>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Tobet zwraca kasę!

Obstaw dzisiejszy mecz Polska - Slowacja, jeśli Polska przegra mecz, a Mariusz Lewandowski strzeli bramkę samobójczą wszystkie przegrane zakłady w opcji 1x2 i podwójna szansa na wynik końcowy obejmujące ten mecz zostaną zwrócone!
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Bukmacher bardzo przyjemny, szybka realizacja wpłat/wypłat, troszkę gorzej z ofertą i kursami, ale nie jest źle :p Bardzo mi się podoba support, który odpisuje niemal natychmiast, przynajmniej jak ja pisałem w pewnej sprawie. Bardzo duży plus za menu, przejrzyste, jasne, ładnie rozpisana oferta oraz opcje konta takie jak zawarte zakłady, pod tym względem tobet zajmuje w na mojej liście drugie miejsce :p Ogólnie polecam, przyjemny buk.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
No dokładnie, nie jest tajemnicą, że buk od zawsze charakteryzował się szybkością wypłat, wiąże się to z tym, że wypłąty są realizowane przez polski bank, z czego wypłaty idą standardowym systemem ELIXIR, Akurat kursy to Tobet ma naprawde spore(nie mówie naj) Support jak najbardziej na ogromny✅✅ Czasami co prawda gadają głupoty, ale lepiej dostać szybko jakąś głupote i móc się zdefiniować, niż czekać i czekać. Jeśli supportowi podeśle się oficjalny link do meczu który się skończył , a nie został zrelizowany to support jak najbardziej reaguje na to natychmiast nawet jak oddają sprawe do &quot;bookmakerow&quot; tpo trwa to i tak nie więcej niż 10min. Dlatego od promocji z 1 kwietnia kiedy ten buk wchodził na rynek , widze z ich strony wielkie zaangazowanie i mogą liczyć na część mojej wypłaty ;)
 
jose10 0

jose10

Użytkownik
Dopiero zaczynam przygodę z tym bukmacherem, ale bardzo przypadł mi do gustu ;) strona bardzo ładna, wszystko można znaleźć dość szybko. Ogólnie wielki ✅ dla nich ????
 
other 60

other

Użytkownik
Hmm, wypłaty szybko i bezproblemowo. Oferta na przyzwoitym poziomie. Szata graficzna znakomita. Prosta i nieskomplikowana struktura strony daje możliwość szybkiego i łatwego znalezienia tego czego potrzebujemy. Ogółem duży plus dla tego bukmachera. Tobet rulez;)
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Bonus wykorzystany [tzn. meczyk Bahrajnu nie wszedł ;) i mi zwrócili szybko 80 PLN] , obrót bezproblemowy , oferta przyzwoita [ choć brakuje mi czasem dodatkowych handicapów azjatyckich] , wypłata na MB w 11h... polecam -choć jednak wracam do Bet365 - lepsza dla mnie oferta... ale jak ktoś chce grać 4 ligę ???? proszę bardzo ;)
 
lynx 0

lynx

Użytkownik
Witam jaka jest najnizsza wplata w tobet i wyplata?
______________________
Najzsza wplata to 1zl, najnizsza wyplata to 30zl.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Adamek vs Gołota

Czy zwycięży młodość i dynamika czy też siła i rutyna? Jak myślisz? Sprawdź z nami czy potrafisz przewidywać! Postaw pojedynczy zakład z oferty LiveBet na pojedynek pięściarski Adamek vs Gołota.

Zwracamy stawkę za pierwszy kupon postawiony w czasie walki, jesli okaże sie przegrany!

Oferta jest ważna wyłącznie w pojedynku Adamek vs Gołota (sobota, 24 października, start o 22.00). Maksymalny zwrot wynosi 10 PLN, 2 EUR lub 2GBP. Kupon może zawierać tylko jedno zdarzenie. Zwracamy stawkę za pierwszy zawarty zakład, dotyczący pojedynku Adamek vs Gołota, jeśli okaże się przegrany. W innych kwestiach obowiązuje regulamin Tobet.

Aby skorzystać z promocji proszę kliknąć TUTAJ
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Ale Ty sie zalisz jak nie w jednym to drugim temacie, a prawda jest taka, ze maja pewnie do 24h czas, a tak w ogole jak tej dyszki potrzebujesz to wal do supportu bo my Ci nie oddamy.
 
lynx 0

lynx

Użytkownik
Po prostu pytam, jesli nie umiesz odpowiedziec, to w ogole sie nie wypowiadaj..
Dla mnie 10zl to duzo, jesli dla Ciebie to nie jest pieniadz, to juz twoj problem kolego.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Broń Cie bo ja nie mówie o kasie, bo choćby to było 2pln to warto walczyć z tym, że tutaj nikt nie pomoze, support musisz pytać.
 
lynx 0

lynx

Użytkownik
Ok, tylko pytam czy ktos ma taka sama sytuacje, wyslalem 3 maile i dostalem odpowiedz, co prawda z bledem i nic nie wnoszaca, nie wiem co o tym myslec, skoro daja promoce, to co ma znaczyc ta odpowiedz..

&#39;We have forwarded your mail to our marketing department who will check
this. When we have an answer will we contact you again.&#39;

Jak dla mnie ta odpowiedz nie jest adekwatna do sytuacji, skoro robia promocje, to z jakiej paki skieruja to gdzies tam..do tego odpowiedz z bledem ^^
No nic pozostaje mi tylko czekac, ale szkoda, bo mam zdarzenia do obstawienia, a kasy nie ma ????
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Wpłaty u mnie przez przelew w tygodniu trwają maksymalnie jeden dzień ???? ! Więc pod tym względem Tobet wygrywa z innymi!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom