>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Ludzie kochane, na kuponie zdarzenia rozliczone, ale status wciąż zamkniety, a nie wygrany! I nie moge pojsc po odbior wygranej. Do bani jest ich poziom usług!

Otoz to, nikt ci pieniazkow nie ukradnie... spokojniutko, bez stresu,,,

Przeciez kolezko i w powaznych firmach internetowuch nieraz sa roznego rodzaju opoznienia, dzialasz przez internet a to z zalozenia jest twor wadliwy ???? )
 
vanmaster 0

vanmaster

Użytkownik
Mam pytanie. Czy ktoś się orientuje w tym, że w totomix bardzo szybko rozliczają kupon ? Np. jest możliwość odebrania ewentualnej nagrody jeszcze dzisiaj ? Coś takiego słyszałem, ale nie jestem pewny.
 
whitee 0

whitee

Użytkownik
W totomixie jest coś takiego:
NUMEREK: (1-18 ) 05.01 1.80
NUMEREK: (19-36) 05.01 1.80
Powiedzmy, że stawiam te dwa zdarzenia i wygrywam gdy w losowaniu padnie przynajmniej jedna liczba z przedziału 1-18 i jedna z 19-36?
I czy dobrze mi się wydaje, że w takim razie to dość łatwy sposób na zyskanie dużych pieniędzy? Chyba, że coś źle rozumiem... Proszę o rady.
 
adi1026 0

adi1026

Użytkownik
Chlopaki jak to jest .... wysyłam kupon mam kilka zdarzeń wszystko wchodzi jeden mecze przełożony jak totomiks mi to rozlicza ?
PS data na którą mecz przełożony nie znana.
 
P 0

pizza

Użytkownik
Wygrał ktoś z Was może vouchery 50 / 100 złotych w ostatnim promo Toto-Mixa? Rzekomo miały być dzisiaj do odebrania, ale pacjentka w Totolotku powiedziała że nie wie kiedy będą - może zależy od punktu? Ktoś już odebrał?
 
S 0

smart

Użytkownik
W większości punktów vouchery już są, ale teoretycznie kierownictwo ma czas na ich dostarczenie do 20 stycznia. Także trochę cierpliwości. :p
 
P 0

pizza

Użytkownik
Ok, dzięki serdeczne.
Pytanie jeszcze jedno, bo zdaje się że pacjentka w Totolotku mnie wprowadziła w błąd. Te 50 / 100 zł to jest na 5 / 10 kuponów po 10 zł? Czy można puścić np. dzielić to na kupony po 5 zł? Wydaje mi się, że vouchery są na kupony po 10 zł aczkolwiek mogę się mylić. ; )
 
ponio 0

ponio

Użytkownik
Witam. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak obstawiać w totomixie system blokowy? jak to mam zaanznaczac?

PS. Strona totolotka często z samego rana nie działa
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Witam. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak obstawiać w totomixie system blokowy? jak to mam zaanznaczac?

PS. Strona totolotka często z samego rana nie działa
jak juz masz eKupon, to tam po prawo masz &quot;blok&quot; i poprostu zaznacz wszystkie mecze ktore chcesz do bloku taka sama liczba wpisana w tym polu. Nie wiem czy zrozumiesz bo troche pokrecilem, ale mam nadzieje ze zalapiesz :p Dajesz pozniej przeladuj kupon i system sobie jaki chcesz ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom