>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Trading przyszłością bukmacherki

asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
i ten przykład z Prokomem, jakby mógł ktoś wyjaśnić dlaczego są 3 opcje z różnymi kursami i kwotami pod spodem ?
Ta najbardziej wytłuszczona opcja na niebiesko przedstawia aktulany kurs po jakim możesz postawić BACK(wygra,odbędzie się) na Prokom +20,5, kwota pod kursem mówi nam jaką maksymalną stawkę możemy postawić w danym momencie. Pola po lewej stronie przedstawiają 2 pozostałe koszyki, w których gracze wstawili swoje środki i czekają na realizację w wypadku gdy kurs &quot;drgnie&quot; w tą stronę. Nie wiem jak to prościej wytłumaczyć
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
loozak 24

loozak

Użytkownik
A ja chciałbym zapytać was o samą weryfikację konta czy jeśli nie chce grać na rynkach australijskich to wystarczy, że wyśle im skan dowodu i będzie wszystko ok ?
 
R 40

raddik

Użytkownik
A ja chciałbym zapytać was o samą weryfikację konta czy jeśli nie chce grać na rynkach australijskich to wystarczy, że wyśle im skan dowodu i będzie wszystko ok ?
Dokładnie - wystarczy na wszystkie pozostałe rynki... czasem przyda się skan jakiegoś rachunku czy bilingu z banku..
Właśnie zauważyłem promocję na Betfair od jutra chyba, jakby jacyś początkujący chcieli skorzystać to 25 euro jest ????
https://promotions.betfair.com/mega-points-basketball-pl
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
a o co chodzi z tym tylko rynkiem australijskim że tak zapytam ?
Chodzi o to, że masz oddzielny portfel australijski i możesz grać na zdarzeniach,które odbywają się na terytorium Australii i Nowej Zelandii. Potrzebna jest do tego pełna weryfikacja konta.
Chcesz znać więcej szczegółów?
 
loozak 24

loozak

Użytkownik
A ja mam takie pytanko co do ustalania swoich kursów otóż przypuśćmy mam meczyk

Palermo-Lecce i kurs na under 3.5 jest 1.5 ale mi się on nie podoba. I podwyższam go do 1,6 i stawiam stawkę 100 euro i jak mi wejdzie to wygrywam 60 euro lecz jak poczytałem on wejdzie na różowe pole i aby mój zakład został zaakceptowany to ktoś musi zagrać, na różowym polu że zakład nie wygra za 1.6?? Za 100 euro czy za obojętnie inną sumę. Bo teraz patrzę, że zakład na obstawiasz przeciwko powyżej 3.5 gola (nie wygra) jest kurs 3 czyli jeśli postawię 100 euro i w meczu palermo-lecce będzie poniżej 3.5 bramek to wygrywam 300 euro ??


#edit poczekajcie :p Zamotałem się nie o to chciałem zapytać przecież jak stawiam na kurs 3 to muszę się zobowiązać stawiając 200 euro i jeśli wejdzie to wygrywam 50 euro . Moje pytanie jest takie co musi się stać żeby mój zakład był aktywny ?? Ktoś musi postawić określoną sumę na niego czy obojętnie jaką ale musi tylko postawić??
 
R 40

raddik

Użytkownik
A ja mam takie pytanko co do ustalania swoich kursów otóż przypuśćmy mam meczyk
Palermo-Lecce i kurs na under 3.5 jest 1.5 ale mi się on nie podoba. I podwyższam go do 1,6 i stawiam stawkę 100 euro i jak mi wejdzie to wygrywam 60 euro lecz jak poczytałem on wejdzie na różowe pole i aby mój zakład został zaakceptowany to ktoś musi zagrać, na różowym polu że zakład nie wygra za 1.6?? Za 100 euro czy za obojętnie inną sumę. Bo teraz patrzę, że zakład na obstawiasz przeciwko powyżej 3.5 gola (nie wygra) jest kurs 3 czyli jeśli postawię 100 euro i w meczu palermo-lecce będzie poniżej 3.5 bramek to wygrywam 300 euro ??

#edit poczekajcie :p Zamotałem się nie o to chciałem zapytać przecież jak stawiam na kurs 3 to muszę się zobowiązać stawiając 200 euro i jeśli wejdzie to wygrywam 50 euro . Moje pytanie jest takie co musi się stać żeby mój zakład był aktywny ?? Ktoś musi postawić określoną sumę na niego czy obojętnie jaką ale musi tylko postawić??
Trochę nie zrozumiale piszesz. Reguła jest taka jeśli chcesz wystawić większy kurs, atrakcyjniejszy musisz go &#39;włożyć&#39; do koszyka. Czyli no masz kursy na BACK 1,60 a na LAY 1,65 więc możesz się wepchać w lukę i podwyższyć żeby zabackować np. na 1,63. Twoja stawka to 100 euro więc masz do wygrania 160 - 100 =60 ojro. Jednak ktoś musi to przyjąć na LAYU różowe pole. Na tym polu masz wzór za pomocą którego określa swoje zobowiązanie. Żeby przejąć całe 100 euro musi:
100 x (kurs -1) czyli 100 x 0,63 = 63 euro zobowiązania. Jeśli zakupi za 63 LAYA to wszystko pójdzie. Jeśli np tylko za 20 euro to osoba przeciwna będzie dalej w koszyku z pozostałą liczbą zainwestowanych pieniędzy ????
Wejdź na Betfair i posymuluj sobie. Ogólnie zrozumiałeś coś z moich uwag?
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
A ja mam takie pytanko co do ustalania swoich kursów otóż przypuśćmy mam meczyk

Palermo-Lecce i kurs na under 3.5 jest 1.5 ale mi się on nie podoba. I podwyższam go do 1,6 i stawiam stawkę 100 euro i jak mi wejdzie to wygrywam 60 euro lecz jak poczytałem on wejdzie na różowe pole i aby mój zakład został zaakceptowany to ktoś musi zagrać, na różowym polu że zakład nie wygra za 1.6?? Za 100 euro czy za obojętnie inną sumę
Jakoś nie jasno napisałeś tego posta to tez odpowiem na jego cześć która najłatwiej będzie wszystkim zrozumieć.
Ktoś musi obstawić lay za 100e aby twój zakład został przyjęty. Natomiast będą tam pewnie tez inne kwoty, wiec twoja kwota ustawia się za innymi (jeżeli juz ktoś wcześniej postawił back 1.60) i ktoś musi kupic twoja kwotę a nie po prostu 100e na lay
 
loozak 24

loozak

Użytkownik
Sorry, że tak nie zrozumiale ale nie wiedziałem jak to opisać ???? Czyli wychodzi na to, że ja wystawiam kurs 1.6 za 100 euro . Np. ty wejdziesz ze stawką którą chcesz wygrać czyli 100 euro i oczywiście będzie poniżej 3,5 gola to ja wygrywam 60 euro a ty przegrywasz 63 e (ponieważ to jest zobowiązanie) a jeśli byś wszedł kwotą 20 euro to obliczamy Ci zobowiązanie do 20 euro. I ty znowu przegrywasz, to ja wygrywam tylko kwotę 20 x 1.6 tak??Jeśli oczywiście nikt by za np. 80 euro nie wszedł.
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Trading pomiędzy gemami


Postanowiłem zaprezentować wam mój Trading podczas meczu Radwańska-Zvonareva
Wchodziłem głownie na Back a potem zakład odsprzedawałem, raz zdarzyło się że kupiłem Lay za 1,33 i sprzedałem Back 1.35
Raz też nie zdążyłem uciec z rynku (z czego jestem średnio zadowolony pomimo ze przyniosło to duży zysk) gdy kupiłem Back 2.22 ponieważ gdy chciałem wyjść ze strata, rynek poszedł ostro do góry a potem odrazu zanotował spadek do kursu Lay 2,04.
Ogólnie starałem się ustawiać wcześniej aby łapać jeszcze lepszy kurs (np ten na lay 1.33)
Jak widać na obrazku łapałem głownie 1-2 ticki kwotą 190e,150e i 100e - na tym to polega. ( te mniejsze kwoty to równanie zysku)
W 3 secie od stanu 4-3 dla Zvonarevy już nie handlowałem bo byłem juz trochę zmęczony oraz trudniej było mi wyczuć w która strone pójdzie rynek. ( sami wiecie jak wygladała koncówka, nie wiem czy ktoś by przewidzał takie zakończenie ???? )
Zysk tylko z tego meczu wyniósł 25e ✅ z czego jestem zadowolony
Zapraszam do komentowania, i zadawania pytań. ????
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Brawo Korazz, bardzo ładnie i przejrzyście pokazałeś co robiłeś podczas meczu ????
Nie uważasz,że łatwiej jest handlować w meczach facetów? Mnie osobiście trudniej jest przewidzieć ruchy kursów w meczach WTA, wydaje mi się,że jest tu trochę inna specyfika,może zależy to też od turnieju i płynności na rynkach.(takie moje odczucia)
Ładny wynik, jak widać większość decyzji była trafna.
@marian78 - widać,że zupełnie nie wiesz o co chodzi, Korazz przeprowadzał transakcje podczas przerw między gemami, a Ty wyjeżdżasz z jakąś bukmacherką i typami z forum.
Poczytaj trochę więcej na ten temat i dopiero później udzielaj się, bo na razie pod tym względem jesteś jeszcze &quot;w lesie&quot; i wypisujesz jakieś brednie.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
tutaj chodzi nie o szczęście tylko że trzeba się tez dobrze znać na sporcie, jak umiesz przewidzieć dobrze, czyli np. opierając się na typach forum, to można bez kłopotu wyjść z tego wszystkiego
moim zdaniem powinno się w tenisie robić wiele zakładów podczas meczu, żeby zbierać i zbierać, a końcówkę raczej odpuścić jeżeli jest niepewna gdzie typy z forum zaczynają się nie spełniać
w każdym razie nawet jak się przegra a wcześniej zebrało tickami dużą sumę to i tak przegrywa się nieznacznie - to jest bezcenne
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Wrzuciłem trading z meczu WTA bo wczoraj miałem tylko czas o tej porze ???? i handlowałem tylko na jednym meczu. Handluje również w ATP, jednak WTA nie sprawia mi problemów. Panie często dłużej &quot;guzdrają się&quot; przy serwisie i jest więcej czasu, natomiast ma to głownie znaczenie w handlu miedzy punktami.
marian78 - nie rozumiem do jakiego tematu się odwoływałeś piszac swego posta, wytłumacz to jak możesz.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
przez ostatnie 4 miesiące oglądałem codziennie średnio 7-10 różnych spotkań - kosz, siatka, tenis
więc idzie wyczuć co, gdzie, kiedy i w którym momencie postawić na Betfair, zresztą kontry itp. chciałem na normalnej bukmacherce także i kombinowałem, ale z marnym skutkiem - buk nie daje szans
teraz np. Bolmogolow czy jak mu tam z Lajoviciem
tylko brac kurs lay 4 na Lajovicia, bo zaraz będzie na 90% 5-6 back i pewnie z tych kilka ticków czy jakos to tam się nazywa
jak się już tyle naogolądało to idzie wyczuć kiedy gracz jest słabszy, kiedy będzie gorszy, czy ma szanse się odbić, i to widzę jest bardzo ważne na Betfair
jak się to umie wyczuwać, to nie ma sensu czekać na przerwy między gemami czy setami aż tak bardzo
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Widać że to Twoje oglądanie na dobre Ci nie wyszło bo nadal nie rozumiesz co się do Ciebie pisze.
Do grania jakie opisałeś nie jest Ci potrzebny żaden betfair,wiec zacznij pisac na temat albo oddal sie gwaltownie do dzialu dla poczatkujacych.
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Oczywiście ogladając na żywo bez problemu idzie wyczuć kto ma przewage itp ale chodzi o to aby wyczuć w która stronę będzie spadał kurs w przerwie. przykładowo w tym meczu przy stanie 3-2 dla Bogomolov&#39;a kursy były na niego 1,18 a Lajovic&#39;a 6,4. Który kurs byś kupił? 1,18 było nie adekwatne to pewnosci typu. Lajovic grał słabiej ale nie aż na tyle...
Jeżeli chcesz grać live, co jest bardzo ryzykowne i przynosi bardzo duże zyski jak i straty to bardzo proszę, z doświadczenia wiem że za jakiś czas wyzerujesz swój bank ????
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Bolgomolow zawsze wygrywa ze słabszymi średniakami wcześniej czy później ... ostatnio tak było a teraz Lajovic jest jeszcze słabszy od tego co grał poprzednio
Asashoriu lemingu - przynajmniej masz co czytać - doceń to, kiedy to w trudnych czasach jest tak trudno osiągalne : &gt;
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
rozumiem Korazz w zupełności co piszesz, trzeba oszacować odpowiednio kierunek w jakim podążą ludzie, więc w tym kierunku będą odpowiednie wahania kursu - wszystko jasne i zrozumiałe dla mojej jednej szarej : &gt;
a propo to kupiłem kurs na wygraną Azarenki w turnieju po 2.45 chyba
dzisiaj po zwycięstwie nad Bartoli kurs powinien zejść do 2.38 - tak myślę
 
Do góry Bottom