>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
whitee 0

whitee

Użytkownik
Czy totomix przyjmie zakład za 2 zł, do wygrania 3 zł?
Wiem, że to nieopłacalne ale pytam z ciekawości. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
ponio 0

ponio

Użytkownik
Wpłaciłem hajs na konto ligi mixu i jak mam dawac te mecze?

Obczaić i zaznaczyc ekupon i mam tam wziasc AKCEPTUJ Kupon?
JAk wygram to mam tam iść do nich ale mam im dac tylko to kartę?
 
B 25

bobo

Użytkownik
Jak trafisz kupon wchodzisz w moje kupony i obok tam jest dodaj do wydruku zaznaczasz i pozniej zakladka moje wydruki i tam masz haslo ktore musisz spisac i pojsc z tym haselm i karta do punktu toto-mix
 
ponio 0

ponio

Użytkownik
EJ ocb z tymi zakladami zamnkiteymi i otwartymi i co to znaczy to:
&#39;Jeżeli jednorazowo wystawiasz dużo kuponów, możesz zdecydować ile kolejnych kuponów będziesz mógł zatwierdzić za pomocą jednego kodu SMS. Wpisz swoje hasło i wybierz, na ile kuponów ważny będzie jeden kod SMS. Zwróć uwagę, że kod SMS ma zawsze ograniczony czas ważności.&#39;
 
B 25

bobo

Użytkownik
No jesli wysylasz sporo kuponow to bedziesz musial czekac do kazdego na inny kod. W ustawieniach sobie mozesz zmienic na ile taki kod bedzie wazny i za jednym kodem bedziesz mogl wyslac wiecej kuponow...
 
ponio 0

ponio

Użytkownik
Ktoś korzystał z tej funkcji? że dał kilka kuponów na raz i na jeden kod? Tam pisze ilosc kuponow np:6(kod ważny 35min) i oco hcodzi z tymi munutami? że kod wygasza po 35 min?
 
M 0

mejas

Użytkownik
Zakład systemowy 2 z 3
Witam.

http://img230.imageshack.us/my.php?image=kuponmq0.png

Jestem początkujący i chciałbym się dowiedzieć czy ten kupon jest dobrze zrobione (na tym kuponie są pierwsze leprze mecze - nie stawiam ich).
Jeśli kupon jest dobrze zrobiony to znaczy że jak wejdą mi 2 z 3 meczy (obojętnie które 2) to już coś wygrałem? A i jeszcze jedno jak pójdę postawić taki kupon to płacę 5zł czy 15?

Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam.
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Witam.
http://img230.imageshack.us/my.php?image=kuponmq0.png
Jestem początkujący i chciałbym się dowiedzieć czy ten kupon jest dobrze zrobione (na tym kuponie są pierwsze leprze mecze - nie stawiam ich).
Jeśli kupon jest dobrze zrobiony to znaczy że jak wejdą mi 2 z 3 meczy (obojętnie które 2) to już coś wygrałem? A i jeszcze jedno jak pójdę postawić taki kupon to płacę 5zł czy 15?
Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam.
Tak, jak wejda przynajmniej 2 mecze to wygrywasz, ale musisz w takim przypadku dobierac duze kursy ????
Placisz 15zl
 
S 0

swistak

Użytkownik
Jak toto-mix rozlicza sytuację, która była dzisiaj w meczu Tottenham-Arsenal??
Otóż linia ilości żółtych kartek była 3,5 - i były 4, ale Eboue dostał 2 żółte i w konsekwencji czerwoną ... miał ktoś taką sytuację? Jak totomix to rozlicza. Thx
 
D 0

dikimow43420

Użytkownik
jako 4 żółte kartki

ja niemam 18 lat a karte spoko dostałem

no ale brakuje mi mało do 18 tyle ze ani sie nie pytała o dowód
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
Witam. Po dzisiejszej wizycie w Toto-Mix zaciekawiły mnie następujące kursy:
Bielsko Biała-Kalisz H (0-2,5) 1.40 2.40
Bielsko Biała-Kalisz DW 3:0 1.27
Według mnie, żeby wszedł handi -2,5, mecz siatkówki musi skończyć się wynikiem właśnie 3:0, czyż nie? Powiedzcie mi czy to ja się mylę, czy to tylko ich niedopatrzenie?
 
wlodi 0

wlodi

Użytkownik
Dzisiaj bylem w Toto-Mixie i puscilem kupon z godzina 16:23 a umiescilem na nim Slask ktory gral o 16 (nie wiedzialem o ktorej graja dlatego postawilem) Czy ktos wie co w takiej sytuacji ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom