>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tobet - opinie

marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Nie pracuje tam, a bronie ich dlatego że ja nigdy z nimi problemów nie miałem. Jeśli chodzi o te krytyczne posty, to ja mogę sobie porobić 15 nowych kont na forum i w tematach Bwina, Unibetu i reszty buków pisać takie pierdoły chociaż nigdy tam nie obstawiałem (ale z pewnością jakieś problemy zawsze tam są więc inni mogą myśleć że mam rację).
Gdybyś Ty forin to napisał to podszedłbym do tego inaczej niż ktoś kto napisał na forum 3 posty.
 
dacity 15

dacity

Użytkownik
A Tobet oferuje jakiś bonus powitalny bo widziałem niedawno że było coś takiego, chyba 100% do 200 zł, ale teraz nigdzie nie mogę tego znaleźć ?
 
L 18

ligamistrzow

Użytkownik
Ja tam z Tobetem nie mam zadnych problemow.Jak dla mnie to calkiem spoko buk jedynie co mnie u nich denerwuje to późne wystawianie kursow ale poza tym to nie mam innych zastrzeżeń.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie tak dawno temu dziwiłem się, że tobet każe komuś przejść ponowną weryfikację a dzisiaj trafiło na mnie. Dziwne to, bo jeszcze w grudniu pytałem się czy będą tego ode mnie wymagać i dostałem zapewnienie że nie. Że moje konto jest w pełni zweryfikowane. A dzisiaj niespodzianka. Gość mi mówi, że nie mają żadnych moich dokumentów. Bardzo to dziwne, bo przecież wszystko im wysyłałem te 1,5 - 2 lata temu. Tyle, że wtedy pamiętam wysyłało się to do angielskiego supportu na e-mail. To ja się pytam co się stało z moimi dokumentami, które kiedyś im wysyłałem. Oczywiście na czacie odpowiedź, że nowe przepisy LGA i wymagają tego od każdego co zleca wypłatę w nowym roku. No nic zuploadowałem to na ich stronę i zobaczę czy wszystko będzie ok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 190

rednee

Użytkownik
Ja bardzo polecam Tobet, najczęściej wysyłają oferty z jakimś bonusem, najczęściej zwrot do 20 PLN ???? Wypłacalni, jednakże oferta na live bardzo znikoma.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
I już po ponownej weryfikacji w tobet. Także polecam. Chociaż z małym zgrzytem. Mianowicie dzisiaj zażyczyli sobie jeszcze strony profilowej moneybookers, chociaż u mnie moneybookers jest tylko pośrednikiem. Korzystam z P24 by moneybookers. Ale po wysłaniu screena strony profilowej MB, ponowna weryfikacja zakończona (mam nadzieję, że ostatnia). Także tempo bardzo szybkie. Wczoraj i dzisiaj wysłane dokumenty i już dzisiaj pozytywnie zakończona weryfikacja.
 
Z 2

zukiero

Użytkownik
Powrót do mojej wesołej sytuacji, która ciągnie się już 2 miesiące.
Przypomnę: wysłałem pieniadze z nie swojego moneybookers. Złamałem regulamin- nie miałem o nim zielonego pojęcia. Po 50 mailach, screenach, wyjaśnienia odblokowali mi konto. Jednak dopiero wtedy powiedzieli, że moje pieniądze wysłali na konto kumpla, do którego moneybookers należy.
Po miesiącu i burzliwej wymianie maili kumplowi w końcu odblokowali moneybookers.
Pieniędzy nie ma, support się nie odzywa.
Jakieś porady co mam dalej robić z tymi złodziejami?
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Czemu od razu złodziejami? Tak samo Ciebie można nazwac oszustem, bo tłumaczenie sie nieznajomoscia regulaminu to nie jest argument. To tak jakbys jechał pijany rowerem i tłumaczył sie,ze nie wiedziałes, ze to jest zakazane. Jak dla mnie mimo paru drobnych minusów, uważam Tobet za dobrego buka. I tak apropo znikoma oferta live jak dla mnie nie jest minus:razz: Czasami można szybko zarobic jak i szybko połynać grajac&quot;live&quot;
 
Z 2

zukiero

Użytkownik
Czemu od razu złodziejami? Tak samo Ciebie można nazwac oszustem, bo tłumaczenie sie nieznajomoscia regulaminu to nie jest argument. To tak jakbys jechał pijany rowerem i tłumaczył sie,ze nie wiedziałes, ze to jest zakazane. Jak dla mnie mimo paru drobnych minusów, uważam Tobet za dobrego buka. I tak apropo znikoma oferta live jak dla mnie nie jest minus:razz: Czasami można szybko zarobic jak i szybko połynać grajac&quot;live&quot;

Dlatego są złodziejami bo otrzymałem od nich 3 maile w których informowali mnie, że moje pieniądze wysłali na konto kolegi. Kolega ich nie widział, więc wysłałem jeszcze jednego maila z zapytaniem o kasę. Napisali, że już 2 miesiące temu wysłali ją kumplowi. Gdy kumpel ich opier*olił bo jej nie otrzymał napisali:

&quot;Witamy serdecznie,

Uprzejmie informujemy, że środki, o których Pan mówi zostały zostaną przekazane na Pana zarejestrowane konto bankowe w ciągu 5 dni roboczych.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości chętnie zaoferujemy naszą pomoc.

Miłego dnia!&quot;



Gdybym się kilkanascie razy nie upominał to miałbym ***** a nie pieniądze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Konkurs na Facebooku:
Zasady konkursu są bardzo proste. Wszyscy nasi znajomi (którzy lubią nasz Profil) mogą wziąć udział w zabawie polegającej na wytypowaniu wyników 18. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Typujemy dokładne wyniki wszystkich ośmiu spotkań. Osoba, która wytypuje najwięcej prawidłowych wyników otrzyma od nas 200 złotych na konto gracza. Aby wziąć udział w konkursie trzeba:
1) Polubić nasz profil
2) Mieć konto w Tobet.com (na które przelejemy nagrodę dla najlepszego typera).
WAŻNE! Typy oddajemy do piątku, do godziny 17:30.
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
A propos postu Amigo.Kliknąłem dzisiaj na wypłatę i patrzę ,że status konta niezweryfikowane a papiery przesyłałem 14 m-cy temu,a więc nie aż tak dawno temu.
Nie czekałem aż poproszą o scany tylko sam wysłałem razem ze zrzutem z konta MB,bo zależy mi,żeby dostać kasę w piątek.Pamiętajmy ,że w weekendy ich dział finansowy nie pracuje.
Dokumenty przesłałem na adres angielskiego supportu,bo jest czynny do 4.00 rano.
Mam nadzieję ,że to przyspieszy mój proces drugiej weryfikacji.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Bjoergen-reszta ZWROT
2,50
Tobet ????????????
stawka 2/10

Prosimy poczekać na odpowiedź operatora.
Czat rozpoczęty &#39;Martyna&#39;
Martyna: Witamy na Live Chat w Tobet.
Martyna: W czym mogę pomóc?
xx: witam
xx: dlaczego mój zakład na zywo został anulowany?
xx: to jest cos dla mnie niebywałego
xx: ostatnie 2 zakłady za 60zł że bjorgen nie wygra zawodów
Martyna: Sprawdze to dla Pana
Martyna: Proszę o moment
xx: to co sie dzieje jest dla mnie nieprawdopodobne
xx: i prosze mi nie pisać że kurs był niewłaściwy
xx: skoro na innych bukmacherach kurs na zwycięstwo bjorgen był przed biegiem ok 1,7
Martyna: Przekazałam Pańskie zapytanie do naszego bukmachera
Martyna: Mam nadzieje ze za chwile otrzymam odpowiedź w tej sprawie
xx: ok
xx: poczekam
xx: nie zostawie tak tego zakładu
Martyna: Kurs na to zdarzenie powinien wynosić 1.47
xx: to prosze po takim kursie mi rozliczyc ten zakład
Martyna: Zakład ten został anulowany z uwagi na niewłaściwy kurs na to zdarzenie
xx: a nie anulowac
Martyna: Przykro mi ale nie ma możliwości zmiany kurs na zdarzenie na danym kuponie
xx: chciałem zagrac ze bjorgen nie wygr i prosze o rozliczenie zkałdu wg prawidłowego przez was kursu
xx: zagrałem na żywo
xx: to jest dla mnie skanda
xx: czuje się oszukany
Martyna: Rozumiem Pana ale nie ma takiej możliwości od strony technicznej
xx: i co mam zrobic
Martyna: Niestety ale Pański zakład pozostanie anulowany ponieważ został zawarty z nieprawidłowym kursem
xx: wygrałem
Martyna: Przepraszamy za nieprzyjemności z tym związane
xx: w takim razie chciałbym dostac rekompensate za pomyłke
xx: to jest pełna manipulacja
xx: czy dostane w związku z tym jakąś rekompesatę?
Martyna: Niestety ale nie możemy zaoferować Panu takiego bonusu
xx: brak słow

Dodam ze zaklad zostal zagrany PRZED drugim cwiercfinalem !! Ukradli mi 180zł !! Na Bet365 byl kurs 1,70 na Bjoergen win a wiec na NIE WYGRA 2,45 to idealnie pasujacy kurs !!!
SKANDAL !!
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Cały Tobet ????
Soltysiao ja bym Ci proponował jeszcze raz napisać do supportu i może trafisz inna osobę niż Martyna. Ona jest tak głupia że nie mam pytań, no chyba że wszyscy się tam podpisują jako Martyna :razz: prostej czynności nie potrafi załatwić. Także pisze jeszcze raz i jak znowu ona się odezwie to napisz że nie chcesz z nią rozmawiać tylko z inną upoważnioną osobą. Może coś załatwisz ale szczerze wątpię.
 
Do góry Bottom