>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Witam. Po dzisiejszej wizycie w Toto-Mix zaciekawiły mnie następujące kursy:
Bielsko Biała-Kalisz H (0-2,5) 1.40 2.40
Bielsko Biała-Kalisz DW 3:0 1.27
Według mnie, żeby wszedł handi -2,5, mecz siatkówki musi skończyć się wynikiem właśnie 3:0, czyż nie? Powiedzcie mi czy to ja się mylę, czy to tylko ich niedopatrzenie?
Często widziałem takie sytuacje. Sam aż siadałem nad tym i myślałem o co tu chodzi. Przecież wiadomo, że w siatkówce handi -2,5 = wynikowi 3:0.
Jeszcze niestety nie udało mi się wymyślić jak to wykorzystać ;).
 
B 25

bobo

Użytkownik
Nie wiadomo jak rozlicza, podam przyklad mam karte toto zeby grac w necie i mecze ktore sie skonczyly moglem nadal obstawiac i rozliczyli bez problemu ????
 
prosto_z_polski 0

prosto_z_polski

Użytkownik
Witam.
Mam sprawe na temat rozliczenia meczu.
Ebbsfleet United 1 - 0 Burton
Mecz ten skonczyl sie przed czasem... Z tego co wiem przerwany zostal w 72min przez pogode.
I tu moje pytanie...
Ten mecz zostanie rozliczony po kursie 1,0 czy liczy sie wynik jaki byl do momentu przerwania meczu ?
z gory dzieki za odp.
pzdr.
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
Witam.
Mam sprawe na temat rozliczenia meczu.
Ebbsfleet United 1 - 0 Burton
Mecz ten skonczyl sie przed czasem... Z tego co wiem przerwany zostal w 72min przez pogode.
I tu moje pytanie...
Ten mecz zostanie rozliczony po kursie 1,0 czy liczy sie wynik jaki byl do momentu przerwania meczu ?
z gory dzieki za odp.
pzdr.
&quot;W takich przypadkach zawsze obowiązuje zasada 2 dni. Po tym czasie przełożone (nierozegrane) zdarzenia zostają unieważnione (N), a w przypadku przerwanych wprowadzany jest wynik z boiska w momencie przerwania meczu – o ile w ciągu 2 dni mecze nie zostaną dograne lub rozegrane na nowo.&quot;
Czyli jak meczu nie dokończą w ciągu 2 dni to zaliczą wynik 1-0.
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
ta??? raczej jak mecz jest przełożony to rozliczaja po kursie 1.0
Jeśli mecz został przerwany w 72 minucie przy wyniku 1:0 i w ciągu 2 dni nie zostanie dokończony, zaliczony zostaje wynik 1:0. Sam tego nie wymyśliłem. Wszystko opisane jest na stronie Toto-Mix.
 
ponio 0

ponio

Użytkownik
Jeśli mecz został przerwany w 72 minucie przy wyniku 1:0 i w ciągu 2 dni nie zostanie dokończony, zaliczony zostaje wynik 1:0. Sam tego nie wymyśliłem. Wszystko opisane jest na stronie Toto-Mix.

Ale na livescorze pisało ze jest ANULOWANY i wynik 0:0
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
nie ma takiej opcji ze nie zostal dokonczony mecz i byl wynik jaki byl. w regulaminie jest ze skoro zostal anulowany to i w buku tez zostal anulowany.
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
Ale na livescorze pisało ze jest ANULOWANY i wynik 0:0
nie ma takiej opcji ze nie zostal dokonczony mecz i byl wynik jaki byl. w regulaminie jest ze skoro zostal anulowany to i w buku tez zostal anulowany.
Panowie, nie wymyśliłem tego sam. Wiem doskonale, że mecz został ANULOWANY i pewnie większość buków zwróci stawkę, ale Toto-Mix rozliczył to spotkanie jako zwycięstwo Ebbsfleet United. Z resztą jest to dokładnie opisane w ich regulaminie, więc nie wiem skąd ta dyskusja? Jeśli dalej mi nie wierzycie zapraszam na stronę Toto-Mix do zakładki WYNIKI.
 
_teo 1

_teo

Użytkownik
Jak długo ważny jest wygrany kupon? Tzn. po jakim czasie najpóźniej mogę odebrać wygraną?
 
K 0

krakk

Użytkownik
A jak to jest jak stawiam ze zawodnik strzeli bramke a on w rzeczywistowsci nie wystapi w meczu? Wtedy ten zakład juz nie siada czy stawka jest 1.00??
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Jeśli mecz został przerwany w 72 minucie przy wyniku 1:0 i w ciągu 2 dni nie zostanie dokończony, zaliczony zostaje wynik 1:0. Sam tego nie wymyśliłem. Wszystko opisane jest na stronie Toto-Mix.

bo oni tak mają,kiedyś był mecz vetra-legia w intertoto i wynik był 2-0 do ht mecz przerwany przez kibiców legi, toto mix rozliczył wtedy w całym meczu under 2,5 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom