>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Trading przyszłością bukmacherki

B 0

bartizielu

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie - chodzi mi o przyjmowanie stawek. Podczas trwającego spotkania wbiłem sobie laya po kursie 2.88 za 50 euro. Moja stawka była jako jedyna widniejąca w koszyku, później dochodziły kolejne aż wartość koszyka osiągnęła około 200-250 euro. Koszyk szybko zaczął schodzić jednak nawet część mojej stawki nie została przyjęta i w koszyku pozostało moje 50 euro. Nie wierzę, że wszyscy stawiający laya w tym koszyku wycofali zakłady dzięki czemu pozostał jedynie mój zakład - taka sytuacja spotyka mnie już bodajże 3 raz. Czy wpływ ma na to handlowanie w wersji testowej na Geeku?
 
R 40

raddik

Użytkownik
Arsenal - Southampton: Kupiłem 3-0 po kursie 11,5 i 12,0 Wenger poskładał obronę The Gunners bardzo solidnie. Vermaelen i spółka prezentują się obecnie najlepiej w całej lidze. Nie dość, że nie stracili jeszcze gola, to na dodatek pozwolili rywalom na oddanie najmniejszej ilości strzałów spośród wszystkich drużyn. Jeśli tylko do formy defensywny przystosują się formacje ofensywne to o wynik powinniśmy być spokojni. Oglądałem ich ostatni mecz z Liverpoolem i wyglądało to bardzo korzystnie. Mam nadzieję, że tak samo pomyślą gracze, traderzy i inni obstawiający. Rywal póki co okupuje ostatnie miejsce w lidze i prócz mecz z MU prezentuje się bardzo słabo.

Póki co skupiłem jakieś drobne z koszyka 11,5 i 12,0 dla wyniku 3-0. Obecnie kurs stoi na poziomie 11,0, co w dalszym ciągu jest dobrym zakupem. Przed meczem wszystko powinno chodzić w widełkach 10,0-10,5
 
B 0

bartizielu

Użytkownik
Póki co skupiłem jakieś drobne z koszyka 11,5 i 12,0 dla wyniku 3-0. Obecnie kurs stoi na poziomie 11,0, co w dalszym ciągu jest dobrym zakupem. Przed meczem wszystko powinno chodzić w widełkach 10,0-10,5
Ustawiłem się z backiem 11.0 w luce (pomiędzy koszykami o wartościach &gt;= 500 euro - mój back powinien zostać skupiony), offset ustawiony 2 ticki niżej. Zobaczymy po nocy co się tam będzie działo. W każdym razie dzięki za typ ;)
 
R 40

raddik

Użytkownik
@jordan133
Zależy od miesiąca, wolnego czasu i ilości spotkań. Z reguły jest to około 120-180 rynków. Około 14-16 dni handlu m-sc
@bartizielu
Z tymi 2 tickami niżej to może być cięzko, bo widzę, że MO trzyma się koło 1,39-1,40 i nie chce schodzić. Polecałbym przesunąć kontre na 10,5 i jeśli wszystko działoby się po twojej myśli to oddać tick niżej. Ewentualnie rozdzielić kontre na dwa koszyki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 0

nomis-111

Użytkownik
Witam wszystkich z założycielem tematu na czele.Ciekawy opis pre play.Fajnie,że dzielisz się swoją wiedzą na forum.Jestem wciąż na etapie nauki i wiele tu skorzystałem.Dzięki.
Raddick
Co sądzisz o cs 0-0 po k 13 na PSG-Touluse?Czy przy obecnym underze 1,85 nie jest ciut za wysoki?
 
R 40

raddik

Użytkownik
@nomis111
Pamiętam tamtą sytuację. Masz rację w tym, że kurs za wysoko, ale to nie wszystko... Są na rynkach jeszcze spekulanci, którym zależy na tym aby kurs spadł/wzrósł i mogą sztucznie blokować ruchy. Na tym rynku tak własnie było, ale kilkia e można było ugrać.
Podsumowanie ostatniego typu: Tak jak początkowo myślałem, kurs na MO spadł do 1,35 a na 3-0 można było wszystko spokojnie oddać po 10,0. Ja niestety musiałem o 12:00 wyjść i oddałem zakład po 10,5. Arsenal zagrał bardzo skutecznie stąd też uważam, że w czasie kolejnych spotkan inwestycja w The Gunners może okazać się bardzo dobrym pomysłem. Rynek zakończyłem skromnym wynikiem - 13,36e
 
R 40

raddik

Użytkownik
Everton - Southmapton: kupuję Gości na rynku MO po 9,2. Gracze z południa Anglii radzą sobie w obecnym sezonie raczej słabo. Potrafią przegrać na wyjeździe 6-1, by chwilę później odprawić AV w stosunku 4-1. Na uwagę zasługuje na pewno fanastyczna forma strzelecka Ricky&#39;ego Lamberta, który skompletował już 4 bramki. Na drugim biegunie tabeli jest obecnie rewelacja rozgrywek, ekipa z Liverpoolu. Ostatnimi czasy jednak złapała ich lekka zadyszka, o czym świadczy porażka w Curling Cup z Leeds. Dwa ostatnie mecze &quot;świętych&quot; to zwycięstwa, u &quot;The Toffies&quot; zwycięstwo i porażka.

Nie rozumiem za bardzo kursu na gości oscylującego koło 9,2, dlatego powolutku go skupuję (co widać na screenie poniżej). Everton mimo dobrej gry w tym sezonie to nie jest jeszcze ekipa, na którą powinny być kursy 1,43 - to nie MU ???? Mam wrażenie, że goście narobią graczom z Liverpool&#39;u sporych problemów, zaś grający i handlujący również dostrzegą value w kursie.

 
R 40

raddik

Użytkownik
Pomysł, żeby zasadzić się na spadki &quot;Świętych&quot; nie był najlepszy o czym przekonałem się już w piątkowy wieczór, gdy cały koszyk 9,20 na MO został wykupiony, a kurs podskoczył tick wyżej. Bez zastanowienia postanowiłem ustawić się w kolejce na 9,20, aby zrobić scratch trade (wyjść na zero). Rano okazało się, że kontra została skupiona, zaś koszyk 9,60 świecił pustkami, więc nie pozostało nic innego jak ustawić się tam i próbować trochę poskalpować. Moja stawka powoli była skupowana, zaś program za mnie automatycznie wystawiał kontrę tick niżej. Dzięki temu udało się uzbierać 8,45e. .
Mimo, że kurs nie poszedł po mojej myśli w porę zmieniłem strategię i dzięki temu wyszedłem na niewielki plus. Gdybym czekał na spadki z otawrtym zakładem na 9,20, prawdopodobnie nie doczekałbym się i trzebaby zamykać ze startą.
 
J 0

jordan133

Użytkownik
Witaj Raddik , mam pytanko kiedy kupujesz backa w Csach na 0-0, kilkanascie godzin przed meczem, kilka, czy dopiero przed meczem, czekasz na jakies gwaltowniejszy spadek undera ?
 
R 40

raddik

Użytkownik
@jordan133
Tak i tak - nie ma reguły. Zależy od mojego wolnego czasu.
Trading to również wykorzystywanie niespodziewanych okazji. Nawet jeśli mówimy o tradingu pre play, zdarzają się czasem sytuacje losowe, które możemy przekuć na twardą walutę. Podam wam przykład z ostatniej kolejki LM.
Oglądając we wtorkowy wieczór mecz LM pomiędzy Barceloną a Benficą nie byłem nastawiony na żaden handel. Ot, zwyczajny mecz i piwko. Jednak na kwadrans przed końcem zdarzyła się koszmarna kontuzja Carlesa Puyol&#39;a. Od razu można było się zorientować, że jego rozbrat z piłką potrwa długo. W tym momencie zapaliła mi się czerwona lampka w głowie, że brak kapitana Barcelony będzie mieć duży wpływ na kursy niedzielnych GD z Realem. Tak też się stało. Wpadłem na rynek GD w 85 min wtorkowego meczu i zagrałem za 500e LAY Barcelona po kursie 1,79 (screen poniżej). Było to bardzo dobrym pomysłem, bo kurs do środowego wieczora poszybował do 1,87, a nawet 1,90 i po takich kursach zdecydowałem się oddać zakład. Zrobiłem to świadomie przed spotkaniem Realu w LM, bo ewentualna porażka, albo kontuzja mogłaby zepchnąć kurs na Barcelonę w dół.

Co chciałem na tym przykładzie pokazać? Zawsze trzeba myśleć, jak daną sytuację można obrócić na swoją korzyść oraz należy mieć na uwadze, że poprzedni mecz danego zespołu bardzo często ma przełożenie na kolejny. Tego przypadku oczywiście nie będę zaliczał do statystyk :0
 
J 0

jordan133

Użytkownik
Jasne , zgadzam sie, wg mnie lay na barce bedzie rosl nadal. Wracajac do Csow, obserwuje je dokladnie od jakiegos czasu i plynnosc na tych rynkach nie poraza jak narazie, to ze wzgledu na poczatek sezonu Raddik czy jak to wyglada generalnie?
 
R 40

raddik

Użytkownik
@jordan
Generalnie od prawie dwóch lat płynność na rynkach piłki nożnej spada. Prawdę mówiąc: &quot;Lepiej to już było&quot;...
W meczach reprezentacji jak zwykle nie ma za bardzo co handlować, więc może odniosę się do pytań jakie dostaję od was na priva i mejla. Większość z nich można streścić w takim stylu: &quot;Cześć, jestem nowy na BF. Od czego zacząć i jaką strategię polecasz?&quot; Żeby nie strzępić sobie języka odpiszę wszystkim w temacie.
1. Sport - Obierz sobie dyscyplinę w której czujesz się najpewniej i najwięcej o niej wiesz, nie ma sensu zaczynać np. od rzutek czy golfa, jeśli nie masz zielonego pojęcia na temat chociażby zasad w sporcie.
2. Budżet - Obierz tak budżet, na który możesz sobie pozwolić by stracić, na początek najlepiej trzymać się jak najmniejszych stawek. Przy pierwszych 100-200 rynkach, nie wychylaj się dalej niż 0.10 Funta/Euro czy Złotego. Przez pierwsze 6 miesięcy nie nastawiaj się na zyski, traktuj to raczej jako okres przygotowawczy do właściwej gry.
3. Co gram/Co chcę osiągnąć - Obierz sobie rynek jaki będziesz chciał zagrać na dany sport, ale zawsze wybierając daną opcję pomyśl, czego oczekujesz od rynku (spadki/wzrosty), jak już będziesz wiedział co chcesz grać i po jakiej cenie, obierz sobie punkt wyjścia.
4. Dyscyplina - trzymaj się swoich zasad. Nie możesz być zaskoczony tym, że rynek poszedł w drugą stronę. Musisz wiedzieć co zrobisz jeśli coś pójdzie nie tak. Jeśli nie będziesz miał &quot;planu awaryjnego&quot; to będzie cię korcić, aby zostawić zakład na tak zwany &quot;wóz albo przewóz&quot;
Jeśli w punkcie trzecim widzisz brak postępów, modyfikuj grę i dostosowuj się do sytuacji, nie ma jednej strategii, która zagwarantuje Tobie stały zysk. Rynki często się zmieniają i to co działało kilka miesięcy temu, teraz mogłoby już nie przejść.
Polecam też obejrzeć na YT filmy dotyczące tradingu na BF, strategi typu &quot;Lay the draw&quot; oraz tych traktujących o tenisie i wyścigach konnych.
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
@jordan


1. Sport - Obierz sobie dyscyplinę w której czujesz się najpewniej i najwięcej o niej wiesz, nie ma sensu zaczynać np. od rzutek czy golfa, jeśli nie masz zielonego pojęcia na temat chociażby zasad w sporcie.
2. Budżet - Obierz tak budżet, na który możesz sobie pozwolić by stracić, na początek najlepiej trzymać się jak najmniejszych stawek. Przy pierwszych 100-200 rynkach, nie wychylaj się dalej niż 0.10 Funta/Euro czy Złotego. Przez pierwsze 6 miesięcy nie nastawiaj się na zyski, traktuj to raczej jako okres przygotowawczy do właściwej gry.
3. Co gram/Co chcę osiągnąć - Obierz sobie rynek jaki będziesz chciał zagrać na dany sport, ale zawsze wybierając daną opcję pomyśl, czego oczekujesz od rynku (spadki/wzrosty), jak już będziesz wiedział co chcesz grać i po jakiej cenie, obierz sobie punkt wyjścia.
4. Dyscyplina - trzymaj się swoich zasad. Nie możesz być zaskoczony tym, że rynek poszedł w drugą stronę. Musisz wiedzieć co zrobisz jeśli coś pójdzie nie tak. Jeśli nie będziesz miał &quot;planu awaryjnego&quot; to będzie cię korcić, aby zostawić zakład na tak zwany &quot;wóz albo przewóz&quot;

Jeśli w punkcie trzecim widzisz brak postępów, modyfikuj grę i dostosowuj się do sytuacji, nie ma jednej strategii, która zagwarantuje Tobie stały zysk. Rynki często się zmieniają i to co działało kilka miesięcy temu, teraz mogłoby już nie przejść.

Polecam też obejrzeć na YT filmy dotyczące tradingu na BF, strategi typu &quot;Lay the draw&quot; oraz tych traktujących o tenisie i wyścigach konnych.
tak mi się wydaje że gdzieś już to czytałem..
 
J 0

jordan133

Użytkownik
Jak myslisz raddik skad sie bierze ten spadek plynnosci? nie powinno byc raczej na odwrot, betfair powinien rozwijac, promowac sie coraz bardziej aby wiecej ludzi zaczelo sie w to bawic, cos tu jest nie tak.
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Jak myslisz raddik skad sie bierze ten spadek plynnosci? nie powinno byc raczej na odwrot, betfair powinien rozwijac, promowac sie coraz bardziej aby wiecej ludzi zaczelo sie w to bawic, cos tu jest nie tak.
spadek płynnosci wiaze sie z zakazaniem uzywania Betfair np. w Hiszpani oraz jeszcze kilku innych krajach
 
R 40

raddik

Użytkownik
Polska - Anglia: kupiłem 1-1 po kursie 7,6. Już jutro szlagierowy mecz tych eliminacji, a zarazem jedyny, gdzie powinna być dobra płynność na rynkach. Abstrahując od formy obydwu zespołów, siły ofensywnej czy absencji należy zauważyć, że buki od dwóch dni powolutku wypychają kurs na Anglię w górę. Wobec tego niezłym pomysłem byłby zakup 0-0 po kursie 10,5, ale jest tam tyle gotówki, że do raczej to nie zejdzie. Dlatego też warto moim zdaniem zaatakować zawyżony kurs 1-1, który powinien stać na poziomie 7,40, a sto o tick za wysoko. Nie zapominajmy, że to mecz reprezentacji o punktu, więc presja na undery powinna być spora. Można obecnie pobrać 7,60, lub ustawić się w kolejce po 7,80, co również powinno okazać się dobrym pomysłem. Obroty przed meczem powinny przekroczyć 200K, więc ze sprzedażą nie będzie problemu.
@Korazz34
Jesteś pewien tej Hiszpanii? Przecież Real na ma koszulkach bwin, a na bandach w meczach LaLiga co chiwla wskakuje bet365...
 
Do góry Bottom