>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher TotalBet - opinie

kyja 178

kyja

Użytkownik
A ja sobie chwale! Wyplata w ciagu kilku sekund, kursy chyba jedne z najwyzszych no i teraz po zagraniu 3 zdarzen zwrot podatku.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
wypłaty wysyłane sprawnie (w 8 minut od zlecenia w godzinach 9-23); z ograniczeniem dziennym do 5.000 zł.

martwi brak rozwijania się w obszarze poszerzania oferty na polskie rozgrywki niższych klas (choćby 4 liga polska), które bez większych problemów znajdziesz u konkurencji

dodatkowo limity w stylu = brak możliwości ponowienia kuponu z tym samym zdarzeniem.
choćbyś zagrał kupon z Ligi Mistrzów, to drugiego takiego samego nie obstawisz. 

wnioski pozostawiam Tobie.
 
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Totalbet w dobie walki z koronawirusem obrał ciekawą strategię. Mianowicie sukcesywnie uszczupla swoją biedną ofertę.
Kupon idzie do akceptacji, po czym wszystkie zdarzenia zostają usunięte z oferty. Wszystko z różnych kategorii. Wszystko ogólnodostępne.

"Wygrywaj więcej! Bez podatku!" ???

Nie z tą bandą ciołków.

 
M 52

moneymaker777

Użytkownik
Wow, to co mi się dzisiaj przytrafiło u tego "bukmachera" to przechodzi ludzkie pojęcie! Skusiłem się tam założyć konto i bardzo żałuję! Zagrałem mecz z CS i go przyjęli. Okazało się, że zagrała tam inna drużyna, a co oni zrobili? ZMIENILI MI NA KUPONIE NAZWĘ DRUŻYNY! Na szczęście zrobiłem scrn, przed przyjęciem kuponu! Spójrzcie sami: 1587075750947.png 1587076972659.png 1587075774654.png podczas zagrania BERZEK, po rozstrzygnięciu nagle Epikk?!?!?! STRASZNA MANIPULACJA! W ogóle jak można zmienić cokolwiek na kuponie? Równie dobrze mogli napisać sobie, że to grała Barcelona - Real Madryt, jak już tak sobie zmieniają nazwy! Oczywiście bukmacher się wypiera i mówi, że wszystko w porządeczku i nie widzą tutaj nic dziwnego. DRAMAT

Możecie powiedzieć, że BERZEK zmieniło nazwę na epikk. Ale po pierwsze to tylko 3 zawodników zostało z BERZEK, a regulaminie nic nie ma napisane (w BETFAN i FORBET jest zapisek o takich przypadkach, ale tutaj to krętacze i manipulanci!). Po drugie BUKMACHER NIE MA PRAWA NIC ZMIENIAĆ NA KUPONIE PO JEGO ZAGRANIU, SZCZEGÓLNIE KURSÓW I NAZW DRUŻYN
 
Ostatnia edycja:
M 0

mumin94

Użytkownik
Ja również ostrzegam przed tym "bukmacherem" wysłałem dziś kupon składający się z 3 spotkań darts. Kupon okazał się wygrany wchodzę na konto a wygranej brak sprawdzam kupon a tam spotkanie, które odbyło się dzisiaj i było przeze mnie wygrane ma datę jutrzejszą i godzine 21:25 spotkanie jest jutro ale o 20:15 i żadna firma nie ma jeszcze wystawione na nie kursy tak samo Totalbet nie ma jeszcze oferty na żadne z jutrzejszych spotkań ale tu nagle data 25.04, do tego oczywiście kurs nierozliczonego spotkania jest taki jak wystawiali dziś na nie bukmacherzy. kupon2.jpg
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
A ja sobie chwale! Wyplata w ciagu kilku sekund, kursy chyba jedne z najwyzszych no i teraz po zagraniu 3 zdarzen zwrot podatku.
Bije się w piers i jednak ostrzegam przed tym bukiem!! Dzis zagralem kupon, widniał w zagranych a po jakimś czasie znikł a kwota za która go zagrałem zwrócona na konto!! Zdarzenie które zagrałem wycofane. Normalnie oszuści!!! Nie wpłacę do złodziej nawet złotówki!!!
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Bije się w piers i jednak ostrzegam przed tym bukiem!! Dzis zagralem kupon, widniał w zagranych a po jakimś czasie znikł a kwota za która go zagrałem zwrócona na konto!! Zdarzenie które zagrałem wycofane. Normalnie oszuści!!! Nie wpłacę do złodziej nawet złotówki!!!
O którym zdarzeniu mowa? Ile ich było na tym wycofanym kuponie?
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
1595759722624.png

Autoreklama Totalbet w całej okazałości. Kupon składający się w całości z dzisiejszej Premier League? LIMIT!

Pewnie zbierają pieniążki na słynną sprawę z wyborami, gdzie do wypłaty jest ok. 700k. Sąd kilka dni temu wystawił nakaz wypłaty wygranych, o których mowa w poniższym artykule.

 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Pokaż załącznik 1608

Autoreklama Totalbet w całej okazałości. Kupon składający się w całości z dzisiejszej Premier League? LIMIT!

Pewnie zbierają pieniążki na słynną sprawę z wyborami, gdzie do wypłaty jest ok. 700k. Sąd kilka dni temu wystawił nakaz wypłaty wygranych, o których mowa w poniższym artykule.

to niech się oszuści spieszą bo odsetki będą jeszcze musieli płacić
 
S 0

sebautd

Użytkownik
Ja nie mogłem nic złego powiedzieć na tego bukmachera. Duże stawki na kupony przyjmowane bez żadnego problemu. Często też źle rozliczane kupony, po napisaniu na czacie zmieniane w kilka minut. Jakiś czas temu jednak kupon rozliczony jako przegrany, uważałem, że został źle rozliczony. Kazali napisać reklamację na maila. Czekałem na odpowiedź prawie 2 tygodnie. A otrzymałem odpowiedź skopiowaną bez żadnych konkretnych wyjaśnień itd.

Dokładniej chodzi o zakład Cracovia-Lechia PP. Zagrałem zakład łączony strzały celne+ rzuty rożne. Totalbet upiera się, że strzałów celnych było 6 do 90 minuty. Ja mam zdjęcie statystyk po 90 minutach, gdzie pokazuje że jest 10. Bukmacher wziął sobie statystyki z flashscore gdzie w tym spotkaniu liczby wzięli z kosmosu. Nie wiem czy coś im się zawiesiło ale jak podają, że Lechia oddała 3 strzały w całym meczu to już się nasuwa myśl, że coś jest nie tak. Ja mam zdjęcie że oddała do 90 minut 11 strzałów w meczu w tym 4 celne. Jest jakaś szansa, że zmienią decyzje? Czekałem 2 tygodnie żeby napisali, że odrzucają reklamację, i powołują się na 3 niezależne źródła. Czyli jakie? Flashscore? I inne tego typu strony, które pewnie dublują od siebie statystyki ? Żadnych konkretów się od nich nie dowiedziałem, a ja pokazałem dowód ze statystykami, które obrazują to co się działo w spotkaniu. Jeśli nie mają oficjalnych statystyk to powinni minimum co zrobić to zwrot stawki, która była nie mała. Jakby Puchar polski miał stronę tak jak ekstraklasa, która prowadzi statystyki każdego spotkanie nie byłoby problemu..
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Jeszcze raz przestrzegam, bukmacher a właściwie ludzie tam pracujący to zwykli krętacze i oszuści.
zagrany typ z lekkoatletyki (uwaga za śmieszne 100zł) Kordoński - Hołub 2 1.95.
najpierw 10minut akceptują potem zakład unieważnili, a kurs na Hołuba spadł do 1,55 i jeszcze nie można go zagrać w zbiegu z innymi zdarzeniami.

stanowczo odradzam grać u tego śmiesznego bukmachera.
To już kolejna, bodaj 4 taka sytuacja z nimi
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Za udział w konkursie otrzymałem doładowanie 5 zł w Totalbet. W związku ze nie posiadam tam konta chętnie oddam prezent. Potrzeba tylko podać email. Jak ktoś zainteresowany to proszę pisać.
 
R 0

radek_89

Użytkownik
Dla mnie TotalBet to odkrycie ostatnich dni. Zachęciła mnie do tego buka bardzo korzystna opcja z grą bez podatku. Zaryzykowałem, pomimo ostrzeżeń i na razie nie mogę narzekać. Błyskawiczne wypłaty (dosłownie kilka minut), póki co bez problemów na stawkach rzędu 100-200 zł. Również bez jakichś niepokojących historii, aczkolwiek też warto zauważyć, że gram raczej pospolite zakłady (1x2, handicap).

Biorąc pod uwagę, że lubię grać kupony typu 3-4 zdarzenia z AKO w okolicach 2,5-3 - opcja z grą bez podatku skrojona idealnie dla mnie.
 
Chore Jazdy 8,4K

Chore Jazdy

Użytkownik
Jak najbardziej można polecić totalbet
Bardzo szybkie wypłaty
Spora ilość bonusów
Przy stawianiu większej ilości zdarzeń świetny system premiowania wygranej
Troszeczkę kuleje aplikacja, czasami potrafi nas wylogować po minucie lub zacina się.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dzisiaj dostałem takiego maila?

Nowe zasady polityki prywatności Totalbet

Drogi Graczu
Informujemy, że od dnia 25.11.2020 obowiązują nowe zasady Polityki Prywatności TOTALbet.
W związku z przekazywaniem danych osobowych do państw trzecich, informujemy:
Administrator przekazuje Dane do państwa trzeciego. W takim przypadku Administrator zapewnia, aby Dane były odpowiednio zabezpieczone. W związku z powyższym Administrator współpracuje wyłącznie z podmiotami stosującymi odpowiednie standardy bezpieczeństwa, w tym rozwiązania techniczne i organizacyjne. Dane są przekazywane do Konfederacji Szwajcarii na podstawie decyzji Komisji z dnia 26 lipca 2000 r. na mocy dyrektywy 95/46/WE Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie właściwej ochrony danych osobowych w Szwajcarii, której tekst dostępny jest TUTAJ
W przypadku braku decyzji Komisji dotyczącej danego państwa (np. USA), Administrator, jak również podmiot przetwarzający stosują Standardowe Klauzule Umowne zatwierdzone przez Komisję Europejską, o których informacje można znaleźć tu: Standard Contractual Clauses (SCC) | European Commission (europa.eu)
Cały dokument znajduje się TUTAJ lub na stronie www.totalbet.pl w zakładce Regulaminy.
Jednocześnie informujemy, że zapytania dotyczące przetwarzania danych osobowych najlepiej kierować na adres [email protected]. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o odpowiedź na tego maila lub kontakt za pośrednictwem Live Chatu dostępnego na stronie TOTALbet.pl w godzinach 9-23.
Pozdrawiamy,
Zespół TOTALbet

Standardowa procedura czy mam się obawiać, bo troche jestem zaskoczony że Totalbet który ma w Polsce licencję, przekazuje dane osobowe do państw trzecich tj. Szwajcaria..
 
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Firma krzak i oby upadła, bo jeszcze nie jednego oszukają i naciągną. Nastawiona na zysk i nie godząca się z faktami. Każdy postawiony kupon trzeba screenować,bo miałem kilka sytuacji matactwa.
Ostatnia (bo rozstałem się z firmą definitywnie,gdyż przesadzili). Zagrałem jakiś czas temu kupony z łącznymi wygranymi na kwoty ok 500 zł, więc śmieszne pieniądze dla teoretycznie poważnej firmy. W zdarzeniu na ilość kartek rozliczyli najpierw na plus i pieniądze na koncie. Wchodzę godzinę później i nagle kasy nie ma i minus,bo ich zdaniem kartki przyznane po zakończeniu meczu (tak napisał flashcore,a wcześniej nie było tej informacji).
Wysłałem im nagranie,że kartki rozdane i dopiero sędzia mecz zakończył i oficjalne statystyki to po 27 dniach odpisali,że nie uwzględniają reklamacji. Kpina i śmiech na sali.
 
Do góry Bottom