>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
S 7,2K

smowky

Użytkownik
Jeszcze mam jedno pytanko, mianowicie czy moge w jakis sposob dodac wygrana z kuponu w internecie np za 2zl wygralem na czysto 10 do swojego konta?Nie oplaca mi sie isc do punktu i odbierac tak smiesznej sumy czy jest taka opcja??
 
whitee 0

whitee

Użytkownik
Mam pytanie... W Totomixie był do obstawienia mecz Young Boys - Gossau, postawiłem tak:Young Boys - Gossau 1.
Patrze na livescore a tam ten mecz wygląda tak: Gossau - Young Boys... Czyli na odwrót. Jak mam to rozumieć? Póki co Young Boys prowadzi ale czy na moim kuponie też? O co chodzi?
 
footballfactory 0

footballfactory

Użytkownik
Jeszcze mam jedno pytanko, mianowicie czy moge w jakis sposob dodac wygrana z kuponu w internecie np za 2zl wygralem na czysto 10 do swojego konta?Nie oplaca mi sie isc do punktu i odbierac tak smiesznej sumy czy jest taka opcja??
Z tego co się orientuje na dzień dzisiejszy nie ma takiej opcji jeszcze. Kupon ma ważność 60 dni i nie trzeba odrazu wypłacać. Można też robić sobie zbiorcze wydruki, czyli pare wygranych zebrać i dopiero udać się do punktów. Fakt, brakuje tego doliczania do salda, ale pewnie to też się z czasem pojawi
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
ciekawe to z tym graniem online, zobaczymy co bedzie dalej

widziałem tez, że dają jakiś bonus 10%, czyli co bez podatku by było? bo nie wiem dokładnie o co w tym chodzi


a z tym, że nie mają często na wypłaty to się zgadza, czasami nawet nie mają 300zł wypłacić, raz jeździłem po różnych punktach w wawie i nigdzie nie mieli, w między czasie dwa inne wygrane kupony już miałem

w punktach zawsze mi mówią, że mają 30 dni na wypłacenie kasy
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
ciekawe to z tym graniem online, zobaczymy co bedzie dalej

widziałem tez, że dają jakiś bonus 10%, czyli co bez podatku by było? bo nie wiem dokładnie o co w tym chodzi
Całkiem ciekawie to wygląda. Zagrałem już kilka kuponów i nie było żadnych problemów.
A ten bonus, to jest 10% do wpłaty, przy czym bonus zaokrąglany jest w dół to znaczy, że jeśli wpłacimy np. 17 zł. to nas bonus wyniesie 1,7zł. ~1zł, czyli na koncie będziemy mieli 18zł.
Wysyłałem do nich meila i z tego co mi odpisali, to nie wykluczają, że wprowadzą zakłady live.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Całkiem ciekawie to wygląda. Zagrałem już kilka kuponów i nie było żadnych problemów.
A ten bonus, to jest 10% do wpłaty, przy czym bonus zaokrąglany jest w dół to znaczy, że jeśli wpłacimy np. 17 zł. to nas bonus wyniesie 1,7zł. ~1zł, czyli na koncie będziemy mieli 18zł.

Wysyłałem do nich meila i z tego co mi odpisali, to nie wykluczają, że wprowadzą zakłady live.

super by było polski buk

a powiedz mi na jakiej zasadzie tj bo troche nie czaje tego

loguje się na ich stronie, ide do toto odebrać karte, wpłacam np. 1000 zł i mam 1100 zł na koncie, pózniej w necie moge obstawiać zakłady i co z odebraniem wygranej musze drukować kupony? czy podaje tylko numer?

dobrze to rozumiem ? na jakiej to jest zasadzie dokładnie?

jeszcze jedno czy ten bonus 10% jest tylko od pierwszej wpłaty?
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
super by było polski buk

a powiedz mi na jakiej zasadzie tj bo troche nie czaje tego

loguje się na ich stronie, ide do toto odebrać karte, wpłacam np. 1000 zł i mam 1100 zł na koncie, pózniej w necie moge obstawiać zakłady i co z odebraniem wygranej musze drukować kupony? czy podaje tylko numer?

dobrze to rozumiem ? na jakiej to jest zasadzie dokładnie?

jeszcze jedno czy ten bonus 10% jest tylko od pierwszej wpłaty?
Żeby grać przez internet musisz mieć konto w lidze mixu. Jeśli je masz to musisz w punkcie toto-mixa uaktualnić dane o numer telefonu.
Następnie także w punkcie toto-mixa kupujesz &quot;zakład otwarty&quot; (innymi słowy jest to wpłata na konto).
W domu obstawiasz to co chcesz. Wygranej jeszcze nie odbierałem, także nie wiem dokłądnie jak to jest. W każdy razie trzeba to odiberać w punkcie toto-mixa.
A z tym bonusem to sam nie wiem, ale wydaje mi się, że do każdej wpłaty.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
napisałem emiala do nich i odpisali, że od każdej wpłaty te 10%, czyli wychodzi jakbyśmy grali bez podatku, a wiadomo kursy w toto wyższe, więc good
 
haggard 0

haggard

Użytkownik
Witam

A orientuje się ktoś czy jeśli wpłacę np 50PLN, i zagram za 3 dychy, wygram 100PLN, to czy na koncie będę miał 120PLN, czy po prostu zostaną mi 2 dychy i te wygrany kupon do odebrania? Pozdro..
 
whitee 0

whitee

Użytkownik
Jak obliczyć sobie ile wygrałem grając systemem np. 3z4?
Mam tak:
Mecz A 1,25
Mecz B 2,35
Mecz C 2,05
Mecz D 2,10
Stawka 1 zł, wartość kuponu 4 zł.
Za mecz A B i C mam do wygrania 5,40. Jak to można wyliczyć?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Bardzo łatwo. Otóż mnożysz przez siebie 3 kursy jakie będą w każdej kombinacji oraz przez 90% stawki na zakład (w tym wypadku 0,90 zł)
I masz np. tak:
ABC = 1,25*2,35*2,05*0,9 = 5,40
BCD = 2,35*2,05*2,10*0,9 = 9,10
 
ponio 0

ponio

Użytkownik
Witam jestem tu nowy . Widze powyżej że piszecie o te karcie z totomixa, Może mi ktoś to dokładnie wyjaśnić co mam z nią zrobic? prosze;]
Zawsze grałem w fortunie lecz teraz obok szkoły otworzyli totomixa więc mam blisko;]
zajrzałem tam pierwszy raz i dalem kuponik malutki za 2 zł i od razu wygralem 14 zł i dostalem tą kartę.Prosze jeszcze raz wytlumaczyc mi OCB z tą karta i tam ma chyba podac swoj numer komy ale nic facet nie mówił. proszę
 
footballfactory 0

footballfactory

Użytkownik
Jeżeli masz już kartę, to wystarczy tylko zgłosić w punkcie chęć założenia takiego konta. Podasz nr telefonu. Kolektor wydrukuje ci potwierdzenie rejestracji na którym znajdue się tymczasowe hasło do twojego konta. Loginem będzie na początku nr twojej karty. Możesz też odrazu kupić tzw. &quot;zakład otwarty&quot; aby zasilić konto.
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Tutaj jak przykładowo wpłacisz 1000 zł dostajesz ten bonus 100 zł ale jest jedna zasada - wpłacasz i musisz grać za tą kwote niema opcji wypłaty - jedynie poprzez wygrany kupon bo Ty u nich wpłacając pieniądze automatycznie zawierasz zakład za tą kwote tylko że manewrujesz w domu co i jakie pozycje mają być obstawione
W sumie to dobre bo po pieniadze odrazu na drugi dzień idziesz nie musisz czekac na przelewy czy to z Expekta czy innego internetowego buka poNIo a co chcesz z tą kartą zrobić ? Uaktualniasz w karcie swój numer telefonu i masz możliwość obstawiania meczy przez internet - za wygrany kupon dostajesz punkty tak jak w konkurencyjnych bukach takie promocje są standardem - Totomix sie wycwanił i plus to że niemusisz latać co chwile do punktu tylko wygodnie z domku sobie obstawiasz a to napewno wielu graczy przyciągnie w swoje skromne progi ;) a numer telefonu podajesz aby weryfikować każdy zaklad obstawiony na stronce kodem sms tyle w temacie.
Pozdrawiam KOHORTA
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Odbierał już ktoś wygraną? Bo kumpel miał z tym problem.
Wygrał skromne 15zł. Status kupony był &quot;wygrany&quot;. Dodał to do wydruków. Wyskoczyło tam jakieś hasło. Poszedł z numerem kuponu, hasłem i kartą do punktu toto-mixa, lecz czegoś mu tam brakowało. I ja i on zaglądaliśmy na stronę i nic więcej nie zauważyliśmy.
Wie ktoś o co chodzi? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom