>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tobet - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
C 3

cammel

Użytkownik
no panowie, jakos idzie, wydalem 21zł na zaklady wiec zostalo 139 zł do wydania, ciezko ale daje rade ????
podoba mi sie to forum ;)
pozdro ????
edit: a ile dni mam na to zeby wydac na zaklady 160 zł? i wtedy bonus bedzie complete ? ????
 
R 0

razak

Użytkownik
Moim zdaniem warto grać w Tobecie.Ja się nie bawię w żadne bonusy,obracanie tylko gram za swoje i jest ok.Można było by się przyczepić do słabszej oferty tenisa(np. wczoraj nie było zakładu over 22,5 gem w Roddick-Del Potro) ale po za tym wszystko jest dobrze.Szybkie rozliczanie kuponów)kilka minut).Kolejnym plusem jest bardzo szybka wypłata.Wczoraj(niedziela) zleciłem wypłatę i dzisiaj po 15-00 kasa była na koncie .Żadnych komplikacji ze skanami dowodu itp.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam pytanie nie wiecie może jak Tobet rozlicza krecze w tenisie? Po kursie 1,00 czy na korzyść zawodnika?
Nie chciało Ci się spojrzeć do regulaminu buka, nie chciało Ci się spojrzeć w ten temat... Wolałeś zadać pytanie :|
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=1035224&amp;amp;postcount=78
Jak rozliczja krecz w tenisie prosze o odpowiedz jak ktos wie :spokodfhgfh:
zwrot ;)
4.10 Tenis i tenis stołowy
Jeżeli zawodnik wycofa się z meczu przed jego zakończeniem, stawki zostaną zwrócone niezależnie od fazy meczu, w jakiej to nastąpiło.
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
Ogólnie buk na plus, chetnie do niego wróce.
Kursy dobre, oferta niezła. Troche zwlekaja z tenisem i wszystkich zdarzen nie daja ale poza tym niczego sobie.
Z wypłata na konto czekałem 1 dzien. Szybkie rozliczanie zakładów. Zadnych problemow, profesjonalne podejscie do interesu.
pozdr.
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
mam pytanie. jak wplacilem kase i otrzymalem bonus 100% to jak ugralem na pokerze 100 zl i postawie to na zakladach po kursie ponad 2 to mi sie to liczy do obrotu bonusem???
 
M 0

mdbt

Użytkownik
Przestrzegam przed graniem live u tego bukmachera dubluja przegrane zaklady ro biac 2 takie same w ciagu 1 minuty co jest rzecza przy ich pieprzonym systemie niemozliwe. Normalne skurwysynstwo przyklad:
21.08.2009 17:22 (zakończone: 1/1) Kupon postawiony 0,00 100,00 -100,00 497,00
21.08.2009 17:22 (zakończone: 1/1) Kupon postawiony 0,00 100,00 -100,00 597,00 21.08.2009 17:04 (wygrane 1, zakończone 1/1) Kupon postawiony 185,00 100,00 85,00 697,00
21.08.2009 17:02 (wygrane 1, zakończone 1/1) Kupon postawiony 172,00 100,00 72,00 612,00
21.08.2009 16:53 (wygrane 1, zakończone 1/1) Kupon postawiony 175,00 100,00 75,00 540,00
21.08.2009 16:31 (wygrane 1, zakończone 1/1) Kupon postawiony 195,00 100,00 95,00 465,00

Powtarzam rzecz nie do zrobienia z ich super systemem ktory potrafi 20 sekund przjmowac zaklad.
 
M 0

mdbt

Użytkownik
Jeszcze wtrace piec groszzy gram juz od 7 lat w roznych bukmacherskich firmach ale z tak jawnym złodziejstwem spotkalem sie po raz pierwszy.
 
G 0

grantvaders

Użytkownik
Czy Wam też wyskakują błędy na tobet.com ???
Mi ciągle wywala &quot;Your request is being processed. Please be patient. &quot; Nie mogę nawet normalnie zakładu postawić.

Przy okazji Witam wszystkich. To mój pierwszy post na forum. ????
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Ciesz sie że wogle postawiles(ja niestety tej okazji nie mam-teraz nawet kursy poznikały)...Cóż-Tobet kolejny raz utwierdza mnie w przekonaniu,że jest do ****.Jeśli nie naprawią tego do 14-15 to bedzie naprawde amatorstwo pełną gębą(o ile już nie jest).????
 
rocco_1906 0

rocco_1906

Użytkownik
Witam.
specjalnie wszedłem w ten temat żeby zobaczyć czy tylko ja mam jakieś problemy;/ okazuje sie ze nie;/ i prawde mowiac u mnie te klopoty zaczely sie juz wczoraj poznym popoludniem. ma ktos jakies przypuszczenia czemu tak sie dzieje?? do tej pory nie mialem do nich zadnych zastrzezen.

&quot;The service is not available. Please try again later.&quot; takie cos mi sie teraz swieci;/
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Witam,
jedyne co na chwile obecną mogę to przeprosić za zaistniałą sytuacją i prosić o uzbrojenie się w cierpliwość.
Wystąpił poważny problem techniczny nad którym nasi pracują w pocie czoła, ale nie potrafię niestety powiedzieć kiedy dokładnie strona będzie w 100% sprawa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom