>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher TotalBet - opinie

niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Zastanawiam się nad graniem w tym buku, bo widzę, że mają dość dobre kursy i możliwość gry bez podatku przy 3 zdarzeniach na kuponie. Pytanie do aktualnie grających tam czy jest to buk godny polecenia? Czy grając stawkami powiedzmy 100-200 zł są w stanie szybko narzucić jakieś limity? Weryfikacja standardowa czy jakieś udziwnienia? Wypłaty szybkie czy tak jak np. w fortunie co najmniej 24 h czekania na pieniądze?
 
maarcin14 652,7K

maarcin14

Użytkownik
wypłaty szybkie , u mnie zawsze pare minut na koncie , jeśli masz konto w banku z którego korzystają
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
W 1,1K

wojtekpln

Użytkownik
U nich jestem na minusie trochę, więc limitów nie mam. Dziś wypłacałem 18k, na koncie było po kilkunastu minutach. Szybkie wypłaty i promocja bez podatku to największe ich plusy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
S 8

sweetkokos

Użytkownik
porazka. nie moge stawiac tam kuponow, bo niby jakis blad techniczny, ktory mial byc naprawiony w pare minut, po 3 dniach dalej to samo i odpowiedzi typy "pracujemy nad tym" szkoda , ze zostalo to zablokowane chiwle przed obroceniem bonusu i zblizajacym sie terminem jego waznosci. Pierwszy raz mnie takie cos spotkalo po 20 latach gry u roznych bukmacherow. odradzam
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
od 3-4 dni maja jakis problem techniczny i nie przyjmuje kuponow. Aby to zrobic nalezy odswiezyc strone i sie przelogowac raz lub dwa. Dramat, to samo na telefonie i przeglądarce na kompie, strasznie męczące.
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik
mi nie dziala ani na innej przegladarce ani na telefonie, obsluga opryskliwa, mama to gdzie, ja np jestem przez to 1000zl stratny bo mi zostalo pare zlotych do obrotu bunusa a nie moge zrobic, proponowalem juz zeby wyplaicli to procentowo od obrotu albo przesunali o czas w ktorym nie dziala termin obrotu ale maja to gdzies.pierwszy raz z takim czym sie spotykam. ogolnie ten bonus i tak lipa bo 12% sie traci na kazdym wygranym kuponie przez to ze przy bonusie jest podatek . to jzu stracilem na tym ponad 1000zl i ten bonus tylko by wyrownal straty. u normalnego buka sytuacja byla by juz dawno rozwiazana, kazdy dostal by zadoscuczynienie a u niech to parodia. sam fakt jak sie do graczy odnosza, zadaje im sie pytania a oni odpowiadaja nie na temat. szkoda na nich czasu, takze tym co jeszcze tam nie grali - zdecydowanie odradzam, nie zdziwie sie jak zajakis czas zaczna byc problemy z wyplatami
 
M 0

Mercenary

Użytkownik
Kupon za 50 zł o łącznym kursie ponad 20. Po wejściu większości z typów i zostaniu ostatniego, nagle zmienili stawkę na 10 zł, a resztę zwrócili na saldo konta. Nawet na takich drobnych uskuteczniają machinacje.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Jestem ciekaw jak wygląda u Was kwestia z losami w Kasomanii 4.0 jak i sytuacja w samej Kasomanii.

Jestem w promocji od początku, mam 3247 losów ogółem na ten moment. Ogólnie obstawiam w takiej samej czestotliwosci wiec kuponow miesiecznie i tygodniowo mam mniej-wiecej tyle samo.

Do tej pory wylosowałem zaledwie 1 freebet za losy dzienne wiec nic ciekawego.

Jak to u Was wygląda?
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Jestem ciekaw jak wygląda u Was kwestia z losami w Kasomanii 4.0 jak i sytuacja w samej Kasomanii.

Jestem w promocji od początku, mam 3247 losów ogółem na ten moment. Ogólnie obstawiam w takiej samej czestotliwosci wiec kuponow miesiecznie i tygodniowo mam mniej-wiecej tyle samo.

Do tej pory wylosowałem zaledwie 1 freebet za losy dzienne wiec nic ciekawego.

Jak to u Was wygląda?
Też się nad tym zastanawiałem. Ja regularnie tam gram od około dwóch miesięcy, ale jeszcze nic nie wylosowałem. Natomiast jeżeli chodzi o losy, to na tę chwilę mam 1449 losów do finałowego losowania.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Jestem ciekaw jak wygląda u Was kwestia z losami w Kasomanii 4.0 jak i sytuacja w samej Kasomanii.

Jestem w promocji od początku, mam 3247 losów ogółem na ten moment. Ogólnie obstawiam w takiej samej czestotliwosci wiec kuponow miesiecznie i tygodniowo mam mniej-wiecej tyle samo.

Do tej pory wylosowałem zaledwie 1 freebet za losy dzienne wiec nic ciekawego.

Jak to u Was wygląda?

miałem ponad 6k losów i chyba jeden freebet wpadł po drodze.

--------------------------------------------------------------------------------

nie wiem co to za prymitywne zagrywki ze strony buka, ale wyrzucili mecze single WTA live od wczoraj. Sprawdziłem również ich kalendarz meczy, którę będą możliwe do grania na żywo i singla WTA w nich nie ma :) szkoda bo zdarzało mi się grywać ako z 3 zdarzeń po min. 1.20 (i nawet przy ich zaniżaniu kursów na potęgę na wszystkie zdarzenia oprócz 5 głównych lig w euorpie i wyłącznie marketów 1x2, to i tak się często opłacało w porównaniu z innymi polskimi), ale jak wyrzucają najbardziej dochodową dla mnie "kategorie" to nie ma o czym mówić. Dodatkowo ogólnie bardzo na plus możliwość łączenia live z prematch, bo u polskich mam wrażenie, że część buków nie oferuje.
 
TotoRiina 170

TotoRiina

Użytkownik
ja buka mocno polecam, głównie przez najlepszą promocje gry bez podatku na rynku. Tak jak w fortunie i Forbet muszą być 3 zakłady ale tutaj kurs jednego zdarzenia jest najmniejszy bo tylko 1,20. Z podatkiem gra się nie opłaca, więc ja stawiam tego buka bardzo wysoko wśród legalnych. No i wypłaty w sekunde na santanderze czy to piątek świątek czy niedziela w nocy. Minusy swoje mają ale na pewno warto.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
W pełni się zgadzam z kolegą powyżej 😉
Jak dla mnie niema się zbytnio do czego przyczepić, dobra oferta prę, wysokie kursy, spoko bonusy, szybkie Wpłaty jak i wypłaty. Jedyne zastrzeżenie to słaba oferta live i nie najlepsza aplikacja (chociaż nie jest zła) Ogólnie gram tu ponad rok i bez żadnych problemów do tej pory.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Mam pytanko do wszystkich: nie mogę się zalogować od kilku godzin do totalbet. Próbuję, ale w efekcie, po krótszym lub dłuższym szukaniu, wyszukiwarka podaje komunikat: Error 404 - Page not found. Czy ktoś wie coś o tej awarii? A może to kolejny zgon bukmachera , w efekcie dewastacji gospodarki przez rząd plus własne złe zarządzanie ofertą? Gdyby to był zgon, to trzeba rzec, że uciekli w najgorszym stylu.
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Problemy techniczne ze stronką, wysyłali maile i smsy do swoich graczy informujące o tym problemie jakieś 5 godzin temu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
Do góry Bottom