>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tobet - opinie

favago 69

favago

Użytkownik
Problem masz w zasadzie na własne życzenie. Wszędzie na forum piszą, żeby nie wpłacać pieniędzy na poczcie. Dzwoń na pocztę i pytaj, co możesz zrobić w tej sytuacji.
 
T 4

tomaszst1

Użytkownik
może i na własne zyczenie,ale robiłem tak juz kilka razy i dziwne ze nagle sie pozmieniało i robią takie numery,przecież taka sytuacja nie jest logiczna
 
favago 69

favago

Użytkownik
Jak dokonać wpłaty:

Wpłaty na konto Tobet można dokonać na kilka sposobów: z konta karty kredytowej, P24, Webmoney, Moneybookers lub zwykłym przelewem bankowym.

Uwaga: środki można wpłacać tylko na swoje konto Tobet i tylko z konta zarejestrowanego na swoje nazwisko!
Fragment ze strony Tobetu - zakładka Wpłaty.
 
T 4

tomaszst1

Użytkownik
wpłata za pomocą czerwonego druku na poczcie czy w firmie pośredniczącej to jest przelew,jeśli idziesz na pocztę zapłacic za prąd i wypełniasz taki kwit to jest to przelew.
Kasa idzie przelewem,jest tam nazwa,dane odbiorcy i wpłacającego.Tym bardziej ze na Tobet wpłacałem w ten sposób kilka razy.Myślę,że nie ja jedyny.Toche dobrej woli z ich strony i nie byłoby tej sprawy,mam gdzie te pare złotych,chodzi o fakt,że trakuja człowieka jak jakiegoś przekręta,a tak nie jest.
Po drugie księgują,akceptują mi kase na koncie gracza a po chwili anulują i odsyłają w kosmos.Pisałem do nich że gdyby ktoś z nich chociaż raczył sprawdzić moje wczesniejsze wpłaty to zauważyłby,że wpłacałem wcześniej także tą drogą/nawet poprzez tą samą firme.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wszędzie niestety zaostrzają przepisy, także widać zaczynają uprzykrzać życie graczom. Być może wcześniej na takie wpłaty &quot;przymykali oko&quot;. Widocznie teraz się to zmieniło.
 
favago 69

favago

Użytkownik
Ok, przelew, ale - zdaje się - z adnotacją, że NIE z Twojego konta (jak proszą), a opłacony w okienku na poczcie. Buki nie chcą być posądzane o udział w procederze prania pieniędzy. Wpłaty tego typu mogą stanowić (z ich punktu widzenia) próbę obejścia tego.
Mogę się tylko domyślać, ale wydaje mi się, że fakt, że kasa początkowo pojawiła się na Twoim koncie wynika z tego, że zaksięgował ją automat. Z czasem - po tym, jak ktoś z obsługi się temu przyjrzał - transakcja została anulowana.
Jak pisze Amigo, przepisy się zaostrzyły i to, co było dopuszczalne kiedyś (vide przelewy z okienka pocztowego), dziś już nie ma racji bytu.
A nie pisali Ci nic o potrąceniu opłat manipulacyjnych? Bo i to jest częstą praktyką w takich wypadkach.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tobet jak zawsze na topie :razz:
Pytanie do Supportu Tobet.com
Będziecie oferowali na rundę wiosenną Klasę Okręgową Piła :?: Tylko nie pisz że było głosowanie na forumku i Piła miała za mało głosów bo Cię wyśmieję.
Pozdrawiam ;)
Doczekam się odpowiedzi :?:
Jak tam u nich z limitami na niższe polskie ligi? Da rade zagrać za 3-4 stówki czy jakieś śmiesznie małe kwoty można tylko grać?
Z tego co mi wiadomo to nie ma ustalonej kwoty, wszystko zależy od poszczególnego gracza. Czyli krótko mówiąc jak ich solidnie ogrywasz to niższe ligi za 20 zł maksymalnie pograsz. Jak wtapiasz to na początku pewnie pozwolą grać za kwoty 3-cyfrowe ale jak długo to nikt nie wie.
 
T 4

tomaszst1

Użytkownik
niewiem nic na temat zaostrzania przepisów,co do prania kasy,to chciałby ktoś wyprać 50 dyszek czy stówe??? to troche smieszne.szanująca sie firma przyjęła by wpłate i poinformowała o zaostrzeniu przepisów,oraz że nastepnym razem taka wpłata nie zostanie przyjęta,było by git,nastepnym razem poczekałbym i zrobił przelew w necie z konta.
Wyszli nieciekawie w oczach moich i myślę że nie tylko w moich swoim brakiem kompetencji i dobrej woli,tak się klientów nie traktuje.Te pieniądze mam gdzieś,bo nie jest to wysoka kwota,ale sposób potraktowania człowieka i odesłanie kasy gdziekolwiek/niewiadomo czy wogóle/jest nie logiczny,po prostu głupi i tyle.
Na temat opłat manipulacyjnych nic niewiem.
Szkoda nerwów na taką współpracę,z taką firmą.
 
T 4

tomaszst1

Użytkownik
Napisałem do nich tylko żeby zamkneli mi konto,zraziłem sie do nich i tyle.
A jeśli chodzi o pieniądze to niechce ich,ale sprawdze czy rzeczywiście odesłali je gdzieś tam.
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
Witam
Mam pytanie na kiedy przewidziany jest najblizszy bonus powitalny w tobet?
Bo teraz gram na Bah-u ale tam to jest tragedia z tymi kursami;/ i przede wszystkim strasznie malo zakladow na NBA i NHL a tylko na tym mi zalezy.
 
favago 69

favago

Użytkownik
Nie ma konkretnego terminu. Zastanów się dobrze nad wyborem Tobetu. Poczytaj opinie o tym buku w innych tematach. Wynika z nich, że ostatnimi czasy są tam wielkie cyrki z wypłatami/weryfikacją danych.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Cyrki są powodowane tylko i wyłącznie przez użytkowników. Ja nie miałem żadnych problemów bo dokładnie robiłem to o co prosili.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Ja podobnie. Wysłałem dokumenty do nich, szybko zweryfikowali.
Zleciłem wypłatę i po około 20 godzinach pieniądze zaksięgowane na koncie.
 
R 16

rskull

Użytkownik
Ale znów będzie się trzeba męczyć z bonusem . Najpierw wysyłają mail człowiek wysyła kase wpisuje kod i dupa. Nie ma bonusu. Ugram pare złotych i bye bye tobet
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Tobet to największy dramat z możliwych. MEGA uboga oferta live, jakieś chore komunikaty w stylu &quot;zakład nie może zostać zawarty&quot; - bez podania powodu i teraz awaria serwera od trzech godzin. PORAŻKA!!!!!
 
Do góry Bottom