>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Trading przyszłością bukmacherki

alowy 5

alowy

Użytkownik
cashis wiem że nie ma schematu, ale sporo nauczyłem się już czytając właśnie wasze blogi, m.in. Twój, raddika, metalisty. Uczę się codziennie. Dziś na Milanie 1euro do przodu i własnie wszedłem w Saragossę i już też jestem 0,9euro do przodu
wszędzie po jednym ticku.
edit. Niestety w Saragosse wszedłem jeszcze raz na kilka minut przed meczem i z małego zysku zrobił mi się mały red na 0,9e. Ale jest kolejne doświadczenie.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
no ja wykonuje dziennie z 50 operacji na live, ale na razie jeszcze nie wchodzi wszystko co potrzeba
ale jestem dobrej myśli, lepsza selekcja, oczekiwanie na chętnych na kurs ... i myślę, że będzie coś z tego

przed chwilą Bayern wygrywał 2:1 i zaczął grać spokojnie na właśnie 2:1
znowu 20 minut bez emocji
Bayern + polska liga typu Lechia, Cracovia itp. są po prostu super do odczekiwania na różnicę rzędu 10 ticków :&gt;
po za tym jeżeli jest bardzo duży budżet typu 100.000 to spokojnie można stawiać podczas jakiejś kontuzji ... mija 40 sekund a ze 2 ticki mogą sie zrobić :&gt;
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
wziąłem właśnie kurs 2.3 Granollers, który jutro walczy z Chardym
moim zdaniem mimo zmęczenia faworyt jest tylko jeden
na B365 kurs jest 2.0

więc myślę że na BF przed meczem będzie około 2.15
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
na B365 kurs jest 2.0


więc myślę że na BF przed meczem będzie około 2.15
Nie wiem czemu uczepiłeś się Bet365 i traktujesz to jako odnośnik w która stronę pójdzie kurs... To nie o to chodzi. Nie pisz takich rzeczy bo w ten sposób możesz mylić innych użytkowników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Nie wiem czemu uczepiłeś się Bet365 i traktujesz to jako odnośnik w która stronę pójdzie kurs... To nie o to chodzi. Nie pisz takich rzeczy bo w ten sposób możesz mylić innych użytkowników.
Dokładnie. Jeśli już porównujesz kursy to polecam obserwować pinnacle, canbet czy chociażby sbobet, a nie b365. Kompletna bzdura
e: to do mariana wiadomość ;)
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
robisz tak, patrzysz na B365, dodajesz do kursu te 0.1 i już masz prawdziwy kurs : &gt; ja akurat patrze na b365 bo tu mam konto i tego używam tylko : &gt;

no i Granollersa sprzedałem po 2.2 (wziąłem 2.3) ale i tak do jutra powinien zejść na 2.1
ze 140 Euro aż 10 Euro zysku bedzie jak wygra, piekny zysk :&gt;
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
robisz tak, patrzysz na B365, dodajesz do kursu te 0.1 i już masz prawdziwy kurs : &gt; ja akurat patrze na b365 bo tu mam konto i tego używam tylko : &gt;

no i Granollersa sprzedałem po 2.2 (wziąłem 2.3) ale i tak do jutra powinien zejść na 2.1
ze 140 Euro aż 10 Euro zysku bedzie jak wygra, piekny zysk :&gt;
Wcale nie musisz mieć konta żeby porównywać kursy, a gorszych głupot nie słyszałem/czytałem jak Ty piszesz. Totalną bzdurą jest pierwsze Twoje zdanie. Są takie portale jak oddsportal.com i tam masz wszystkich bukmacherów. Tak jak pisałem wcześniej patrz na pinnacle, canbet i sbobet.
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
robisz tak, patrzysz na B365, dodajesz do kursu te 0.1 i już masz prawdziwy kurs : &gt; ja akurat patrze na b365 bo tu mam konto i tego używam tylko : &gt;

no i Granollersa sprzedałem po 2.2 (wziąłem 2.3) ale i tak do jutra powinien zejść na 2.1
ze 140 Euro aż 10 Euro zysku bedzie jak wygra, piekny zysk :&gt;
Zaznaczam , ze nie mam o tradingu pojęcia , ale mam zamiar kiedys spróbowac swoich sił
pyt dlaczego po sprzedaży zakupionego kursu musi on jeszcze wygrać abysmy w tym wypadku dostali 10 euro ?
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
po prostu bierzesz kurs jaki jest obecnie że Granollers tzw. Wygra, czyli ten zielony ... był kiedy patrzyłem 2.3
i czekam aż zrobi się dobry kurs na czerwonym polu
kurs na czerwonym tzw. Nie Wygra robi się dobry, tzn. 2.2 no i od ręki tam klikam i dostaje zwrot swoich 140E + 10E będzie wygranej jak mecz wygra Granollers, bo będzie 0 wygranej jak przeciwnik wygra, ale mozna tez zrobić żeby bylo wygranej 5E ten i ten , lub z jakimiś innymi proporcjami
tam w BF wszystko jest pokazane, pooglądaj filmy o tym
 
R 40

raddik

Użytkownik
Za nami weekend, który dla mnie nie przyniósł dużych zysków. Handlowałem bardzo niewiele, jedynie w sobotę na lidze angielskiej. Niestety prawie wszystkie mecze odbywały się o tej samej godzinie co na pewno odbiło się na płynności. Spotkania wieczorne innych lig miały takie słabe obroty, że strach było cokolwiek tam inwestować. Łącznie zaliczyłem 4 rynki, gdzie aż z 3 wychodziłem na zero a tylko 1 zakończyłem z zielenią

Uploaded with ImageShack.us

Newcastle - Everton CS 0-0:
Na tym właśnie rynku udało się wypracować jedynego greena tego dnia. Rynki MO oraz U/O 2.5 były bardzo sprzyjające. Kolejno kurs na faworyta spotkania czyli Newcastle ciągle szedł w górę, under natomiast powolutku sobie spadał. Trochę czaiłem się na rynku 0-0 zamiast od razu brać 11.0. Ktoś (czyt. Samuel) dość ostro potraktował ten koszyk i wtedy w pośpiechu ustawiłem się na początku kolejki po Back 11.0. Szybko kurs mi się przyjął i wystawiłem kontrę po 10.5. Na jej przyjęcie trochę musiałem poczekać, ale po raz kolejny poszła większa kasa i wszystko zostało odsprzedane. Screena niestety zapomniałem zrobić.

Liverpool - Swansea CS 0-0; U/O 1.5:

Rynku 0-0 z tego meczu mi najbardziej szkoda. Z samego rana widząc wzrastający over 2.5 postanowiłem całkowicie wyczyścić koszyk 18.5 gdzie stało prawie 500e. Posunięcie to było bardzo dobre bo już po chwili mogłem oddać wszystko po 17.5. Jednak nie uczyniłem tego, a kontrę wystawiłem jeszcze tick niżej czyli po 17.0. Pobrało się tam kilka euro i kurs zaczął odbijać powoli z powrotem. Na dodatek jeszcze Liverpool zaczął spadać i niestety over też. Z koszyka 18.5 powoli zaczęły znikać pieniądze a ponad nim było ich niewiele stąd moja decyzja o wyjściu. Po niedługim czasie ktoś wszedł z trochę większą kasą i kurs ponownie spadł do 17.5. Ponownie długo na tym poziomie się nie utrzymał i wrócił na 18.5, a nawet w pewnym momencie skubane było 19.0. Przed samym meczem już nie widziałem jak się ten kurs zachowywał.
Wszedłem również na rynek U/O 1.5 w tym spotkaniu. Na SB pojawiły się słowa, że over 1.5 może być zaniżony przy tym kursie over 2.5. Zainteresowałem się tym, sprawdziłem w swoich notatkach i faktycznie wydawało się ze kurs 1.25 na over 1.5 stał 1-2 ticki za nisko. Wziąłem więc od razu laya za 2k po 1.25 i czekałem za backiem na 1.27. Niestety jednak kurs tam nie zawędrował i zmuszony byłem do wyjścia bez zysku/straty.
Man Utd - Sunderland CS 0-0:
Tutaj Utd powolutku szło w górę i na overze 2.5 również można było zauważyć tendencję wzrostową. Zakupiłem więc szybko 0-0 po 21 licząc na dalsze wzrosty overa, gdyż stał on dość nisko, Man Utd w ostatnich meczach nie był zbyt skutecznym zespołem. Moje prognozy się nie sprawdziły i over po wybiciu spadł kilka ticków i szybko wyszedłem na zero, co było dobrą decyzją w tym przypadku bo w pewnym momencie zeszło wszystko z 22 i co nieco brało się nawet z 23.

Przeglądając ofertę piłki nożnej w bieżącym tygodniu zrzedła mi trochę mina. Jedyne ciekawe spotkanie, które wpadło mi w oko to puchar Hiszpanii L&#39;Hospitalet - Barcelona, o którym pisał juz zico. Mało tego w weekend nie grają w ogóle najlepsze europejski ligi. Może na kwalifikacjach do Euro U21 pojawią się jakieś lepsze obroty...
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
U mnie natomiast dzisiaj zielono. Przegladalem, oferta i zainteresowalem sie rynkiem Jagiellonia vs Legia. Legionisci jak wielu userow to nazywa &quot; sa w genialnej formie &quot;, no i po ogladaniu ich spotkania w Lidze Europejskiej nie mam prawa zaprzeczac, zgadzam sie z tym jednak tylko po czesci... Wielu pilkazy Legii jest obcokrajowcami, co niestety przeklada sie na to, ze wystepy na arenie Europejskiej bardziej ich motywuja do &quot; pokazania sie &quot; niz wystepy w jakiejsc tam Ekstraklasie, ale do rzeczy... Sledzilem ten rynek i widzialem olbrzymi popyt do zwyciestwo Legii ( wypowiedzi, i ogolna euforia wystepami ). Na gieldzie zobaczylem bardzo wysoki kurs na to spotkanie ( kupilem back Legia po 2,44 !! ). Zgodnie z moimi przewidywaniami kurs bardzo szybko malal ( bylo malo pieniedzy na kursach nizszych ), Kupilem zaklad o 15:45 (okolo) zeby juz o 17:30 ( na godzine przed meczem ) moc sprzedac go za po cenie 2,22. 11 tickow + uwazam sa swietny wynik zwlaszacza w tak krotkim okresie ( 2h ). Nie chcialo mi sie szukac ile wynosil ten kurs na kilka minut przed meczem ale sadze, ze mogl jeszcze bardziej spasc, jednak 11 tickow to i tak swietny wynik ( przynajmniej mnie taki zadawala w 110% ). Pozdrawiam
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
tak, Jagiellonia - Legia, kolejny fantastyczny leniwy mecz do under 1.5 gola i zrobienie około 50% z postawionej kwoty po 30 minutach wspaniałej ospałej gry : &gt;
wytrwali choc rozsadni mogli poczekac oczywiscie do np. 60 minuty i miec 100% zysku przy w sumie bardzo niewielkim ryzyku
liga polska jest the best
 
barcelonismo 0

barcelonismo

Użytkownik
U mnie natomiast dzisiaj zielono. Przegladalem, oferta i zainteresowalem sie rynkiem Jagiellonia vs Legia. Legionisci jak wielu userow to nazywa &quot; sa w genialnej formie &quot;, no i po ogladaniu ich spotkania w Lidze Europejskiej nie mam prawa zaprzeczac, zgadzam sie z tym jednak tylko po czesci... Wielu pilkazy Legii jest obcokrajowcami, co niestety przeklada sie na to, ze wystepy na arenie Europejskiej bardziej ich motywuja do &quot; pokazania sie &quot; niz wystepy w jakiejsc tam Ekstraklasie, ale do rzeczy... Sledzilem ten rynek i widzialem olbrzymi popyt do zwyciestwo Legii ( wypowiedzi, i ogolna euforia wystepami ). Na gieldzie zobaczylem bardzo wysoki kurs na to spotkanie ( kupilem back Legia po 2,44 !! ). Zgodnie z moimi przewidywaniami kurs bardzo szybko malal ( bylo malo pieniedzy na kursach nizszych ), Kupilem zaklad o 15:45 (okolo) zeby juz o 17:30 ( na godzine przed meczem ) moc sprzedac go za po cenie 2,22. 11 tickow + uwazam sa swietny wynik zwlaszacza w tak krotkim okresie ( 2h ). Nie chcialo mi sie szukac ile wynosil ten kurs na kilka minut przed meczem ale sadze, ze mogl jeszcze bardziej spasc, jednak 11 tickow to i tak swietny wynik ( przynajmniej mnie taki zadawala w 110% ). Pozdrawiam
Ja kupiłem kurs na Legie jak było jeszcze 2,7 sprzedałem po 2,32. Mój najlepszy handel jak do tej pory ????
 
player1 5

player1

Użytkownik
A jak to jest z tymi kursami?.Trzeba siedzieć po kilka godzin przed monitorem i czekać na jakiś trend? Czy też są jakieś programy,które powiadamiają dźwiękiem bądź w inny sposób?
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Nie musisz siedziec ... Mozesz sie od razu ustawic w kolejce do sprzedazy swojego zakladu, i jak kurs spadnie i bedzie wystarczajaca ilosc chetnych to Ci zaklad sie sprzeda i bedzie na +. Jednak znacznie bezpieczniej jest &quot;pilnowac&quot; wahan kursow, bo jesli cos by szlo nie po Twojej myslisz to mozesz szybko sprzedac aby wyjsc z mniejszym minusem ( sytuacja taka, ze np. kupujesz back Barcelona za 1,2 bo uwazasz, ze na to ludzie sie rzuca i kurs spadnie, jednak w miedzyczasie do mediow docieraja wiadomosci, ze Messi ma kontuzje, i ktos jeszcze nie zagra z podstawowych zawodnikow, zwykle to wywoluje chaos na rynku i kurs na Barce rosnie ( nawet znacznie ) wiec wtedy trzeba go pilnowac i sprzedac z jak najmniejszym minusem ). Chyba dosc jasno napisalem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Sa programy to przewidywania trendu np. betfair prognossis. Ja robie tak iz obserwuje 3 zdarzenia (chwile po ukształtowaniu sie rynku) wczesniej wyselekcjonowane i obserwuje ruchy kursow na bf oraz na bukmacherach. potem wybieram 1 według mnie najlepszy kupuje i czekam na spadek lub wzrost ciągle obserwując rynek ????
 
R 40

raddik

Użytkownik
Betfair prognosis bardzo fajny program, mam nadzieje, ze kiedys mario reaktywuje jego działania! ????
Dziś u Geeka - software na Betfair znajomy podesłał mi wczorajszą dniówkę na siatkówce... Ma facet patent i dobrą strategię na tą dyscyplinę. Nie znam konkretów ale gra live ze streamem... Kiedyś czytałem również live strategie gofra na tenisa i mimo, iż wszystko na żywo to jego metoda opierała się na praktycznie zerowym ryzyku!


Oferta dla handlujących nożną ostatnio nie rozpieszcza.
Dzisiaj jednym z ciekawszych meczy nadającym się do handlu było spotkanie Copa del Rey: L&#39;Hospitalet - Barcelona. Wczoraj przymierzałem się do jakiegoś laya Barcy, ale jednak się nie zdecydowałem bo dzisiaj dopiero od południa mogłem śledzić rynek, a przez ten czas dużo się mogło wydarzyć. Liczyłem również, że Barca na taki mecz wyjdzie w całkowicie rezerwowym składzie i będzie to można wykorzystać np na rynku CS 0-0. Jednak na niecałą godzinę przed rozpoczęciem spotkania, po ogłoszeniu wyjściowego składu zarówno kurs na over 2,5 jak i na gości spadł dość mocno. Tak więc na tych rynkach nie udało mi się nic wyciągnąć.
Wcześniej jednak wszedłem na spotkanie, o którym pisał cycu Chesterfield - Tranmere. Całkiem niezła płynność na tym rynku, ładny wykresik, więc za niewielką stawkę postanowiłem wejść z Backiem na gości. Ustawiłem się w koszyku 2,52 i po chwili moja stawka została w całości pochłonięta. Kurs powolutku spadał, a ze swoją kontrą ustawiłem się początkowo na 2,42. Kurs jednak na większą chwilę zatrzymał się na 2,46/2,48, a do rozpoczęcia spotkania było coraz bliżej. Bojąc się, że za chwilę może nastąpić jakieś wybicie do góry jak to bywa na minuty przed rozpoczęciem postanowiłem przesunąć tą kontrę na 2,46. Po kilku sekundach ktoś wszedł z większą kasą i wykupił wszystko z 2,46 oraz 2,44 po czym kurs przez parę minut skubał nawet 2,42. Na niecałe 10 min przed pierwszym gwizdkiem w końcu nastąpiło odbicie kursu. Green niewielki ale ważne, że jest ????

Uploaded with ImageShack.us
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
czy mi się wydaje, czy dla tradera generalnie lepiej brać kursy NIE WYGRA czyli LAY ?
gdyż back znaczy WYGRA bierze większa rzesza użytkowników, bo nie tylko traderzy a tez sporo normalnych graczy co tylko kupują kursy WYGRA
tak się zastanawiam, bo można wyłączyć pokazywanie WYGRA i NIE WYGRA na tylko samo WYGRA czyli dla takich co tylko biorą kurs
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ma facet patent i dobrą strategię na tą dyscyplinę. Nie znam konkretów ale gra live ze streamem... Kiedyś czytałem również live strategie gofra na tenisa i mimo, iż wszystko na żywo to jego metoda opierała się na praktycznie zerowym ryzyku!
A premium charge? ;)
 
O 3

odkrywca

Użytkownik
Hey na codzień zajmuję się grubą grą u w serwisie bet365 bywa że siędzę i po 12 h dziennie i obserwuje rynki ogladam materialy wideo itp także wiem co w trawie piszczy póki co sceptycznie podchodze do tradingu ale traktuje to jako nauke odskocznie takze prosilym o pomoc a nóż coś z tego wyjdzie;&gt;
Mam nadzieje że potraktujecie mnei ulgowo nie odsylajac na yt czy dział dla początkujących ????
O ile dobrze rozumiem gram teraz Federera po kursie 1.33 przewiduje iż rynek w dnu jutrzejszym (kurs) spadnie o 7gr do 1,26
Zarabiam 7gr na jednostce tak
Przy wejsciu za 10 000 e zyskuje 700zl tak?:&gt;

W jaki sposob teraz &quot;sprzedac zaklad&quot; jak juz kurs spadnie do 1,26?
Nie jestem pewien czy nie myle tradingu z obstawianiem czekaniem na spadek / wzrost i granie kontry :&gt;

Z góry bardzo dziekuje za pomoc ;&gt;
 
Do góry Bottom