>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tobet - opinie

oxygen3 20

oxygen3

Użytkownik
Popieram kolegów powyżej. Zleciłem wypłatę z Tobet 16 grudnia i także do dziś nie zweryfikowali moich dokumentów. W odpowiedzi na maila przeprosili i napisali, że konto zostanie zweryfikowane jak najszybciej minął tydzień i nic. Porażka!
 
Z 2

zukiero

Użytkownik
Moja weryfikacja trwa od 7 grudnia.
Znowu chcieli nowych danych, wyśmiałem ich jak mi napisali, zebym im pokazal operacje finansowe z 3 miesiecy z karty kredytowej. Banda złodziei, może jeszcze billingi z telefonu im wyśle?
Wysłałem kolejnego screena z konta bankowego kiedy wykonywalem do nich przelew. Znowu mnie olewają.
 
T 205

tomz

Użytkownik
Dziwne,ja wysłałem wszystkie dokumenty co chcieli i po 3-4 dniach konto zweryfikowane,kasa zleciłem o 16:00 a na koncie była rano nastepnego dnia.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dziwne i dosyć niepokojące są wasze kłopoty z Tobet. Ja &quot;odpukać w niemalowane&quot; gram u nich od około 1,5 roku i nie miałem z nimi żadnych kłopotów. Nie siedzę w waszych kontach więc nie wiem, ale w wielu przypadkach zapewne tobet podejrzewa multikonta. Stąd pewnie tyle kłopotów.
 
Z 2

zukiero

Użytkownik
Mają prawo podejrzewać, ale nie zmienia to faktu, że są niekompetentni.
Już 4ty raz zapytali mnie czemu wysłałem pieniądze z innego konta. Tłumaczyłem im kilka razy, zarówno na polski jak i zagraniczny support, że dlatego, iż moja sesja bankowa trwa do 15:15 i pozniej nie moge wykonac zadnego przelewu. Nie miałem pojęcia, że tak nie można, zresztą jestem z nimi już kupę czasu to mogli się zreflektować, że wszystko jest legalnie i w porządku.
Poniosły mnie nerwy jak zażądali jeszcze raz tej samej odpowiedzi. Pani Martyna z supportu, głupia jak but, powiedziała, że zablokują mi konto jeśli jeszcze raz ich obrażę. Co myślicie o tym, że skleić każdego z moich maili (30-40) i co 15min im wysyłać ? Ponoć tyle mają czasu na odpowiedź. Przynajmniej wszystkie odpowiedzi na ich zapytania są w tych mailach więc nie powinni truć mi dupy.
Wysłałem tej babie 3 wypowiedzi zawarte w poprzednich mailach z odpowiedzią na to samo pytanie. Mam nadzieje, że dotrze do tej zakutej pały, że mam ich serdecznie dość a ich niekompetencja dobija mnie do szału.
 
Z 2

zukiero

Użytkownik
Hah dostałem odpowiedź, że przekazali moją wiadomość do działu bezpieczeństwa.
5ty, czy 6ty raz już to zrobili.
I znowu kilka dni bez ich odzewu. Jak przypomne im o mojej sprawie to napiszą, żebym znowu im opisał czemu wysłałem kasę nie ze swojego konta. A jak im wyjaśnię po raz kolejny to znów przekażą sprawę do działu bezpieczeństwa.
I tak w kółko.
Super bukmacher !
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
Hah dostałem odpowiedź, że przekazali moją wiadomość do działu bezpieczeństwa.
5ty, czy 6ty raz już to zrobili.
I znowu kilka dni bez ich odzewu. Jak przypomne im o mojej sprawie to napiszą, żebym znowu im opisał czemu wysłałem kasę nie ze swojego konta. A jak im wyjaśnię po raz kolejny to znów przekażą sprawę do działu bezpieczeństwa.
I tak w kółko.
Super bukmacher !
Pisz e-maile do bólu.Albo się znudzi im ,albo Tobie......;)
 
M 0

mafia66

Użytkownik
Weryfikacja źródła płatności. Prosimy o przedstawienie kopii jednego z poniższych dokumentów:
- karta kredytowa zarejestrowana na Twoim koncie Tobet (awers i rewers
- wyciąg z konta karty kredytowej zarejestrowanej na koncie Tobet, wystawiony w ciągu ostatnich 3 miesięcy
- Zdjęcie wybranego sposobu płatności

Wpłaciłem przez moneybookers co mam im wysłać bo już mnie wku....
i co to kur... znaczy - Zdjęcie wybranego sposobu płatności?????
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Weryfikacja źródła płatności. Prosimy o przedstawienie kopii jednego z poniższych dokumentów:
- karta kredytowa zarejestrowana na Twoim koncie Tobet (awers i rewers
- wyciąg z konta karty kredytowej zarejestrowanej na koncie Tobet, wystawiony w ciągu ostatnich 3 miesięcy
- Zdjęcie wybranego sposobu płatności

Wpłaciłem przez moneybookers co mam im wysłać bo już mnie wku....
i co to kur... znaczy - Zdjęcie wybranego sposobu płatności?????
Screen ze swojego konta mb z historią dokonania wypłaty do nich.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Odrzucono moją prośbę o wypłatę. Mam czekać na przyjście jakiegoś e-maila z prośbą o weryfikacje czy odrazu skanować dokumenty i samemu im wysłać?
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
u mnnie też już sobie ładnie lecą w kulki!!! pisałem na chacie z supportem, prosząc o weryfikację konta ( czekam już prawie 2 tygodnie :/ ) i odpisał, że w ciągu kilku godzin zostanie zweryfikowane i co ?? i NIC !!!!!!!!!!! do tej pory ciągle to samo, a dodam, żadnych multikont nie zakładałem, tylko na siebie, już powoli tracę cierpliwość do nich
!!!!!
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Napisałem dzisiaj do angielskiego supportu i weryfikacja od razu przebiegła pomyślnie, co nie zmienia faktu, że robią straszne problemy i się ociągają z weryfikacją, najlepiej pisać od razu do angielskiego supportu, pozdrawiam
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Panowie, ja wysłałem im screen mojego konta iPKO a Pani Martyna napisała mi, że chcą jeszcze jakiś screen Moneybookers. Co to w ogóle jest? :/
Prosimy o przesłanie nam jeszcze zrzutu z ekranu strony profilowej Pańskiego konta MoneyBookers oraz potwierdzenia ostatniej wpłaty P24 z konta bankowego na konto Tobet.
1. Nie mam żadnego MoneyBookers
2. Co to jest to P24 ?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
1. Nie mam żadnego Moneybookers 2. Co to jest to P24 ?
1.Napisz, że nie posiadasz...
2.Poważnie pytasz ? Przelewy 24... Chodzi im o to, żebyś przesłał im zrzut ekranu z konta bankowego z ostatnim depozytem do nich...
E; Miałem podobnie, wysłałem im zrzut przelewu do nich, nie zaakceptowali, wysłałem ponownie z wyjaśnieniem, że MB nie posiadam i nie wpłacałem do nich przez MB, a korzystałem z przelewu i zrzut jego przesyłam i zaakceptowali w kilka minut... Ktoś nieogarnięty zajął się Tobą. Pisz raz jeszcze z wyjaśnieniem sytuacji, to będzie ok.
Otóż zdziwiłbyś się
Zdziwiłbym się ? Przecież piszę, że miałem niemal identyczną sytuację i jak została rozwiązana, więc nie wiem dlaczego miałbym się zdziwić... Przecież nie masz obowiązku posiadania MB...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 0

sonier91

Użytkownik
Witam,
Jeśli ktoś ma długotrwałe problemy z weryfikacją to proszę o login na priv.
Postaram się przyspieszyć formalności.
Czekam ponad 3 tygodnie na weryfikację konta i wypłatę środków. Spotykam się z totalną głupotą i ignorancją ze strony supportu. Wysłałem skany dowodu osobistego, prawa jazdy, karty kredytowej, screenshota konta bankowego powiązanego z kontem, screenshot potwierdzający wpłatę a debilny support każe mi wysłać skan konta na moneybookers którego nie mam! Dodatkowo założyłem tu konto żeby wysłać prywatną wiadomość do użytkownika tobet i nie mogę tego zrobić bo nie mam 10 postów! Istny cyrk.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tobet jak zawsze na topie :razz:
Pytanie do Supportu Tobet.com
Będziecie oferowali na rundę wiosenną Klasę Okręgową Piła :?: Tylko nie pisz że było głosowanie na forumku i Piła miała za mało głosów bo Cię wyśmieję.
Pozdrawiam ;)
 
Do góry Bottom