>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tobet - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
Ciężko znaleźć na stronie?
Tobet realizuje wypłaty na konta Moneybookers od poniedziałku do niedzieli w godz. 9-17. Staramy się zrealizować każdą wypłatę jak najszybciej, jednak może minąć kilka godzin, zanim środki znajdą się na Twoim koncie Moneybookers.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Zawsze mogą się dogadać z moneybookersem, bo money to nie bank i oni mogą mieć różne umowy ze sobą, a co najwyżej zrobią Ci debet -500 na tobecie.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Zawsze mogą się dogadać z moneybookersem, bo money to nie bank i oni mogą mieć różne umowy ze sobą, a co najwyżej zrobią Ci debet -500 na tobecie.
No no, spotkają się na piwie i obgadają wszystko :spokodfhgfh:
A Tobie idzik gratuluję braku rozumu, skoro chwalisz się takimi rzeczami... Napisz im jeszcze do supportu i do mb jak możesz im to zwrócić.
 
P 1

premi

Użytkownik
Polecam buka.
Był bonus do 500 zł i czas na obrócenie do końca sierpnia. Już się żegnałem z bonusem bo wrzesień się zbliżał. We wrześniu kasa nadal na koncie i mogłe do końca obrócić bonus ✅
 
J 11

jaco69

Użytkownik
B.dobry buk jak dla mnie.
Nie chcieli nawet skanu a wypłaciłem 2 k.
Wypłata zlecona w niedziele ,wtorek o 13 kasa na koncie ( bank transfer )
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
ja tam ze swojej strony polecam tobet, wyplaty na konto realizuja praktycznie natychmiast jesli ma sie konto w bzwbk. Przestrzegam jednak przed wpłatami kartą, ponieważ przewalutowują na euro i dopiero pobierają pieniądze z konta, o czym nie jest w żadnym miejscu napisane. Ostatnio taka wpłata naraziła mnie na stratę ponad 70zł. Napisałem im o tym że przy wpłacie kartą powinni umieścic napis o takowym przewalutowaniu, zobaczymy co zrobią
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Tomasz Gollob, Emil Sajfutdinov, Jason Crump - zobacz na własne oczy, która z tych trzech gwiazd żużla zdobędzie tytuł Mistrza Świata!

Na emocjonujące zawody w Bydgoszczy - ukoronowanie całego sezonu żużlowego - zaprasza Tobet. Bądź z nami 17 października na stadionie bydgoskiej Polonii i dopinguj najlepszego polskiego żużlowca do walki o tytuł!

Wykaż się sportową wiedzą - zagraj zakład akumulowany na dowolne zdarzenia z oferty Tobet, o łącznym kursie 50 lub wyższym za minimum 2zl. Oprócz wygranej ufundujemy Ci bilet na Speedway Grand Prix Polski.
Pamiętaj jedynie, by wybrać takie zdarzenia, które zostaną rozstrzygnięte do 16 października włącznie.
W wypadku wygranej prosimy o kontakt z naszym działem Support w celu potwierdzenia chęci odebrania biletów.

Tylko Tobet rozdaje bilety na to wielkie i niezapomniane wydarzenie sportowe!

Promocja trwa tak długo, jak na stronie http://www.tobet.com znajduje się informujący o niej banner. Bilety będą do obioru przed zawodami.

Tobet jest sponsorem Speedway Grand Prix oraz Speedway World Cup.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Mistrzowska Ekstrakasa w Tobecie!


Wytypuj rezultaty wybranych meczów eliminacji Mistrzostw Świata strefy europejskiej i odbierz nagrody!

Wybierz 10 meczów z naszej oferty dostępnej i postaw zakład akumulowany, typując ich rezultat (1, X lub 2). Minimalny dozwolony kurs jednego zdarzenia to 1.30

Za wytypowanie właściwie rezultatów wszystkich wybranych meczów dostaniesz dodatkowe 1000 złotych!

Przyjmujesz wyzwanie? Wejdź na tobet.com i typuj!

Podsumowując:
ekstra 1000 złotych za 10 trafień!

Regulamin promocji na tobet.com
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom