>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Trading przyszłością bukmacherki

T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Czy mozesz powiedziec skąd wiesz o zawyzonym kursie ?? Czy sa jakies wytyczne , ze np. 1-1 powinno byc po ... jezeli under 2.5 stoi własnie tyle ??
jak sie dlugo w czyms siedzi to samemu mozna ocenic co stoi za wysoko a co za nisko, w koncu gdy ma sie doswiadczenie uzyskane dzieki tysiacom rynkow na ktorych sie gralo i stad takie oceny sie biorą.
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
jak sie dlugo w czyms siedzi to samemu mozna ocenic co stoi za wysoko a co za nisko, w koncu gdy ma sie doswiadczenie uzyskane dzieki tysiacom rynkow na ktorych sie gralo i stad takie oceny sie biorą.
To racja , ale myslałem ze moze ktos ma jakiś dostęp do kursów które sa wylicznane na podstawie innych zaleznościach. Wiem , ze profesjonalisci maja zapisane co i za ile i po ile ale to pewnie prywatne zbiory które nie sa dostępne . Cóz trzeba sie uczyć samemu.

A tym czasem .... na 2 godz. przed ...
 
R 40

raddik

Użytkownik
@szymi12
Jest taki program, który liczy jaki powinien być kurs CS w danym momencie. Czytałem nawet jego recenzję na jednej z polskich stron. Program nazywa się &quot;PMT vel. Shirley&quot; więc jeśli się tym interesujesz to poszukaj sobie. Z tego co pamiętam to autor recenzji wypowiadał się o tym raczej krytycznie.

Przypadł mi w udziale handel na najdziwniejszym meczu wtorkowego wieczoru, gdzie uczucia radości z uzyskanego greena mieszały się z wściekłością i poczuciem, że być może wszystko pójdzie na marne.

Musicie wiedzieć, jeśli mecz nie odbędzie się (lub nie zostanie dokończony) w ciągu 3 dni od planowanej daty rozpoczęcia to BF uznaje za niebyłe wszelkie transakcje na danym rynku. Gdy zobaczyłem co się dzieje na stadionie mogłem tylko się modlić, by mecz rozegrano kolejnego dnia, bo w innym wypadku nastąpiłoby zamknięcie tego rynku. Nie raz bywało już tak, że w skutek warunków atmosferycznych, bądź innych nieprzewidzianych zjawisk byłem pozbawiany wyhandlowanej kwoty. Oczywiście działa to też w drugą stronę - jeśli masz reda, wtedy wychodzisz na zero. Dziwnym trafem mnie przeważnie spotyka ta pierwsza ewentualność.

Wracając już do samego handlu. Tak jak przypuszczałem na rynku 1-1 udało się wyhandlować całkiem pokaźną kwotę. Gdy rynek wybiło do 7,8 a potem do 8,0 konsekwentnie skupowałem stawki, zaś kontrę miałem ustawioną w koszykach 7,6 i 7,4. Kurs przed meczem spadł (co widać na screenie poniżej) i moje środki zostały wchłonięte owocując greenem 49,44 e Próbowałem tez coś urwać na 0-0, ale bez większych rewelacji.


 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
????
Dzieki za opd. Po przeczytaniu stwierdziem , ze lepiej jest wpracowac samemu pewne mechanizmy,spostrzezenia itp. Jeszcze raz dzieki .
 
R 40

raddik

Użytkownik
Malaga - Milan: kupiłem 3-3 po kursie 90. Ostatnimi czasy zauważyłem, że kursy na overy w meczach LM mają tendencję do spadków w ciągu dnia. Dla przykładu dziś solidarnie spadały overy 2,5 gola w Galatasaray, Chelsea, Bayernu, a nawet Spartaka. Postanowiłem zatem uprzedzić fakty i dość wcześnie zakupić wysoki over bramkowy, czyli w tym przypadku 3-3. W 4 ostatnich meczach Malagi padało co najmniej 3 gole, zaś Milan uległ ostatnio Lazio 2-3. Te dane powinny zachęcić graczy, aby zepchnąć over poniżej poziomu 2,00, a kurs 3-3, w okolicę 75,0. Warto też obserwować wyniki 2-3 i 3-2. Stawka poglądowa 100e.
 
R 40

raddik

Użytkownik
Od meczu minęło trochę czasu, ale brak wolnej chwili i natłok obowiązków sprawił, że podsumuję dopiero teraz. Z grubsza mój tok rozumowani dotyczący powyższego typu był słuszny. Over spadał planowo zatrzymując się na 1,91, więc kurs 75,0 dla wyniku 3-3 byłby jak najbardziej zasadny i możliwy do osiągnięcia. Nie przewidziałem jednak, że Malaga na rynku MO z poziomu 2,06 do 1,86. Takie spadki na rynku MO skutecznie storpedowały spadki remisów na CS-ach.
Postanowiłem więc spróbować oddać wynik 3-3 po 85. Wybór ten okazał się trafny, bo kurs niżej już nie spadł, a przed meczem oscylował między 90-95. Udało się uzyskać 5,45 euro
 
Do góry Bottom