>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Nie reklama tylko nabili Ci kupon na czyjąś kartę ????

Dokładnie...może tak być.Czyli zapewne ktoś nabija sobie kupony na kartre i dzięki Twoim trafionym zdarzeniom on jest np: w jakimś rankingu wyżej.Nie wiesz czy STSY prowadza jakiś konkurs własnie? ;p Posprawdzaj i sie dowiedz ;]
 
J 0

jablona

Użytkownik
Słuchajcie mam problem w środę gra Barcelona z Atletico Bilbao i oznaczone tam jest neutr. i mam problem co to znaczy to -&gt; neutr. ???? Z góry dziękuję ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Słuchajcie mam problem w środę gra Barcelona z Atletico Bilbao i oznaczone tam jest neutr. i mam problem co to znaczy to -&gt; neutr. ???? Z góry dziękuję ????

Oznacza to ze mecz bedzie na neutralnym terenie, na stadionie Mestalla w Walencji.
 
J 0

jablona

Użytkownik
Mam jeszcze takie pytanie ???? Czy jest w toto mix-e opcja 6z8 Czyli ze obstawiasz 8 meczy a 6,7,8 ci wchodzi i wygrywasz dane pieniądze ???? ???? Może to pytanie głupio zabrzmi ale jestem Amatorem ????
Ps.Jeżeli jest taka opcja to napiszcie jak to sie obstawia ????
Ps2. Z góry Dziękuję ???? ;)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Mam jeszcze takie pytanie ???? Czy jest w toto mix-e opcja 6z8 Czyli ze obstawiasz 8 meczy a 6,7,8 ci wchodzi i wygrywasz dane pieniądze ???? ???? Może to pytanie głupio zabrzmi ale jestem Amatorem ????

Ps.Jeżeli jest taka opcja to napiszcie jak to sie obstawia ????
Ps2. Z góry Dziękuję ???? ;)
Napewno jest, u buka normalnie obstawiasz, wybierasz 8 zdarzen i mowisz ze chcesz w rozpisie 6z8. Na tym ich e-kuponie to Ci nie powiem bo nie grywam tam i nie do konca to ogarniam a nie chce Cie wprowadzac w blad.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Na e-kuponie wpisujesz po prostu system A: 6 z 8 i w kolumnie &quot;A&quot; zaznaczasz które mecze chcesz włączyć do systemu. Tylko pamiętaj, że w grach systemowych płaci się więcej.
To jest:
stawka x ilość kombinacji = zapłata
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
tzn ile sie płaci ??
Na kazdy taki system (rozpis) przypada dana liczba kombinacji, w przypadku 6z8 jest to 28 kombinacji. Wiec stawke mnozymy razy 28. Stawiajac 1zl na kazda kombinacje wartosc kuponu (kwota do zaplaty) wyniesie 28zl.
 
J 0

jablona

Użytkownik
i tak z ego nic nie rozumiem ???? Był bym wdzięczny jeżeli by ktoś opisał jak to sie obstawia Krok po kroku ???? na jakimś przykładziee ;) xD Jeszcze jedno pytanie ???? Jak jest mecz Jagiellonia I Polonia Warszawa i kolo tego pisze podwójna szansa to co to znaczy &gt;&gt;??? Z góry dziękuje ;)
Jeżeli moje pytania wydają wam sie śmieszne to zrozumcie ze jestem amatorem ???? xD :p
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
i tak z ego nic nie rozumiem ???? Był bym wdzięczny jeżeli by ktoś opisał jak to sie obstawia Krok po kroku ???? na jakimś przykładziee ;) xD Jeszcze jedno pytanie ???? Jak jest mecz Jagiellonia I Polonia Warszawa i kolo tego pisze podwójna szansa to co to znaczy &gt;&gt;??? Z góry dziękuje ;)
Jeżeli moje pytania wydają wam sie śmieszne to zrozumcie ze jestem amatorem ???? xD :p

Ale po co zadajesz pytanie na forum, skoro moglbys pojsc do toto-mixa i kolektor odpowie ci na wszystkie pytania 100% poprawnie i dokladnie...
 
J 0

jablona

Użytkownik
Ale po co zadajesz pytanie na forum, skoro moglbys pojsc do toto-mixa i kolektor odpowie ci na wszystkie pytania 100% poprawnie i dokladnie...
Nie myślałem o tym ???? xD dzięki:spokodfhgfh:za wskazówkę ???? ???? :-?:-?:-? ????
 
1 0

1mcat

Użytkownik
Ja mam pytanie trochę z innej beczki, chciałbym obstawic jutro parę meczy z French Open, które zaczynają się o 11.00. Czy kupon zostanie puszczony ok. godziny 10.30, czy będzie to już za późno?
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Witam !
Mam takie pytanie do osób, które grają w internetowym toto-mixie:

Jak mogę połączyć wygrane i odebrać je za jednym razem?

Tzn. np wczoraj wygrałem kilka kuponów po kilka złotych i koleś mi dzisiaj powiedział, że na następny raz mam je połączyć w jedną wygraną, ale nie wiedział jak to zrobić. bardzo proszę o pomoc. Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom