>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
Witam,
jedyne co na chwile obecną mogę to przeprosić za zaistniałą sytuacją i prosić o uzbrojenie się w cierpliwość.
Wystąpił poważny problem techniczny nad którym nasi pracują w pocie czoła, ale nie potrafię niestety powiedzieć kiedy dokładnie strona będzie w 100% sprawa.
do 14 się wyrobią???? bo nasze piekne typy uciekaja, jak nie to kaske bedziecie musieli zwrocic, bo to peffki hehe...
 
T 0

torres1976

Użytkownik
witam wszystkich. tobet juz od kilku tygodni ma problemy w weekendy. ja juz w zeszlym tygodniu nie moglem postawic zakladu w sobote i niedziele. tak - to jest wiecej niz irytujace !
 
M 0

mdbt

Użytkownik
Pisałem Wam wczoraj jak mnie skroili ładnie na 100 zł złodzieje, już wczoraj mieli problemy a to co dziś mają to tylko pogratulować. Ostrzegam jeszcze raz przed tym pseudobukmacherem, od wczoraj zero odpowiedzi na 2 emaile jesli gracie live proszę bardzo ale to bardzo uważac bo niby zakład macie nieprzyjety kwota nie zeszła z konta a w rzeczywistosci macie go w historii ja za to zapłaciłem więc podziekowałem jest wiele innych miejsc gdzie nie robia takich numerów. ????
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Pisałem Wam wczoraj jak mnie skroili ładnie na 100 zł złodzieje, już wczoraj mieli problemy a to co dziś mają to tylko pogratulować. Ostrzegam jeszcze raz przed tym pseudobukmacherem, od wczoraj zero odpowiedzi na 2 emaile jesli gracie live proszę bardzo ale to bardzo uważac bo niby zakład macie nieprzyjety kwota nie zeszła z konta a w rzeczywistosci macie go w historii ja za to zapłaciłem więc podziekowałem jest wiele innych miejsc gdzie nie robia takich numerów. ????
Twój problem czytałem i na pewno się wyjaśni , żadna szanująca firma nie oszukała by Cię na kilkanaście złotych.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Witam,
pewnie i tak nie uwierzysz, ale w firmie bukmacherskiej na prawdę nikt nie robi tego typu przekrętów bo i po co... ????
Pewnie kliknąłeś nieuważnie i nieświadomie dwukrotnie i zostały obstawione 2 zakłady, u buka nikt nie siedzi i nie dubluje przegranych zakładów, bądźmy poważni.
 
G 0

grantvaders

Użytkownik
tak, mdbt masz rację. Przed chwilą rzeczywiście mi niby wyskoczył błąd przy przyjmowaniu zakładu na live, ale zalogowałem się jeszcze raz i w historii mam zakład. Trzeba uważać bo mają jakieś przeciążenia na serwerze...
 
M 0

mdbt

Użytkownik
Witam,

pewnie i tak nie uwierzysz, ale w firmie bukmacherskiej na prawdę nikt nie robi tego typu przekrętów bo i po co... ????
Sam sobie pomysl po co tylko po kase skąd Ty sie urwałeś gdybym tego nie widział na własne oczy to nie pisałbym tu zreszta są to moje jedyne posty na tym forum a dlaczego napisane żeby przestrzec innych. Poza tym jako klienta olewacie mnie zero reakcji przez 20 kilka godzin to śmiesznośc a zwłaszzca na bukmachera który dopiero wchodzi na polski rynek dlaczego choc w tej kwestii nie chodzi Wam o dobre imię.
 
M 0

mdbt

Użytkownik
Panie TOBET.COM miejmy szacunek do siebie , ja tylko przestrzegam innych tu .Zdarzyło się mnie zdarzy sie nastepnym i napiszecie mi że kliknąłem dwa razy przy Waszym durnym systemie to niemożliwe bo zakłady jadą po 11 i więcej sekund a pożniej jeszcze kilka by akceptowac zakład. Jeszcze wchodze zawsze do historii i co nastepne kilkanascie sekund powrot do live nastepne. Wiec nie wiem jak Poza tym z konta powinien tez zejść podwójnie zagrany zaklad a ja miałem tylko odjeta kwote 100 zł. Zdaje sobie sprawę ze mam nikłe szanse wygrac takie coś z bukmacherem ale robic cos takiego dla stówki ludzie opamietajcie się. Dziele sie z tym tu na forum bo jakis problem techniczny jest wiec trzeba uwazac.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Kolego up,
Jakby Ci weszło to byś ich chwalił. Ja raz tak miałem, ze postawiłem dwa takie same zakłady za tą samą stawkę, ale wtedy kliknąłem dwukrotnie na zawarcie zakładu i to była tylko moja wina. Więc już nie jęcz. Support mają bardzo dobry, więc znowu jakieś urojenia. Możesz wejść na chat i tak rozwiązać problem.
A strona już wczoraj się tak muliła. Kilka razy odświeżałem i jakoś się wbiłem. Teraz mam już normalnie. Pewnie serwery pękały w szwach po ostatnim podwojeniu depozytu.
Jedyne co mogę Tobet zarzucić to prowizja od kolejnych wypłat w miesiącu. Większość buków robi to za free a tu jest dodatkowe 2%
 
M 0

mdbt

Użytkownik
tak, mdbt masz rację. Przed chwilą rzeczywiście mi niby wyskoczył błąd przy przyjmowaniu zakładu na live, ale zalogowałem się jeszcze raz i w historii mam zakład. Trzeba uważać bo mają jakieś przeciążenia na serwerze...
Tylko ze ja tez sprawdzilem w historii i tego nie bylo a pojawilo sie po meczu wiec troszke sie zdziwilem poza tym wczesniej zawarlem 3 zaklady ktore byle wygrane i szok zadnego nie zdublowalo a przyznaje sie ze przy tych wygranych klikalem po 3-4 razy bo zawsze mi zakladu nie przyjelo. Wiec pytam sie czy to nie dziwne poza tym gdybym tak gral to dalbym 200 zl na zaklad co tez czesto robilem.
 
M 0

mdbt

Użytkownik
Kolego up,
Jakby Ci weszło to byś ich chwalił. Ja raz tak miałem, ze postawiłem dwa takie same zakłady za tą samą stawkę, ale wtedy kliknąłem dwukrotnie na zawarcie zakładu i to była tylko moja wina. Więc już nie jęcz. Support mają bardzo dobry, więc znowu jakieś urojenia. Możesz wejść na chat i tak rozwiązać problem.

A strona już wczoraj się tak muliła. Kilka razy odświeżałem i jakoś się wbiłem. Teraz mam już normalnie. Pewnie serwery pękały w szwach po ostatnim podwojeniu depozytu.

Jedyne co mogę Tobet zarzucić to prowizja od kolejnych wypłat w miesiącu. Większość buków robi to za free a tu jest dodatkowe 2%
Dziekuje za miły post nie przytafiło sie tobie wieć piszesz w ten sposób a z supportem brednie piszesz 20 godzin na odpowiedz przepraszam znam lepsze buki traktujące klientów bardziej przyjaznie, jak Kolege też tak kiedys oleja to wspomnisz ten post. Poza tym forum jest chyba od tego by pisac o problemach z bukami a nie tylko i chwalic bo sa takie i takie.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Bo dla mnie Tobet to dobry buk. Można trochę rzeczy jeszcze podciągnąć. Na maila zawsze dostawałem odpowiedź po polsku w 20-30 minut. Jak mi się śpieszyło to na live chacie pisałem z nimi. Jak nie dostajesz przez kilka godzin odpowiedzi to możesz chyba ich zapytać czy doszła do nich twoja wiadomość. W Betsafe gdy pisałem do nich w środku nocy i nie dostałem odpowiedzi to potem się okazało, że oni nie dostali mojego maila.
 
M 0

mdbt

Użytkownik
To zapis czatu sprzed 2 minut
Czat rozpoczęty &#39;justyna&#39;

justyna: witam!
justyna: w czym moge pomoc?

JA: DZien dobry niestety nie dostalem odpowiedzi na maila juz od 20 godzin
JA: Chodziło o zdublowane zdarzenia na pilke plazowa
JA: Przyjete w tej samej minucie
JA: Opisałem w mailu do Panstwa szczegołowo ten problem

justyna: prosze zaczekac juz sprawdzam
justyna: jeszcze nie otrzymalismy odpowiedzi z odpowiedniego dzialu

JA: Troszke dziwne dla mnie jako klienta Waszej firmy ze tak długo to trwa czy zawsze sa takie procedury
JA: Myslę ze cos złeggo dzieje sie z Waszym serwerem ktory pozwala na takie sytuacje
JA: Jako klient czuje sie po prostu oszukany

justyna: na reklamacje naszym zuytkownikom dajemy czas do 14 dni
justyna: zajmiemy sie Pana sprawa ????

JA: Czyli mam czekac do 14 dni rozumiem

justyna: odpisujemy na wszytkie wiadomosci od naszych klientow
justyna: milego dnia zycze!
justyna: mamy nadzieje ze jeszcze dzis otrzymamy od powiedz w Pana sprawie

JA: Niestety ja na to nadzieji nie mam ale i tak zycze milego dnia

Wiec zaczekam chyba troszke ????
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
Tobet w ogóle nie dba o stałych, często &#39;depozytujących&#39; klinetów. Nie mogą oni liczyć na żaden bonus. W wielu innych poważnych bukmacherach jest inaczej. &#39;Podniecają&#39; się tylko &#39;ciekawym bonusem&#39; Ekstrakasa za 5 którego zdobyć jest i tak strasznie ciężko
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Tobet w ogóle nie dba o stałych, często &#39;depozytujących&#39; klinetów. Nie mogą oni liczyć na żaden bonus. W wielu innych poważnych bukmacherach jest inaczej. &#39;Podniecają&#39; się tylko &#39;ciekawym bonusem&#39; Ekstrakasa za 5 którego zdobyć jest i tak strasznie ciężko
Bonusami podniecają sie dzieciaki z kontami na dane rodziców. Jeśli są osoby często składające depozyty to znaczy że uważają buk za solidny i liczą na ta solidność w jego funkcjonowaniu a nie jakieś nagrody.

Ode mnie ✅ dla Tobeta za wypłaty, na mb doszło po godzinie może półtorej, kwota czterocyfrowa, nie dopominali sie o żaden skan itp.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom