>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
whitee 0

whitee

Użytkownik
Czy totomix przyjmie zakład za 2 zł, do wygrania 3 zł?
Wiem, że to nieopłacalne ale pytam z ciekawości. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
ponio 0

ponio

Użytkownik
Wpłaciłem hajs na konto ligi mixu i jak mam dawac te mecze?

Obczaić i zaznaczyc ekupon i mam tam wziasc AKCEPTUJ Kupon?
JAk wygram to mam tam iść do nich ale mam im dac tylko to kartę?
 
B 25

bobo

Użytkownik
Jak trafisz kupon wchodzisz w moje kupony i obok tam jest dodaj do wydruku zaznaczasz i pozniej zakladka moje wydruki i tam masz haslo ktore musisz spisac i pojsc z tym haselm i karta do punktu toto-mix
 
ponio 0

ponio

Użytkownik
EJ ocb z tymi zakladami zamnkiteymi i otwartymi i co to znaczy to:
&#39;Jeżeli jednorazowo wystawiasz dużo kuponów, możesz zdecydować ile kolejnych kuponów będziesz mógł zatwierdzić za pomocą jednego kodu SMS. Wpisz swoje hasło i wybierz, na ile kuponów ważny będzie jeden kod SMS. Zwróć uwagę, że kod SMS ma zawsze ograniczony czas ważności.&#39;
 
B 25

bobo

Użytkownik
No jesli wysylasz sporo kuponow to bedziesz musial czekac do kazdego na inny kod. W ustawieniach sobie mozesz zmienic na ile taki kod bedzie wazny i za jednym kodem bedziesz mogl wyslac wiecej kuponow...
 
ponio 0

ponio

Użytkownik
Ktoś korzystał z tej funkcji? że dał kilka kuponów na raz i na jeden kod? Tam pisze ilosc kuponow np:6(kod ważny 35min) i oco hcodzi z tymi munutami? że kod wygasza po 35 min?
 
M 0

mejas

Użytkownik
Zakład systemowy 2 z 3
Witam.

http://img230.imageshack.us/my.php?image=kuponmq0.png

Jestem początkujący i chciałbym się dowiedzieć czy ten kupon jest dobrze zrobione (na tym kuponie są pierwsze leprze mecze - nie stawiam ich).
Jeśli kupon jest dobrze zrobiony to znaczy że jak wejdą mi 2 z 3 meczy (obojętnie które 2) to już coś wygrałem? A i jeszcze jedno jak pójdę postawić taki kupon to płacę 5zł czy 15?

Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam.
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Witam.
http://img230.imageshack.us/my.php?image=kuponmq0.png
Jestem początkujący i chciałbym się dowiedzieć czy ten kupon jest dobrze zrobione (na tym kuponie są pierwsze leprze mecze - nie stawiam ich).
Jeśli kupon jest dobrze zrobiony to znaczy że jak wejdą mi 2 z 3 meczy (obojętnie które 2) to już coś wygrałem? A i jeszcze jedno jak pójdę postawić taki kupon to płacę 5zł czy 15?
Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam.
Tak, jak wejda przynajmniej 2 mecze to wygrywasz, ale musisz w takim przypadku dobierac duze kursy ????
Placisz 15zl
 
S 0

swistak

Użytkownik
Jak toto-mix rozlicza sytuację, która była dzisiaj w meczu Tottenham-Arsenal??
Otóż linia ilości żółtych kartek była 3,5 - i były 4, ale Eboue dostał 2 żółte i w konsekwencji czerwoną ... miał ktoś taką sytuację? Jak totomix to rozlicza. Thx
 
D 0

dikimow43420

Użytkownik
jako 4 żółte kartki

ja niemam 18 lat a karte spoko dostałem

no ale brakuje mi mało do 18 tyle ze ani sie nie pytała o dowód
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
Witam. Po dzisiejszej wizycie w Toto-Mix zaciekawiły mnie następujące kursy:
Bielsko Biała-Kalisz H (0-2,5) 1.40 2.40
Bielsko Biała-Kalisz DW 3:0 1.27
Według mnie, żeby wszedł handi -2,5, mecz siatkówki musi skończyć się wynikiem właśnie 3:0, czyż nie? Powiedzcie mi czy to ja się mylę, czy to tylko ich niedopatrzenie?
 
wlodi 0

wlodi

Użytkownik
Dzisiaj bylem w Toto-Mixie i puscilem kupon z godzina 16:23 a umiescilem na nim Slask ktory gral o 16 (nie wiedzialem o ktorej graja dlatego postawilem) Czy ktos wie co w takiej sytuacji ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom