>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher TotalBet - opinie

I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Moim zdaniem najlepszy buk z legalnych. Wiadomo, że nie jest idealnie - ale mają najlepszą promocję bez podatku (której nie odbijają jakoś drastycznie na kursach) + szybkie i bezproblemowe wypłaty.

Ich bonus jest tragiczny (jest korzystny tylko dla tych, którzy mają zamiar tam sporo przegrać), ale to w sumie detal - bo ja i tak nie korzystam z takich rzeczy.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Moim zdaniem najlepszy buk z legalnych. Wiadomo, że nie jest idealnie - ale mają najlepszą promocję bez podatku (której nie odbijają jakoś drastycznie na kursach) + szybkie i bezproblemowe wypłaty.

Ich bonus jest tragiczny (jest korzystny tylko dla tych, którzy mają zamiar tam sporo przegrać), ale to w sumie detal - bo ja i tak nie korzystam z takich rzeczy.
Jedyny buk gdzie grasz minimum 3 spotkania i bez podatku (bez zadnych absurdalnie wysokich kursów, raptem po 1,2) to stawia ich na czele.
Ale jednak trzeba przyznać że poprzeczka dla konkurenci, jest strasznie nisko zawieszona :(
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Nie wiem jak dlugo czekasz, mi ostatnio w ciagu 3h odpisali, chodziło o blednie rozliczony kupon- poprawili bez problemu.
 
K 551

konradanton

Użytkownik
Witajcie. Czy ktoś kiedykolwiek trafił u nich coś z tych lucky losowań ? Loguje się już chyba 4 edycję dzień po dniu i ani razu nie spotkała mnie ta przyjemność 🤷
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
założyłem konto wpłaciłem 200 i wygrałem 500 .Dopiero co napisali ,że weryfikacja pomyślnie przebiegła .Po zleceniu wygranej jeb... złodzieje piszą o dodatkowej weryfikacji - zdjęcie przy twarzy z innym dokumentem i datą dzisiejszą ,wyciąg bankowy .Polskie ścierwo na święta zrobiło prezent
OMIJAĆ TYCH PAJACÓW SZEROKIM ŁUKIEM
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Witajcie. Czy ktoś kiedykolwiek trafił u nich coś z tych lucky losowań ? Loguje się już chyba 4 edycję dzień po dniu i ani razu nie spotkała mnie ta przyjemność 🤷
W tej edycji lucky bierzemy udział poprzez wykonanie zadania dnia. Za samo logowanie jest 1 los więc bardzo malutka szansa wygrania czegoś. Ja grając za stówke dziennie 3 razy dostałem kase.
 
Do góry Bottom