>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher TotalBet - opinie

K 69K

krzepki89

Użytkownik
Wracam , do tematu , bo niestety reklamacje TOTALBET mnie totalnie olali , odpisali tak , po czym to kwestionowałem i odpisali lakonicznie ze szkoda cytować

''Szanowny Panie,
Informujemy, że reklamacja z dnia 16.04.2022 r. dotycząca kuponu o numerze 380086964 (Red Star FC - FC Sete 34) została odrzucona.

Zgodnie z regulaminem: Jeżeli mecz rozpoczął się, lecz został przerwany i został wznowiony w ciągu dwóch dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu, w którym mecz się rozpoczął, wówczas wszystkie postawione zakłady na dany mecz pozostają ważne. W pozostałych przypadkach przerwanie, anulowanie lub przełożenie meczu powoduje, że wszystkie zakłady postawione na dany mecz zostaną unieważnione, a stawki zwrócone.

W tym przypadku mecz został przerwany i nie został wznowiony w ciągu dwóch dni kalendarzowych, tak więc wszystkie zakłady na mecz, zarówno rozstrzygnięte jak i nie zostają zwrócone.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o odpowiedź na tego maila lub kontakt za pośrednictwem Live Chatu dostępnego na naszej stronie w godzinach 9-23.''

załączam kupon , oraz anulacje, oraz dowód, mecz przerwano przez zamieszki ale doszło do strzelenia gola,

jak dla mnie kluczowe jest to

''Zgodnie z regulaminem: Jeżeli mecz rozpoczął się, lecz został przerwany i został wznowiony w ciągu dwóch dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu, w którym mecz się rozpoczął, wówczas wszystkie postawione zakłady na dany mecz pozostają ważne. W pozostałych przypadkach przerwanie, anulowanie lub przełożenie meczu powoduje, że wszystkie zakłady postawione na dany mecz zostaną unieważnione, a stawki zwrócone.''

z tym że oni nie czekają nawet dwóch dni , tylko wypłacili kupon , i za ta stawke zagrałem kolejny kupon co widać na kolejnym screenie, gdybym dostał Plny po 48 h , bym to jeszcze zrozumiał, a tak to dla mnie to jest niezrozumiałe, i interpretują sobie kupon jak chcą :) tymbardziej, że do momentu przerwania meczu ten zakład wszedł ( obstawiłem że goście strzelą, i to zrobili w 29 minucie) mecz przerwano około 10 minut później.

tu nawet nie chodzi o wielkość wygranej, to tylko pokazuje, że oni mogą sobie interpretować regulamin dowolnie i tak naprawdę można im naskoczyć.

także kończe z nimi swoją przygodę, i akurat w tym przypadku są na mnie w plecy jakieś 1,5 tysiąca :)
 

Załączniki

K 69K

krzepki89

Użytkownik
no chyba jednak nie bardzo, bo jest różnica , anulowanie , wznowienie , i co w przypadku jakby dograli w ciągu 48 h ? dodaliby do wygranej, jak na moje to wzajemnie się wyklucza. Jak to niepotrzebny wątek. To po prostu pokazuje różne nadinterpretacje regulaminu, nie miałbym pretensji ani nie męczył wątku , gdyby rozliczyli to po 48 h, a tak to co Bukmacher od razu ma informację, rano że już nie beda dogrywać, jakie sa decyzje itd? słabe to , i nie mówimy tu o kreczu w tenisie, tylko o Piłce nożnej oraz o zdarzeniu które miało miejsce , jak dla mnie niespójność regulaminowa, nie musicie sie z tym zgadzać, ja bede znajomym odradzał u nich grę. Prawda jest taka , że po reklamacji mogli nawet zaproponować cokolwiek innego w celu załogodzenia sprawy a nie mamy Cie w dupie co nam zrobisz, na szczęście bukmacherów jest wielu :)
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Ten bukmacher niestety stał się żartem. W ostatnim czasie mają tak słabe kursy, że nie opłaca się tam grać nawet bez podatku.
Tutaj tak do końca nie moge się z tobą zgodzić. Niektóre kursy może parę groszy niższe {nie zawsze} ale juz gra bez podatku podnosi końcową wygrane. Przy symulacji dzisiejszej np 3 meczy kurs całkowity kuponu jest 0.20 gr na korzyść Superbet ale juz wgrana grając te mecze za np 100zl jest większa w Totalbet o 15,55zl. Jest roznica?
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Tutaj tak do końca nie moge się z tobą zgodzić. Niektóre kursy może parę groszy niższe {nie zawsze} ale juz gra bez podatku podnosi końcową wygrane. Przy symulacji dzisiejszej np 3 meczy kurs całkowity kuponu jest 0.20 gr na korzyść Superbet ale juz wgrana grając te mecze za np 100zl jest większa w Totalbet o 15,55zl. Jest roznica?
Zależy co grasz. To, co ja próbuję grać - zwykle wychodzi słabej nawet bez podatku ;/
 
H 4,5K

hynio

Użytkownik
Czy ktoś zauważył, że od jakiegoś czasu mają mocne opóźnienia w zatwierdzaniu i wysyłce "szybkich" wypłat? Brak płynności? Wysokie marże, zero bonusów, pogorszenie zasad gry bez podatku i jeszcze te ponad jednodniowe opóźnienia z wypłatami, a zawsze były w kilka minut niezależnie od wszystkiego. Schodzą na psy. Uważajcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +109
R 0

radek_89

Użytkownik
TotalBet zmodyfikował zasady gry bez podatku 24/7. Od teraz minimalny kurs każdego zdarzenia musi wynosić nie 1,2, lecz 1,3. Dobra zmiana, ale robi różnicę... Niestety in minus.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Mile mnie dzis zaskoczyli. W weekend źle rozliczyli moj przegrany zaklad i wyplacilem pieniądze. Po kilku minutach od zlecenia wyplaty poprawili kupon i zrobiło się saldo kilkaset PLN na minusie. Dzis dostałem takiego maila. Wchodze na konto po 10min a tam konto wyzerowane i brak minusa , który tam powinien widniec. Z pozdrowieniami dla Totalbet:)
 

Załączniki

rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Zakład z wczoraj - rybakina over 8.5 gema w meczu. Zakład rozliczony przez totalbet już trakcie meczu, kiedy rybakina te 8,5 gema osiągnęła.

Natomiast ich regulamin mówi, że w przypadku kreczu wszystkie zakłady są anulowane. Debilizm tej sytuacji polega na tym, ze rozliczono mi zakład na plus już po 2. secie, po czym po kreczu świątek anulowano mi zakład. Tak wiem, regulamin prawo. Natomiast przestrzegam przed tym każdego myślącego logicznie, ponieważ ja osobiście nienawidzę absurdów, a to jest dla mnie absurdem. Bo jaki wpływ ma krecz świątek w 3 secie, kiedy rybakina ugrała już 11 gemów. Co ciekawe, totalbet kiedyś miał wpisane w regulaminie, ze w przypadku kreczu, zakłądy które można rozliczyć, są rozliczane.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Zakład z wczoraj - rybakina over 8.5 gema w meczu. Zakład rozliczony przez totalbet już trakcie meczu, kiedy rybakina te 8,5 gema osiągnęła.

Natomiast ich regulamin mówi, że w przypadku kreczu wszystkie zakłady są anulowane. Debilizm tej sytuacji polega na tym, ze rozliczono mi zakład na plus już po 2. secie, po czym po kreczu świątek anulowano mi zakład. Tak wiem, regulamin prawo. Natomiast przestrzegam przed tym każdego myślącego logicznie, ponieważ ja osobiście nienawidzę absurdów, a to jest dla mnie absurdem. Bo jaki wpływ ma krecz świątek w 3 secie, kiedy rybakina ugrała już 11 gemów. Co ciekawe, totalbet kiedyś miał wpisane w regulaminie, ze w przypadku kreczu, zakłądy które można rozliczyć, są rozliczane.
I dalej maja taki zapis? Z tego co wiem jesli zaklad juz wszedł to jest wygrana. Tak samo grajac tam asy serwisowe jesli zawodnik zrobi juz over asow to zaklad jest na plus mimo iż jest krecz. Na sts mam podobna sytuacje bo zagralem boosta Iga wygra 2-0 i po 2secie rozliczyli jako porazke. Rano poprawione na zwrot
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
I dalej maja taki zapis? Z tego co wiem jesli zaklad juz wszedł to jest wygrana. Tak samo grajac tam asy serwisowe jesli zawodnik zrobi juz over asow to zaklad jest na plus mimo iż jest krecz. Na sts mam podobna sytuacje bo zagralem boosta Iga wygra 2-0 i po 2secie rozliczyli jako porazke. Rano poprawione na zwrot
Zakład został rozliczony prawidłowo. W przypadku kreczu wszystkie zakłady są rozliczane jako zwrot.
§ 3. Tenis Jeżeli mecz się rozpoczął, lecz nie został dokończony z jakiegokolwiek powodu (np. krecz, dyskwalifikacja), wszystkie zakłady na ten mecz zostaną zwrócone


Pozdrawiam,
Paweł
Biuro Obsługi Klienta Totalbet


Taki mają regulamin, ale jak mówię - wcześniej mieli inaczej. No debilizm totalny ale co poradzisz. Wiem, że zakład wygrałem ale wg ich prawa nie było zakładu :p. Właśnie najlepsze, ze juz po 2 secie miałem pieniądze na koncie a potem mi je zabrali po kreczu świątek. No śmieszne i żenujące.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Jakby skreczowała w 1. secie i by Ci uznali za przegraną, a później zmienili na zwrot, to byś myślał trochę inaczej ;)
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Jakby skreczowała w 1. secie i by Ci uznali za przegraną, a później zmienili na zwrot, to byś myślał trochę inaczej ;)
Bez sensu porównanie. Krecz w pierwszym secie oznacza, że zawodniczka nie miałaby nawet możliwości ugrać over 8.5 gema w związku z czym zwrot wtedy jest czymś oczywistym. Natomiast kiedy juz dany zakad sie dokona jak w tym przypadku to co ten krecz ma za znaczenie? Jestem ciekaw jak rozliczyli tym, którzy mieli under. Kros na czacie pisał, że za over 6.5 gema dano mu zwrot a za kontre under 6.5 gema policzono mu jako przegrany w totalbecie. Teraz jak sie nie upomnisz o swoje to jestes przez nich okradziony.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Kolega ma rację. Ugrala 9gemow wiec typ powinien być wygrany. Nic dodać nic ująć. Tak samo handi setowe na Rybakine sts rozliczyl na plus. To dlaczego overu jej gemow nie rozliczyl na plus skoro miala ich juz 11?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
forbet ma chyba taki zapis o matematycznej możliwości i na tej podstawie rozlicza takie zakłady na plus, przynajmniej w regulaminie kiedyś tak miał. Czyli jak będzie np. gol albo wynik do połowy znany to i mecz przerwany po przerwie to zakłady przed przerwą są rozstrzygnięte. Nie wiem czy totalbet ma podobny zapis, jak ma to można go wykorzystać na swoją korzyść.
 
yaras_ 16,2K

yaras_

Użytkownik
Jeden z moich ulubionych polskich buków (obok fortuny ;) ) oczywiście ze względu na brak podatku przy 3 spotkaniach.. Kursy też nie najgorsze, szybkie wypłaty, nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów. Wg mnie jednak mało popularny co mnie dziwi. Polecam :)
 
Do góry Bottom