>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Toto-mix - gra przez Internet i inne problemy

K 0

kamazaw92

Użytkownik
Drodzy Klienci,
Informujemy, że świadczona przez Totolotek SA usługa „e-promocja” z przyczyn niezależnych od Spółki została zakończona.
Wszystkim Państwu, którzy korzystali z „e-promocji” i, którym jej funkcjonalności przypadły do gustu, serdecznie dziękujemy.
Równocześnie dla wszystkich naszych Klientów przygotowaliśmy specjalny bonus niespodziankę dostępny w naszych punktach przyjmowania zakładów. NIC POZATYM NIEPISZE
 
P 10

petepistol

Użytkownik
Zostało zamknięta e promocja, ponieważ chcą wprowadzić coś takiego jak u normalnego internetowego buka. Jeżeli im się nie uda to e promocja wróci normalnie.
Całe zamieszanie ma potrwać +/- 3 dni.
Josed, co masz na myśli pisząc &quot;coś takiego jak u normalnego buka internetowego&quot; ? pełna rejestracja,zakłady live czy co? ostatnio robili ankiete w punktach totomixa. prawdopodobnie to miało związek z obecnymi zmianami.sam nawet sie zaangazowalem piszac, ze dobrze by bylo jakby dawali zaklady na kartki i rozne ;) gdyby to dodali do oferty to bylby git
 
J 6

josed

Użytkownik
Josed, co masz na myśli pisząc &quot;coś takiego jak u normalnego buka internetowego&quot; ? pełna rejestracja,zakłady live czy co? ostatnio robili ankiete w punktach totomixa. prawdopodobnie to miało związek z obecnymi zmianami.sam nawet sie zaangazowalem piszac, ze dobrze by bylo jakby dawali zaklady na kartki i rozne ;) gdyby to dodali do oferty to bylby git
Dostałem informację, że będzie na pewno wprowadzona możliwość gry takiej, że nie będzie trzeba ciągle chodzić i wypłacać.
Czy zostanie dodane coś jeszcze? Zakłady live? Więcej spotkań? Tego niestety nie wiem ???? .
Widzę, że dużo osób się tutaj bardzo niepokoi. Jutro może zdobędę więcej informacji to się podzielę ????
Z góry jednak zaznaczam, że to co napiszę nie koniecznie musi się stać, ale źródło pewne ????
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Jak to się mówi pożyjemy - zobaczymy co będzie. Zawsze trzeba mieć nadzieję, że wszelkie zmiany jakie są wprowadzane będą działały na plus ( napewno taka firma jak Totolotek nie zrobi czegoś co będzie na minus dla klientów ) , także jestem dobrej myśli ????
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik

Taki kupon, no za trochę mniejszą stawkę chciałem puścić wczoraj późnym wieczorem, a toto-mix akurat zamknął granie przez neta????
 
P 10

petepistol

Użytkownik
Dostałem informację, że będzie na pewno wprowadzona możliwość gry takiej, że nie będzie trzeba ciągle chodzić i wypłacać.
Czy zostanie dodane coś jeszcze? Zakłady live? Więcej spotkań? Tego niestety nie wiem ???? .

Widzę, że dużo osób się tutaj bardzo niepokoi. Jutro może zdobędę więcej informacji to się podzielę ????

Z góry jednak zaznaczam, że to co napiszę nie koniecznie musi się stać, ale źródło pewne ????
Czekamy na wieści Josed w takim razie ;) i lobbuj tam zakłady na kartki i rożne ;D
 
J 6

josed

Użytkownik
Dobrych informacji nie mam. Nastąpiły pewne komplikacje, coś czego totolotek się nie spodziewał. Przez to wszystko potrwa teraz x czasu. Zależy od nich w ile się z tym uporają.
Nie chcę pisać dokładnie wszystkiego co wiem, bo są to informacje niepotwierdzone, dlatego nie będę rozsyłał zbędnych plotek. Jak ktoś mimo wszystko chce się coś dowiedzieć, to zapraszam na pw.
 
R 23

rutra

Użytkownik
E tam ja wolę robić kupony na stronie totomixa i numery sobie spisuje, przejdę się 2km (w sumie w 2 strony) dla zdrowia i tylko numery podam. Nie bawie się w jakieś akceptowanie kuponów smsami.
 
J 6

josed

Użytkownik
E tam ja wolę robić kupony na stronie totomixa i numery sobie spisuje, przejdę się 2km (w sumie w 2 strony) dla zdrowia i tylko numery podam. Nie bawie się w jakieś akceptowanie kuponów smsami.
Każdy robi to co lubi ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
E tam ja wolę robić kupony na stronie totomixa i numery sobie spisuje, przejdę się 2km (w sumie w 2 strony) dla zdrowia i tylko numery podam. Nie bawie się w jakieś akceptowanie kuponów smsami.
No to masz zajebiście , podatek wpierniczy ci połowe wygranej , ale co tam . Totomix to był do tej pory jedyny ziemniak w którym był jakikolwiek sens grania , dzięki tym ich bonusom podatek był praktyczni nieodczuwalny.
 
K 51

kolo12

Użytkownik
Dobrych informacji nie mam. Nastąpiły pewne komplikacje, coś czego totolotek się nie spodziewał. Przez to wszystko potrwa teraz x czasu. Zależy od nich w ile się z tym uporają.
Nie chcę pisać dokładnie wszystkiego co wiem, bo są to informacje niepotwierdzone, dlatego nie będę rozsyłał zbędnych plotek. Jak ktoś mimo wszystko chce się coś dowiedzieć, to zapraszam na pw.
Mozesz podac wiecej info tutaj?
beakuje mi troche tej mozliwosci e-promocji.
Dzieki
 
D 570

duff999

Użytkownik
Może ktoś opowiedzieć jak te bonusy przekładały się na niwelowanie odczuwania podatku ? Dają jakiś % większy do wygranej czy na jakiej zasadzie to działa ? Z chęcią się dowiem bo nie grałem w ziemniaku dobre kilka lat.
 
P 10

petepistol

Użytkownik
Najpierw trzeba dobić do poziomu 1500 pkt - grając minimum deblami, single się nie wliczają- dany miesiącu. Otrzymujesz poziom srebrny i dostajesz 10% bonusa od wygranej.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Najpierw trzeba dobić do poziomu 1500 pkt - grając minimum deblami, single się nie wliczają- dany miesiącu. Otrzymujesz poziom srebrny i dostajesz 10% bonusa od wygranej.
http://totolotek.pl/ligamixu/

No właściwie to nie wiem czy dalej dostajesz, skoro osunęli grę przez neta i zapisy o tym że można wygrane zamienić na zakład otwarty z bonusem :p W każdym razie jeśli chodzi o zmiany w epromocji to jeszcze jest to co robią do wybaczenia jak się wyrobią w tym tygodniu... ale jeśli to wynika z ustawy to ciężko to widzę, bo podobno by musieli podawać dane do US (łącznie z nr dowodu) z wygranymi co miesiąc [ zresztą wystarczy zobaczyć jakie dane chce sts...] a to juz dla mnie za duże wpi******nie się w moje sprawy. Jakoś lepiej się czuję jak moje dane ma betfair niż US więc pozostanie albo granie w punkcie albo olanie ziemniaków kompletnie i granie tylko w necie...
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Bez zmian pozostały bonusy:

1. EKSKLUZYWANA OFERTA KURSÓW ZAKŁADÓW TOTO-MIX
2. DZIENNA OFERTA ZAKŁADÓW TOTO-MIX - ZA 1 GROSZ
3. WYŻSZA WYGRANA DLA WYBRANYCH ZAKŁADÓW TOTO-MIX, czyli:

Uczestnik może w momencie typowania wyników zwiększyć wygraną o:

- 5% dla kuponów posiadających minimum 5 zdarzeń (PRO5)

- 10% dla kuponów posiadających minimum 10 zdarzeń (PRO10)

- 15% dla kuponów posiadających minimum 15 zdarzeń (PRO15)
 
Do góry Bottom