>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - opinie

K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Tobet rozlicza mój zakład na over 4,5 kartek w meczu Anderlecht-Alkmar już półtorej godziny.
Kartek było 7.Wszyscy już dawno o tym wiedzą tylko nie osoby odpowiedzialne za rozliczenie wyników w Tobecie.
Żenada do kwadratu!!!
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tobet rozlicza mój zakład na over 4,5 kartek w meczu Anderlecht-Alkmar już półtorej godziny.
Kartek było 7.Wszyscy już dawno o tym wiedzą tylko nie osoby odpowiedzialne za rozliczenie wyników w Tobecie.
Żenada do kwadratu!!!
Tego typu zakłady zawsze są dłużej rozliczane niż under/over bramek czy też 1X2.
Nie żebym ich bronił ???? ale inne buki też tak mają.
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Weryfikacja konta trwała dwa dni. Mogę tylko powiedzieć że sam się zdziwiłem po tym wszystkim co można było tu przeczytać. Tak więc jeden wielki ✅
 
M 0

matteo1989

Użytkownik
Tobet jest bukmacherem żałosnym! Przez 3 lata nie miałem z nimi żadnych problemów. Ale ostatnie 2 tygodnie to kompletna kpina. Poziom supportu na poziomie 5-latków. Jednym słowem dramat. Przez ostatnie 2 tygodnie wysłałem im wszystkie skany i zostały przyjętę. Jednak weryfikacja konta trwa nadal a support nie odpowiada. Dodatkowo dodam,że mam kilka wypłat zleconych wiec chyba wiadomo jaki jest problem. Oczywiście sprawdziłem czy mogę wpłacić pieniądze(z tym nie ma żadnego problemu) Jednak z wypłatami widzę,że jest inaczej. Nie polecam Tobetu i mogę powiedzieć w 100% że to banda złodzieii!
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Tobet jest bukmacherem żałosnym! Przez 3 lata nie miałem z nimi żadnych problemów. Ale ostatnie 2 tygodnie to kompletna kpina. Poziom supportu na poziomie 5-latków. Jednym słowem dramat. Przez ostatnie 2 tygodnie wysłałem im wszystkie skany i zostały przyjętę. Jednak weryfikacja konta trwa nadal a support nie odpowiada. Dodatkowo dodam,że mam kilka wypłat zleconych wiec chyba wiadomo jaki jest problem. Oczywiście sprawdziłem czy mogę wpłacić pieniądze(z tym nie ma żadnego problemu) Jednak z wypłatami widzę,że jest inaczej. Nie polecam Tobetu i mogę powiedzieć w 100% że to banda złodzieii!
ach ta krypto reklama ... 1 post i odrazu szopki
 
M 0

mjay90

Użytkownik
Generalnie na
Jestem początkującym graczem i jak dla mnie Tobet to dosyć dobry bukmacher. Na ✅ niska minimalna stawka na zakład(0,52 zł). To dla kogoś kto nie dysponuje ogromnymi nakładami szansa na powiększenie stanu swojego konta nawet grając na pojedynczych zakładach. Owszem, zdarzają się błędy (np. złe początkowe rozliczenie spotkania), ale na szczęście dosyć szybko zostają naprawione. Co do strony buka,czasami się niestety zacina, ale interfejs,zestawienie kursów na stronie✅ ma jeden z lepszych w porównaniu np. ze Sportingbetem. ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
ach ta krypto reklama ... 1 post i odrazu szopki
Cóż, post rzeczywiście aż kipi rozgoryczeniem ... ale nie dziwię się. Support rzeczywiście jest tragiczny, odpisuje jakimś formułkami, które nijak nie mają się do problemu. Oczywiście support polski, międzynarodowy działa lepiej ale znacznie dłużej. By załatwić prostą sprawę tj. pomyłkę w wynikach musiałem czekać ponad tydzień. Nie wspomnę o takich rzeczach jak pomyłki w nazwach drużyn w zakładach (co zdarza się dość często), anulowaniu zakładów jak dadzą za wysoki kurs na starcie (i często robią to już po rozpoczęciu zdarzenia, że nie można zagrać nawet po niższym kursie) i rozpatrywanie spraw jak im się podoba. Raz robią zwrot, raz nie, w identycznej sytuacji. Powołują się na zapis: 3.3 Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia dowolnego zakładu (...)Wtedy możemy anulować zakład nawet po potwierdzeniu wyników. I nic nie można zrobić.
Jak dla mnie jest to bardzo przeciętny bukmacher. Kursy najsłabsze na rynku, limity. Mozolne i drogie wypłaty. Broni ich tylko szersza oferta na rynku na niektóre dyscypliny jak boks czy żużel, ale gdy tylko mogę omijam ten buk szerokim łukiem. I jest to jedyny buk, którego muszę &quot;kontrolować&quot; czy przypadkiem nie anulowali mi zakładu przed rozpoczęciem zdarzenia z jakiekolwiek powodu ...
Stanowczo, NIE POLECAM.
 
M 0

matteo1989

Użytkownik
Po prawie 3 tygodniach ciągłej walki wszystkie przywileje zostały mi przywrócone... Jeżeli ktoś nie chce mieć żadnych problemów i niepotrzebnie zszarganych nerwów to omijać tego buka. Jedyny plus to możliwość obstawiania niższych lig i tylko dlatego tam gram. A co do 1 postu to nie mogłem napisać inaczej!
 
G 0

gzj

Użytkownik
Dokładnie, odradzam zdecydowanie. Wcześniej było wszystko ok, a od kilku tygodni wieczne problemy jak np. czekanie prawie tydzień na rozliczenie ostatniego meczu na kuponie. O wypłacie nie wspomnę! Jest tyle dobrych buków na rynku, że nie ma co się pchać w Tobet. Pozdrawiam
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
Niestety jestem kolejnę osoba która zawiodła się na Tobecie.
Z reguły kiedy pojawia się problem spokojnie próbuje go rozwiązać, porozmawiać z supportem. Gram u większości buków które umożliwiają grę za PLN i nigdzie nie spotkałem się z takim brakiem profesjonalizmu, totalna kpina...

Jeśli ktoś ma chwilę czasu i trochę cierpliwości to zapraszam to przeczytania poniższego tekstu.

Moja sytuacja wygląda następująco:
Dnia 8.04(Niedziela wieczór) o godzinie 22:05 postawiłem zakład na zdarzenie piłki nożnej w Norwegii - NM Cup:
09.04.2012 14:00 Charlottenlund - Verdal (1X2)

Rezultat spotkania to 0:3, a więc zakład i kupon powinien być wygrany
...loguję się i widzę zakład przegrany, rezultat wg. Tobet to 0:0 - co jest grane?

Próbuje zagadać z konsultantem na live chat, ale mogę pomarzyć - wiecznie offline, więc wysyłam wiadomość do supportu że kupon jest źle rozliczony i podaję prawdziwy rezultat.

Odpowiedź dostaję następnego dnia(wtorek 10.04) o godzinie 13:53 z informacją, że przepraszają i że kupon jest już poprawiony.
Loguję się więc i co widzę? kupon jest nierozstrzygnięty.
Widzę więc światełko w tunelu, bo przy najmniej kupon nie jest przegrany więc spokojnie czekam, aż wprowadzą prawidłowe wyniki...

Niestety około godziny 23(ciągle wtorek) widzę, że zakład znowu jest przegrany i znowu rezultat podany przez Tobet to 0:0.
Piszę kolejnego maila do supportu o 23:45, tym razem zarówno do polskiego jak i do angielskiego.

Odpowiedź otrzymuje następnego dnia (środa 11.04) o godzinie 15:53 z informacją, że Tobet posiada dwa różne rezultaty tego spotkania i czeka na oficjalne potwierdzenie. OK, poczekam... niech w końcu rozliczą mi prawidłowo ten kupon...

O godzinie 16:22 (środa) dostaję wiadomość od Pana Mateusza, że zakład został rozliczony. Super... w końcu...
Loguję się i co widzę? kupon NIEROZSTRZYGNIĘTY!

znowu czekam...

środa dobiegła końca, mija czwartek... mija piątek... kupon ciągle nierozstrzygnięty.

Dzisiaj mamy sobotę, loguję się około 17:45, sprawdzam i co widzę?
Kupon przegrany, rezultat ponownie 0:0, krew mnie już zalewa...

O live chacie oczywiście można zapomnieć więc leci kolejny mail do supportu, zobaczymy co tym razem odpiszą...


W związku z wyżej opisaną sytuacją czy ktoś może mi doradzić do jakiej firmy powinienem to zgłosić? Nie mam już nerwów i cierpliwości do tego &quot;supportu&quot; i bukmachera Tobet.

Jeszcze żaden buk nie odwalał takich numerów...

OGROMNY MINUS dla tego bukmachera
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Witam,
Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Część bukmacherów błędnie rozliczyło ten mecz jako 3:0 dla Verdal. Jednak w regulaminowym czasie gry wynik brzmiał 0:0. W dogrywce właśnie Verdal strzeliło 3 gole.
Link do opisu meczu po norwesku (po wrzuceniu w translatora nie ma wątpliwości):
http://www.verdalingen.no/sport/article820270.ece
Podaj proszę mi login na priv, postaram się o drobną rekompensatę za zwłokę.
 
M 0

maximus65691

Użytkownik
Pewne problemy zdarzają się / ale generalnie jestem z TOBET bardzo zadowolony/ niezłe kursy / szybkie wpłaty i wypłaty / no i nie ma anulowania wygranych zakładów tak jak u innych bukmacherów. Polecam
 
maciek-lfc 4

maciek-lfc

Użytkownik
Słuchajcie Panowie/Panie Pomocyyyyyyy!
Dostalem Bonus na Tobet postawilem ze wykorzystam to i zorbie z niego pieniążki. Rzecz jasna zrobiłem i chce ją wyplacic, poniewaz nie jestem zadowolony z tego bukmachera więc przy wypłacie poproszono mnie o:
Dowód Tożsamosci
Dowod miejsca zamieszkania
Dowód platnosci
pierwsze dwa mi potwierdzili no i zeby te trzecie zrobilem specjalnie Wplate i zrobilem skana Wpłaty. To oni napisali mi
Bardzo prosimy o przysłanie skanu ze strony profilowej Pańskiego konta Moneybookers. Skan ten może Pan wykonać przechodząc do zakładki My account =&gt; Profile w swoim koncie Moneybookers.
Wchodze w Moneybokkers mój profil i prt scrn to kopiuje i im wysyłam nie wiem czego oni chcą. Zero odpowiedzi tylko odrzuacane dokumenty.
Pomozcie.
Bukmacher Tragedia.
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
Odnośnie mojego problemu z tym bukiem (2 posty wyżej) Tobet fajnie rozwiązał sprawę - odkupił swój kiepski support rozliczając zakład jako wygrany (mimo, że powinien być jednak przegrany).

pozdrawiam
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Nie wiem jakim cudem mogli rozliczyć Ci kupon jako wygrany skoro wygrali w dogrywce a stawiałeś (1x2) poza tym ewidentnie przegrałeś zakład, dobrze rozliczyli Ci kupon a jednak domagasz się wygranej...
Tak dla jasności zakład 1x2 liczy się tylko czas regulaminowy bez dogrywki.
Nie powinieneś mieć żadnego problemu i nie robić afery.
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
sylar czytanie ze zrozumieniem się kłania...
przeczytaj, pomyśl, potem się zastanów i jeszcze raz przeczytaj, przeanalizuj i dopiero wtedy wyciągaj wnioski,(no chyba, że potrzebujesz jeszcze kilkakrotnie przeczytać...)
O tym, że wynik 0:3 padł w dogrywce dowiedziałem się dopiero po tygodniu od zakończenia zdarzenia, cała sytuacja nie miała by miejsca gdyby nie to że na żadnej oficjalnej stronie(ani żadnego z klubów, ani federacji norweskiej itd.) nie było wyniku tego spotkania. Rezultat tego spotkania można znaleźć tylko na nieoficjalnych serwisach, w których niestety brakuje adnotacji w których minutach padały bramki.
Mało tego(i tu sytuacja potwierdzona mailowa z supportami), najciekawsze jest to że pozostali bukmacherzy którzy mieli ten mecz w ofercie rozliczyli go właśnie jako 0:3 w regulaminowym czasie. Stąd było moje przekonanie o wyniku zdarzenia.
Druga kwestia to od momentu kiedy Tobet podał informację, że w meczu była dogrywka(po tygodniu od zdarzenia) nie miałem żadnych wątpliwości że zakład został rozliczony prawidłowo i nie domagałem się zmiany rezultatu u buka. Szkoda, że nie byli od razu (po 1-2 dniach) mnie uświadomić, że w meczu miała miejsce dogrywka, wtedy sprawa by się zakończyła.
To że zakład rozliczyli jako wygrany jest tylko i wyłącznie wyciągnięciem ręki i gestem dobrej woli ze strony Tobetu. Gdyby tego nie zrobili przecież nie miałbym żadnych pretensji.
edit:
oj... błagam - nie próbuj tłumaczyć mi jak rozlicza się zakłady. Tym bardziej najprostsze 1X2...
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Maciek [LFC napisał:
;2816974]Słuchajcie Panowie/Panie Pomocyyyyyyy!
Dostalem Bonus na Tobet postawilem ze wykorzystam to i zorbie z niego pieniążki. Rzecz jasna zrobiłem i chce ją wyplacic, poniewaz nie jestem zadowolony z tego bukmachera więc przy wypłacie poproszono mnie o:
Dowód Tożsamosci
Dowod miejsca zamieszkania
Dowód platnosci
pierwsze dwa mi potwierdzili no i zeby te trzecie zrobilem specjalnie Wplate i zrobilem skana Wpłaty. To oni napisali mi
Bardzo prosimy o przysłanie skanu ze strony profilowej Pańskiego konta Moneybookers. Skan ten może Pan wykonać przechodząc do zakładki My account =&gt; Profile w swoim koncie Moneybookers.
Wchodze w Moneybokkers mój profil i prt scrn to kopiuje i im wysyłam nie wiem czego oni chcą. Zero odpowiedzi tylko odrzuacane dokumenty.
Pomozcie.
Bukmacher Tragedia.
Podaj login na priv. Sprawdzę w czym problem
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
To w gestii buka leży jak rozlicza zakłady, jeśli rozliczyli to prawidłowo. To że inne buki (ciekawe ile ich było) rozliczyły na + to nie znaczy że tak ma być. Powinni normalnie rozliczyć Ci zakład jako - i za nic nie przepraszać.
Poza tym nie wiem co tam źle przeczytałem, że zwracasz mi uwagę na czytanie ze zrozumieniem. Po prostu nie chciałem się rozpisywać.
Postawiłeś zakład, nie umiałeś/nie potrafiłeś/nie było można sprawdzić wyniku od razu, bo nigdzie nie było podane i domagałeś się od buka rozliczenia na + chociaż nie miałeś pewności że zakład wszedł, tylko domysły bo &quot;inne buki rozliczyły inaczej&quot;. Mogli poczekać nawet 2 tygodnie aż do podania wyniku jak na tej stronie: www.fotball.no/System-pages/Kampfakta/?matchId=5561502 i rozliczyć Ci zakład jako - i tyle, ale nie mogłeś poczekać, bo musi być już. Chociaż wiązałeś taką możliwość obstawiając takie spotkanie, że ciężko będzie cokolwiek o tym znaleźć na już, na tą chwilę.
A przepraszam bardzo jakbym bym właścicielem takiego buka to by mnie to *** obchodziło że inni rozliczyli inaczej jak z moich źródeł wynika że było 0-0 po 90&#39;.
Poza tym, to że zakład rozliczyli Ci jako + nie jest wyciągnięciem ręki tylko po prostu chcieli mieć to z głowy. Po co mają się z kimś użerać o kilka groszy, inaczej pewnie by sprawa wyglądała jakbyś postawił np. 10 000.
W takim razie każdy teraz będzie obstawiał egzotyczne ligi i domagał się rozliczenia na + bo ciężko znaleźć wyniki do tych zdarzeń od razu. Bzdura.
Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, że ktoś się spina chociaż nie ma pewności i buk na to leci. Dobrze, że trafiło na Tobet bo dałbym sobie rękę uciąć, że np w bwin czy bet365 już byś tego tak nie załatwił. Gratuluję że tak Ci rozliczyli, chociaż nie powinni.
 
S 0

sosna1991pl

Użytkownik
Witam, jestem tutaj nowy i zielony w bukmacherach online. Chciałbym się dowiedzieć czy jak wpłacę pieniądze z konta osoby trzeciej (np. Matki za jej zgodą oczywiście) (tzw. Ja nie posiadam konta bankowego) To czy weryfikacja przejdzie pomyślnie. Pytam się bo nie chcę spotkać jutro niemiłej niespodzianki lub przy wypłacie większej sumy (czyt. 3-5 tysięcy). Także widzę w poście powyżej, iż państwo czasami biorą dane o zameldowaniu przecież miejsce zameldowania widnieje na dowodzie tożsamości nie wystarczy owy dowód??
Także nie posiadam takich dokumentów typu rachunki za media bo mieszkam z rodzicami jak najlepiej w takiej sytuacji zrobić tą weryfikacje i czy nie wystarczy dowód osobisty i np prawo jazdy.
 
Do góry Bottom