>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tobet - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
Wypłaty fakt - jedne z najszybszych w sieci (jeśli nie najszybsze).
Na mBank zlecona rano wieczorem jest na koncie.
Może dla Ciebie bonusy to nic ale ja lubię czasem coś dostać ;-)
 
P 1

premi

Użytkownik
Wypłaty fakt - jedne z najszybszych w sieci (jeśli nie najszybsze).
Na mBank zlecona rano wieczorem jest na koncie.
Może dla Ciebie bonusy to nic ale ja lubię czasem coś dostać ;-)
nie najszybsze... z Pinnacle to się reszta może schować
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Prawdziwa kasa
wirtualna Ekstraklasa

Tylko w Tobet.com w najbliższy weekend zagrają ze sobą:

Odra Wodzisław Śląski - Polonia Bytom
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów
Wisła Kraków - Polonia Warszawa
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Arka Gdynia - GKS Bełchatów

Ekstrakasa w Ekstraklasie

ekstra 1000 złotych za 8 trafień!
ekstra 100 złotych za 7 trafień!


Potrafisz przewidzieć rezultaty w naszej Wirtualnej Ekstraklasie?
Wytypuj bezbłędnie wyniki powyższych korespondencyjnych spotkań i odbierz ekstra-nagrodę w wysokości 1000 złotych! Za siedem trafień dajemy dodatkowo 100 złotych.
Wejdź na tobet.com i typuj!

Do wyników liczą się bramki zdobyte przez drużyny w rzeczywistych spotkaniach najbliższej kolejki. Regulamin promocji na tobet.com
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
mam pytanie jezeli wplacalem 100 zl i mialem bonus 100% ale wczoraj przegralem wszystkie srodki z konta i nie obrocilem bonusu, to jesli dzis wplace 50 zl to juz mnie zadna promocja nie obejmuje i nie musze tymi pieniedzmi obracac tak???
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Żadna promocja Cie nie obejmie bo tamta byłą tylko od pierwszego depozytu ;] Poza tym teraz chyba żadnego bonusu nie ma, zreszta jaki jest sens wpłacać kase do buka i nią nie obracać.
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
Żadna promocja Cie nie obejmie bo tamta byłą tylko od pierwszego depozytu ;] Poza tym teraz chyba żadnego bonusu nie ma, zreszta jaki jest sens wpłacać kase do buka i nią nie obracać.
obracał bede , tylko chodzilo mi o to ze nie musze obracac tak jak bylo w tej promocji ze musza byc przynajmniej dwa zdarezenia i jedno z kursem 1.50... lubie grac single..
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
Chodzi mu o to czy po przegranym bonusie obrót pozostały się kasuje czy przy następnej wpłacie aby wypłacić będzie musiał do końca ten obrót wyrobić
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
Chodzi mu o to czy po przegranym bonusie obrót pozostały się kasuje czy przy następnej wpłacie aby wypłacić będzie musiał do końca ten obrót wyrobić
wlasnie o to mi chodzi.. ale chyba nie bede musial obracac tak jak w tej promocji, bo to juz druga wplata...
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Przy poprzedniej promocji bonus zostawał, i trzeba go było obracać przy następnych też, jeśli Tobet zachował polityke bonusową to tutaj jest tak smao.
 
P 10

pawu

Użytkownik
na stronie tobet.com , jest źle zrobiona opcja &quot;Szukaj&quot; , gdy wpisujesz zdarzenie to dopiero za 2 razem wyskakuje , czy problem wynika ze słabej znajomości html&#39;a waszych webmasterów .?
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
Przy poprzedniej promocji bonus zostawał, i trzeba go było obracać przy następnych też, jeśli Tobet zachował polityke bonusową to tutaj jest tak smao.
nie zostaje bonus, rozmawialem na czacie z babeczka.. nie musze wykonywac obrotu 4 krotnie aby wyplacic srodki z konta
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Wiecie czemu Tobet rozliczył mi mecz Caroline Wozniacki - Elena Vesnina? napisane, że wygrała 2:0 a nigdzie tego wyniku nie ma i pisze, że mecz opóźniony.
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
ile ta kasa idzie z konta bankowego na tobet??? wplacalem w piatek, ,yslalem ze w sobote juz bedzie bo zazwyczaj na drugi dzien byla a dzis poniedzialek i jeszcze jej nie ma. Dziś USO a kasy nie ma...
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Wiesz można i nie można. można dlatego, że sam często tak robie poprzez P24, nie można bo raz mi za takie cos blokowali konto, ale odblokowali, wiec czytajac to ocen sam.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Ekstrakasa
czeka na Wschodzie

Prawdziwa gratka dla znawców III ligi!
Wytypuj rezultaty meczów całej kolejki
III ligi lubelsko-podkapackiej i odbierz nagrody!
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna
Stal Mielec - Izolator Boguchwała
Stal Kraśnik - Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska - Stal Poniatowa
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna
Wisła Puławy - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Karpaty Krosno - Stal Sanok
Siarka Tarnobrzeg - Orlęta Radzyń Podlaski

Za wytypowanie właściwie rezultatów wszystkich powyższych meczów dostaniesz dodatkowe 1000 złotych.
Za wytypowanie siedmiu rezultatów otrzymasz dodatkowe 100 złotych.
Przyjmujesz wyzwanie? Wejdź na tobet.com i typuj!
Podsumowując:
ekstra 1000 złotych za 8 trafień!
ekstra 100 złotych za 7 trafień!

Regulamin promocji na tobet.com
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom