>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tobet - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Wypłacał ktoś z Was ostatnio z Tobet na konto bankowe? Moja wypłata wisi od 19 grudnia i ciągle jestem zbywany, iż sprawa została przekazana do działu finansowego. Otrzymał ktoś takową wypłatę w poprzednich dniach?
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Pomiędzy 24-26 grudnia oraz 31 grudnia a 4 stycznia Dział Finansów Tobet będzie zamknięty. W tych dniach nie będziemy realizować wypłat oraz wpłat. widocznie przedluzyli sobie przerwe swiateczna ????
 
R 0

riko1987

Użytkownik
Co do skanu odemnie chcieli skan dowodu albo prawka przy wypłacie pieniedzy . Ale ogólnie nie narzekam jeszcze nie spotkała mnie zadna niemiła sytuacja z ich strony a nawet przeciwnie, na świeta dostałem bonusik 5 pln ;)
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Pomiędzy 24-26 grudnia oraz 31 grudnia a 4 stycznia Dział Finansów Tobet będzie zamknięty. W tych dniach nie będziemy realizować wypłat oraz wpłat. widocznie przedluzyli sobie przerwe swiateczna ????
Tak wiem, tylko że ja zlecałem 19 grudnia i już w tym dniu wypłata zyskała status &quot;zatwierdzona&quot;.
 
whydack 0

whydack

Użytkownik
Gdzie jest opcja wypłaty na MB na przykład?

Ja gdy wchodzę w zakładkę Wypłata to mam tylko możliwość wypłaty na konto bankowe...
 
G 0

grzesiex88

Użytkownik
Tobet wypłata na konto bankowe
Witam ktoś wie może ile trwa wypłata na konto bankowe ? Jak teraz wypłace dojdzie do jutra ??

/Czy dział z bousami i promocjami jest odpowiedni żeby zadać to pytanie ? :|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom