wiec nie ryzykując czy dalej bedzie rosło wszedłem w DW, jeszcze ostatnio Rossi wyleciał i liga underowa. Stop lossa nie ustawiałem na bf gram sobie ze 2 lata ;]
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
no tak, tam gdzie pada dużo bramek wystarczy postawić Remis Nie Wygra i różnica po zmianie rezultatu z remisowego na inny spokojnie daje ładnie zarobić
 
M 46

metalista

Użytkownik
no tak, tam gdzie pada dużo bramek wystarczy postawić Remis Nie Wygra i różnica po zmianie rezultatu z remisowego na inny spokojnie daje ładnie zarobić
Tak, szczególnie jak bramka nie pada, albo co gorsza, strzela ją underdog ????
Nie ma łatwych pieniędzy, a ludzie którzy przechodzą z bukmacherki do tradingu muszą zrozumieć jedno TUTAJ TEŻ NIE MA CUDOWNEGO SYSTEMU, z tym, że w przeciwieństwie do bukmacherki doświadczenie procentuje i można wyjść na swoje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 40

raddik

Użytkownik
Z racji okresu świątecznego mniej czasu spędzałem przy komputerze, ale dzisiaj przygotowałem dla Was trochę teorii i mam nadzieję, że z tekstu, który podsyłam poniżej przynajmniej część z Was wyniesie coś dobrego i zajarzy temat ???? Dajcie znać jakby coś..
Dodam również, że cieszy mnie odwiedzalność tego bloga jak i aktywność traderów - MadAngel widzę, że lubisz również CSy! Gratuluję greena - oby tak dalej! Mimo wszystko sporo tutaj mamy osób interesujących się Betfair - nie spodziewałem się ???? SUPER!
Słówko „BACK” wywodzi się z języka angielskiego i oznacza „stawiać zakłady na kogoś lub coś”. Grając zatem kupony u normalnego bukmachera na Arsenal, tak naprawdę grasz „BACK” na tą drużynę. Jako słowo „BACK”, że jest często odnoszone do giełdy Betfair, zyskało także nowe znaczenie – „kupować”. Dzieje się tak, ponieważ specyfiką giełdy jest zawieranie transakcji kupna-sprzedaży.
BACK = stawiać zakłady na kogoś = kupować zakład

Słówko „LAY” również wywodzi się z języka angielskiego i oznacza „zakładać się”, z tym że w tym momencie to my jesteśmy bukmacherem i przyjmujemy zakłady od innych osób. Na giełdzie słowo „LAY” jest tożsame ze „sprzedawać” jakiś zakład, bądź też „wystawiać” zakład. W tym momencie to my przejmujemy obowiązki tradycyjnego bukmachera i wystawiamy kursy dla innych graczy. Zatem:
LAY = zakładać się = sprzedawać, wystawiać

Uploaded with ImageShack.us
Kurs 6,4 na to, że Lech nie wygra. Ale spójrz na to z tej strony. Kursy niebieskie są to kursy takie same jak u buka i działają na tej samej zasadzie. Tzn. obstawiasz, że MC wygra po kursie 1,67 za 10e i jeśli zostawimy ten kurs do końca meczu możemy wygrać 6,7euro - to jest dla wszystkich jasne, tak??
I teraz, załóżmy, że was kurs 1,67 nie satysfakcjonuje bo według was jest za niski. Więc klikasz na niebieskie pole i zamiast kursu 1,67 SAM wprowadzasz kurs 1,68 Wtedy twoja stawka widoczna jest automatycznie na kolorze różowym pod kursem 1,68 i czeka na taką osobę która go kupi. Słowem, kursy stojące na kolorze różowym wołają do nas &quot;my też uważamy, że wygra MC, ale chcemy wyższy kurs&quot;.
Podobnie jest z Lechem, to 72 euro leżace na kursie 6,4 woła do nas &quot; Myśle, że wygra Lech, ale chce kurs 6,4, a nie 6,2&quot;
I teraz zobaczcie. Załóżmy, że uważasz, że Lech nie wygra i grasz go po kursie różowym 6,4 i wpisujesz 10 euro. Tak naprawde to 10e to nie stawka a twoja wygrana. Oznacza to, że RYZYKUJESZ 54 euro (64-10zysku), aby w razie remisu lub zwycięstwa MC wygrać to 10 euro. Analogicznie, jesli uważałbyś, że MC nie wygra to co robisz? Klikasz na kurs różowy po 1,68 i wpisujesz kwote jakąs chcesz wygrać, czyli np. 10e i twoje zobowiązania to 6,8...euro. I teraz macie odpwiedź. Na początku posta osoba chciała kupić kurs 1,68 na zwycięstwo MC, a teraz właśnie my odkupiliśmy od niej ten kurs. Jasne?! Kursy różowe to ryzyko które musisz podjąć, aby wygrać daną sumę.
Musicie przestawić swój sposób myślenia, bo myślicie po bukmachersku ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
#UP
Bardzo ładnie, jasno i zwięźle wytłumaczone. Mógłbyś więcej pisać &quot;takiego czegoś&quot; żeby wyjaśnić zielonym jak i również mi co, gdzie, jak i dlaczego. Super jednym słowem. ✅ dla Ciebie.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
po tygodniu ciągłego grania na Betfair i tak wiadomo że jak jest zielone to jest OK , a jak czerwone to nie OK - chociaż tez można zostawić w zależności od procentu szansy na wygraną
sprawa podstawowych zasad jest bardzo dobrze przedstawiona w filimkach o Betfair
a w czasie gry sam Befair wszystko przelicza, więc cóz więcej trzeba : &gt;
 
M 46

metalista

Użytkownik
@Tadzin
Myśle, że ja swoją rolę spełniłem. Jest sporo nowych osób, które wzięły się za temat tradingu i jak widać idzie im dobrze. Jest coraz więcej filmów na YT, artykułów w necie, czy stron o tej tematyce. Słowem, dużo więcej możliwości nauki niż wtedy jak ja zaczynałem. Najlepszym na to dowodem jest powstanie tego działu.
 
barcelonismo 0

barcelonismo

Użytkownik
Super temat, dzięki waszym postom zasady działania na rynku batfair stały się dla mnie nieco jaśniejsze. Mam też pytanie, czy mogę na betfair sprawdzić wahania kursów na dane zdarzenie od pojawienia się tego wydarzenia na stronie do chwili obecnej?
 
R 40

raddik

Użytkownik
Super temat, dzięki waszym postom zasady działania na rynku batfair stały się dla mnie nieco jaśniejsze. Mam też pytanie, czy mogę na betfair sprawdzić wahania kursów na dane zdarzenie od pojawienia się tego wydarzenia na stronie do chwili obecnej?
Tak możesz sprawdzić wahania kursów po lewej stronie drużyny masz takie ikonki wykresów. Jak w to klikniesz zobaczysz wykresy jak się kreowały kursy oraz po prawej stronie stawki przyjęte przy danym kursie ????
 
T 19,3K

tadzin

Użytkownik
Super temat, dzięki waszym postom zasady działania na rynku batfair stały się dla mnie nieco jaśniejsze. Mam też pytanie, czy mogę na betfair sprawdzić wahania kursów na dane zdarzenie od pojawienia się tego wydarzenia na stronie do chwili obecnej?
Ta genialny temat. Nie ma to jak pisać to samo czwarty czy piąty raz.
Wszystko co w tym wątku jest napisane, było w dziale &quot;Sports trading&quot; omawianie parokrotnie.
 
barcelonismo 0

barcelonismo

Użytkownik
Ta genialny temat. Nie ma to jak pisać to samo czwarty czy piąty raz.
Wszystko co w tym wątku jest napisane, było w dziale &quot;Sports trading&quot; omawianie parokrotnie.
A ja wpadłem akurat tutaj. Uwierz, dla kogoś kto nie ma pojęcia o giełdach zakładów, a przez x lat miał do czynienia z &quot;normalnymi&quot; bukami, może chwilę zająć ogarnięcie traidingu, a takie wątki w tym pomagają. Zresztą nikt nie karze ci tego czytać...
Tak możesz sprawdzić wahania kursów po lewej stronie drużyny masz takie ikonki wykresów. Jak w to klikniesz zobaczysz wykresy jak się kreowały kursy oraz po prawej stronie stawki przyjęte przy danym kursie:smile:
Dzięki, szkoda tylko, że nie ma konkretnej daty/godziny kiedy kurs się zmieniał ale i tak wydaje się pomocne.
 
R 40

raddik

Użytkownik
A ja wpadłem akurat tutaj. Uwierz, dla kogoś kto nie ma pojęcia o giełdach zakładów, a przez x lat miał do czynienia z &quot;normalnymi&quot; bukami, może chwilę zająć ogarnięcie traidingu, a takie wątki w tym pomagają. Zresztą nikt nie karze ci tego czytać...

Dzięki, szkoda tylko, że nie ma konkretnej daty/godziny kiedy kurs się zmieniał ale i tak wydaje się pomocne.
Na dokładną datę i godzinę też są wyjścia ???? Oprogramowania giełdowe przede wszystkim, które będą Ci śledzić dany rynek przez x czasu ale również strony interenetowe, choć tam time jest zwykle niewłaściwy. Jednak również można brać go pod uwagę w niektórych kwestiach...
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Wczoraj był genialny mecz do tradingu w lidze mistrzów
Bayern - Napoli
w drugiej połowie przy stanie 3:1 dla Bayernu nie działo sie nic ciekawego przez 20-25 minut
i spokojnie można było dac poniżej 5.5 gola wygra, kiedy można było zakupić kurs około 2
kto miał spory budżet i doświadczenie mógł zgarnąć z takiego meczu np. przy stawce 500 Euro myślę że 150 Euro spokojnie .. a jak silniejszy psychicznie nawet 300
do tradingu zauwazyłem że bardzo dobra jest tez polska liga .. wiele meczy jest długimi fragmentami bez bramek ... więc na prawdę można w tym momencie szaleć na tradingu
a propos tenisa, tenis na prawde może zabić, trzeba bacznie uważać
wczoraj postawiłem 100 Euro na 2:0 Federera, gdy miażdżył w pierwszym secie... ale cóż .. nie zabezpieczyłem sie od razu na inny wynik i kasa poszła -Federer to jest jednak ciotka z przestojami
więc, zawsze zabezpieczać się kontrą w tenisie - bardzo bardzo ważne

Generalnie mówiąc, świetna zasada tradingu:
- zabezpieczenie kontrą - to jedno
no i dwa, jak zarabiać np na piłce:
- wyczekać jak wynik zrobi się dla drużyny piłkarskiej satysfakcjonujący i postawić na under goli
 
Do góry Bottom