>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Toto-mix - gra przez Internet i inne problemy

macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
wyślij zlecenie, klikasz te bajery do momentu jak wyskoczy ci okienko żeby wpisać kod (wtedy po parunastu sekundach dostaniesz SMS i go tam wpiszesZ)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Czy dobrze zrozumialem ze haslo na wyplate kuponu jest wazne 7 dni , natomiast haslo na wyplate salda tylko 48h ???
a kupon ma waznosc 60dni od ostatniego wydarzenia choc w punkcie mi poweidzieli ze 30 dni ??
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Jest tak jak mówiśz, kupon Toto Mix, Toto Liga i Toto Gol jest ważny 60 dni, natomiast kupon na Eiro Konie ma ważnosć 30 dni ????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Jakie stawki przyjmują maksymalne w kolekturach? Bo online limit na challengery tenisowe wynosi 250 zł. ale można zagrać cztery takie kupony. Nie wiem jak jest w punktach
 
J 6

josed

Użytkownik
Bardziej niż stawki patrzą na możliwą wygraną :
- 50.000,00 (pięćdziesiąt tysięcy) złotych dla maksymalnej wygranej przypadającej na jeden dowód zawarcia zakładu w przypadku zakładów prostych: pojedynczych i wielozdarzeniowych zawierających od 2 do 14 zdarzeń,
- 100.000,00 (sto tysięcy) złotych dla maksymalnej wygranej przypadającej ma jeden dowód zawarcia zakładu w przypadku zakładów prostych wielozdarzeniowych zawierających od 15 do 32 zdarzeń,
- 200.000,00 (dwieście tysięcy) złotych dla maksymalnej wygranej przypadającej ma jeden dowód zawarcia zakładu w przypadku zakładów systemowych oraz mieszanych.

Czasami są dodatkowe ograniczenia, które masz wpisane na ofercie.
 
P 2

poldziu250

Użytkownik
Witam
A mam do was takie pytanie , czy są jakieś ograniczenia ile kuponów mogę dziennie puścić ? Mam bardzo bardzo dużo kuponów do obstawienia i jestem ciekawy czy mogę tyle . Wiem na pewno że klienci będą nie zadowoleni jak będzie jedno tylko okienko , ale powracając do pytania są jakieś ograniczenia czy nie ? Proszę o w miarę szybką odpowiedź ???? Pozdrawiam
I jeszcze jedno pytanie mi się nasunęło , czy jest możliwe że jeśli będę cały czas wygrywać sumy czterocyfrowe mogą mnie wyrzucić z punktu lub nie chcieć ode mnie wziąć tych typów ?
 
T 33

trm

Użytkownik
I jeszcze jedno pytanie mi się nasunęło , czy jest możliwe że jeśli będę cały czas wygrywać sumy czterocyfrowe mogą mnie wyrzucić z punktu lub nie chcieć ode mnie wziąć tych typów ?
Hehe, wyrzucić Cię z punktu, dobre. Nawet jeśliby to zrobili to co to za problem? Idziesz do innego punktu i tyle. Chyba że Twoje zdjęcie z ukrytej kamery zostanie rozesłane do wszystkich bukmacherów w kraju i wchodząc do buka ujrzysz swoją facjatę z podpisem &quot;Tego Pana nie obsługujemy&quot; ????
 
P 2

poldziu250

Użytkownik
Nie no nie wiem ale mogą mieć od góry coś ustalone ja się tylko pytam dla upewnienia , jak zawitam do punktu spytam się po prostu czy mogę postawić tyle i tyle kuponów ???? Tam będą wiedzieli najlepiej ????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Dzisiaj próbowałem zagrać ponad limit tzn. limit na jedno ze zdarzeń zawartych na kuponie był kilka razy mniejszy niż stawka którą chciałem postawić.

W takiej sytuacji osoba która obsługuje ludzi przez system kontaktuje sie z centralą i po chwili przychodzi odpowiedź (99,99% przypadków pozytywna) i można zagrać za więcej
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
po zalogowaniu sie zmieniam swoje haslo
Czy moge rowniez zmienic login ktory w momencie wydania karty jest jej numerem ???
np. na dowolny inny ciag znakow ??
 
kamil90 69

kamil90

Użytkownik
Powiem szczerze, jestem w małym szoku. Wygląda na to, że ministerstwo finansów jednak doczepiło się do e - promocji i nie pomogły tym razem żadne furtki, czy tłumaczenia. Szkoda, bo ta e - promocja to była na prawdę niegłupia sprawa.

Drodzy Klienci,
Informujemy, że świadczona przez Totolotek SA usługa „e-promocja” z przyczyn niezależnych od Spółki została zakończona.
Wszystkim Państwu, którzy korzystali z „e-promocji” i, którym jej funkcjonalności przypadły do gustu, serdecznie dziękujemy.
Równocześnie dla wszystkich naszych Klientów przygotowaliśmy specjalny bonus niespodziankę dostępny w naszych punktach przyjmowania zakładów.
Z wyrazami szacunku
Zespół Totolotek SA​
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
lol... to sie wkurzyłem... tak wygodnie było, a teraz trzeba będzie latać w tą i z powrotem, żeby głupi zakład zawrzeć... :;/: mam nadzieje, ze są jakieś szansa na wznowienie ?? Ktoś wie coś więcej??
 
kamil90 69

kamil90

Użytkownik
lol... to sie wkurzyłem... tak wygodnie było, a teraz trzeba będzie latać w tą i z powrotem, żeby głupi zakład zawrzeć... :;/: mam nadzieje, ze są jakieś szansa na wznowienie ?? Ktoś wie coś więcej??
Myślę, że nie po to zamykali, by zaraz znowu to otworzyć. Ogólnie też jestem mocno rozczarowany, bo toto z tym systemem był najlepszym bukiem stacjonarnym. Bonus niespodzianka to pewnie kubek albo coś w tym stylu, jutro może się przejdę do punktu :razz:
Też chętnie bym się czegoś więcej dowiedział o tej sprawie, ciekawe jak to się wszystko rozwinie. Dziwi, że nie uprzedzono graczy ciut wcześniej.
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
Myślę, że nie po to zamykali, by zaraz znowu to otworzyć. Ogólnie też jestem mocno rozczarowany, bo toto z tym systemem był najlepszym bukiem stacjonarnym. Bonus niespodzianka to pewnie kubek albo coś w tym stylu, jutro może się przejdę do punktu :razz:
Też chętnie bym się czegoś więcej dowiedział o tej sprawie, ciekawe jak to się wszystko rozwinie. Dziwi, że nie uprzedzono graczy ciut wcześniej.
Tez jestem mocno rozczarowany :razz: jak juz w HP pisałem, zima idzie, a tu trzeba będzie w zamienię ganiać, zamiast stawiać kupony popijając ciepłą herbatkę... w tej naszej Polsce to zawsze musi być pod górkę...
Teraz chętnie zaśpiewam sobie popularna przyśpiewkę polskich &quot;kiboli&quot; :razz: O rysunkowym bohaterze Disneya :razz:
To może i ja wpadnę jutro i dam znać co mi powiedzą :razz: mam nadzieje, ze będzie taka ogarnięta blondi, bo ta druga czarna strasznie antypatyczna :razz:

EDIT:
Człowiek jednak szybko przyzwyczaja sie do wygody :grin: Teraz trzeba będzie przypomnieć sobie czasy latania do ziemniaka na miasto :razz:
 
Do góry Bottom