>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tobet - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Tylko pamiętaj! Mają to być zakłady zagrane po kursie minimum 2,00. W dodatku każdy zakład ma zawierać minimum dwa zdarzenia. Wszystkie szczegóły masz w regulaminie promocji na stronie bukmachera.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
tak ako ma wynosić minimum 2 z dwóch typów , o ile dobrze pamiętam min kurs jednego zdarzenia to 1.05 czyli np singiel z kursem 2 i drugi 1.05 i git ;)
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Ludzie co robić?
Wpłaciłem 250 zł dostałem bonus i tak sobie gram od paru dni i miałem na koncie juz pond 1500 zł + pare kuponów w grze. Zagrałm rano coś na live, trafiłem, nagle chcę coś znowu postawić i wyskakuje komunikat że zamkneli mi konto. Nie mogę się nawet zalogować! co mam zrobić?!Dlaczego mi mogli zablokować?Czy to znaczy ze mam sie z kase pozegnac?
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
NO napisalem i do ang. i polskiego ale nie ma odezwu. wg mnie sa 3 mozliwosci:
1) albo za duzo ich skroilem i po prostu mnie wyrzucaja zeby 2 koła nie stracić
2) chcą po prostu skan
3) korzystałem z neostrady na laptopie(bezprzewodowy) i na stacjonarnym kompie.mam livboxa. moze są inne ip a podobno oni sie przyczepiaja do tego..
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Właśnie, nie ma co panikować. Są już zbyt znanym bukiem żeby sobie tak wizerunek psuć. Wyślesz im skan/y i odblokują. Masz support na forum nawet.
Swoją drogą ja gdy tam pierwszy raz wpłacałem i brałem bonus to szybki obrót i na następny dzień wypłata z dużym zyskiem, ale nic nie chcieli.
A przy okazji: opóźnia się komuś również wypłata?
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Nie ma się czego obawiać, skoro wszystko z Twojej strony ok.
Pewnie chcą zweryfikować.
Sprawdź maila. Miałem podobną sytuację. Tzn chce wejsc na konto a to niby zablokowane.
Wchdoze na maila i mam info, abym przesłał scan i wszystko bedzoe git. Po wyslani, szybciutka weryfikacja i konto odblokowane.

tak wiec bez obaw, luknij na maila, nic nie ma to bij na livechat i tyle ;P
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Witam,
firma Tobet działa według zasad które określa nasz regulamin i bynajmniej nie ma wśród tych zasad zamierzeń oszukiwania klientów.
W tym przypadku konto zostało zamknięte z powodu kuponu z godz. 8.31 i złamania zasad serwisu.

Pozdrawiam,
Tomek
 
michau 84

michau

Forum VIP
Jedynie można sobie samemu z kalkulatorkiem w ręku policzyć ;)
No way :|
Jeszcze jakby był kurs kuponu podany na stronie &#39;głównej&#39; zawartych kuponów to ok... ale nie ja np nie gram wszystkiego w dublu i z kursem pow 2 (live), więc to jest jakaś żenada... na live czacie też nikt nie pomoże ?
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Myślę, że jak ładnie poprosisz na livechacie to wszystko jest możliwe ;)
Tylko, ze tam też nikt nie poda Ci obrotu ot tak tylko będzie musiał policzyć na tej samej zasadzie co możesz to zrobić własnoręcznie.
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Sprawa wyjaśniona, mój błąd. Tobet pomimo, że miał prawo zamknąć mi konto dał mi jeszcze jedną szansę. Brawo za wyrozumiałość.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom